دانلود بازی Assassins Creed Valhalla ✔️ دانلود اساسین کرید والهالا

نظرات: 152 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 7,641 بازدید
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۴۰۱

دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر - نسخه EMPRESS

Assassins Creed Valhalla عنوانی کاملا شناخته شده از شرکت محبوب یوبی سافت می باشد که در نوامبر 2020 برای پلتفرم PC عرضه شده بود و تا کنون به صورت رسمی و کرک نشده در اختیار کاربران قرار گرفته بود که همین امروز توسط هکر معروف امپرس کرک و در قالب گروه EMPRESS عرضه شد. جالب است بدانید که این بازی از قفل قدرتمند Denuvo و VMProtect برخوردار بود که بعد از مدت ها کرک و اکنون نسخه معتبر این بازی در اختیار شما قرار گرفته است.

داستان بازی اکشن Assassins Creed Valhalla در مورد یک زن و مرد وایکینگ می باشد که در همان ابتدای بازی باید بدنبال ماجراجویی هایی که سبب نابودی مراسمات و دوستان شما شده اند بروید. قلب شما در سینمایی که منتظر افتتاح آن بوده اید شکست و عزیزانتان طی یک اتفاق برنامه ریزی شده از دست رفتند که این مورد سبب خشمگین شدن شما شده است. با اجرای مراحل ابتدایی شما باید با برادرتان سیگورد به ماجراجویی های مختلفی در انگلیس بروید که در این بین مشکلات و موانع بسیاری سد راه شما خواهد شد. انگلیس در اوج قدرت خود است و با 4 امپراطوری بزرگ یعنی مرسیا ، آنگلیای شرقی ، نورتومبریا و وسکس در ارتباط است که اگر قصد نابود کردن انگلستان را دارید باید از سد این کشورها نیز عبور کنید.

 

دانلود بازی Assassin’s Creed Valhalla

شما بعنوان یک زن و مرد وایکینگ باید اقدامات بسیاری علیه نیروهای ساکسون انجام دهید. نیروهایی که سبب خرابی و آشوبی های اخیر در سرزمین شما شده اند که با غارت قلمرو شما بدنبال گسترش دادن سرزمین های خود هستند که تا کنون نیز توانسته اند قلعه های مستحکمی را در برابر دشمنان ایفا کنند. برای رویارویی با این دشمنان باید قدرت ذهن خود را بالا ببرید زیرا دشمنان شما هم از قدرت بالایی برخوردار هستند که شکست دادن آنها کار آسانی نخواهد بود. نسخه دیگری از بازی در دست ساخت بوده که به Assassin’s Creed: Infinite معروف است.

بخش داستانی بازی از هیجانات خوبی برخوردار است که این مورد سبب به وجود آمدن یک گیم پلی سرگرم کننده شده است. سبکی که میتواند شما را با مراحل بسیاری رو به رو کند که برای عبور از دشمنان نیاز به کمک بازی خواهید داشت. رو به رو شدن با دشمنان قوی به شما این امکان را میدهد تا بتوانید از سلاح هایی که در اختیارتان قرار گرفته است استفاده کنید. یک سری شمشیر و سلاح افسانه ای که از جد شما به ارث رسیده است و همین مورد سبب قدرتمندتر شدن شما خواهد شد. البته تمامی سلاح ها به صورت رایگان در اختیارتان قرار نخواهد گرفت. بلکه برای رسیدن به یک سری قدرت و سلاح ها باید تاوان آنها را بدهید که نابود کردن هیولاها و دشمنان قدرتمند تاوان رسیدن به این آیتم ها می باشد.

 

دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر - نسخه EMPRESS

 

بازی اساسین کرید والهالا مجموعه عظیمی از چالش های جدید را در اختیار شما قرار میدهد. چالش هایی که سبب به وجود آمدن گیم پلی خوبی شده است و به شما این امکان را میدهد تا برای ساعات و حتی روز های طولانی امکان حضور در مراحل این بازی را داشته باشید. با پیش روی در بازی شخصیت شما نیز رشد خواهد کرد و با برنامه های جدیدی رو به رو میشوید که بدون شک برای آینده به کارتان خواهد آمد. زیرا همان طور که گفته شد این بازی از وسعت بسیار خوبی برخوردار است که به همین آسانی ها نمیتوانید آنرا به پایان برسانید.

 

ok

گیم پلی اعتیادآور این بازی برای افراد زیر 14 سال مناسب نیست.

