دانلود بازی Assassins Creed Mirage برای کامپیوتر

دانلود بازی Assassins Creed Mirage برای PC – نسخه جدیدی از مجموعه بازی‌های اساسین که باکد Mirage معروف است در دست تولید بوده که براساس شایعات عرضه شده قرار است یوبیسافت از این بازی را در سال 2022 رونمایی کند که باید شاهد تریلر و ویژگی‌هایی که برای این گیم درنظر گرفته شده است بود. پیشنهاد میشود جهت دانلود بازی Assassin’s Creed Mirage و کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص باما همراه باشید.

دانلود بازی Assassins Creed Mirage برای کامپیوتر

دانلود بازی Assassins Creed Mirage

گزارشات و شایعات مربوط به بازی های Assassin’s Creed این‌را میگوید که قرار است نسخه بعدی Mirage باشد. در این زمینه گزارشات بسیاری عرضه شده است که میتوان گفت شایعاتی که در مورد این نسخه از بازی اساسین کرید بوجود آمده بود که قرار است در فضای آزتکی جریان داشته باشد بطور کامل رد شده است. به گفته سایت Bloomberg در پاسخ به سوالاتی که در مورد فضای آزتکی بازی مطرح شده بود چنین واکنش داد که :

عنوان بعد از این نسخه ، اساسین کرید میراج خواهد بود که قرار است محصولی از چندین بازی قبلی درکنار ویژگی های جدید باشد که از اصلی ترین آنها میتوان به زیست‌بوم و پوشش گیاهی جدید اشاره داشت که هیچ یک‌از این دوبازی در فضای آزتکی قرار نخواهند داشت.

در حالی که به صورت رسمی از بازی های Assassins Creed Mirage و Assassin’s Creed Infinity رونمایی نشده است ادعا شده که شرکت یوبیسافت برای ساخت این نسخه از بازی تصمیم دارد که مقیاس کوچکتری را درنظر گیرد که در این میان با کوچکتر شدن دنیای بازی میتوان شاهد ویژگی‌های جدیدی نظیر مخفی‌کاری نوین با تمرکز بالا بود. در همین خصوص بدلیل وسعت بالای بازی Assassin’s Creed Infinity که رایگان نیز نبوده است میتوان گفت که بازی Assassins Creed Mirage برای اواخر سال 2022 یا 2023 زمانبندی شده است. براساس گزارشاتی که از وبسایت بلومبرگ عرضه شده است نسخه Mirage بازی قرار است میزبانی شخصیت های Assassin’s Creed Valhalla که بسیم نام داشت باشد. این ویژگی درابتدا به‌عنوان بسته‌الحاقی جدید برای بازی‌های قبلی قرار بود عرضه شود که با تصمیم‌گیری یوبیسافت به یک بازی مستقل تبدیل شد. طبق شایعات و مدارک بوجود آمده میتوان گفت که قرار است بازی Assassin’s Creed Mirage قبل از رونمایی رسمی Assassin’s Creed Infinity عرضه شود که ساخت این بازی محصول مشترک دوبخش از کمپانی یوبیسافت بنام‌های یوبیسافت کبک و یوبیسافت مونترئال خواهد بود. براساس اخبار سایت بلومبرگ ، سایت Eurogamer نیز ادعا نموده است که طرح‌های اولیه بازی درشهر بغداد جریان دارد. اما اگر بخواهیم دلایلی که سبب دانلود بازی Assassin’s Creed Mirage میشوند را برای شما مطرح کنیم خط داستانی و ارتباط معنایی بازی با نسخه‌های پیشین نظیر والهالا بوده است که در این میان میتوانید به گیم‌پلی متفاوتی از مجموعه بازی‌های اساسین کرید برای کامپیوتر دسترسی داشته باشید. با تمام این اوصاف و وجود شایعات بسیار میتوان گفت که قرار است بازی اساسین کرید ریفت در سال جاری عرضه شود که جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص پیشنهاد میشود باما در زمینه دانلود بازی Assassin’s Creed Mirage برای PC همراه باشید.

دانلود بازی Assassin’s Creed Rift برای کامپیوتر

مشخصات بازی
نام :اساسین کرید میراج
شرکت سازنده :یوبیسافت
سال انتشار :2022 / 2023
پلتفرم :مشخص نشده است
قیمت :مشخص نشده است
سبک بازی :ماجراجویی و جهان‌باز
محدودیت سنی :بالای 18 سال (از دید سایت)
امتیاز :90 از 100 (از دید سایت)

 

بطور کلی اطلاعات جدیدی از این بازی توسط پیمانکار جدید یوبی سافت به بیرون درز پیدا کرد که شخصیت اصلی بازی باسیم نام دارد و شما باید در نقش او حضور پیدا کنید. داستان بازی 860 سال  بعد از میلاد جریان دارد که باید در بغداد حضور پیدا کنید. طبق اطلاعات جدیدی که در سایت cbr عرضه شده است میتوان گفت که این بازی در مکانی بنام قسطنطنیه جریان خواهد داشت که یوبیسافت بدنبال اتمام بازی در سال جاری بوده و طبق زمان بندی که پیمانکار بدست آورده قرار است بازی برای کریسمس 2022 عرضه شود که این تاریخ ممکن است به سال 2023 نیز به تعویق افتاده شود.

بازی کامپیوتر Assassin’s Creed Mirage را میتوان محصول جدید از شرکت یوبیسافت دانست که در این خصوص قرار است باکد جدید Mirage عرضه شود که اطلاعات بسیاری در مورد این بازی عرضه نشده است اما طبق شایعه و اطلاعاتی که سایت های مختلف به آن اشاره داشته اند میتوان حدس زد که قرار است این بازی در سال جاری یا 2023 عرضه شود که پیشنهاد میشود جهت دانلود بازی Assassin’s Creed Mirage برای PC باما همراه باشید.

5/5 (3 نظر)

تریلر Assassin’s Creed Mirage

مشخصات فایل
  • حجم: بزودی ...
  • متا90 از 100
  • رده سنی: PG-18
  • تاریخ انتشار2022
  • شرکت سازنده: UbiSoft
  • قیمت: 69.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
  • منبع: پارسی دانلود
  • نمره Steam: 9.0
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.