دانلود بازی Kingdom: The Blood برای کامپیوتر

دانلود بازی Kingdom: The Blood برای کامپیوتر

دانلود بازی Kingdom: The Blood برای PC – نسل جدیدی از بازی های آخرالزمانی درحال ساخت بوده که شرکت Action Square وظیفه طراحی آنرا برعهده داشته است. وجود حالت های مختلف نظیر خط داستانی و Conquest و PVP میتواند گیم پلی خوبی را جهت سرگرمی در اختیار شما قرار دهد که در طول نبرد های بازی با باس فایت های بسیاری مواجه خواهید شد. پیشنهاد میشود جهت دانلود بازی Kingdom: The Blood باما همراه باشید.

دانلود بازی Kingdom: The Blood

بازی Kingdom: The Blood را میتوان برگرفته‌ای از سریال محبوب شرکت Netflix دانست که بانام Kingdom عرضه شده بود. داستان زامبی‌محور این بازی سبب شده است تا قبل از انتشار رسمی به محبوبیت خوبی دست پیدا کند. داستان بازی در خصوص ولیعهد Lee Chang بوده است که بدنبال جوابی برای ناپدید شدن پدرش است. بازی در دنیایی آخرالزمانی جریان دارد که زامبی‌های ترسناک در تمامی نقاطی که مشاهده میشود حضور داشته که از اصلی‌ترین ویژگی‌های این بخش میتوان به حضور داستان بازی در قرون وسطی اشاره داشت که اینبار سلاح و تفنگی برای مبارزه با زامبی ها ندارید. بازی در کشور کره جریان دارد که بااستفاده از مهارت هایی که در شمشیر زنی از کودکی آموخته اید باید بدنبال مبارزه با زامبی ها باشید. شخصیت اصلی داستان که Lee Chang نام داشته بی خبر از همه جا بدنبال پدرش بوده است که ناگهانی با سیل عظیمی از زامبی های ترسناک مواجه میشود که راهی جز مبارزه و کشتن آنها ندارد. طبق ویژگی هایی که شرکت Action Square در بازی قرار داده است در طول داستان میتوانید به مناطق جذاب و دیدنی مربوط به قرون وسطی سفر کنید و به مبارزه با زامبی ها بپردازید. از گزینه های مشابه میتوان به بازی Code: To Jin Yong اشاره داشت. طبق اطلاعات عرضه شده جهت شبیه‌سازی حرکات شخصیت اصلی که امروزه به Motion Capture معروف است از یکی از اساتید دنیای رقص با شمشیر استفاده شده که تمامی جزئیات و بخش هایی که در انجام حرکات مربوط درگیر خواهند شد بطور کامل شبیه سازی شده است. در این میان میتوانید به اماکن بسیاری سفر کنید و با لباس های مختلفی که برایتان درنظر گرفته شده است بدنبال بازنویسی تاریخ باشید. بازی Kingdom: The Blood علاوه برخط داستانی خوبی که در اختیار دارد از حالت جدید Conquest (تسخیر روح) نیز برخوردار خواهد بود که در آن میتوانید به چندین باس فایت (غول های عظیم الجثه) و نبرد های آنلاین PVP دسترسی داشته باشید. این بازی قرار است برای دو پلتفرم Android و PC در تاریخی نامشخص عرضه شود. پیشنهاد میشود جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دانلود بازی Kingdom: The Blood باما همراه باشید.

دانلود بازی Kingdom: The Blood برای کامپیوتر

 

مشخصات بازی
نام :Kingdom: The Blood
شرکت سازنده :Action Square
سبک :اکشن ، PVP ،آخرالزمانی
قیمت :مشخص نیست
تاریخ انتشار :مشخص نیست
رده بندی سنی :18 سال به بالا (از دید سایت)
امتیاز :90 از 100 (از دید سایت)

بازی کامپیوتر Kingdom: The Blood یک محصول جدید دردست ساخت از شرکت Action Square بوده که قرار است برای پلتفرم اندروید و پی‌سی در سال جاری عرضه شود. به نسبت توضیحات ذکر شده و ویژگی های بالای این بازی امتیاز 90 از 100 برای آن درنظر گرفته شده که پیشنهاد میشود جهت دانلود بازی Kingdom: The Blood برای PC باما همراه باشید.

5/5 (1 نظر)

تریلر Kingdom: The Blood

مشخصات فایل
  • حجم: بزودی ...
  • متا90 از 100
  • رده سنی: PG-18
  • تاریخ انتشار2022
  • شرکت سازنده: Action Square
  • قیمت: 69.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
  • منبع: پارسی دانلود
  • نمره Steam: 9.0
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.