دانلود بازی Assassins Creed Valhalla ✔️ دانلود اساسین کرید والهالا

نظرات: 253 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 9,582 بازدید
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر - نسخه EMPRESS

Assassins Creed Valhalla عنوانی کاملا شناخته شده از شرکت محبوب یوبی سافت می باشد که در نوامبر 2020 برای پلتفرم PC عرضه شده بود و تا کنون به صورت رسمی و کرک نشده در اختیار کاربران قرار گرفته بود که همین امروز توسط هکر معروف امپرس کرک و در قالب گروه EMPRESS عرضه شد. جالب است بدانید که این بازی از قفل قدرتمند Denuvo و VMProtect برخوردار بود که بعد از مدت ها کرک و اکنون نسخه معتبر این بازی در اختیار شما قرار گرفته است.

داستان بازی اکشن Assassins Creed Valhalla در مورد یک زن و مرد وایکینگ می باشد که در همان ابتدای بازی باید بدنبال ماجراجویی هایی که سبب نابودی مراسمات و دوستان شما شده اند بروید. قلب شما در سینمایی که منتظر افتتاح آن بوده اید شکست و عزیزانتان طی یک اتفاق برنامه ریزی شده از دست رفتند که این مورد سبب خشمگین شدن شما شده است. با اجرای مراحل ابتدایی شما باید با برادرتان سیگورد به ماجراجویی های مختلفی در انگلیس بروید که در این بین مشکلات و موانع بسیاری سد راه شما خواهد شد. انگلیس در اوج قدرت خود است و با 4 امپراطوری بزرگ یعنی مرسیا ، آنگلیای شرقی ، نورتومبریا و وسکس در ارتباط است که اگر قصد نابود کردن انگلستان را دارید باید از سد این کشورها نیز عبور کنید. برای دانلود بازی Assassins Creed Valhalla باما همراه باشید.

 

دانلود بازی Assassin’s Creed Valhalla

شما بعنوان یک زن و مرد وایکینگ باید اقدامات بسیاری علیه نیروهای ساکسون انجام دهید. نیروهایی که سبب خرابی و آشوبی های اخیر در سرزمین شما شده اند که با غارت قلمرو شما بدنبال گسترش دادن سرزمین های خود هستند که تا کنون نیز توانسته اند قلعه های مستحکمی را در برابر دشمنان ایفا کنند. برای رویارویی با این دشمنان باید قدرت ذهن خود را بالا ببرید زیرا دشمنان شما هم از قدرت بالایی برخوردار هستند که شکست دادن آنها کار آسانی نخواهد بود. نسخه دیگری از بازی در دست ساخت بوده که به Assassin’s Creed: Infinite معروف است.

بخش داستانی بازی از هیجانات خوبی برخوردار است که این مورد سبب به وجود آمدن یک گیم پلی سرگرم کننده شده است. سبکی که میتواند شما را با مراحل بسیاری رو به رو کند که برای عبور از دشمنان نیاز به کمک بازی خواهید داشت. رو به رو شدن با دشمنان قوی به شما این امکان را میدهد تا بتوانید از سلاح هایی که در اختیارتان قرار گرفته است استفاده کنید. یک سری شمشیر و سلاح افسانه ای که از جد شما به ارث رسیده است و همین مورد سبب قدرتمندتر شدن شما خواهد شد. البته تمامی سلاح ها به صورت رایگان در اختیارتان قرار نخواهد گرفت. بلکه برای رسیدن به یک سری قدرت و سلاح ها باید تاوان آنها را بدهید که نابود کردن هیولاها و دشمنان قدرتمند تاوان رسیدن به این آیتم ها می باشد.

 

دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر - نسخه EMPRESS

 

بازی اساسین کرید والهالا مجموعه عظیمی از چالش های جدید را در اختیار شما قرار میدهد. چالش هایی که سبب به وجود آمدن گیم پلی خوبی شده است و به شما این امکان را میدهد تا برای ساعات و حتی روز های طولانی امکان حضور در مراحل این بازی را داشته باشید. با پیش روی در بازی شخصیت شما نیز رشد خواهد کرد و با برنامه های جدیدی رو به رو میشوید که بدون شک برای آینده به کارتان خواهد آمد. زیرا همان طور که گفته شد این بازی از وسعت بسیار خوبی برخوردار است که به همین آسانی ها نمیتوانید آنرا به پایان برسانید.

ok

گیم پلی اعتیادآور این بازی برای افراد زیر 14 سال مناسب نیست.

