دانلود بازی Dying Light 2 | بازی کامپیوتر دایینگ لایت 2 + کرک

Dying Light 2 ⚡ بازی کامپیوتر دایینگ لایت 2 قول یک گیم پلی 500 ساعته ⭐️ را به کاربران داده است. ادعایی که میتواند بسیاری از شرکت های مطرح جهان را به چالشی دعوت کند که بدون شک بزرگترین کمپانی های بازیسازی هم جرعت حضور در آن را ندارند. حالت های متعدد موجود در بازی سبب بوجود آمدن این گیم پلی طولانی شده اند. برای دانلود بازی Dying Light 2 باما همراه باشید که نسخه بدون نیاز به سی دی کی را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم.

 

دانلود بازی Dying Light 2 Stay Human

دایینگ لایت 2 عنوان یک مجموعه بی‌نظیر از سری بازی های جهان باز و مبارزه با زامبی است که توسط شرکت Techland در حال ساخت بوده و قرار است در سال 2022 عرضه شود. طی اطلاعاتی که پارسی دانلود بدست آورده شرکت سازنده این قول را به کاربران خود داده که بعد از انتشار بازی محتوایی به اندازه 5 سال در اختیار آنان قرار گیرد. حرفی که اثبات آن بدون شک دشوار خواهد بود و سازنده باید بسته های حمایتی بسیاری را برای بازی خود عرضه کند که با توجه به کارنامه درخشانش این مورد از آن بعید نیست و میتوان به گفته اش امیدوار بود. اولین تریلر و اطلاعات ساخت بازی در نمایشگاه E3 2018 عرضه شد که در همان ابتدا وبسایت های بسیاری خبر عرضه یک شاهکار را بازگو میکردند و اکنون زمان انتشارش نزدیک است. با اینحال توسعه دهندگان بازی به گیمرهای خود گفته اند که انتظار یک بازی فراتر را داشته باشند. فراتر از آن چیزی که در ذهنشان است و بازهم جمله ای دیگر که اثبات آن به شدت سخت خواهد بود زیرا با گذر زمان سلیقه و نیاز گیمر ها تغییر یافته است و ارضاء نمودن آنها در سبک جهان باز کار سختی خواهد بود. اللخصوص که یک رقیب دیرینه و قدرتمند بنام فارکرای 6 سد راه آنان خواهد بود که تقابل بین این دو بازی دیدنی خواهد بود.

داستان و مکان استفاده شده در این بازی کاملا جدید است که این موارد در قالب بسته ای بنام Stay Human وارد بازی شده اند که میتواند گیمر را با چالش های جدیدی رو به رو کند. طی خبر وسوسه برانگیزی که در توئیتر شرکت سازنده عرضه شد گیم پلی این بازی بطور کامل به بیش از 500 ساعت خواهد بود که یکی از جذاب و چالش برانگیز ترین بازی های قرن بشمار میرود زیرا کمتر بازی بوده که بتواند این حجم از گیم پلی را در اختیار گیمر قراردهد. البته گیم پلی خط داستانی بازی 20 ساعته خواهد بود ولی با بخش و حالت های جدیدی که در بازی وجود دارد این عدد به 500 خواهد رسید که بازهم جای نقد دارد. داستان بازی در مورد ویروسی است که سبب نابودی زمین شد و تنها تعداد اندکی از شهر ها باقی ماندند که آنها نیز در حال فروپاشی هستند. شما بعنوان یک شخص بازمانده باید از مهارت و توانایی های خود علیه زامبی ها استفاده کنید و با نابود کردن آنها بدنبال ساخت شهری امن و ایده آل برای آیندگان باشید. مهارت های رزمی خود را ارتقاء دهید زیرا جهانی که در آن حضور دارید به شکل دگرگونی درآمده و هرآن ممکن است دچار فروپاشی شدیدی شود. 20 سال پیش ویروسی ناشناخته در شهر حران پا به دنیای انسان ها گذاشت و با نابود کردن قوی ترین تمدن ها توانست نسل بشریت را تا انقراض پیش ببرد و همین مورد کافی بود تا دنیا به سمت تاریکی برود. طی حادثه ای که از آن اطلاعاتی ندارید شما در شهری آلوده به ویروس بیدار میشوید که زمان کافی برای فهمیدن داستان را نخواهید داشت و هرچه سریعتر باید بدنبال یک پناهگاه باشید. تصمیماتی که در بازی کامپیوتر Dying Light 2 خواهید گرفت بطور مستقیم روی روند آن تاثیر گذار خواهد بود. طی عملیات هایی که در بازی انجام میدهید میتوانید با گروه هایی آشنا شوید که از قدرت بسیاری برخوردار هستند و همین مورد کافی است تا گفتگویی را با آنها داشته باشید. اگر خوب پیش رفت که میتوانید حیطه کاری و قلمرو خود را گسترش دهید اگرهم مناسب نبود تک تک آنها را از بین ببرید و سلاح هایی که نیاز دارید را جمع آوری کنید زیرا در دنیای بازی Dying Light 2 رحمی وجود ندارد.

