دانلود بازی Stronghold Legends 🛡️ کامپیوتر [افسانه‌های قلعه] دوبله فارسی

دانلود بازی stronghold legends افسانه قلعه دوبله فارسی نامی ماندگار در صنعت بازیهای استراتژیک است که بدون شک برای هر گیمری خاطرات خوبی را به‌جا گذاشته است. سبکی قدیمی در کنار طراحی با کیفیت را میتوان از اصلی ترین قابلیت های این بازی دانست که بدون شک برای ورود به صنعت استراتژیک باید از این بازی عبور کنید زیرا به نوعی آغاز آشنایی کاربر با این سبک را به تصویر کشیده است. جدید ترین نسخه این بازی بانام Stronghold: Warlords عرضه شده است. برای دانلود بازی Stronghold Legends باما همراه باشید.

آموزش تصویری نصب بازی Stronghold Legends فارسی (اختصاصی پارسی دانلود) :

دانلود بازی Stronghold Legends

بدون شک بازی Stronghold Legends: Steam Edition را کمتر کسی است که امروزه نشناسد. محصولی قدرتمند از شرکت FireFly Studios می باشد که اولین نسخه آن در سال 2009 عرضه شد و نسخه جدید استیم آن در اختیار شما قرار گرفته است. بازی افسانه قلعه دوبله فارسی بصورت تست شده در اختیار شما قرار گرفته است. داستان بازی در مورد 3 شخصیت بنام های شاه آرتور ، دیتریک و ولاد سنگدل است که کینه ای قدیمی در بین آنها وجود دارد و اکنون در قرون اساطیری اروپا به یکدیگر برخورد کرده اند که شما بعنوان یک گیمر میتوانید یکی از این شخصیت هارا انتخاب نمایید.

بعد از انتخاب شخص مورد نظر نیرو و ساختمان های مختلفی در اختیار شما قرار میگیرد. نیرو هایی که قسم خورده اند تا پای جان برای شما مبارزه کنند. با استفاده از این نیروها میتوانید ارتشی برای خود تشکیل دهید و با دستیابی به قلعه قهرمانان میتوانید قهرمان هایی که در قرون قبلی برای سرزمین شما مبارزه میکردند را نیز بیدار کنید. با ملحق شدن این شخصیت ها قدرت شما به صورت چشمگیری افزایش پیدا میکند زیرا هر یک از این نیروها شامل قدرت های عجیبی هستند که در مبارزات بکار خواهد آمد. اما زیاد خوشحال نباشید زیرا رقبای شما نیز از این ویژگی بهرهمند هستند.

بازی افسانه قلعه شامل مراحل بسیاری است که نسبت به یادگیری شما افزایش پیدا میکنند و این مسیر تا جایی ادامه خواهد داشت که برای پشت سر گذاشتن یک مرحله چندین روز زمان صرف کنید که بازگو کننده سطح بالای گیم پلی می باشد. پیشنهاد میشود دانلود بازی دوبله فارسی Stronghold 2 از نیز از دست ندهید.

دانلود بازی Stronghold Legends 🛡️ کامپیوتر [افسانه‌های قلعه] دوبله فارسی

دانلود Stronghold Legends دوبله فارسی

در این بخش از توضیحات مربوط به بازی افسانه قلعه قصد معرفی شخصیت و ویژگی های مربوط به آنان را داریم :

شاه آرتور: شخصیت اصلی بازی می باشد که هدف اصلی این پادشاه مبارزه با تاریکی و گسترش دادن روشنایی در برابر نیروهای شیطانی است. شاه آرتور به دلیل قدمت بسیار بالایی که داشته توانسته قهرمان و شوالیه های بسیاری را به سمت خود جلب نماید که تمامی شوالیه های شاه آرتور از یک قدرت بهرهمند هستند. این نیروها به حدی مورد اطمینان شاه آرتور میباشند که میتوانید ارتش خود را به آنها واگذار کنید. مرلین نام همراه شما در مراحل خواهد بود که با استفاده از قدرت رعد خود میتواند جان بسیاری از نیروهای دشمن را به صورت یکجا بگیرد.

ولاد سنگندل: شخصی شیطان پرست که با استفاده از قدرت تاریکی خود توانسته نیروهای شیطانی بسیاری را به سمت خود جلب نماید. نیروهایی که توانایی مخدوش کردن ذهن انسان هارا دارا میباشند و یا موجوداتی که به محض راه افتادن از خود آتش به جا میگذارند و حتی وجود سگ و گرگ های بیرحم از اصلی ترین نیروهای این پادشاه است که در کنار جادوگر بزرگ توانایی خراب کردن ارتش های بسیار را دارا هستند. برای دانلود بازی Stronghold Legends باما همراه باشید.

