دانلود بازی Battlefield V برای کامپیوتر – نسخه FitGirl با تمام DLCها

دانلود بازی Battlefield V برای کامپیوتر - نسخه FitGirl

بازی میدان نبرد 5 یا همان بازی Battlefield V عنوانی است در سبک اکشن و شوتر اول شخص که در تاریخ 9 نوامبر 2018 برای پلتفرم PC منتشر شد.این عنوان مشابه نسخه قبلی در استودیوی سوئدی DICE طراحی و ساخته شد.بخش داستانی Battlefield V از 4 بخش اصلی و یک مقدمه تشکیل شده که یکی از بخش‌های اصلی آن با گذشت مدتی اکنون در دسترس است.شاید کمی ناعادلانه باشد اما بهترین قسمت بخش داستانی بازی مقدمه کوتاهیست که به سرعت گیمر را با فضای جنگ جهانی دوم و بخش‌های اصلی داستانی آشنا می‌کند. این مقدمه با پخش سخنرانی رادیویی «نویل چمبرلین»، نخست وزیر بریتانیا در زمان شروع جنگ جهانی دوم، شروع می‌شود و در برش‌های کوتاهی از سال‌ها و جبهه‌های مختلف در قالب پیاده نظام و سواره نظام، در زمین و در آسمان، بخش‌های مختلف Battlefield V را معرفی می‌کند. جهت دانلود بازی Battlefield V باما همراه باشید.

 

بتلفیلد ۵ | Battlefield V

اولین بخش داستانی بازی با نام «Under No Flag» شروع خوبی دارد، بعد از شکست تمام عیار در جبهه فرانسه و عقب‌نشینی از ساحل دانکرک، دولت بریتانیا تصمیم به استفاده از افراد خلافکار اما خلاقی گرفت تا گردان ویژه‌ای را تشکیل دهد و در عملیات تخریب در پشت خطوط دشمن از افراد این گردان استفاده کند. «Billy Bridger» سارق بانک و متخصص ساخت بمب‌های دست‌ساز نقش اصلی این بخش و یکی از افراد این گردان است. وظیفه بیلی در مدت کوتاهی که کنترل او را بدست می‌گیریم تخریب بمب‌افکن‌های آلمانی با بمب‌های ساخت خودش است و در این راه «George Mason»، مافوق و کسی که بیلی را به عضویت در گردان ترغیب کرده هم او را همراهی می‌کند. داستان این بخش بیشتر یادآور بازی‌های قدیمی‌تر جنگ جهانیست که معمولاً خبری از صحنه‌های بزرگ جنگ در آنها نبود و بیشتر در دسته بازی‌های مخفی‌کاری قرار می‌گرفتند اما با پیشروی در داستان، نقشه‌ای که مأموریت در آن اتفاق می‌افتد بزرگتر شده و امکان بازی به سبک Run & Gun هم فراهم می‌شود. اگر از دوست داران بازی های این چنینی هستید شدیدا پیشنهاد میشود دانلود بازی I.G.I. Origins را از دست ندهید. برای دانلود بازی Battlefield V ادامه توضیحات را از دست ندهید.

بخش دوم داستانی با نام «Nordlys» روایتگر ماجرای یکی از اعضای نیروی مقاومت نروژ با نام «Solveig Fia Bjørnstad» است که وظیفه دارد تا یکی دیگر از اعضای نیروی مقاومت را از اسارت نازی‌ها در مؤسسه‌ای تحقیقاتی که محل تولید آب سنگین مورد نیاز نازی‌های برای تولید سلاح‌های اتمیست، آزاد کند.سومین بخش داستانی بازی با نام «Tirailleur» مخاطب را در قالب «Deme Cisse» سربازی سنگالی که از سرزمین‌های مستعمره فرانسه در آفریقا به خدمت ارتش فرانسه درآمده و با وجود خوشحالی از اینکه فرصت دفاع کردن از کشوری که خود را بخشی از آن می‌داند در اختیار او قرار گرفته‌، با اتفاقی غیرمنتظره رو به رو می‌شود. داوطلب شدن برای فدا کردن جان خود برای کشور از دید گروهی از افراد کافی نیست و سیاهپوست بودن یعنی انجام اموری که در شأن افسران سفیدپوست است و در لحظه پیاده شدن در فرانسه، اسلحه از دست دمی و دیگر دوستانش گرفته شده و به جای آن بیل به دستشان داده می‌شود و این ماجرا تا زمانی ادامه می‌یابد که یکی از افسران رده بالای فرانسه از سربازان “اصیل” فرانسوی خود ناامید شده و تصمیم به استفاده از نیروهای گردان کشورهای مستعمره می‌گیرد. در ادامه توضیحات مربوط به دانلود بازی Battlefield V باما همراه باشید.