 

کاوش در مناطق جدید میتواند اطلاعات شمارا افزایش دهد تا در شرایط سخت بازی عکس العمل مناسبی را نشان دهید. در دنیای بازی عرق شوید زیرا وسعت آن به حدی زیاد است که میتواند شمارا با مجموعه ای از شهر های بزرگ رو به رو کند که در آن هر پوشش گیاهی و شرایط آب و هوایی که فکر کنید وجود دارد. این چند وجهی بودن بازی میتواند گیمر را با شرایط مختلفی آشنا کند که در بسته هایی که قرار است در آینده عرضه شود دچار مشکل نشود. شرایط سخت بازی رفته رفته از شما یک پارکور کار حرفه ای میسازد که میتوانید مهارت های خود را در شرایط حساس برای زنده ماندن بکارگیری کنید. این ویژگی با آیتم های بسیاری همراه است که نه تنها سبب زیبایی بازی خواهد شد بلکه میتواند دردسر هایی را برای دشمنان انسان و زامبی های شما به ارمغان بیاورد. چرخه شبانه روزی بازی جدا از زیبایی هایش میتواند خطرات بسیاری را برای شما بوجود آورد زیرا در شب که همه جا تاریک است شناسایی و دیدنی زامبی ها کار دشواری خواهد بود و همین مورد میتواند یک فرصت عادی برای کشتن شما بشمار بیاید. پس از ابزار هایی که در نگاه اول بیهوده به نظر می آیند نگذرید و تا میتوانید سلاح های سرد و گرم را جمع آوری کنید. با پیش روی در بازی Dying Light 2 مکان شهرسازی به شما داده میشود که از ماشین های فرسوده و یا آیتم های ساخت و ساز میتوانید استفاده کنید و پناهگاه خود را گسترش دهید. اینکار بدون شک میتواند قدرت را برای شما بوجود آورد زیرا در مکانی حضور خواهید داشت که نیروهای خودی در آن حضور دارند و از سلاح و مهمات بسیاری بهرهمند هستند. پارسی دی ال پیشنهاد میکند برای دانلود بازی Dying Light 2 باما همراه باشید.

دانلود بازی Dying Light 2 | بازی کامپیوتر دایینگ لایت 2 + کرک

دانلود بازی Dying Light 2 برای PC – آنطور که در استیم بازی گفته شده است این بازی تا 4 نفر را همزمان میتواند ساپورت کند که گزینه خوبی برای سرگرمی با دوستان میباشد. بازی دایینگ لایت 2 به 2 صورت آنلاین و آفلاین قابل اجرا میباشد که اصلی ترین بخش آنرا حالتی چند نفره پوشش داده است. در بخش طراحی نیز میتوانید جزئیاتی مانند سنگ و کاغذ های ریخته شده در خیابان را با نهایت کیفیت مشاهده کنید چه برسد به بخش های اصلی مانند اکشن های ویدیویی و طراحی شخصیت ها. طراحی گرافیکی بازی نیز توسط Techland انجام شده است که میتوان انتظار داشت کیفیتی نظیر 4k یا FullHD در بازی وجود داشته باشد. صداگذاری عالی با افکت های شنیدنی نیز میتواند سطح گیم پلی را افزایش دهد و گیمر را بصورت مستقیم با چالش ها رو به رو کند. در هر بخش از بازی آیتم ها بصورت مجموعه قرار گرفته اند بطور مثال در بخش سلاح میتوانید اسلحه هایی را جمع آوری کنید که برخی از آنها برای نیروهای ارتش بوده و تا کنون دیده نشده است و یا با جمع آوری زره ها بدنبال یک پوشش بدنی برای خود باشید که به نوعی جان دیگری هم داشته باشید. در بخش زامبی ها نیز شخصیت ها با استفاده از ترسناک ترین شرایط ممکن شبیه سازی شده اند. به نحوی که نمونه آن در فیلم های امروزی هم کمتر دیده شده است و این مورد میتواند گیمر را با نسل جدیدی از زامبی های کشنده رو به رو کند که چیزی جز مرگ جلودار آنها نخواهد بود. برخی از زامبی ها بدلیل تشدید بیش از حد مواد شیمیایی تبدیل به هیولا شده اند که باید راه حل مناسبی برای رو به رو شدن با آنها پیدا کنید که بدون شک یکی از آنها فرار خواهد بود. تاریخ عرضه بازی فوریه 2022 تعیین شده است که باید منتظر بود و دید که آیا سرزمان تعیین شده انتشار داده میشود یا خیر.