دیتریک: نام سومین پادشاه بازی افسانه قلعه است که این پادشاه در سرزمین های یخی زندگی میکند و به محض ورود به مکانی سرما و یخبندان را با خود به همراه میبرد. غول و خرس های بزرگ در کنار گرگ های خطرناک میتوانند هر مانع و ساختمانی را از میان بردارند که در صورت رو به رو شدن با این موجودات پیشنهاد میشود قبل از رسیدن به سرزمینتان آنها را نابود کنید. ملکه برفی نام همراه دیتریک در مراحل می باشد که با منجمد کردن نیروها در چند ثانیه میتواند جان بسیاری از آنها را بگیرد.

در ابتدای بازی شما نسبت به سلیقه خود میتوانید یکی از این شخصیت هارا انتخاب کنید. ناگفته نمایند که شاه آرتور و ولاد سنگدل یک اژدهای آتیشن بزرگ را در اختیار دارند که سلاح او آتش می باشد و دیتریک نیز یک اژدهای برفی در اختیار دارد.

ok

 • استفاده از داستان و گیم پلی عالی سبب بدست آوردن امتیاز 92 از 100 شده است.

دانلود بازی Stronghold Legends برای کامپیوتر - دوبله فارسی

مراحل و گیم پلی بازی افسانه قلعه فارسی

بطور کلی بازی Stronghold Legends به دو دسته تقسیم میشوند که مراحل از پیش تعریف شده که شامل یک سری ماموریت های سخت و دشوار است. مراحلی که در ابتدا راه و روش های نبرد را به شما آموزش میدهد و بعد از آن باید خودتان بدنبال پیروزی در مکان های ناشناخته باشید. این بخش از بازی برای هر سه پادشاه ماموریت های جداگانه ای را قرار داده است که در طول مراحل با سایر پادشاهان درگیر خواهید شد. و این موضوع تا جایی ادامه پیدا میکند که در آخرین مرحله بتوانید پادشاه دیگری را از میان بردارید.

و بخش انتخابی است که شما میتوانید در کنار 8 شخصیت و پادشاه دیگر در مکان های انتخابی حضور داشته باشید. با شروع بازی زمان کمی را در اختیار دارید زیرا به محض اینکه دشمنان شما به نیرو دست پیدا کنند برای نابود کردنتان اقدام خواهند نمود. پس پیشنهاد میشود در وحله اول بدنبال راه اندازی نیرو و ساختمان برای محافظت از پادشاه خود باشید که اگر چنین نباشد در زمان کوتاهی شکست خواهید خورد. این بخش از بازی نیز شامل ویژگی های نامبرده بالا می باشد که گیم پلی بسیار خوبی را برای سرگرم کردن شما در اختیار دارد.

در بخش آنلاین بازی میتوانید با رقبای خود وارد نبرد شوید و با شکست دادن آنها بدنبال کسب امتیاز و XP باشید. بهبود بخشید رتبه خود در میان میلیون ها گیمر این بازی بدون شک میتواند حس خوبی را برایتان تداعی کند.

ok

 • انتخاب بعنوان برترین بازی استراتژیکی در بین بازی های کامپیوتری.

هوش مصنوعی بازی Stronghold Legends

استفاده از داستان عالی،شخصیت های مثال زدنی،ویژگی های مربوط به نیروها و اکنون هوش مصنوعی سبب محبوبیت این بازی بوده است. استفاده از بخش های واقع گرایانه سبب میشود تا مانند واقعیت بدنبال رونق دادن کسب و کار باشید. با استخراج طلا و سنگ میتوانید سرمایه جمع آوری کنید و یا ساختمان های بیشتری را بسازید. و یا با ساخت آشپز خانه بدنبال تامین نمودن غذا برای مردم خود باشید که اگر نتوانید رضایت آنها را جلب کنید بدون شک نیرویی برای آموزش دادن نخواهید داشت و نقطه ضعفی برای شما به حساب می آید که دشمنان از آن استفاده خواهند نمود.