 

سری بازی های Assassin’s همیشه از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار بوده و هستند، چراکه در این بازی شما قادر هستید انواع مختلف ماجراجویی ها را به کمک مراحل مختلف انجام دهید و با دنبال کردن یک داستان عمیق و خارق العاده میتوانید ساعات زیادی مشغول بازی کردن شوید. در تمامی سری بازی های Assassins Creed وجود یک مپ بزرگ و خارق العاده کمک میکند در مناطق مختلف به گشت و گذار بپردازید! این بدان معنی است که همیشه نیاز به انجام ماموریت نیست و هر زمان که بخواهید میتوانید ادامه ماموریت ها را انجام دهید. تا به امروز تمامی نسخه ها محبوب بوده اند و داستانی عالی را به نمایش گذاشته اند، حال عنوان جدید بازی با نام Assassins Creed Valhalla عرضه شده و قرار است بار دیگر داستانی بینظیر را دنبال کنید با انجام دادن مرحله های هیجان انگیز پایان جالبی را به ثبت برسانید. در همان ابتدای بازی شخصیت خودتان را انتخاب کنید اینکه دوست دارید یک زن یا مرد وایکینگ باشید و با سفارشی سازی های مختلف وارد بخش اول داستان شوید! گروه های وجود دارند که میخواهند سرزمین را بطور کامل غارت کنند، شما می بایست از تمامی مهارت های خود استفاده کنید و تمامی دشمنان را در بازی شکست دهید. چشم عقاب در این سری از بازی وجود دارد که با سوییچ روی این ویژگی از دید یک عقاب در آسمان ها میتوانید دید کاملتری را به محیط اطراف خود داشته باشید، این ویژگی کمک میکند محل دقیق تمامی دشمنان خودتان را شناسایی کنید تا غافلگیر نشوید. 

دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر - نسخه EMPRESS

در بازی Assassins Creed Valhalla شما میتوانید کاوش های بسیاری از سواحل نروژ تا پادشاهی های انگلیس را در پیش رو داشته باشید. در برخی مسیر ها به بیراهه کشیده خواهید شد که این موارد هم جزو مراحل بازی بشمار میرود. رو به رو شدن با هیولاهایی که چندین برابر شما جثه دارند سبب عقب افتادن از برنامه ای که داشتید خواهد شد. زیرا نابود کردن این هیولاها نیاز به زمان بیشتری دارد که اگر بتوانید نقطه ضعف آنها را پیدا کنید میتوانید روند نابود کردنشان را با سرعت بالاتری انجام دهید. البته این هیولاها همیشه از لحاظ جثه از شما قویتر نخواهند بود بلکه در برخی از مراحل بازی با اشخاصی رو به رو میشوید که شاید از لحاظ جسمانی از شما ضعیفتر باشند اما باید بدانید که قدرت در همین اشخاص نففته است.

در این بازی شما میتوانید یک قبیله جدید برای خود تشکیل دهید و در برخی از مراحلی که نیاز به گروه خواهید داشت از باقی نیروهای خود استفاده کنید. البته دستیابی به وایکینگ های اصلی کاری سخت شده است زیرا کمتر شخصی است که بتوانید بعنوان یک جنگجو خواسته های شما را در میدان نبرد انجام دهد. اما بطور خلاصه تشکیل دادن قبیله در این بازی نیز برایتان مقدور خواهد بود.

 

ok

بدون شک حجم بالای بازی ارزش دانلود کردن را دارد.

 