 

دانلود بازی Battlefield V

بازی بتلفیلد وی نسخه ای متفاوت نسبت به نسخه های قبلتر خود میباشد که از داستانی نوین برخوردار است. داستانی که در مورد دستیابی گروهی تروریستی به بمب اتم است که اگر جلوی آنها گرفته نشود با جنگ جهانی سوم رو به رو خواهیم بود که بعنوان یک نیروی نخبه نظامی باید با دشمنان بسیاری مبارزه کنید. بازی بتلفیلد وی از بخش داستانی توانسته امتیاز عالی 98 از 100 را دریافت کند که بدون شک بازی انگشت شماری در دنیا وجود دارد که بتواند به این امتیاز عالی دست پیدا کند. طراحی دیدنی با صداگذاری عالی دو عنصر دیگر بازی هستند که پیشنهاد میشود آنرا از دست ندهید. عناصر و بخش های جدیدی که در بازی بتلفیلد وی بکار گرفته شده به نوعی وجود المان های جدیدی بوده که قرار است در بازی آنلاین بتلفیلد 2042 قرار گیرد. همین مورد سبب شد تا شرکت سازنده بازی یعنی DICE بدنبال اعمال چالش های جدید در بازی باشد تا به نوعی بتواند کاربر را برای رو به رو شدن با یک غول آماده کند. همین مورد سبب شد تا داستان نویسان بازی بدنبال چالش های کلیدی باشند که در آن گیمر بتواند ساعات طولانی در بازی حضور داشته و سرگرم آن شود. پیشنهاد میشود دانلود بازی Battlefield V را از دست ندهید. از همین طریق بدلیل حساس بودن ایران یکی از مراحل بازی نیز در تهران جریان دارد که بدون شک برای کاربران ایرانی میتواند هیجان انگیز باشد. از سمت دیگر این بازی توانست کیفیت خوب و پایداری را در تمام مراحل پیاده سازی کند و همین مورد کافی بود تا بعنوان یک بازی گرافیکی AAA شناخته شود. سبکی که امروزه به یک برند برای خود تبدیل شده و میلیون ها طرفدار را در سراسر جهان به خود اختصاص داده است. پیاده سازی المان های تکمیلی سبب شده است تا این بازی از لحاظ گیم پلی مشکلی نداشته باشد این مورد جایی به اثبات میرسد که گیمر در مراحلی که قرار دارد میتواند از آشوب و هیجان کمی دوری کند و با فاصله گرفتن از منطقه درگیری با دشمنان ساده تری سروکار داشته باشد که خواه یا ناخواه باید به منطقه برگردد زیرا دوستان و سایر تجهیزات نظامی به دستورات شما وابسته هستند که باید آنها را رهبری کنید. اگر از دوست داران بازی های اکشن و تیراندازی هستید شدیدا پیشنهاد میشود دانلود بازی بتلفیلد وی را از دست ندهید که در سبک و زمینه خود یکی از بهترین ها میباشد و اینکه نسخه تست شده بازی در اختیار شما قرار گرفته است. نظرات خودرا در خصوص دانلود بازی Battlefield V باما در میان بگذارید.

بازی کامپیوتر Battlefield V نسخه ای جایگزین از سری قبلی خودش می باشد که توسط شرکت EA بصورت حرفه ای شبیه سازی و عرضه شد. در ابتدا و قبل از انتشار این نسخه بسیاری از گیمرها براین باور بوده اند که استارت نابودی بازی رقم خورده است اما شرکت سازنده با عرضه دمو بازی توانست به تمام شایعات پایان دهد و یک بازی ماندگار در این عرصه را در اختیار کاربران خود قرار دهد. بازی بتلفیلد وی امروزه با توجه به نارضایتی بتلفیلد 2042 رنگ و بوی جدیدی گرفته است که اگر از دوست داران این بازی باشید قطعا با ویژگی های آن آشنایی داشته اید. سبکی نوین در عرصه بازی های تیراندازی که بدون شک توانست نیازهای بسیاری را ارضاء کند. این بازی در استیم توانست نظرات بسیاری را جلب کند زیرا خواسته هایی که کاربران در شبکه های مجازی و سیستم های داخلی بازی نیازمند بودند را بخوبی پیاده سازی نمود است. با دانلود بازی Battlefield V برای کامپیوتر میتوانید قدم خوبی در بین بازی های اکشن و مجموعه بازی های بتلفیلد بردارید که امروزه امتیاز این بازی در سایت های مطرح جهانی به 92 رسیده است و میتواند دلیل خوبی برای شرکت سازنده باشد تا سبک و سیاق این بازی را ادامه دهد. اگر از دوست داران این بازی هستید نسخه تست شده و معتبر دانلود بازی Battlefield V را اکنون میتوانید از پارسی دی ال دریافت کنید.