این بخش از بازی افسانه قلعه سبب شده تا یک گیم پلی دشوار ولی کاملا سرگرم کننده در اختیار شما قرار بگیرد. زیرا با ویژگی هایی که گفته شد شکست دادن دشمنان کار سختی خواهد بود به خصوص در بخشی که مربوط به مراحل از پیش تعریف شده است. زیرا در چنین حالتی شما قصد حمله به دشمنانی را خواهید داشت که قبلا در سرزمینی حضور داشته و ساختمان های خود را بنا نموده اند. شما به محض ساخت چند ساختمان مورد حمله قرار خواهید گرفت و باید عکس العمل سریعی را برای نابود کردن آنها نشان دهید. بازی Stronghold Crusader 2 نسخه ای دیگر از سری بازیهای قلعه است که نباید آنرا از دست داد.

دانلود بازی Stronghold Legends برای کامپیوتر - دوبله فارسی

طراحی عالی بازی Stronghold Legends: Steam Edition

با توجه به سال ساخت بازی باید بدانید که یک گرافیک با کیفیت در بازی افسانه قلعه فارسی وجود دارد. شرکت سازنده قدرت خود را در این بازی به نمایش گذاشت و همین مورد سبب شد تا بدنبال ساخت سایر بازی های این چنینی باشد که بدون شک تا کنون موفق بوده است. دقت در ساخت تمامی جزئیات سبب شده تا مانند واقعیت شما با مشکلات رو به رو شوید و برای رفع آنها راه های مختلفی را تست نمایید.

بخش دیگری که توسط برنامه نویسان ایرانی به بازی اضافه شده است بخش صداگذاری آن است. بهترین صدا و صوت فارسی در بازی افسانه قلعه وجود دارد که تمام صدا ها (متن ها انگلیسی هستند) به صورت دوبله فارسی در بازی تعبیه شده اند تا حس بهتری را از آن دریافت کنید. اگر شما نیز بدنبال یک بازی کاملا سرگرم کننده برای روز های پیاپی هستید پیشنهاد میشود دانلود بازی دوبله فارسی Stronghold Legends برای کامپیوتر را از دست ندهید.

warning

 • جهت اجرای آنلاین حتما آموزش نصب را مشاهده کنید.

 

Stronghold Legends نیازی به تفسیر و توضیحات چندانی ندارد زیرا امروزه بسیاری از گیمرهای جهان با این بازی آشنایی دارند که نسخه دوبله فارسی آن در ایران شدیدا طرفدار دارد. این بازی توسط گروه های مختلف در قالب مجموعه ای جدید چندین بار عرضه شده است که هر یک شامل ویژگی های جدید + رفع باگ و مشکلات بوده اند. مواردی که در بازی اضافه شده سبک و اساس آنرا تغییر نداده است بلکه فقط برای تکیمل نمودن یکسری جزئیات وارد بازی شده اند تا از هر نظر این بازی به تکامل برسد. از ساخت بازی تا کنون بیش از 10 سال میگذرد اما باز هم این بازی از زبان گیمر های استراتژیک باز پایین نیامده است. بازی افسانه‌های قلعه نسخه ای تکامل یافته از قلعه 2 می باشد که براساس یکسری تخیلات طراحی شده است اما این مورد سبب نارضایتی گیمرها نشد بلکه سبب محبوبیت بازی شده است. در بازی شما میتوانید به قهرمان و حیوانات وفادار مختلفی دسترسی داشته باشید که قسم خورده اند تا پای جان برای اهداف شما مقاومت کنند. در این بین ماموریت های بسیاری برایتان در نظر گرفته شده است که گیم پلی بازی به بیش از 50 ساعت خواهد رسید. سبک روان و دوست داشتنی که میتواند شمارا با یکی از بهترین بازی های استراتژیک دنیا رو به رو کند. بازی افسانه‌های قلعه همان طور که در متن بالا گفته شد شامل 8 پادشاه می باشد که هریک برای رسیدن به هدفش حاظر است بهای سنگینی را بپردازد. وجود مپ های مختلف با پستی بلندی های زیبا به شما این اجازه را میدهد تا براساس تاکتیک های نظامی بخش های دفاعی قلعه خود را بنا کنید. این مورد نیازمند تفکر بالا است زیرا اگر نتوانید بخوبی دفاع کنید قطعا توان حمله نخواهید داشت و به آسانی شکست خواهید خورد. از اصلی ترین دلایلی که برای دانلود بازی Stronghold Legends میتوان نام برد گیم پلی و طراحی بازی است که بخوبی توسط شرکت سازنده پیاده سازی شده است. جدید ترین نسخه این بازی را با لینک مستقیم و ترافیک نیم بهاء میتوانید از سایت پارسی دانلود دریافت کنید.