دانلود بازی دایینگ لایت 2

قبل از اینکه بخواهید بازی Dying Light 2 را شروع بکنید باید در نظر داشته باشید که شما دارای درخت مهارت هستید و میتوانید هر وقت که خواستید یا به شما اجازه داده شد یکی از مهارت های موجود را برای خود بازگشایی کنید تا در طول بازی این قابلیت ها استفاده کنید، وقتی موس را روی هر کدام از این مهارت ها میبرید میتوانید بطور تصویری مشاهده کنید آن قابلیت در بازی چه قدرت و مهارتی به شما میدهد تا انتخاب کردن برای شما ساده تر شود. در ابتدای بازی پیشنهاد میشود اولین مهارتی که بازگشایی میکند مهارت در کشتن با چاقو باشد، با فعال کردن این مهارت سرعت شما هنگام استفاده از چاقو چندین برابر حالت معمولی میشود که یک امتیاز مثبت خواهد بود، مهارت های سرعتی و شتاب دهنده زیادی در بازی وجود دارد که میتوانید آنها را به نوبت فعال کنید تا چندین برابر حالت معمولی بتوانید در بازی عمل کنید. قابلیت بعدی که میتواند بسیار موثر باشد حالت سریع در عین حال مخفی خواهد بود که بطور مخفیانه میتوانید به دشمنان نزدیک شوید بدون اینکه آنها چیزی بفهمند و اینجاست که باز برتری دست شماست، وقتی وارد بازی شوید در یک بار حضور دارید که با رفتن به بخشی اصلی شخصیت های بسیار زیادی را در آنجا مشاهده میکند که می بایست برای شروع بازی سراغ یک فرد مشخص بروید. اگر تصمیم به دانلود بازی Dying Light 2 گرفته اید میتوانید در باکس دانلود باما همراه باشید.

پشت میز بشینید و صحبت را با او آغاز کنید، نکته جالبی که وجود دارد این است که در بازی Dying Light 2 شما میتوانید یکسری از دیالوگ ها را در ادامه انتخاب کنید جواب ها و پاسخ های متفاوتی را مطرح کنید که بدون شک روی داستان بازی تاثیرگذار خواهد بود. مثلا اگر با انتخاب دیالوگ یه کار به من بده بازی را شروع کنید این شخصیت به شما میگوید یک کار ساده برای تو دارم آیا میتوانی آن را انجام دهی، او از شما میخواهد به سراغ یک شخص بروید که هیچ وقت در کارش بی نظمی وجود نداشت همیشه به موقع کارها را تحویل میداد الان مدتی است که از او خبری نیست شما باید به سراغ او بروید تا بفهمید که چرا چند وقتی است که خبری ازش نیست. در آخر میگوید آیا میتوانی از پس این کار بر بیایی؟ و یکسری دیالوگ های دیگر نمایان میشود که برای ادامه گفتگو میتوانید آنها را انتخاب کنید به سوال و جواب ها در مورد کار ادامه دهید، این شخص که شما باید به سراغش بروید در یک برج بسیار بزرگ زندگی میکند و این فرد به شما پیشنهاد میکند برای رسیدن به او از مسیرهای مخفی استفاده کنید تا جایی که میشود بدون سروصدا این ماموریت را انجام دهید تا مشکلی پیش نیاید. در ادامه میگوید وقتی او را پیدا کردی کافیست است رمز سایونارا رو به او بگویی تا متوجه شود از طرف من سراغ او رفته ای و بتواند به تو اعتماد کند. مسیر و ماموریت شما مشخص میشود و باید وارد شهر شوید به سراغ فرد گفته شده بروید تا ماموریت شما به پایان برسد، از انواع دیوارها و سقف ها بالا بروید و پرش کنید با دویدن تلاش کنید تا به موقعیت مشخص شده زودتر برسید. پارسی دانلود پیشنهاد میکند بازی I.G.I. Origins را نیز از دست ندهید. بازی به شدت واقع گرایانه طراحی و پیاده سازی شده و با حضور در محیط های مختلف بازی به خوبی این موضوع را درک خواهید کرد. وقتی به محل مشخص شده میرسید کسی در را برای شما باز نمیکند اینجاست که مشخص میشود مشکلی در کار وجود دارد، باید به سرعت راهی به سمت داخل پیدا کنید و وارد شوید. در پایین تر ساختمان پنجره ای وجود دارد که میتوانید به کمک آن وارد ساختمان اصلی شوید به موقعیت اصلی بروید. رفته رفته تمام ماموریت های خواسته شده را انجام دهید تا بتوانید در بازی پیشرفت کنید و مهارت های جدیدتر را بازگشایی نمایید.