در دنیای امروزی انتخاب بازی های موفق و مناسب که سبب سرگرم نمودن گیمر شود کار دشواری شده است زیرا در این زمینه گزینه های بسیاری انتشار یافته اند که انتخاب نمودن آنها کار سختی شده است. در همین زمینه کاربران بسیاری رفته رفته در حال بازگشت به سمت بازی های قدیمی هستند که Battlefield V یا همان بتلفیلد 5 یکی از بازی های موفق در این زمینه بوده که توسط شرکت EA عرضه شده است. لازم به توضیح ویژگی های بازی نیست اما باید بدانید که باگذشت چندین سال از انتشار اولیه بازی هنوز که هنوزه گیم پلی آن برای گیمرها جذابیت داشته که در این زمینه میتوانید برای ساعات طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم بازی شوید. بی تردید با دانلود بازی بتلفیلد ۵ کامپیوتر میتوانید به یکسری ماموریت های مخفی کاری جذاب دست پیدا کنید که در نقش شخصیت اصلی بازی باید بدون سروصدا آنها را به پایان برسانید که اگر حضور شما در منطقه دشمن لو رفت نگران نباشید زیرا این مورد چیزی را تغییر نمیدهد فقط این مورد مسیر منتهی به هدف شما در مراحل را با مشکل رو به رو میکند که در این زمینه باید سختی بیشتری را تحمل نمایید. همانطور که در توضیحات بازی بتلفیلد ۵ ذکر شده است سلاح های بسیاری برای شما درنظر گرفته شده که با دستیابی به آنها و افزایش دادن مهارت های خود در این بازی میتوانید به روند رو به رشدی در زمینه شکست دشمنان دست پیدا کنید. لازم به ذکر است بدانید اگر از دوست داران بازی بتلفیلد ۵ هستید میتوانید در ادامه نسخه فشرده بازی با تمام دی ال سی و آپدیت های عرضه شده را دریافت کنید. جهت دانلود بازی بتلفیلد ۵ برای کامپیوتر با ترافیک نیم بهاء باما همراه باشید.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl :

 • Battlefield V v1.04 build 3891220
 • بر اساس نسخه CPY تحت عنوان Battlefield.V-CPY فشرده سازی شده است.
 • در این نسخه چیزی حذف یا تبدیل نشده است و بدون هیچ حذفیات یا افت کیفیتی بازی نصب و کرک می شود.
 • حجم بازی از 50.6 گیگابایت به 33.2 گیگابایت کاهش یافته است.
 • زمان تقریبی نصب بازی بین 30 الی 60 دقیقه خواهد بود.
 • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی 50 گیگابایت و در هنگام نصب حدود 58 گیگابایت است.
 • حداقل به 2 گیگابایت فضای خالی RAM برای نصب بازی نیاز است.
 • دانلود بازی Battlefield V برای کامپیوتر – نسخه FitGirl را از دست ندهید.

بازی Battlefield V را هم اکنون می توانید از سرورهای قدرتمند پارسی دانلود دریافت بفرمایید.

 

5/5 (2 نظر)

تریلر Battlefield V

مشخصات فایل
 • حجم: 33.2 گیگابایت
 • فرمت فایل: EXE
 • نسخه: FitGirl
 • متا92 از 100
 • رده سنی: PG-16
 • ورژن: v1.04 build 3891220
 • تاریخ انتشارOctober 19th
 • شرکت سازنده: EA
 • قیمت: 49.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 9.2
password :

آموزش نصب ریپک/نسخه FitGirl :

1- بعد از دانلود شروع به اکسترکت فايل بازي کنيد.

2- با اجرای فايل نصبي (Setup.exe) بازی را نصب کنید.