سری بازی های Assassin’s همیشه از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار بوده و هستند، چراکه در این بازی شما قادر هستید انواع مختلف ماجراجویی ها را به کمک مراحل مختلف انجام دهید و با دنبال کردن یک داستان عمیق و خارق العاده میتوانید ساعات زیادی مشغول بازی کردن شوید. در تمامی سری بازی های Assassins Creed وجود یک مپ بزرگ و خارق العاده کمک میکند در مناطق مختلف به گشت و گذار بپردازید! این بدان معنی است که همیشه نیاز به انجام ماموریت نیست و هر زمان که بخواهید میتوانید ادامه ماموریت ها را انجام دهید. تا به امروز تمامی نسخه ها محبوب بوده اند و داستانی عالی را به نمایش گذاشته اند، حال عنوان جدید بازی با نام Assassins Creed Valhalla عرضه شده و قرار است بار دیگر داستانی بینظیر را دنبال کنید با انجام دادن مرحله های هیجان انگیز پایان جالبی را به ثبت برسانید. در همان ابتدای بازی شخصیت خودتان را انتخاب کنید اینکه دوست دارید یک زن یا مرد وایکینگ باشید و با سفارشی سازی های مختلف وارد بخش اول داستان شوید! گروه های وجود دارند که میخواهند سرزمین را بطور کامل غارت کنند، شما می بایست از تمامی مهارت های خود استفاده کنید و تمامی دشمنان را در بازی شکست دهید. چشم عقاب در این سری از بازی وجود دارد که با سوییچ روی این ویژگی از دید یک عقاب در آسمان ها میتوانید دید کاملتری را به محیط اطراف خود داشته باشید، این ویژگی کمک میکند محل دقیق تمامی دشمنان خودتان را شناسایی کنید تا غافلگیر نشوید.

دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر - نسخه EMPRESS

در بازی Assassins Creed Valhalla شما میتوانید کاوش های بسیاری از سواحل نروژ تا پادشاهی های انگلیس را در پیش رو داشته باشید. در برخی مسیر ها به بیراهه کشیده خواهید شد که این موارد هم جزو مراحل بازی بشمار میرود. رو به رو شدن با هیولاهایی که چندین برابر شما جثه دارند سبب عقب افتادن از برنامه ای که داشتید خواهد شد. زیرا نابود کردن این هیولاها نیاز به زمان بیشتری دارد که اگر بتوانید نقطه ضعف آنها را پیدا کنید میتوانید روند نابود کردنشان را با سرعت بالاتری انجام دهید. البته این هیولاها همیشه از لحاظ جثه از شما قویتر نخواهند بود بلکه در برخی از مراحل بازی با اشخاصی رو به رو میشوید که شاید از لحاظ جسمانی از شما ضعیفتر باشند اما باید بدانید که قدرت در همین اشخاص نففته است.

در این بازی شما میتوانید یک قبیله جدید برای خود تشکیل دهید و در برخی از مراحلی که نیاز به گروه خواهید داشت از باقی نیروهای خود استفاده کنید. البته دستیابی به وایکینگ های اصلی کاری سخت شده است زیرا کمتر شخصی است که بتوانید بعنوان یک جنگجو خواسته های شما را در میدان نبرد انجام دهد. اما بطور خلاصه تشکیل دادن قبیله در این بازی نیز برایتان مقدور خواهد بود.

ok

بدون شک حجم بالای بازی ارزش دانلود کردن را دارد.