دایینگ لایت 2 - Dying-Light-2

دایینگ لایت 2

در این بازی کامپیوتری همان طور که گفته شد جهانی آزاد در انتظار شما است. در این متن قصد داریم یکسری المان های مفید که مورد توجه سایت های جهانی قرار گرفته است را برایتان بازگو کنیم.

 • پارکور: بازی به شما این اجازه را میدهد تا در موانع و سد های پیش رو با انجام حرکات پارکور عبور کنید. در این زمینه حرکات بسیاری برایتان در نظر گرفته شده است که اگر بتوانید تمام کلید های موجود را شناسایی کنید قطعا روند بهتری را در پیش خواهید داشت.
 • موسیقی: جالب است بدانید که بخش صداگذاری بازی براساس مراحلی که شما در آن حضور دارید تغییر پیدا میکند. اتفاقاتی که قرار است رخ دهد و شما از آن خبر ندارید نیز به شکل حرفه ای توسط صداگذاری بازی به شما هشدار داده میشود.
 • طراحی عالی با کیفیت بالا که میتواند نسبت به سیستم کاربر کاهش یا افزایش داشته باشد.
 • همچنین مواردی نظیر: ناقص بودن خط داستان مربوط به شخصیت های برتر بازی ، صداگذاری شلوغ در نبرد ها ، رو به رو شدن با شخصیت های نسبتا تکراری از مواردی است که به مذاق کاربران خوش نیامده است.

بی تردید یکی از بهترین بازی های خشونت آمیز را میتوان در دانلود بازی Dying Light 2 خلاصه بندی کرد. دایینگ لایت 2 اثری خشونت آمیز و کاملا خطرناک بوده که با محدودیت سنی 18+ عرضه شده است که پیشنهاد میشود حتما این مورد را مد نظر داشته باشید که قرار است در خطرناک ترین شهر های جهان ایفای نقش کنید. این بازی با دارا بودن گیم پلی چند جانبه میتواند شمارا برای ساعات و روز های طولانی سرگرم کند که در این زمینه میتوانید به چالش های بسیاری دسترسی داشته باشید. برای تقابل های سخت پیشنهاد میشود تمرکز خودرا افزایش دهید زیرا این بازی جایی برای شوخی و یا کسب تجربه نیست و در صورت داشتن کوچک ترین اشتباه باید تاوان آنرا با جان خود پرداخت کنید. ویژگی بهترین بازی های اکشن و تیراندازی جهان در این بازی جمع آوری شده است که اگر از دوست داران بازی های اکشن هستید پیشنهاد میشود دانلود بازی Dying Light 2 را از دست ندهید که در سبک و سیاق خودش بهترین است. طراحی چشمنواز در کنار صداگذاری مثال زدنی میتواند دلایل دیگری برای دانلود بازی Dying Light 2 بشمار بیاید که برای دریافت این بازی پیشنهاد میشود باما همراه باشید زیرا نسخه فشرده بازی را میتوانید با ترافیک نیم بهاء از سایت پارسی دانلود دریافت کنید.

دانلود بازی dying light 2

در اوایل اخبار عرضه این بازی گیمرهای بسیاری بدنبال سبک متفاوت بوده اند اما بدنیست بدانید که شرکت Techland ساختار خوبی را برای بازی خود درنظر گرفت که بعد از انتشار رسمی بازی دی ال سی و بسته های مختلف از این بازی عرضه شد که اگر بدنبال دانلود دی ال سی های بازی dying light هستید پیشنهاد میشود باما همراه باشید. این بازی از گیم پلی 500 ساعته برخوردار است که اگر بخواهیم خط داستانی آنرا با بازی های امروزی مقایسه کنیم باید بدانید که در زمینه سرگرمی چندین لول از رقبا بالاتر است و این مورد میتواند سبب بروز سرگرمی های بسیاری شود. پیشنهاد میشود در ادامه دانلود بازی dying light 2 کامپیوتر باما همراه باشید که نسخه اجرایی بازی را در اختیار شما قرار داده ایم. تمامی بخش هایی که از این بازی مورد بررسی قرار گرفته است با کیفیت بالایی همراه بوده که میتوانید با یکی از بهترین بازی سال های اخیر سرگرم شوید.