دانلود بازی Stronghold Legends

بدون شک حضور در بازی های استراتژیک اللخصوص مجموعه بازی های قلعه میتواند یادآور خاطرات بسیار خوبی برای گیمرها باشد. افسانه قلعه ها یکی از بهترین بازی هایی است که دنیای استراتژیک به خود دیده است و با وجود فناوری های جدید هنوز بازی های چندانی نتوانسته اند به گیم پلی این بازی دست پیدا کنند. شما کاربران با دانلود بازی Stronghold Legends میتوانید قدم به دنیای تاریکی بگذارید که در آن هیولاهای بسیاری در انتظار دشمنان خود هستند. همانطور که در متن فوق به آن اشاره شد پادشاهان بسیاری بدنبال فرمانروایی براین سرزمین ها بوده که اگر قصد دارید قدرت خود در این زمینه را به اثبات برسانید باما همراه باشید. قطعا بازی قلعه لجندز میتواند گیمرهای بسیاری را در سبک های دیگر به سمت خود جذب نماید. در دنیای بازی های استراتژیک باید بدانید که تاکتیک اصلی ترین دلیل پیروزی در نبرد هااست.

بی تردید با دانلود بازی Stronghold Legends میتوانید مهارت های خود در این زمینه را به نمایش بگذارید اما باید بدانید که برنده شدن و شکست دادن پادشاهانی که سالهای سال در مدیریت سرزمین های بسیار بدون مشکل عمل کرده اند کار سختی خواهد بود. بازی قلعه لجند شامل نیرو و ماموریت های بسیاری است که باحضور در آنها میتوانید رفته رفته تاکتیک های جدیدی را یاد بگیرید. البته یادگیری تاکتیک به خودشما بستگی دارد و از سمت بازی هیچ آموزشی برای شما درنظر گرفته نشده است. شاید با خود بگویید که یک تاکتیک را میتوان در تمامی مراحل استفاده کرد. در پاسخ به این سوال باید بدانید که کاملا در اشتباه هستید زیرا نحو چیدمان نیرو و موقعیت های مکانی دشمنان به نسبت مراحل قبلی و بعدی متفاوت خواهد بود که در چنین شرایطی نیاز به تغییر تاکتیک خواهید داشت. دانلود بازی Stronghold Legends کاربران بسیاری را به گیمرهای حرفه ای در سبک استراتژیک تبدیل نمود زیرا این سبک مدیون سری بازی های قلعه بوده است که شرکت 2K در ان نقش بسزایی داشته است. اگر قصد دارید یکی از بهترین بازی های استراتژیک دنیا را تجربه کنید پیشنهاد مابه شما دانلود بازی Stronghold Legends است که جدیدترین نسخه بازی به صورت فشرده و نیم بهاء در اختیارتان قرار گرفته است.

دانلود بازی stronghold legends دوبله فارسی

اگر از دوست داران بازی های قلعه هستید حتما میدانید که نسخه فارسی آن از سطح بهتری برخوردار بوده زیرا گیمر دقیقا میداند که با چه چیزی رو به رو است و به نوعی کوری هایی که پادشاهان دیگر برای شما میخوانند چه چیزی است تا بتوانید جوان دندان شکن به آنها بدهید. در این زمینه طبق بررسی های انجام شده لینک دانلود بازی stronghold legends دوبله فارسی را برای شما عزیزان قرار داده ایم که در این بین میتوانید به آخرین نسخه عرضه شده بازی دسترسی داشته باشید که طبق آموزش ویدیویی که در ابتدای متن قرار گرفته است میتوانید آنرا به صورت تست شده دریافت کنید. اگر هم بدنبال دانلود بازی stronghold legends نسخه اصلی هستید نگران چیزی نباشید زیرا این نسخه از بازی با دیتای فارسی همراه بوده که به نسبت نیاز خود میتوانید آنرا به فارسی یا انگلیسی تبدیل کنید. با استفاده از برنامه تیم اسپیک میتوانید این بازی را به صورت آنلاین اجرا کنید که در اجرای آن مشکلی نخواهید داشت که از لینک دانلود بازی stronghold legends انلاین میتوانید در این زمینه استفاده کنید.