نکته مهم اول : قبل از اینکه گزینه install را بزنید، حتما تيک دانلود برنامه های جانبی از جمله DirectX و ++C را برداشته و تنها تيک گزينه زبان انگليسي را برنداريد!

نکته مهم دوم : در صورتی که داخل فولدر اکسترکت شده فایل های اختیاری با نام fg-optional مشاهده کردید (برای مثال: fg-optional-credits.bin) حتما تیک این گزینه ها را بزنید!

3- پروسه نصب بازی آغاز می شود؛ دقت کنید که به خاطر فشردگي ممکن است نصب اين نسخه کمي زمان ببرد.

4- پس از نصب ، بازي به طور خودکار کرک می شود.

5- بازي را اجرا کرده و لذت ببريد.

اگر مشکلی در اجرای بازی داشتید ، لطفا در بخش نظرات ذکر کنید تا پاسخ کامل و سريع آن را دريافت کنيد.

توجه : اگر ارور هاي ISDone.dll و Unarc.dll براي شما نمايش داده شد، به اين آموزش جهت رفع مشکل مراجعه کنيد.

MINIMUM:

  • OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, and Windows 10
  • Processor: Intel Core i5 6600K, AMD FX-6350
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GeForce GTX 660 2GB, AMD Radeon HD 7850 2GB
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 50GB available space

RECOMMENDED:

  • OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, and Windows 10
  • Processor: Intel Core i7 4790 or equivalent, AMD FX 8350 Wraith
  • Memory: 16 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GeForce GTX 1060 3GB, AMD Radeon RX 480 4GB
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 50GB available space

0 نظر

  سلام
  ممنون بابت سایت خوبتون .
  من ی مشکلی دارم اینکه بازی رو ریختم و اجرا هم کردم و تقریبا غیر از بخش داستانی اخر همرو رفتم ولی الان که میخوام وارد مرحله ها یاهمون بخش های داستانی بشم از بازی میفتم بیرون و بازی بسته میشه . میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟
  (سیستمم اینه: core i5 9400F __ nvidia gt 1030 __ ram 8 __win 10pro )

  پاسخ

  سلام فایلهای دانلودی pdf هستند چ جوری اکسترکت کنم

  پاسخ

  سلام محمد جان
  شما توی ویندوزتون فایل های RAR رو به پی دی اف تغییر دادید که این مشکل بازی نیست و مشکل سیستم شماست.
  برنامه وینرار رو نصب کنید اگر نصب دارید روی یک پارت بازی راست کلیک و آخرین گزینه رو بزنید و سپس Chenge رو بزنید و برنامه وینرار رو انتخاب کنید مشکل حل خواهد شد.

  سلام علیرضا جان ببخشید این بازی بتلفید روی این سیستم اجرا میکنه
  رم 8 ddr3
  سیپیو i3 3220 3.30 ghz
  کارت گرافیک gtx 630 2ddr3
  ویندوز 10 64 بیتی اینترپرایز
  دایرکت ایکس 11 با کیفیت پایین اجرا میشه ؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  سلام دوست عزیز
  طبق سیستمی که گفتید بله ولی شاید با کمی لگ همراه باشید.

  سلام نصب کردم موقع اجرا ارور میده میگه باید کارت گرافیک رو به نسخه 416.94 آپدیت کنی کارت من gt730 فقط تا نسخه 391.35 بروز میشه چیکار کنم ؟

  پاسخ

  سلام
  بازی رو از طریق ویندوز دیگه ای اجرا کنید.

  سلووووووووم داداش
  آقا دمت گرم دانلود بازی Battlefield V سالم و بدون مشکل نصب شد حرف ندارید دمتون گرم. داداش بیزحمت یه بررسی کن که DLC جدید برای بازی اومده یا نه یا آپدیت چون واقعا دوست دارم آخرین نسخه بتلفیلد وی رو پلی بدم از سمت دیگه هم نمیخوام بازی مشکل ساز بشه یعنی الان که سالم هست بعد آپدیت مشکل براش پیش بیاد. مورد بعدی هم سیستم من رمش 4 هست و بالا آورد بازی رو برای دوستانی میگم که میخوام بازی رو با رم 4 به بالا دانلود کنن مشکلی نداره زیاد به سیستم مورد نیاز بازی دقت نکنید. دمتون گرم ممنون از پارسی دی ال

  پاسخ

  سلام رضا جان.
  مخلصیم. بررسی شد آپدیت یا دی ال سی جدید نیومده برای بازی فعلا.