همان طور که در ابتدای بازی گفته شد این گیم از وسعت خوبی برخوردار است که یک بخش آن مربوط به استراتژیک می باشد. بخشی که به شما این امکان را میدهد تا با راه اندازی یک گروه قدرت کافی برای شکست دادن دشمنان را داشته باشید. با استخدام وایکینگ های جدید و رهبری آنها میتوانید به سایر سرزمین های انگلستان حمله کنید و با غارت اموال آنان بدنبال گسترش دادن شهرک ها و امپراطوری خود باشید. در این بین میتوانید به کشتی و ساختمان های بسیاری دسترسی داشته باشید که برای نقل مکان و یا حمله به آنها نیاز خواهید داشت. بخش داستانی بازی هیجانات خاص خودش را داراست که هر چه به جلو بیشتر پیش میروید اتفاق های عجیب تری رخ خواهد داد که باید در ادامه آنها را حل کرده و پشت سر بگذارید. در بازی سلاح های فوق العاده ای وجود دارد که در ادامه با پیش روی بیشتر میتوانید رفته رفته آنها را بدست آورید و باید بدانید در اختیار بودن تمامی سلاح ها از همان ابتدای بازی مقدور نیست! در بازی Assassins Creed Valhalla قدرت تمامی دشمنان برابر نیست گاهی ممکن است در مقابل افرادی قرار بگیرید که شکست دادن آنها ساده باشد و گاهی وقت ها ممکن از در برخی از مراحل دشمنانی وجود داشته باشند که شکست آنها بسیار سخت و دشوار باشد و نیاز مند یکسری سلاح های قوی تر باشید. قبیله خود را از ویرانی یخی در نروژ به خانه ای جدید در میان زمین های کشاورزی سرسبز انگلستان در قرن نهم هدایت کنید. محل سکونت خود را بیابید و این سرزمین متخاصم را به هر وسیله ای تسخیر کنید تا جایی در والهالا به دست آورید. انگلستان در عصر وایکینگ ها ملتی از هم پاشیده از اربابان کوچک و پادشاهی های متخاصم می باشد، در زیر هرج و مرج، سرزمینی غنی و رام نشده در انتظار یک فاتح جدید قرار دارد. آیا آن شما خواهید بود؟ تمامی تلاش خودتان را انجام دهید تا در نهایت به هدف های بزرگ برسید. با نبردهای وحشیانه مبارزه کنید، حملات آتشین را رهبری کنید یا از استراتژی و اتحاد با رهبران دیگر استفاده کنید تا پیروزی را به ارمغان بیاورید. هر انتخابی که در مبارزه و گفتگو انجام می دهید گام دیگری در مسیر عظمت است. سبک مبارزه بی رحمانه یک جنگجوی وایکینگ را با تبر، شمشیر یا حتی سپر دوگانه در برابر دشمنان به نمایش بگذارید تا داستان اصلی بازی به بهترین شکل پیش برود.

 

دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر - نسخه EMPRESS

 

اما تمام بخش بازی به همین مورد ختم نمیشود زیرا یک سری مراحل دشواری در بازی وجود دارد که پایان دادن به آنها کار هر کسی نخواهد بود بلکه شما باید به تنهایی در آنها حضور پیدا کنید و با اژدهایان و نیروهای دشمن رو در رو شوید. حضور جادوگران مختلف در قبیله های دشمنان سبب به وجود آمدن هیولاهای عظیم الجثه ای شده است که باید با قدرت سلاح و مهارت شمشیر زنی آنها را نابود کنید. در بازی اساسین کرید والهالا باید در تلاش باشید برای شکوه و عظمت یک وایکینگ افسانه ای به دشمنان خود حمله کنید و شهرک خود را رشد دهید و قدرت سیاسی خود را بسازید. بخشی که توانسته امتیاز کاملی را از کاربران و سایت های مطرح دنیا بدست آورد همین بخش است. استفاده از یک موتور گرافیکی قدرتمند و کاملا اختصاصی در ساخت بازی سبب شده تا کوچک ترین و حتی جزئی ترین بخش ها به بهترین نحو ممکن نمایش داده شوند. استفاده از یک سیستم رندر قدرتمند در بازی سبب شده است تا با یک کیفیت پایدار به صورت FullHD رو به رو باشید که نسبت به سیستم خود میتوانید آنرا کاهش دهید. این بخش به قدری جالب است که میتوانید ریختن برگ درختان و حتی سایه اشخاص روی زمین و یا مشاهده خود در آب را هم ببینید. بخش دیگری که سبب قدرتمندتر شدن بازی Assassins Creed Valhalla شده است صداگذاری آن می باشد. استفاده از یک سری افکت های اختصاصی و موزیک هیجان انگیز سبب خواهد شد تا به صورت مداوم با هیجان دست و پنجه نرم کنید که این بخش در برخی از مراحل به اوج خود خواهد رسید. اگر شما نیز از دوست داران بازی های اکشن و ماجراجویی و نقش آفرینی هستید پیشنهاد میشود دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای کامپیوتر را از دست ندهید.

ok

بازی اساسیت کرید والهالا در چندین سبک جذاب عرضه شده است که نباید آنرا از دست داد.

