دانلود بازی Horizon Forbidden West Complete Edition برای کامپیوتر – نسخه FLT + DODI

بازی کامپیوتراکشنبازی های ویژهنقش آفرینی ویژه آپدیت

دانلود بازی Horizon Forbidden West برای کامپیوتر

Horizon Forbidden West هورایزن غرب ممنوعه ⭐️ انعطاف بالا ، طراحی چشمنواز و زرق و برقدار ، ساخت دنیای جدید با وسعت بسیار ، حضور قبیله های مختلف با فرهنگ های متفاوت و ده ها مورد دیگر از ابتدایی ترین ویژگی های بازی هورایزن غرب ممنوعه هستند که نباید آنرا از دست داد. این بازی در حال ساخت میباشد که تصاویر جدیدی از آن عرضه شده است که نباید از دستش دهید.

دانلود بازی Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West Complete Edition عنوان یک بازی ویدیویی پرطرفدار بوده که در سبک بازی های نقش آفرینی و اکشن قرار دارد که توسط شرکت گوریلا گیمز در حال طراحی است و نسخه ای جدید از سری بازیهای Horizon بشمار میرود. بازی هورایزن غرب ممنوعه قرار است توسط کمپانی نام آشنای SONY برای پلتفرم PC عرضه شود که با اینحال میتوان مطمئن بود که یک بازی تمام و کمال در حال ساخت است. در 22 دی ماه سال 1400 اطلاعات خوبی در مورد این بازی عرضه شد که حالت آنلاین را شامل میشود. حالتی که برای کاربران پلی استیشن یک امر ضروری بوده و با این اوصاف میتوان حدس زد که برای رایانه های شخصی نیز به همین صورت عرضه شود. وبسایت VGC مفختر بود اولین تصاویر مربوط به این بازی را در سرتاسر جهان عرضه کند که با دلایل کپی رایت سریعا از سطح اینترنت حذف شد اما فقط چند ثانیه کافی بود تا تصاویر بازی در سیستم میلیون ها گیمر ذخیره شود که جمع کردن آن دیگر امکان پذیر نبود. اما با مشاهده تصاویر و تریلر عرضه شده از بازی میتوان گفت که یک بازی کامل و جامع در حال ساخت است که این مورد را با مشاهده تصاویر میتوان فهمید. در حال حاظر ساخت این بازی برای PS4 و PS5 در حال انجام است اما مطمئن باشید که برای کامپیوتر نیز عرضه خواهد شد. اسپویلر آنلاین بازی ممکن است در آینده بصورت رایگان و دمو در اختیار کاربران قرار گیرد که با این اوصاف میتوان اندکی از دنیای گیم پلی بازی را تجربه نمود. بازی Horizon Forbidden West آنگونه که باید نبوده بلکه قویتر بوده است زیرا گیمرها منتظر عرضه شدن یک بازی در سال 2020 بوده اند که با بدقولی شرکت سازنده رو به رو شدند. همین مورد کافی بود تا شرکت سازنده زمان بیشتری را برای بهترکردن بازی صرف کند که بدون شک موفق نیز بوده است.

مشخصات کلی بازی
نام : هورایزن غرب ممنوعه
شرکت سازنده : Guerrilla و Nixxes Software
ناشر : PlayStation PC LLC
سال انتشار : 2 فروردین 1403
سبک : اکشن و نقش آفرینی
رده بندی سنی : 16 سال به بالا
امتیاز : 95 از 10
بازی پیشنهادی : بهترین بازی های 2024

دانلود بازی Horizon Forbidden West برای کامپیوتر

اگر تریلر های بازی را مشاهده کنید متوجه خواهید شد که Sunwing و Slitherfang رباتیک های خطرناکی را به بازی اضافه کرده اند و همین مورد کافی است تا شخصیت اصلی بازی با دردسر رو به رو شود. بازی هورایزن غرب ممنوعه ساکنانی را دارا میباشد که بصورت قبیله ای زندگی میکنند و همین مورد میتواند خطرناک و گاهی اوقات مناسب باشد. خطرناک زمانی است که شما به تنهایی وارد قلمرو آنها شوید و قصد انجام کار یا خرابکاری را داشته باشید که بدون شک به مزاج آنها خوش نمی آید. مناسب هم زمانی است که وارد قلمرو آنها شوید و از سوی دیگر با یک ربات جدید رو به رو شوید که از آنها بعنوان طعمه میتوانید استفاده کنید تا فرصت کافی برای شکست دادنشان را کسب کنید. دنیای مردم بازی اکشن Horizon Forbidden West مانند واقعیت شبیه سازی شده است یعنی مردم برای تفریح و شادی نوشیدنی های مختلف مینوشند و با نوازیدن موسیقی در کنار یکدیگر به خوشحالی میپردازند. این مورد ممکن است گاهی اوقات برای شما بعنوان یک استراحت کوتاه تلقی شود که بروید و با آنها شادی کنید. استفاده از سیستم هوش مصنوعی در ساخت بازی سبب خواهد شد تا هر فرد موجود در بازی عکس العمل مربوط به خودش را نشان دهد یعنی نباید انتظار داشته باشید که همگی آنها با شما دشمن یا دوست باشند. با مشاهده تریلر بازی با جمله ای که به “even stronger tribe… searching for secrets on the very edge of the west” معروف است آشنا میشوید که به معنی قبیله ای حتی قوی تر… در جستجوی اسرار ، در لبه غرب میباشد. یعنی افرادی که ساکن این دنیا هستند از ربات هایی که سبب نابودی سیاره شان شده است ناراضی هستند و همین مورد سبب شده تا آنها بدنبال تقویت کردن خودشان باشند تا زمانی که بتوانند ربات های مزاحم را شکست دهند.