همان طور که در ابتدای بازی گفته شد این گیم از وسعت خوبی برخوردار است که یک بخش آن مربوط به استراتژیک می باشد. بخشی که به شما این امکان را میدهد تا با راه اندازی یک گروه قدرت کافی برای شکست دادن دشمنان را داشته باشید. با استخدام وایکینگ های جدید و رهبری آنها میتوانید به سایر سرزمین های انگلستان حمله کنید و با غارت اموال آنان بدنبال گسترش دادن شهرک ها و امپراطوری خود باشید. در این بین میتوانید به کشتی و ساختمان های بسیاری دسترسی داشته باشید که برای نقل مکان و یا حمله به آنها نیاز خواهید داشت. بخش داستانی بازی هیجانات خاص خودش را داراست که هر چه به جلو بیشتر پیش میروید اتفاق های عجیب تری رخ خواهد داد که باید در ادامه آنها را حل کرده و پشت سر بگذارید. در بازی سلاح های فوق العاده ای وجود دارد که در ادامه با پیش روی بیشتر میتوانید رفته رفته آنها را بدست آورید و باید بدانید در اختیار بودن تمامی سلاح ها از همان ابتدای بازی مقدور نیست! در بازی Assassins Creed Valhalla قدرت تمامی دشمنان برابر نیست گاهی ممکن است در مقابل افرادی قرار بگیرید که شکست دادن آنها ساده باشد و گاهی وقت ها ممکن از در برخی از مراحل دشمنانی وجود داشته باشند که شکست آنها بسیار سخت و دشوار باشد و نیاز مند یکسری سلاح های قوی تر باشید. قبیله خود را از ویرانی یخی در نروژ به خانه ای جدید در میان زمین های کشاورزی سرسبز انگلستان در قرن نهم هدایت کنید. محل سکونت خود را بیابید و این سرزمین متخاصم را به هر وسیله ای تسخیر کنید تا جایی در والهالا به دست آورید. انگلستان در عصر وایکینگ ها ملتی از هم پاشیده از اربابان کوچک و پادشاهی های متخاصم می باشد، در زیر هرج و مرج، سرزمینی غنی و رام نشده در انتظار یک فاتح جدید قرار دارد. آیا آن شما خواهید بود؟ تمامی تلاش خودتان را انجام دهید تا در نهایت به هدف های بزرگ برسید. با نبردهای وحشیانه مبارزه کنید، حملات آتشین را رهبری کنید یا از استراتژی و اتحاد با رهبران دیگر استفاده کنید تا پیروزی را به ارمغان بیاورید. هر انتخابی که در مبارزه و گفتگو انجام می دهید گام دیگری در مسیر عظمت است. سبک مبارزه بی رحمانه یک جنگجوی وایکینگ را با تبر، شمشیر یا حتی سپر دوگانه در برابر دشمنان به نمایش بگذارید تا داستان اصلی بازی به بهترین شکل پیش برود.

 

دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر - نسخه EMPRESS

 

اما تمام بخش بازی به همین مورد ختم نمیشود زیرا یک سری مراحل دشواری در بازی وجود دارد که پایان دادن به آنها کار هر کسی نخواهد بود بلکه شما باید به تنهایی در آنها حضور پیدا کنید و با اژدهایان و نیروهای دشمن رو در رو شوید. حضور جادوگران مختلف در قبیله های دشمنان سبب به وجود آمدن هیولاهای عظیم الجثه ای شده است که باید با قدرت سلاح و مهارت شمشیر زنی آنها را نابود کنید. در بازی اساسین کرید والهالا باید در تلاش باشید برای شکوه و عظمت یک وایکینگ افسانه ای به دشمنان خود حمله کنید و شهرک خود را رشد دهید و قدرت سیاسی خود را بسازید. بخشی که توانسته امتیاز کاملی را از کاربران و سایت های مطرح دنیا بدست آورد همین بخش است. استفاده از یک موتور گرافیکی قدرتمند و کاملا اختصاصی در ساخت بازی سبب شده تا کوچک ترین و حتی جزئی ترین بخش ها به بهترین نحو ممکن نمایش داده شوند. استفاده از یک سیستم رندر قدرتمند در بازی سبب شده است تا با یک کیفیت پایدار به صورت FullHD رو به رو باشید که نسبت به سیستم خود میتوانید آنرا کاهش دهید. این بخش به قدری جالب است که میتوانید ریختن برگ درختان و حتی سایه اشخاص روی زمین و یا مشاهده خود در آب را هم ببینید. بخش دیگری که سبب قدرتمندتر شدن بازی Assassins Creed Valhalla شده است صداگذاری آن می باشد. استفاده از یک سری افکت های اختصاصی و موزیک هیجان انگیز سبب خواهد شد تا به صورت مداوم با هیجان دست و پنجه نرم کنید که این بخش در برخی از مراحل به اوج خود خواهد رسید. اگر شما نیز از دوست داران بازی های اکشن و ماجراجویی و نقش آفرینی هستید پیشنهاد میشود دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

ok

بازی اساسیت کرید والهالا در چندین سبک جذاب عرضه شده است که نباید آنرا از دست داد.