بازی Assassin’s Creed Valhalla بعد از عرضه در مدت زمان کوتاهی توانست سود بسیار خوبی برای یوبی سافت را به ثبت برساند. این مورد در حالی رخ داد که نقد های بسیاری علیه بازی شکل گرفته بود و با عرضه اولین نسخه از بازی گیمرها با سبک و سیاق بسیار خوبی همراه شدند که حتی در ویدیو های اولیه هم نمیتوان این مورد را درک کرد. قدرت بالای یوبی سافت در بازی Assassin’s Creed Valhalla بطور کامل قابل لمس است زیرا شما در نقش شخصی ایفای نقش میکنید ک تمام حرکات و اعضای بدنش در اختیار شما بوده و این مورد میتواند سختی ولی جذابیت های بسیاری را برای شما بهمراه داشته باشد. اگر از گیمر های حرفه ای هستید قطعا میتوانید که گیم پلی طولانی مدت بازی اساسین کرید والهالا در چندین لول دسته بندی شده است که به آسانی نمیتوان مراحل بازی را به اتمام رساند. از سوی دیگر وجود شخصیت های مختلف که برخی از دوستان و برخی دشمنان شما هستند میتواند این مسیر را با خطرات بسیاری همراه کند زیرا شما باید از قدرت ذهن خود تفاوت آنها را شناسایی کنید. این نسخه از بازی که در اختیارتان قرار گرفته آخرین نسخه یعنی 1.1.2 می باشد که شامل تمام DLC و آپدیت های عرضه شده می باشد. پارسی دانلود پیشنهاد میکند دانلود بازی Assassin’s Creed Valhalla برای کامپیوتر را از دست ندهید.

برای دانلود بازی Assassins Creed Valhalla باما همراه باشید که قصد داریم به ویژگی های جدیدی از این بازی محبوب و سرگرم کننده اشاره ای داشته باشیم. دنیای والهالا مملو از شخصیت های قهرمانی بوده که در طول سالیان سال با روش های نبرد آشنا شده اند. شخصیت هایی که برای نابودسازی آنها نیاز به مهارت بالایی است که در این زمینه شما حضور یافته اید. در طول مراحل بازی باید سربازانی که علیه شما مسیر های منتهی به قلمروهارا مسدود کرده اند از بین ببرید. سربازانی که شامل رئیس های مختلفی بوده و قطعا قدرت بیشتری را نسبت به نیروهای عادی در اختیار دارند. در طول مراحل اساسین شما میتوانید دشمنان خودرا با روش های مختلفی از میان بردارید که این مورد بستگی به شما خواهد داشت که قصد دارید از چه روشی استفاده کنید. بازی با دارا بودن گیم پلی عالی توانسته گیمرهای بسیاری را برای دانلود بازی Assassins Creed Valhalla به سمت خود جذب کند که شرکت یوبی سافت بی تردید یکی از بهترین بازی های خودرا عرضه نموده است. از دیگر ویژگی های این گیم کامپیوتری میتوان به دنیای آزاد آن اشاره داشت که بازی از وسعت بالایی برخوردار است و بی تردید میتواند کاوش های بسیاری را در اختیار شما قرار دهد. پیشنهاد میشود دانلود بازی Assassins Creed Valhalla برای PC را از دست ندهید.

دانلود بازی Assassins Creed Valhalla

ویژگی های نسخه DODI بازی Assassin’s Creed Valhalla :

 • بازی براساس نسخه Assassins.Creed.Valhalla.Repack-EMPRESS فشرده سازی شده است.
 • پکیج زبان ها در قالب یک بسته 10 گیگابایتی در این نسخه موجود است.
 • امکان نصب بازی روی ویندوز های 7 و 8.1 مقدور است.
 • ورژن بازی v1.1.2 می باشد.
 • تمام DLC و آپدیت های عرضه شده تا ورژن 1.1.2 در این نسخه موجود است.
 • زبان بازی شامل Multi14 و صداگذاری بازی شامل Multi8 می باشد.
 • بعد از نصب در تنظیمات میتوانید زبان مد نظر را فعال کنید.
 • حجم بازی از 75 به 34.8 گیگابایت کاهش یافته است.
 • هیچ بخشی از بازی حذف نشده و نسخه کامل اساسین کرید والهالا است.
 • مدت زمان نصب بازی 45 الی 150 دقیقه خواهد بود.