ویژگی های نسخه فشرده بازی Dying Light 2

 • بازی براساس نسخه Dying.Light.2.Stay.Human-EMPRESS + Dying Light 2 Stay Human Extras – xXRIDDICK.Xx [CS.RIN.RU] فشرده سازی شده است.
 •  ورژن بازی 1.4.2 است.
 • دی ال سی های موجود در این نسخه عبارت اند از :
  • Deluxe Pack
  • Ultimate pack
  • Artbook
  • Pre-order pack
  • Peacekeeper 01 (Dying Light 2 Stay Human: Authority Pack—Part 1/3)
  • Peacekeeper 02 (Dying Light 2 Stay Human: Authority Pack—Part 2/3)
  • Peacekeeper 03 (Dying Light 2 Stay Human: Authority Pack—Part 3/3)
  • Survivor 01 (Dying Light 2 Stay Human: Ronin Pack—Part 1/3)
  • Survivor 02 (Dying Light 2 Stay Human: Ronin Pack—Part 2/3)
  • Survivor 03 (Dying Light 2 Stay Human: Ronin Pack—Part 3/3)
  • Soundtrack
  • Deluxe Upgrade
  • Ultimate Upgrade
 • کانتنت های موجود در این نسخه عبارت است از :
  • Pre-Order Bonus – Comic Book
  • Pre-Order Bonus – Wallpapers
  • Pre-Order Bonus – Soundtrack
  • Pre-Order Bonus – Artbook
  • Cinematic Wallpapers
  • Wallpaper Starer Pack
  • Calendar 2022
 • بخش متنی بازی از زبان های English, French, German, Italian, Spanish – Spain, Portuguese – Brazil, Polish, Russian, Spanish – Latin America, Portuguese, Czech, Arabic, Turkish, Japanese, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese پشتیبانی میکند.
 • در بخش صداگذاری میتوانید به زبان های English, French, German, Spanish – Spain, Portuguese – Brazil, Polish, Russian, Spanish – Latin America, Japanese, Chinese دسترسی داشته باشید.
 • جهت تغییر دادن زبان از مسیر نصب وارد ”steam_api64.ini” file (engine\source\bin\x64) شوید.
 • حجم بازی از 85 به 61.6 گیگابایت کاهش یافته است که در این فایل تمامی کانتنت و دی ال سی و 4K ویدیو ها قرار دارند.
 • مدت زمان نصب بازی 4 الی 15 دقیقه نسبت به سیستم شما متغیر خواهد بود.
 • از ویژگی های Razor12911 در این نسخه استفاده شده است.
4.2/5 (6 نظر)

تریلر Dying Light 2

مشخصات فایل
 • حجم: 61.6 گیگابایت
 • فرمت فایل: EXE
 • نسخه: DODI
 • متا93 از 100
 • رده سنی: PG-18
 • ورژن: v1.4.2
 • تاریخ انتشار4 Feb, 2022
 • شرکت سازنده: Techland
 • قیمت: 59.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 9.2
password :

آموزش نصب بازی DODI :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- از فایل ستاپ شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید. (اگر نیست بازی خودکار کرک شده است)

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

آموزش تصویری نصب بازیهای DODI (یوتیوب سایت)

MINIMUM:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows® 7
  • Processor: Intel Core i3-9100 / AMD Ryzen 3 2300X
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti / AMD Radeon™ RX 560 (4GB VRAM)
  • Storage: 60 GB available space

RECOMMENDED:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows® 10
  • Processor: AMD / Intel CPU running at 3.6 GHz or higher: AMD Ryzen 5 3600X or Intel i5-8600K or newer
  • Memory: 16 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA® GeForce RTX™ 2060 6GB or AMD RX Vega 56 8GB or newer
  • Storage: 60 GB available space

0 نظر

  ویندوز ۱۰ نصب دارم الان دوباره ویندوز نصب کنم یا کلا عوض کنم

  پاسخ

  1- روی ایکون بازی راست کلیک و آخرین گزینه رو بزنید.
  2- سپس وارد تب COMPATIBILITY بشید و تیک ویندوز هارو بزنید.
  3- ویندوز دیگری را انتخاب و ذخیره سازی کنید و سپس وارد بازی شوید.