 

 

بازی Assassin’s Creed Valhalla بعد از عرضه در مدت زمان کوتاهی توانست سود بسیار خوبی برای یوبی سافت را به ثبت برساند. این مورد در حالی رخ داد که نقد های بسیاری علیه بازی شکل گرفته بود و با عرضه اولین نسخه از بازی گیمرها با سبک و سیاق بسیار خوبی همراه شدند که حتی در ویدیو های اولیه هم نمیتوان این مورد را درک کرد. قدرت بالای یوبی سافت در بازی Assassin’s Creed Valhalla بطور کامل قابل لمس است زیرا شما در نقش شخصی ایفای نقش میکنید ک تمام حرکات و اعضای بدنش در اختیار شما بوده و این مورد میتواند سختی ولی جذابیت های بسیاری را برای شما بهمراه داشته باشد. اگر از گیمر های حرفه ای هستید قطعا میتوانید که گیم پلی طولانی مدت بازی اساسین کرید والهالا در چندین لول دسته بندی شده است که به آسانی نمیتوان مراحل بازی را به اتمام رساند. از سوی دیگر وجود شخصیت های مختلف که برخی از دوستان و برخی دشمنان شما هستند میتواند این مسیر را با خطرات بسیاری همراه کند زیرا شما باید از قدرت ذهن خود تفاوت آنها را شناسایی کنید. این نسخه از بازی که در اختیارتان قرار گرفته آخرین نسخه یعنی 1.1.2 می باشد که شامل تمام DLC و آپدیت های عرضه شده می باشد. پارسی دانلود پیشنهاد میکند دانلود بازی Assassin’s Creed Valhalla برای کامپیوتر را از دست ندهید.

ویژگی های نسخه DODI بازی Assassin’s Creed Valhalla :

 • بازی براساس نسخه Assassins.Creed.Valhalla.Repack-EMPRESS فشرده سازی شده است.
 • پکیج زبان ها در قالب یک بسته 10 گیگابایتی در این نسخه موجود است.
 • امکان نصب بازی روی ویندوز های 7 و 8.1 مقدور است.
 • ورژن بازی v1.1.2 می باشد.
 • تمام DLC و آپدیت های عرضه شده تا ورژن 1.1.2 در این نسخه موجود است.
 • زبان بازی شامل Multi14 و صداگذاری بازی شامل Multi8 می باشد.
 • بعد از نصب در تنظیمات میتوانید زبان مد نظر را فعال کنید.
 • حجم بازی از 75 به 34.8 گیگابایت کاهش یافته است.
 • هیچ بخشی از بازی حذف نشده و نسخه کامل اساسین کرید والهالا است.
 • مدت زمان نصب بازی 45 الی 150 دقیقه خواهد بود.

 

0/5 (0 نظر)

تریلر Assassins Creed Valhalla

برچسب‌ها: ,

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- سپس با نرم افزار UltraISO درایو مجازی ساخته و بازی را Mount کنید.

2.1- بعد اینکه این نرم افزار رو نصب کردید روی فایل ایمیج راست کلیک کرده و از منوی UltraIso گزینه Mount رو انتخاب کنید تا محتویات ایمیج مانند یه دی وی دی رام نشان داده شود.

3- شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack یا EMPRESS میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- از فایل ستاپ شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید. (اگر نیست بازی خودکار کرک شده است)

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

آموزش تصویری نصب بازیهای DODI (یوتیوب)

 :Requirements (Minimum)
 • CPU: Ryzen 3 1200 – 3.1 Ghz / Core i5-4460 – 3.2 Ghz
 • RAM: 8 GB
 • OS: Windows 10 (64-bit versions only)
 • VIDEO CARD: AMD Radeon R9 380 or NVIDIA GeForce GTX 960 or better
 • PIXEL SHADER: 5.1
 • VERTEX SHADER: 5.1
 • SOUND CARD: Yes
 • FREE DISK SPACE: 50 GB
 • DEDICATED VIDEO RAM: 2048 MB

 :Requirements

 • CPU: Ryzen 7 1700 – 3.0 Ghz /Core i7-6700 – 3.4 Ghz
 • RAM: 8 GB
 • OS: Windows 10 (64-bit versions only)
 • VIDEO CARD: AMD Vega 64 – 8GB / GeForce GTX 1080- 8GB
 • PIXEL SHADER: 5.1
 • VERTEX SHADER: 5.1
 • SOUND CARD: Yes
 • FREE DISK SPACE: 50 GB
 • DEDICATED VIDEO RAM: 8192 MB