 

4.3/5 (7 نظر)

تریلر Assassins Creed Valhalla

برچسب‌ها: ,

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- سپس با نرم افزار UltraISO درایو مجازی ساخته و بازی را Mount کنید.

2.1- بعد اینکه این نرم افزار رو نصب کردید روی فایل ایمیج راست کلیک کرده و از منوی UltraIso گزینه Mount رو انتخاب کنید تا محتویات ایمیج مانند یه دی وی دی رام نشان داده شود.

3- شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack یا EMPRESS میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- از فایل ستاپ شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید. (اگر نیست بازی خودکار کرک شده است)

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

آموزش تصویری نصب بازیهای DODI (یوتیوب)

 :Requirements (Minimum)
 • CPU: Ryzen 3 1200 – 3.1 Ghz / Core i5-4460 – 3.2 Ghz
 • RAM: 8 GB
 • OS: Windows 10 (64-bit versions only)
 • VIDEO CARD: AMD Radeon R9 380 or NVIDIA GeForce GTX 960 or better
 • PIXEL SHADER: 5.1
 • VERTEX SHADER: 5.1
 • SOUND CARD: Yes
 • FREE DISK SPACE: 50 GB
 • DEDICATED VIDEO RAM: 2048 MB

 :Requirements

 • CPU: Ryzen 7 1700 – 3.0 Ghz /Core i7-6700 – 3.4 Ghz
 • RAM: 8 GB
 • OS: Windows 10 (64-bit versions only)
 • VIDEO CARD: AMD Vega 64 – 8GB / GeForce GTX 1080- 8GB
 • PIXEL SHADER: 5.1
 • VERTEX SHADER: 5.1
 • SOUND CARD: Yes
 • FREE DISK SPACE: 50 GB
 • DEDICATED VIDEO RAM: 8192 MB

مشخصات فایل
 • حجم: 56.4 + 34.8 گیگابایت
 • فرمت فایل: EXE + ISO
 • نسخه: DODI + EMPRESS
 • متا99 از 100
 • رده سنی: PG-14
 • ورژن: v1.1.2
 • تاریخ انتشار10 نوامبر 2020
 • شرکت سازنده: یوبی سافت
 • قیمت: 59.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 9.9
password :

253 نظر

  بازی اجرا نمیشه روی ویندوز 11
  3 روزه هر کاری بگید کردم

  پاسخ

  بازی رو از طریق بخش COMPATIBILITY روی ویندوز دیگری هم قرار دادید ؟

  ترافیک دانلود برای همه ی بازی ها نیم بهاست ؟

  پاسخ

  سلام همه مشخصات اوکیه ولی گرافیکم GT920MX هست اجرا میشه بازی روش؟

  پاسخ

  سلام.فایل ایمپرس رو باز نمیکنه تو سیستمم(ویندوز ۱۰)

  پاسخ

  سلام مجتبی
  باید از طریق مجازی ساز نصب کنید بازی رو دوست عزیز.

  خسته نباشید من نسخه dodi رو دانلود کردم و وقتی استخراج میکنم تا 70 درصد میره و بعدش ازم درخواست میکنه که پارت 12 رو بهش بدم وقتی بهش پارت 12 رو میدم دوباره درخواست میکنه که پارت 12 رو بده و اینکه ارور میده پارت 12 رو هم دوباره دانلود کردم و به همین صورت بود

  پاسخ

  با سلام نسخه dodi در نام گذاری فایل بعدی مشکل دارد و من دستی ادرس پارت بعدی رو دادم هر سری امیدوارم درست اکستکرت شه لطفا یکم دقت کنید. ممنونم

  پاسخ

  سلام. لطفا بگین فرق این دو نسخه با هم چیه؟ اگه فرقی ندارن چرا باید اونی که حجمش بیشتره اصلا باشه روی سایت؟ کدوم رو دانلود کنم؟

  پاسخ

  و همینطور قبل از ان با ارور d3d12.dll msvcp-win و … برخورد کردم که با دانلود فایل های dll مشکلات حل شد

  پاسخ
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.