  سلام من بازی رو دانلود کردم از همینجا ایکس ترک کردم همه چیز اوکی ولی وقتی بازی رو باز میکنم کرش میشه توازی نمیره اگه امکانش هست راهنمای کنید ممنون میشم

  پاسخ

  سلام مجتبی
  بازی رو از طریق ویندوز دیگه ای اجرا کنید عزیز.

  سلام . خسته نباشید. میگم کرک منتشر نشده هنوز؟

  پاسخ

  سلام احمد جان
  خیر دوست عزیز بازی کرک نشده متاسفانه.

  جوکه سال…
  یک اکانت در استیم بسازید به قسمت library برید و بازی رو پیدا کنید و روی دکمه install کلیک کنید:|
  مردمو گرفتین یا واقعا درک این مطلبو ندارید ک اکانت جدید میسازید library تون خالیه و باید بازی های رو ک میخاید رو از استور دریافت کنید تا به لایبرری اضافه شه و قابل درک نیست براتون آیا این بازی رایگان نیست و تا وقتی پولشو ندید به لایبرریتون اضافه نمیشه ؟
  اها یه جوک دیگه بگم براتون..
  یه دانشمند تو کامنتا در جواب به ینفر نوشته بود:
  (سلام خیر ممد جان این نسخه اشتراکی هست و نیازی به خرید نداره با خیال راحت میتونید دانلود کنید بازی رو)
  اره جدیدا دیتای بازیا هم اشتراکی شدن…(تو پرانتز ایموجی خنده رو در نظر بگیرید)
  (جدا از اینکه اکانت های اشتراکیم یه هزیینه کمی میخاد)
  داش علیرضا غلامی دانشمند بزرگوار تو یه کامنت دیگه گفته همه مراحل تست شده ینی با این روش بازی رو اجرا کرده
  خب ببین عزیزم دو حالت داره میدونم این کامنت پخش نمیشه برای خودت مینویسم
  یا رو … بودی اون لحظه ک مراحلو داشتی پیش میبردی یا اون اکانتی ک روش تست کردی این مراحل رو بازیه dying light 2 خریداری شده بود روش برای همین توی لایبرریت دیدیش♥ امید وارم ازم ناراحت نشده باشی ولی خیلی داغون بود حرفات خیلیا که سرشون میشه میبینن دیگه حتی سمت سایتتونم نمیان حرکت های خیلی غیرحرفه ایه داغونه اینجوری حرفای خننده داره علیرضایی نزنید چهار نفر فک کنن از هیچی سر در نمیارید یکم اطلاعاتتونو بیارید بالا به امید موفقیت بیشترتون♥

  پاسخ

  نظر شما برای ما متین.
  اما امین جان ما از خودمون چیزی رو نمیزنیم دوست عزیز.
  بازی برای یک هفته رایگان شده بودن تا بتونه نظر کاربرانی که خریداری نکرده بودن رو جلب کنه که بعد از یک هفته نسخه رایگان بازی برداشته شد از استیم.
  لینک های دانلود هم برای همین قرار گرفته بود. در ضمن اگر لینک های دانلود رو داشته باشید به آسانی بعد از کرک بازی میتونید یه کرک چند مگابایتی دانلود کنید و اون دیتای اصلی که دارید رو به بازی کرک شده تبدیل نمایید.
  مراحل نصبی هم که گفته شده تست شده بوده دوست عزیز.
  توضیحات مربوط به نصب هم تغییر یافت.

  سلام . تو بخش LIBRARY این بازیرو سرچ میکنم پیدا نمیکنه و مستقیم منو به فروشگاه هدایت میکنه . به نظرم هیچ جوره نمیشه رایگان بازیش کرد و حتما باید سی دی کی اشتراکی خرید براش چون همون سی دی کی اشتراکی هم پولیه رایگان نیست

  پاسخ

  سلام مجید جان
  مواردی که گفته تست شده قرار گرفته اند دوست عزیز.
  اجازه بدید بررسی کنیم اگر مشکی بود توی توضیحات بازی قرار میگیره.

  سلام مجتبی
  ببینید کدوم مسیر رو اشتباه رفتید.