  سلام
  Battlefield1 رو بدون لگ رو کیفیت پایین سیستمم بالا آورد آیا اینم میاره؟

  پاسخ

  سلام، سرعت سایت خوبه سرعت دانلود یخورده کمه ولی در کل نسبت به سایتهای دیگه عالیه، دو تا بازی از سایتتون دانلود کردم عالی بود و نیازی هم نبود آنتی ویروس رو خاموش کنم براحتی نصب شد و هیچ ویروسی هم نداشت ممنونم، arma 3 رو از سایتتون پیدا کردم اما Battlefield۳ رو نه شاید اسمش فرق میکنه اگه میدونید راهنمایی کنید!؟
  و یه راهنمایی برای عزیزانی که با فایلهای فشرده مشکل دارن و دائما باید فایلها رو ریپیر کنن، اگر رم کامپیوترتون مشکل داشته باشه فایلها بد دانلود میشن و در هنگام باز شدن هی پیغام خرابی میدن، پس اول رم کامپیوترتون رو چک کنید که مشکلی نداشته باشه من تمام فایلهای فشرده رو بعد از تعویض رم خراب براحتی با IDM دانلود و با نرم افزار winrar باز میکنم و نیازی هم به ریپیر کردن نیست.

  پاسخ

  سلام، سایتتون عالیه و ممنون برای زحماتتون، لطفا بازی های Battlefield 3 و arma 3 رو بزارید در سایت، و اگر سرعت دانلود سایتتون یخورده بالاتر بره عالی ترم میشه.

  پاسخ

  سلام
  ممنون از نظر شما…
  بازی ها موجوده فکر کنم یه سرچ بزنید.
  سرعت خود سایت یا سرعت دانلود ؟

  مرسی از سایت خوبتون
  من با موفقیت دانلود و نصب کردم

  پاسخ

  سلام داداش این نسخه فیت گرل انگار مشکل داره،روی هفتاد و چهار درصد گیر میکنه ،اون تیک گذینه ۲ گیگ نصب رو هم زدم،تیک گذینه سی پلاس و آپدیت دایرکت ایکس رو هم برداشتم بازم گیره و ساعت ها هم مشکل داره🤦🏻‍♂️ چه کار کنم
  یه راهنمایی کنید لطفا 🙏🏻🙏🏻

  سلام علیرضا جان
  بزارید من تست کنم اطلاع میدم. هنگام نصب آنتی ویروس و اینترنت غیرفعال بود ؟

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بپرسم که با این نسخه میشه آنلاین بازی کرد؟

  پاسخ

  سلام عرفان
  حقیقتا این مورد تست نشده باید تست کنید خودتون.

  سلام من دیروز تست کردم آنلاین نمیشه بازی کرد، بازی های کرک شده بخش آنلاینشون بسته است.

  ممنون که تست کردین و راحت روی ویندوز 10 اجرا شد، حتما سری بازی های Call of Duty نسخه های modern warfare و black ops هم با آخرین آپدیت ها بذارید…
  ممنون پارسی💪🏻

  پاسخ

  Gt 730 i3 4160?میاره؟

  پاسخ

  ضعیف هست سیستم ولی قابل اجرا میباشد با کاهش دادن رزولوشن.

  سلام داداش,رواین سیستم بالا میاد؟
  GPU:Amd radeon hd 8600m 2GB sereies
  RAM:8
  CPU:intel core i5 4300m
  WIN:10 2020 64bit

  پاسخ

  سلام علیرضا
  سیستم کمی ضعیف هست ولی با کاهش دادن رزولوشن میتونید اجرا کنید بازی رو.

  سلام بازی بتلفیلد۵ به سیستم کامپیترم مخوره یا نمیخوره ram8 گرافیکم۱ cpu i3 3220 3 30 ghz ممنون میشم بگید

  پاسخ

  سلام شادمهر جان
  با سیستم شما باید در دسته بندی بازی های کمحجم دنبال بازی مناسب باشید.

  من کلی حجم مصرف کردم برای دانلود و بعد از اکسترکت کردن همین که میخوام نصبش کنم میزنه دانلود ناموفق !!!

  پاسخ

  سلام
  ربطی به دانلود نداره اصلا شما فایل های فشرده رو ریپیر کنید و سپس تست کنید بازی رو.

  سلام روز بخیر . بازی بتلفیلد V از استیم خریداری کردم مراحل استوری اول بازی سیو نمیشه اتوماتیک هر بار که بازی ران میکنم باید استوری های تکراری دوباره برم ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.