دانلود بازی Horizon Forbidden West برای کامپیوتر

استفاده از جلوه های بصری در بازی هورایزن غرب ممنوعه سبب شده است تا گیمر در تمام لحظات با یک کیفیت دیدنی و پایدار سروکار داشته باشد. کیفیتی که به نظر میرسد بصورت FullHD شبیه سازی شده باشد و حتی در صورت داشتن سیستم مورد نیاز Horizon Forbidden West بصورت 4K هم اجرا شود. دقیقا زمانی که اکثر توجه مردم به سمت سینما و فیلم رفته بود  بازی Horizon Zero Dawn توانست سروصدای عجیبی را بپا کند ⁉️ که در این میان سهم بسیار خوبی از بازدید هفته را به خود اختصاص داده است. ساخت این بازی با انعطاف‌پذیری، اشتیاق و کنجکاوی همراه بوده است و همین مورد سبب شده تا گیمر های بسیاری به سمت آن روی آورند. اما داستان بازی : آلوی نام شخصیت اصلی بازی کامپیوتر هورایزن غرب ممنوعه میباشد که او همیشه به خود متکی بوده است و میلی به حضور در جشن های قبیله ای نداشته است زیرا او براین باور بوده که زمانی فرا میرسد که انسان های با مهارت و توانا فقط زنده میمانند که رفته رفته این باور او در حال تحقق است. آلوی براین باور است که این تضاد “تکیه به دیگران” در مقابل “تلاش برای انجام همه کارها” در غرب ممنوعه ادامه خواهد داشت یعنی زمانی فرامیرسد که کسی دلیلی برای کمک به دیگران پیدا نمیکند. داستان بازی زمانی به اوج خودش میرسد که مادر آلوی یعنی الیزابت سوبک طی بیماری که در قلمرو آنها پدیدار شد از دنیا رفت و او تصمیم داشت که مانند مادرش به یک الیزابت تبدیل شود که برای رسیدن به این هدف باید سختی های بسیاری را تحمل می‌نمود. در بلاک پلی‌استیشن یک نقد کوتاه ولی جذاب در مورد این بازی گفته شده که آن “اگرچه آلوی در طول ماجراجویی‌هایش دوستان زیادی پیدا کرده است، اما هنوز احساس می‌کند که یک غریبه است، و حقیقت این است که او خانه واقعی ندارد. این جنبه‌های شخصیت او در حین ورود به مرز اسرارآمیز غرب ممنوعه به طور عمیق مورد بررسی قرار گرفته است” میباشد. Aloy در طول مراحل بازی باید مهارت های جدیدی را کسب کند که این بستگی به شما دارد که از او در چه شرایطی استفاده کنید. در بخش صداگذاری ، بازی Horizon Forbidden West توانسته به صدا و افکت های جدیدی دست پیدا کند که توسط موتور گرافیکی‌اش ساخته شده و بدون شک نمونه آن در بازی های امروزی کمتر دیده شده است.