  اونجایی که گفتید برید تو بخش لایبری استیم و بازی رو پیدا کنیم دقیقا چجوری باید بازی رو پیدا کنیم چون تا جایی که من میدونم اگه بازی رو نخریده باشی به لایبریت اضافه نمیشه

  پاسخ

  دوست عزیز میتونید سرچ بزنید توی بخش کتابخانه و سپس دانلود بزنید و متوقف کنید و ادامه ماجرا که تو بخش نکات نصب گفته شده.

  سلامحسنه نباشید ببخشید ی سوال باید اول بازی رو اشتراکی بخرم بعد اینو دانلود کنم چون شما نوشتید بازی رو دان کنید کمی گذشت بعد اینو به ادرسش بریزید من میخام اینو بدونم چون اول باید بازی رو بخری وگرنه اجازه دانلود نمیده

  پاسخ

  سلام
  خیر ممد جان این نسخه اشتراکی هست و نیازی به خرید نداره با خیال راحت میتونید دانلود کنید بازی رو.

  سلام ببخشید این نسخه کرک شده هست میشه دانلود کرد بازی کنیم

  پاسخ

  سلام میلاد جان
  بله میتونید بازی رو به صورت اشتراکی و افلاین اجرا کنید. فقط نکات و راهنما رو حتما مشاهده کنید.

  دلمون رو خوش کرده بودیم که میتونیم دانلود بازی Dying Light 2 رو دریافت کنیم ولی هیچ گروهی یعنی نبوده که بتونه بازی رو کرک کنه ؟؟؟ یعنی نیست آخه خدایی ؟ حیف اون گروه های قدیم نیست مثل CPY و RELOADED و الان هم که CODEX رفت کنار دیگه بازی ساز ها الان فکر میکنن خدا هستن توی امنیت. داداش یه کاری چیزی کنید اصلا خودتون کرک کنید :)) خسته شدیم از بس توی اینستا و گوگل فقط گیم پلی بازی رو دیدیم. خدایی دایینگ لایت 2 سیستمش رو داشته باشی خداست توی بازی های کامپیوتری.

  پاسخ

  اره علیرضا کم کم گروه های کرکر دارن کنار گیری میکنن ولی الان FLT هست که خوب کار میکنه باید منتظر بود و دید که بازی در آینده کرک میشه یا خیر.

  الان اگه ما این بازی رو دانلود کنیم شما این زمانتو میدید که بازی درست هستش و کرک هست

  پاسخ

  سلام خدمت شما احسان جان
  نسخه فول آنلاک عرضه شده است اما باید منتظر کرک شدن باشید
  بعد عرضه شدن و قرارگیری بازی در سایت اموزش نصب و اجرای بازی هم به سرعت قرار میدیم تا مشکلی در نصب و اجرا وجود نداشته باشه

  سلام
  آخه چرا گروه ها توانایی کرک کردن این بازی رو ندارن. خدایی بازی دایینگ لایت 2 یکی از بهترین هایی هست که میتونه تو دنیا سروصدای زیادی به پا کنه (البته دنیای بی کپی رایت)
  بیزحمت به سوالان هم پاسخ بدید :
  1- به نظر شما بازی کرک میشه ؟
  2- بعد از کرک مثل بازی های دیگه آموزش نصب رو قرار میدید ؟
  3- یک فروشگاه راه بندازید برای خرید و فروش بازی های این طوری عالی میشه
  ممنون

  پاسخ

  سلام علی جان
  من خودم شخصا منتظر کرک شدن بازی هستم.
  1- مشخص نیست مثلا بازی الدن رینگ تو لحظه کرک شد و بازی فیفا 22 بعد از ماه ها هنوز کرک نشده.
  2- بله صد در صد آموزش ویدیویی نصب قرار میگیره.
  3- کاربران دیگه هم این مورد رو گفته بودن ایشالله بعد از عید راه اندازی میشه.

  سلام
  با عرض پوزش اگر امکانش هست اون قسمتی که زدید (+کرک) رو حذف و زمان عرضه کرک اضافه کنید تا کاربران محترم شما دچار سوتفام نشوند
  با تشکر

  پاسخ

  سلام دوست عزیز
  ممنون بابت نظر خوبتون اوکی میشود در بروز رسانی بعدی.

  با سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت سایت پارسی دی ال.و همه گیمرهای عزیز بازی فوق العاده شگفت انگیز دایینگ لایت 2 که قسمت 1 رو تموم کردم به همه گیمیرها توصیه میکنم از دست ندن این بازیو فراتر از گیمه.استوری قوی و گیم پلی محشری که داره.