مشخصات فایل
 • حجم: 56.4 + 34.8 گیگابایت
 • فرمت فایل: EXE + ISO
 • نسخه: DODI + EMPRESS
 • متا99 از 100
 • رده سنی: PG-14
 • ورژن: v1.1.2
 • تاریخ انتشار10 نوامبر 2020
 • شرکت سازنده: یوبی سافت
 • قیمت: 59.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 9.9
password :

152 نظر

  سلام و درود بر شما ببخشید بازی آخرین آپدیت هست در نسخه?
  empress
  منظورم بسته های الحاقی نیست فقط میخواستم بدونم بازی آخرین آپدیت هست در این نسخه یا خیر و اینکه شامل بسته های الحاقی هم میشه؟ مثل دی ال سی رگناروگ و… و پیشنهادتون برای دانلود کدومه؟ نسخه فشرده دقیقا چه فرقی داره؟ مشکلی نداره؟ متشکرم از سایت خوبتون و ببخشید یک سوال دیگه، بیشتر سایت ها دارن این بازی رو پاک میکنن. چرا؟

  پاسخ

  بله علی جان بازی آخرین نسخه هست.
  پیشنهاد مابرای دانلود نسخه فشرده بازی هست.
  در مورد سایت های دیگه اطلاعی ندارم عزیز.

  Device name DESKTOP-L8D7AQE
  Processor Intel(R) Core(TM) i7-6700HQ CPU @ 2.60GHz 2.59 GHz
  Installed RAM 12.0 GB (11.9 GB usable)
  Device ID 9B514267-3BD1-4CA8-A740-0F1222341E83
  Product ID 00326-30000-00001-AA167
  System type 64-bit operating system, x64-based processor
  Pen and touch No pen or touch input is available for this display
  ایا به سیستم من می خورد

  پاسخ

  سلام خدمت شما
  کاش مشخصات گرافیک هم ذکر می‌کردید
  ولی با توجه به RAM و CPU گفته شده میتونید با کیفیت معمولی بازی اجرا کنید البته در صورت داشتن گرافیک 4 به بالا

  سلام روی این سیستم اجرا میشه
  رم ۸
  گرافیک ۲gt730

  پاسخ

  سلام کیان
  کارت گرافیک ضعیف هست دوست عزیز.

  سلام دوست عزیز رو سیستم
  رام ۴
  گرافیک ۴
  Cpu پنتیوم
  اجرا میشه

  پاسخ

  سلام دوست عزیز
  با اینکه مشخصات دقیق ارسال نکردید ولی امکانش هست.

  نسخه empress شامل همه dlc هاست؟ و روی ویندوز 11 اجرا می شه؟

  پاسخ

  سلام محمود
  پیشنهاد نسخه فشرده بازی هست. و سازگاری دارد.

  سلام روی سیستم
  Win.10.64bit
  Ram.8
  Vga.2
  Ssd128
  Cpu .cor i7 4400
  اجراء میشه

  پاسخ

  سلام هادی
  سیستم شما ضعیف هست متاسفانه …

  بنده تحقیق کردم فهمیدم که کلا این بازی های کرک شده در ویندوز 11 نمیگیره کلا

  پاسخ

  سلام من موفق شدم بلخره نصب کنم بازی رو با نصب کردن پیشنیاز ها البته ولی حالا که میخوام اجراش کنم اجرا نمیشه متاسفانه روی ویندوز 7 و 8 هم نشد ست کردم …

  پاسخ

  سلام علیرضا
  خطا یا ارور دریافت میکنید ؟

  سلام من بازی رو دانلود کردم اما متاسفانه موقع نصب روی 3.1 درصد گیر میکنه 8 ساعتم صبریدم ویندوزم یازده هستش رو 7 ستش کردم بازم نشد انتی ویروسم اوکی کردم نشد رم مجازی هم برم بالا سیستمم i5 11 mx350

  پاسخ

  سلام من هم نسخه ی DLC ها رو دانلود کردم اما خب نیست جایی که بخوام برم تو DLC ها لطفا بگید

  پاسخ

  دوست عزیز متوجه منظورتون نمیشم اصلا.

  چطوری باید وارد DLC ها شم؟

  دوست عزیز دی ال سی اصلا موردی نیست که بتونید واردش بشید این مورد بصورت فایل نصبی روی فایل های خود بازی اعمال میشه مثلا روی نسخه های فشرده بصورت Bin در میاد تا امکان تغییر دادن روی اون حذف بشه.
  الان شما مشکل و یا سوالتون رو دقیق بپرسید من راهنمایی تون کنم.