 

4.8/5 (6 نظر)

تریلر Stronghold Legends

مشخصات فایل
 • حجم: 1.6 گیگابایت
 • فرمت فایل: EXE
 • نسخه: Steam Edition
 • متا95 از 100
 • رده سنی: PG-7
 • ورژن: 1.3
 • تاریخ انتشار27 Oct, 2009
 • شرکت سازنده: FireFly Studios
 • قیمت: 14.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 9.5
password :

آموزش نصب بازی نسخه دوبله فارسی افسانه قلعه :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید.

2- از فایل ستاپ شروع به نصب کرده و بعد از نصب جهت فارسی سازی بازی محتویات پوشه FX را در مسیر نصب و همین پوشه جایگزین کنید.

3- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید.

4-بازی تست شده است و مشکلی در اجرا نخواهد داشت.


آموزش نصب نسخه آنلاین بازی افسانه قلعه :

 • نسخه اصلی را نصب کنید. (زبان بازی را فارسی نکنید.)
 • بعد از نصب پچ 1.10 را نصب و بعد از آن پچ 1.20 را نصب کنید.
 • بعد از نصب پچ ها کرک 1.20 را در مسیر نصب کپی کنید.
 • فایل ریجستری را دانلود و اجرا و روی Yes کلیک کنید.
 • بازی به صورت شبکه ای در اختیارتان قرار گرفته و میتوانید به صورت آنلاین نیز آنرا اجرا کنید.

MINIMUM:

  • OS: Windows 7/8/10
  • Processor: 1.6 GHz Equivalent Intel or AMD Processor
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: 256 MB Video Card
  • DirectX: Version 9.0c
  • Storage: 3 GB available space
  • Sound Card:

RECOMMENDED:

  • OS: Windows 7/8/10
  • Processor: 2.3 GHz Equivalent Intel or AMD Processor
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: 512 MB Video Card
  • DirectX: Version 9.0c
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 3 GB available space

0 نظر

  سلام بابت سایت خوبتون ممنون.من ی مشکلی دارم اینک نوشته های توی بازی رو نمیتونم ببینم اصلا…از حفظ باید بزنم ک وارد کودوم بخش(تنظیمات-بازی-خروج و …)میشه لطفا راهنماییم کنید ک مشکل دقیقا از کجاس

  پاسخ

  سلام دوست عزیز
  این مورد وجود نداشته تا حالا. کرک و محتویات پوشه ای که داخل فایل فشرده هست رو در مسیر نصب کپی کنید.

  سلام
  خواستم بگم هیچ بازی تو سبک استراتژیک جای بازی های Stronghold Legends و جنگ های صلیبی رو نمیتونه بگیره بخصوص نسخه های اولیه این بازی ها که عرضه شدن بسیار خدا هستن و ساعت ها میشه این گیم ها رو پلی داد.
  حالا هم که کلی مپ و ترفند وجود داره که با استفاده کردن از اونا میتونید بازی رو کلی جذاب تر کنید
  البته خبر خوش برای تقلب کارها اینکه که کلی چیت ها با نسخه های مختلف هم برای بازی وجود داره تا بتونن راحت حریف های پیش رو شکست بدن. :)
  کاش بشه با موتور گرافیکی و امکانات دیگه بازی رو هم اندازه گیم های امروزی پر گرافیک کنن خیلی میتونه این حرکت جالب و جذاب باشه. با این حرکت بدون شک بازم کلی پلیر به سمت این بازی های خاطره انگیز برمیگرده دقیقا مثل ریمستر سه گانه جی تی ای که کلی ترکوند.

  پاسخ

  سلام داداش میگم فرق بین نسخه های ادیتیشن و عادی چیه چیزی اضافه تر داره و … یا فرقی نداره ممنون میشم ی توضیحی بدی

  پاسخ

  سلام علی جان
  خوب نسخه جدید بازی مشکلات و باگ های بازی برطرف شدن.

  سلام
  دانلود بازی Stronghold Legends با ترافیک نیم بها هست ؟و اینکه تست شده بازی یا خیر چون می‌خوام با نت شبانه چند تا بازی بگیرم که یکی شوند این هست
  ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ

  سلام علیرضا
  بله ترافیک نیم بهاء و بازی تست شده هست خیالتون راحت …

  داداش من یکم دیر گیرم میشه یکم کامل تر توضیح بدی

  پاسخ

  سلام دوست عزیز فایل های کرکی که برای دانلود قرار دادیم رو دریافت کنید
  از حالت فشرده خارج کنید و فایل های موجود رو داخل محل نصب بازی کپی نمایید

  من میخوام وارد شم دیسک 2 میخواد

  پاسخ

  سلام
  کرک رو در مسیر نصب کپی کنید و از محل نصب بازی رو اجرا کنید.

  با سلام خسته نباشید بازی ادیتشن هستش؟؟؟یا بدون تغییر هستش؟؟

  پاسخ

  سلام
  بازی آخرین نسخه عرضه شده هستش که چیزی کم و کسر نشده ازش.

  نسخه های زیادی از بازی Stronghold وجود داره که هر کدوم معروفیت و محبوبیت خاص خودشون دارن من به شخصه جنگهای صلیبی 1 و 2 رو خیلی بیشتر دوس دارم واقعا جزو یکی از بهترین بازی های نوستالژی حساب میشن.
  بازی Stronghold legends هم عنوان خوبی هستش که میتونید تو سبک استراتژیک تجربه کنید این بازی رو من خیلی وقته پلی میدم.
  البته وقتی با دوستاتون بازی میکنید خیلی بیشتر لذت بخش هستش و میشه تجربه های استراتژیکی زیادی رو بدست آورد
  فرقی نداره که کدوم نسخه از جنگهای صلیبی رو پلی میدید بدون شک همه نسخه های بازی از محبوبیت زیادی برخوردار هستن.
  بزودی قصد دارم نسخه آنلاین بازی رو خریداری کنم اگر خریدم حتما آیدم رو اینجا قرار میدم تا دوستانی که خواستن بیان با هم تیمی بازی کنیم با تشکر از همگی دوستان

  پاسخ

  سلام خدمت شما حمیدرضا عزیز
  بله سری بازی های جنگهای صلیبی جزو بهترین گیم های استراتژیکی هستن

  سلام خسته نباشید
  بخدا بازی بدون هیچ اروری اجرا شد ممنون از سایت خوبتون من داخل هر سایتی ک گشتم همش مشکل دار بود ولی از سایت شما ک دانلود کردم بدون هیچ مشکلی اجرت شد دمتون گرممم♥️

  پاسخ

  سلام من دانلود و نصفش کردم ولی اون بالا نزده استیم ادیشن ؟

  هرکاری گفتید رو انجام دادم ولی پیام no disc inserted میاد

  پاسخ

  سلام من طبق آموزش نصب شما جلو رفتم
  ولی در آخر ارور داد و پیام no disc inserted داد

  پاسخ

  چک تمام فایل صوتی فارسی را داخل پوشه Fx کپی کردم ولی بازی فارسی

  پاسخ

  سلام من تمام کار های توی فیلم آموزشی را انجام دادم و بازی را نصب کردم ولی بازی فارسی نشد انگلیسی حرف می زنه چیکار کنم تا فارسی ممنون میشم بگید

  پاسخ

  سلام مهیار جان
  من این آموزش ویدیویی رو از سیستم خودم انجام دادم
  احتمالا اشتباه زدید شما یکبار دیگه چک کنید

  سلام. بازی نصب شده ولی اجرا نمیشه. چیکار کنم؟

  پاسخ

  سلام امیر جان
  بازی تست شده هست موردی نداره
  بازی رو از مسیر نصب اجرا کنید.

  سلام میشه بگید نسخه اصلی و نسخه فارسی کدوم ورژن هستند؟؟؟ نسخه اصلی ( steam edetion ) هست؟
  جدید و رسمی هستند؟
  آیا فایل پچ فارسی ساز رو میشه گذاشت تو پوشه همین بازی اما steam edition ؟
  ممنون

  پاسخ

  چطوری نصب کنیم یه کلیپ اموزشی بزارید حتما ممنون

  پاسخ

  ممنون واسع فارسی سازی این بازی مال من نصب شد بازی کاملا عال خوب دمتون گرم

  سلام
  داداش اجرا شد دمت گرم خدایی حرف نداشت
  کلی سایت های دیگه رو گشتم ولی مشکلدار بودن که پارسی دانلود نسخه تست شدش رو زد
  دمتون گرم

  پاسخ

  پچ فارسی ساز لینکش خرابه!

  پاسخ

  سلام
  داداش توی آموزش تصویری جدید که زدید نیازی به powerISo برای نصب بازی استرونقلد لجند نیست ؟ آخه فایل بصورت ISO هست

  پاسخ

  سلام محسن جان.
  هم میشه با پاور ایزو نصب کرد هم از طریقی که توی آموزش نصب گفتیم.
  چون اکثر کاربرا با این نرم افزار مشکل دارن ما بدون برنامه نصب کردیم که در اجرا مشکلی نداره.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.