  پاسخ

  نسخه ی شماره ی 1 رو نمی گذارید

  پاسخ

  باید قبول کنیم بازی Dying Light 2 جزو شاهکار ها محسوب میشه و میشه به کمک این گیم خط داستانی خاص رو پشت سر گذاشت و متاسفانه هنوز قسمت نشده این بازی رو پلی بدم اما تو یوتیوب ویدیوها و گیم پلی های زیادی رو دیدم که میتونم بگم این گیم یک بازی محشر هست.
  خیلی از بازی ها هست که هنوز من به شخصه نتونستم تجربه کنم شاید تا چند وقت اخیر به دلیل نداشتن یک سیستم مناسب اما حالا که تونستم یک سیستم خوب جمع کنم بازم متاسفانه یا بازی ها کرک نشدن یا هنوز به عرضه شدنشون کلی زمان مونده و خلاصه دلایل مختلف.
  کاش هرچه زودتر این عنوان عالی عرضه بشه و بتونیم یک گیم منحصر به فرد و بعد از مدت ها پلی بدیم.

  پاسخ

  سلام شایع
  بله سبک و ساختار دایینگ لایت 2 واقعا محشره و به محض کرک شدن نسخه تست شده در اختیار شما قرار میگیره …

  سلام
  داداش بازی Dying Light 2 اومده پس چرا قرار نمیدید توی سایت ؟ الان سایت های زیادی گذاشتن ولی من میخوام از پارسی دانلود بگیرم چون هر چی گرفتم سالم بود حقیقتا
  و اینکه میگن بازی بصورت چند نفره نیاز به خرید اکانت داره این درسته آیا ؟ میشه بدون اینکه خرید انجام بشه بازی کرد.
  یک مورد دیگه هم که لطفا بازی رو تست شده قرار بدید تا با خیال راحت بتونیم دانلود کنیم بازی رو.
  ممنون

  پاسخ

  سلام امیرمهدی جان
  اول اینکه بازی عرضه شده ولی کرک نشده و این مورد رو بسیاری از سایت ها نمیگن. چون برای اجرای نسخه فول آنلاک نیاز به سی دی کی خواهید داشت که تو ایران مبلغی حدود 1.5 میلیون تومن هست.
  و در مورد اجرای آنلاین بعد از کرک شدن میتونید از طریق استیم یا اوریجین بازی رو رایگان اجرا کنید نیازی به خرید نخواهید داشت.
  بعد از عرضه نسخه تست شده بازی با آموزش ویدیویی براتون قرار میگیره.

  دوستان بازی در تاریخ 15 بهمن 1400 عرضه شده است که برای اجرای آن نیاز به سی دی خواهید داشت. بازی هنوز کرک نشده است ولی به محض کرک شدن در سایت اطلاع رسانی خواهد شد. حجم بازی در نسخه فول آنلاک 86 گیگابایت بوده است که باید دید بعد از کرک همین مقدار خواهد بود یا خیر.

  پاسخ

  تمام DLC هایی که بعدا میاد هم قابل نصب بر روی بازی خواهند بود یا روند بازی به این صورت که برای ابدیت های بازی مجبور به نصب دوباره ی بازی باشیم؟

  پاسخ

  سلام ماهان
  خیر بعد از نصب آپدیت جداگانه هم دانلود میشه و نیازی به دانلود مجدد بازی نخواهد بود.

  سلام
  من با عبارت دانلود بازی Dying Light 2 اومدم توی سایت شما ولی دیدم زدید بزودی اول عصبی شدم تا اینکه متن و محتویات بازی رو که دیدم فهمیدم چقدر عالی هستید. خدایی تمام اطلاعات و زمینه های بازی رو پوشش دادید. یه سوال واقعا بازی تو زمانی که گفتید عرضه میشه یا خیر ؟ آخه من تریلر بازی رو که دیدم واقعا عاشق این بازی شدم با اینکه الان تمام گیمرها منتظر بازی های دیگه هستند این بازی نظر من رو جلب کند که واقعا یکی از بهترین ها توی سال 2022 خواهد بود. دمتون گرم عالی هستید خدایی

  پاسخ

  سلام رضا جان
  بله بازی تو زمان خودش عرضه میشه فقط این اطلاعاتی هست که سایت های منبع قرار دادن شاید با کمی تغییر همراه باشه که اگر تغییر کنه در سایت اطلاع رسانی میشه.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.