  سلام من نسخه ی که dlc ها رو داره دانلود کردم چطور باید dlc ها رو بریزم تو گیم اصلی تا بتونم پلی بدم؟؟

  پاسخ

  سلام آراد
  نسخه که ما قرار دادیم تمام دی ال سی هارو شامل هست و نیازی نیست شما کار خاصی انجام بدید.

  سلام من بازی رو دانلود کردم اما متاسفانه موقع نصب روی 3.1 درصد گیر میکنه میشه کمک کنید رفع بشه ؟

  پاسخ

  سلام علیرضا
  روند نصب بازی طولانی هست صبور باشید …

  سلام . من نسخه dodi دانلود کردم . ولی هنوز نصب نکردم . میخواستم بدونم که این نسخه دی ال سی down of Ragnarok هم داره؟

  پاسخ

  سلام احمد
  این نسخه نهایی بازی والهالا هست که میتونید نصب کنید.

  سلام خسته نباشید ببخشید علیرضا جان این باری روی این سیستم اجرا میشه رم 8 سیپیو i3 کارت گرافیک 2گیگابایت ویندوز 7 64 بیتی با گرافیک پایین هم اجرا بشه مشکلی نیست فقط این باری روی این سیستم اجرا میکنه ممنون میشم اگه سریع جوابمو بدیو

  پاسخ

  سلام علی جان
  سیستم شما ضعیف هست امکان اجرای بازی رو شاید داشته باشید.

  سلام رو این سیستم با کیفیت مدیوم اجرا میشه
  رم ۸
  سی پی یو i3
  گرافیک940mx 4GB

  پاسخ

  سلام و خسته نباشید . ممنون از سایت خوبتون. میخواستم بدونم کدوم نسخه تمام دی ال سی ها رو داره ؟ چون شما دو تا نسخه برای دانلود گذاشتید و من نمی‌دونم کدوم کاملتره . ممنون .

  پاسخ

  سلام حامد جان
  نسخه DODI کامل و جامع هست با تمام آپدیت و DLC های عرضه شده.

  سلام درود بر عوامل محترم سایت
  ببخشید بنده از لحاظ مشخصات فنی سیستم کوچکترین مشکلی ندارم، فقط سوال برام پیش اومده : میخواستم بدونم که بازی شامل تمام آپدیت هایی که تابحال اومده میشه؟ و دومی اینکه ویندوزم 10 هست و از لحاظ سیستم هم اصلا مشکل ندارم، پس بعد از دانلود بازی راحت اجرا میشه؟ منظورم اینه که ارور یا چه میدونم :)

  پاسخ

  سلام علی جان
  بله بازی شامل تمام آپدیت و دی ال سی های عرضه شده می باشد و امکان اجرا روی ویندوز 10 را نیز دارد.

  سلام
  بازی رو من نصب کردم ولی اجرا نمیشه فکر کنم روی ویندوز 11 که هست اجرا نشه

  پاسخ

  سلام محسن جان
  روی آیکون بازی در مسیر نصب راست کلیک و آخرین گزینه رو بزنید و سپس وارد تب comparability بشید و بازی رو از طریق ویندوز دیگه ای اجرا کنید.

  سلام علیکم
  شما به من بگو ببینم دانلود بازی Assassins Creed Valhalla نیم بهاء هست یا خیر ؟
  و اینکه نسخه فشرده بازی رو چرا قرار ندادید نسخه اصلی حجمش 50 گیگ هست که نمیصرفه دانلود کنیم نسخه فشرده رو لطفا قرار بدید که دانلودش کنیم. بازی اساسین والهالا واقعا از بهترین هاست از دید من چون سبک و گیم پلی و طراحی و خلاصه هر چیزی که مربوط به بازی هست عالی طراحی شده و جزو بهترین بازی های یوبی سافت بشمار میاد. تو یک سایت خارجی دیده بودم که نسخه جدید بازی هم در حال ساخت بی زحمت یه بررسی کنید اگر حقیقت داره اون مورد هم پوشش بدید چون واقعا هر بازی آینده رو سرچ زدم داشتید جز این مورد. ممنون از رسانه پارسی دانلود

  پاسخ

  سلام محسن جان
  بله بازی نیم بهاء هست. بررسی میشه اگر نسخه فشرده موجود و سالم باشه قرار میگیره در سایت. بررسی شده نسخه جدید والهالا در حال ساخت نیست نسخه جدیدی بنام اینفاینات در حال ساخت هست که توی سایت موجوده میتونید سرج بزنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.