دانلود بازی Horizon Forbidden West برای کامپیوتر

با تمام توضیحات فوق میتوان امید وار بود که دانلود بازی Horizon Forbidden West Complete Edition برای کامپیوتر در سال 2022 عرضه شود که پیشنهاد میشود این صفحه را از دست ندهید. Aloy در بخش سلاح به یکسری سلاح سرد دسترسی دارد که از اصلی ترین آنها میتوان به شمشیر و کمان قدیمی اش اشاره داشت که در شرایط سخت بسیاری همراه او بوده است. ماشین های جدیدی که در هورایزن مورد استفاده قرار گرفته لیست جدیدی از ماشین یا ربات های جنگی هستند که پیداش آنها به سال های دور برمیگردد. زمانی که انسان های گذشته برای راحتی کار خود از ربات ها استفاده مینمودند باید به فکر چنین شرایطی نیز میبودند. قبایل بازی فرهنگ های بسیاری را پوشش داده است که با نحو لباس پوشیدن و صحبت کردن آنها آشنا خواهید شد. وجود یک سیستم شبانه روزی و آب و هوایی میتواند شمارا در شرایط مختلفی از بازی قرار دهد که بدون شک با برخی از آنها حال نخواهید کرد زیرا سبب خواهد شد که سختی بیشتری را متحمل شوید مانند مبارزه با ربات ها در شب بارانی.

دانلود بازی Horizon Forbidden West برای کامپیوتر

استفاده از بخش جدیدی بنام HUD در ساخت بازی سبب شده است تا پوشش گیاهی اصلاح یافته ای در بازی شکل بگیرد که تمام آنها با جزئیات کامل شبیه سازی شده اند تا مانند واقعیت نسبت به شرایط جوی عکس العمل نشان دهند. بازی Horizon Forbidden West هورایزن غرب ممنوعه در بخش گیم پلی حالت های مختلفی را دارا میباشد که شما باید آمادگی لازم در اعماق دریا تا صخره هارا داشته باشید زیرا مشخص نشده که دشمنان و ربات ها در چه شرایطی به شما حمله ور خواهند شد. بطور مثال در یکی از مراحل بازی که در تریلر به آن اشاره شده است شما بدنبال یک شیء در اعماق اقیانوس ها مورد حمله یک ربات دریایی قرار میگیرید که کشتن آن کار سخی خواهد بود زیرا مهارت های لازم و تنفس در آب به شدت تضعیف میشوند که باید بدنبال راه حلی باشید. براساس اطلاعات جدیدی که در توئیتر شرکت سازنده بازی قرار گرفته است این گیم برای ایالات متحده با حجمی حدود 85 گیگابایت و برای گیمر های مستقل در اروپا با حجم 96 گیگابایت عرضه خواهد شد که بعد از انتشار و کرک فایل نصبی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. کاربرانی که نسخه رسمی بازی را خریداری نموده اند در سایت آمازون میتوانند یک فایل جدید راهنما دریافت کنند که این مورد شامل آموزش های حرفه ای بازی میباشد که براساس آن گیمر میتواند نکات و جزئیات مربوط به نبرد هارا با کلید های ترکیبی دریافت کند و بدون شک مهارت های بیشتری را در طول مراحل بازی دارا باشد. دانلود بازی Horizon Forbidden West Complete Edition را از دست ندهید.

ویژگی‌های نسخه فشرده بازی Horizon Forbidden West Complete Edition

 • بازی براساس نسخه Horizon_Forbidden_West_Complete_Edition-FLT فشرده سازی شده است.
 • ورژن بازی v1.0.37.0 است.
 • دی ال سی های Pre-Purchase Entitlements و Burning Shores و PSN Outfit و بونوس کانتنت‌های Digital Artbook و Original Soundtrack (MP3) و Story در بازی موجود است.
 • حجم بازی از 104 به 88 گیگابایت کاهش یافته است.
 • هیچ بخشی از بازی کسر نشده و نسخه کامل آن در اختیار شماست.
 • مدت زمان نصب بازی 5 الی 20 دقیقه خواهد بود.
‫4.4/5 ‏‫(11 نظر)‬

تریلر بازی Horizon Forbidden West

باکس دانلود

دانلود بازی Horizon Forbidden West Complete Edition برای کامپیوتر – نسخه FLT + DODI

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

www.par30dl.com

حجم 104.3 + 88 گیگابایت
فرمت فایل ISO + EXE
نسخه FLT + DODI
ورژن 1.4.59
تاریخ انتشار 2 فروردین 1403
قیمت 59.99 دلار
شرکت سازنده Guerrilla و Nixxes Software
متا 95
رده سنی PG-16
 • نکات راهنما

آموزش نصب بازی FLT :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- سپس با نرم افزار UltraISO درایو مجازی ساخته و بازی را Mount کنید.

2.1- بعد اینکه این نرم افزار رو نصب کردید روی فایل ایمیج راست کلیک کرده و از منوی UltraIso گزینه Mount رو انتخاب کنید تا محتویات ایمیج مانند یه دی وی دی رام نشان داده شود.

3- شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack یا FLT میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

آموزش نصب بازی DODI :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- از فایل ستاپ شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید. (اگر نیست بازی خودکار کرک شده است)

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

 • دیدگاه‌ها

  62 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

 • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
 • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر