10 بازی برتر جهان باز کامپیوتر در سال 2021 🌎 [نقد + ویدیو]

مگ جدید ویژه

10 بازی برتر جهان باز کامپیوتر 2021 🌎 [نقد + ویدیو]

دسترسی به برترین بازیهای جهان باز 2021 🌎 میتواند بسیاری از گیمران را به چالش های جدید بکشد. در این مقاله میتوانید بهترین بازی هایی که تا کنون برای پلتفرم PC در قالب یک بازی همه جانبه عرضه شده است را مشاهده و یا دانلود کنید. این لیست ها براساس تجربه کاربری جمع آوری شده اند که از سایت های امتیاز دهی بعنوان منبع استفاده نشده است. پس با تجربه و چالش خاص سروکار خواهید داشت.

تا به امروز نیز بازی های بسیار قدرتمندی عرضه شده اند که آزادی کاملی را به شما تعلق میدهند آن هم در مپ های بسیار بزرگ که گشت و گذار در آنها حس فوق العاده ای را به بازیکن منتقل میکند. بطور آزادانه حرکت کنید از سلاح های مختلف استفاده کنید و برای حرکت از نقطه ای به دیگر نقطه مپ از انواع مختلف وسایل نقلیه استفاده کنید چراکه اگر بخواهید این کار را پیاده انجام دهید مدت خیلی زیادی طول خواهد کشید. در این مقاله ما 10 تا از بهترین بازی های جهان باز را معرفی خواهیم کرد که هر کدام دارای محبوبیت فوق العاده ای بین بازیکنان هستند جهت دانلود بازی این لیست ها باما همراه باشید.

بازی های جهان باز همیشه به بازیکنان این اجازه را میدهد تا خود دنیای اطراف را کشف کنند و با گشت و گذار در گوشه و کنار مپ تمامی قسمت ها را به خوبی شناسایی کنند. همیشه این سبک از بازی ها با دیگر سبک ها تفاوت خاصی را دارا بود چراکه در بازی های دیگر درست است که کاراکتر میتواند در یکسری از محیط ها حرکت کند اما هیچوقت آزادی کامل در اختیار بازیکن وجود ندارد و فقط محدوده های مشخص شده قابل دسترسی است اما در بازی های جهان باز به سادگی میتوانید در تمامی مپ بطور آزادانه حرکت کنید.

The Witcher 3: Wild Hunt ویچر 3

The Witcher 3: Wild Hunt ویچر 3

همانطور که گفته شد زمانی بود که بازی ها به صورت خطی عرضه میشدند آن هم در یک فضای بسته بدون هیچ آزادی خاصی اما رفته رفته با ظهور یکسری از بازی های جهان باز این سبک بطور رسمی بین بازیسازان معرفی شد. یعنی در اصل باید گفت زمانی که کمپانی های معروف شاهده این اتفاق بودند که طرفداران به سمت بازی های جهان باز جذب میشوند تصمیم گرفتند که بازی هایی در این سبک عرضه کنند. که همگی ما با یکسری از این بازی ها خاطره های زیادی را داریم. عنوان فوق العاده The Witcher 3 یکی از همین بازی های جهان باز می باشد که تا به امروز بیشتر گیمرها مطمعنا این بازی را تجربه کرده اند.

گیم پلی که دارای یک داستان عمیق و فوق العاده می باشد و شخصیت های زیادی در بازی وجود دارند که بطور آزادانه یا در انجام ماموریت ها به سادگی میتوانید با هر کدام ارتباط برقرار کنید. بدون شک در بازی The Witcher 3 شما میتوانید تمامی مپ را بطور آزادانه جستجو کنید و هر زمان که دوست دارید ماموریت های اصلی و فرعی را آغاز کنید. بطور آزادانه از سلاح های مختلف استفاده کنید و برای انتخاب مسیر خود تصمیم بگیرید ویژگی های زیادی در بازی وجود دارد که خود میتوانید آنها را تجربه کنید. در طول بازی سلاح های و زره های زیادی وجود دارد که برای رویارویی با هیولاها می بایست از آنها استفاده کنید تا بتوانید هر کدام را شکست دهید. مبارزه هایی که در بازی صورت میگیرد آسان نیست ممکن است در تجربه های اول خود شکست بخورید اما رفته رفته با یادگیری تکنیک ها میتوانید پیروزی را بدست آورید و سراغ ماموریت های بعدی بروید. اگر به دنبال یک بازی جهان باز به همراه داستانی عالی هستید پیشنهاد میشود عنوان فوق العاده The Witcher 3 را از دست ندهید.

 – – – – – – – – – – – – – – – – – – –  [ پـارســی دانــلود ]  – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

The Legend of Zelda: Breath of the Wild افسانه زلدا: نفس وحش

The Legend of Zelda: Breath of the Wild افسانه زلدا: نفس وحش

چیزی که Breath of the Wild را جادویی می‌کند این است که سال‌ها طراحی جهان باز سه‌گانه را در هم ریخته است. به جای پر کردن Hyrule با نمادهایی که به شما می‌گویند کجا بروید، به بازیکنان اجازه می‌دهد مسیرهای خود را ایجاد کنند. دنیایی بسیار وسیع و سرسبز پیش روی شما قرار دارد که پراست از ماموریت ها و چالش های مختلف که هر کدام به مهارت های شما اضافه خواهد نمود. به راحتی میتوانید از هر سطحی بالا برود، به این معنی که به شرط داشتن استقامت، می توانید به قله هر کوهی برسید و مسیرهای متعددی را به مقصد خود بسازید.

Hyrule همچنین بر اساس فیزیک واقع گرایانه و اصولی عمل می کند که بازیکنان می توانند با آنها آزمایش کند. اگر دوست دارید که در یک سرزمین رویایی به گشت و گذار و ماجراجویی بپردازید این یک گزینه مناسب برای شما خواهد بود. ویژگی هایی که طراحان در بازی قرار داده اند باعث میشود که بتوانید تجربه های فوق العاده ای را بدست آورید این همان تجربه جذاب در سری بازی های جهان باز خواهد بود. داستان اصلی بازی به اینگونه بوده که کاراکتر اصلی بازی حافظه خودش را از دست داده و برای پیدا کردن جواب برخی از سوال ها می بایست وارد یک ماجراجویی شود تا در نهایت به هدف اصلی خود برسد. با پیشروی بیشتر در این ماجراجویی رفته رفته حافظه خود را بدست خواهید آورد اتفاق هایی که باعث میشود زلدا را به یاد آورید. علاوه بر جهان باز بودن بازی میتوانیم بگوییم که این بازی در سبک نقش آفرینی نیز خواهد بود که به شما امکان میدهد داستان ملموس بازی را پیش ببرید.

 – – – – – – – – – – – – – – – – – – –  [ پـارســی دانــلود ]  – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

No Man’s Sky آسمان هیچ‌کس

No Man's Sky آسمان هیچ‌کس

جهان باز؟ جهان باز را امتحان کنید! No Man’s Sky به بازیکنان این امکان را می دهد که آزادانه کل سیاره های منظومه شمسی را که به طور تصادفی تولید شده اند، کشف کنند. هر سیاره مانند یک جعبه شکلات است. شما هرگز نمی دانید که قرار است چه چیزی بدست آورید حیوانات عجیب، زندگی گیاهان عجیب و غریب، شرایط آب و هوایی وحشی و منابع ارزشمند در انتظار اسکنر شما هستند. اگر به دنبال یک بازی جهان باز هستید که بتوانید در فضا انجام دهید این عنوان مناسب ترین بازی خواهد بود که توانسته طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کند. از جمله موارد دیگر میتوان به بیس‌سازی، حالت چندنفره، رام کردن موجودات، وجود داستان‌ فوق العاده ، کاوش در زیر آب، پشتیبانی از واقعیت مجازی اشاره کرد که هر کدام از همین ویژگی ها باعث شده تا گیمرها به سمت این بازی جذب شوند.

 

 

رویای حضور داشتن در فضا و سیاره های منظومه شمسی میتواند برای هر کسی جالب و متفاوت باشد که به کمک بازی No Man’s Sky میتوانید این رویا را تا حدی به واقعیت تبدیل کنید. در زمان بیس سازی شاید امکانات و تجهیزات زیادی را دارا نباشید اما رفته رفته میتوانید تمامی تکنولوژی های موجود را ایجاد کنید یکی از بهترین و قوی ترین بیس ها را در منظومه شمسی ایجاد کنید. یکی از نکته هایی که قابل توجه است اینکه در هر نقطه ای که پا میگذارید نفر اول خواهید بود این موضوع میتواند چه حسی داشته باشد. همین ویژگی ها خواهد بود که باعث میشود در طول بازی تجربه هایی اینگونه داشته باشید. برای پیشرفت در کار باید منابع و امکانات را جمع آوری کنید تا بتوانید دستگاهایی که میخواهید را ایجاد کنید در بازی حیوانات مختلف وجود دارد که ظاهری عجیب و غریب دارند همانطور که گفته شد میتوانید آنها را رام کنید.

 – – – – – – – – – – – – – – – – – – –  [ پـارســی دانــلود ]  – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Red Dead Redemption II رد دد 2

Red Dead Redemption II

تعداد کمی از استودیوها دنیایی را می سازند که به واقعیت نزدیک باشد ولی یک استودیو قدرتمند توانسته این کار را به سادگی هرچه تمام تر انجام دهد تا بازیکن ها در هنگام بازی احساس واقعی بودن را به خوبی درک کنند. Rockstar Games همان استودیو فوق العاده است که با خلق کردن یکی از بهترین بازی ها ثابت کرده این کار شدنی خواهد بود عنوان محبوب Red Dead Redemption 2 که حتی قبل از عرضه شدن بازیکن های زیادی منتظر تجربه آن بوده اند. البته قابل ذکر است که کمپانی Rockstar Games نسخه اولیه Red Dead Redemption را نیز چند سال قبل تر عرضه کرده بود که در نوع خود به موفقیت های زیادی دست پیدا کردن حال گیمرها از این کمپانی انتظارات بیشتری داشته اند که در نسخه دوم تمامی این انتظارات برآورده شد.

 

 

در این بازی انواع مختلف ماجراجویی ها در بازی وجود دارد که میتوانید تجربه کنید بیشتر از 192 ماموریت مختلف در 60 ساعت گیم پلی که در نوع خود منحصر به فرد خواهد بود. در این بازی به راحتی میتوانید با تیر و کمان به شکار کردن بپردازید و با استفاده از پوست و گوشت آن هم تغذیه کنید و هم با فروش آنها پول بدست آورید تا برای خود سلاح و لباس جدید خریداری کنید. با رفتن به قسمت فروشگاه منویی در اختیار شما قرار داده میشود تا تجهیزات و امکاناتی که نیاز دارید را به سادگی انتخاب کرده و خریداری کنید. سعی کنید اسب خود را به سرعت بعد از هر شکار و یا ماموریت تمیز کنید چراکه اگر اسب شما کثیف باشد از سرعت آن نیز کاسته میشود و اگر جسد حیواناتی که شکار کرده اید را با اسب حمل میکنید و در نهایت اسب خود را تمیز نکنید خون بر روی اسب باقی خواهد ماند. مپ بازی نیز از نسخه قبلی بزرگ تر می باشد باید گفت یکی از بزرگ ترین مپ های بازی های جهان بار در اختیار بازی Red Dead Redemption 2 خواهد بود

 – – – – – – – – – – – – – – – – – – –  [ پـارســی دانــلود ]  – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Death Stranding Director’s Cut دث استرندینگ

Death Stranding Director's Cut

مهم‌ترین عنصری که باعث میشود یک بازی در اوج خود قرار بگیرد وجود یک داستان فوق العاده آن هم در محیطی جهان باز می باشد که بتوانید خود کاوش کنید و محیط اطراف را به خوبی کشف کنید. این بازی همه این ویژگی های گفته شده را در خود جایی داده تا بازیکنان بتوانند به خوبی هم با محیط بازی و هم با داستان ارتباط برقرار کنند. موجوداتی بسیار تخیلی و عجیب و غریب وارد دنیا شده اند که نامرئی هستند با هر دو جهان در ارتباط می باشند گویی با این کار در دنیا هرج و مرج اتفاق افتاده میتواند گفت اگر همینطوری بخواهد پیش برود دیگر دنیایی برای زندگی کردن وجود نخواهد داشت.

در بازی یکسری پیک ها وجود دارند که در دنیای بیرون قدم میگذارند تا برخی احتیاجات را برطرف کنند در این بازی شما در نقش یکی از همین پیک ها به نام Sam Porter Bridges حضور دارید که می بایست وظیفه خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. بازی تبدیل به یک عمل متعادل کننده متفکرانه و تحت اللفظی می شود که در آن از زمین های صخره ای و بالا رفتن از کوه ها جلوگیری می شود و از واژگونی و آسیب رساندن به محموله خود جلوگیری می کند. از یک طرف، خسته کننده و گاهی اوقات عصبی کننده است. از سوی دیگر، پیاده روی برای مایل ها در انتها صلح آمیز و به طرز عجیبی رضایت بخش است. وقتی بتوانید شبکه‌ها و زیرساخت‌های دیگری ایجاد کنید که هم شما و هم هزاران غریبه می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، اوضاع بهتر می‌شود. نکته دیگر گرافیک چشم نواز بازی میباشد که به شما اجازه میدهد در طول بازی صحنه های فوق العاده ای را مشاهده کنید.

 – – – – – – – – – – – – – – – – – – –  [ پـارســی دانــلود ]  – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Marvel’s Spider-Man مرد عنکبوتی

Marvel's Spider-Man

قرارگیری در نقش یک ابر قهرمان آنچنان که فکر میکنید ساده نیست و خطرهای زیادی وجود دارند که می بایست در طول روز با آنها دست و پنجه نرم کنید حال یک ابر قهرمان که تا به امروز نسخه های مختلف بازی, فیلم, سریال, انیمیشن از آن منتشر شده شخصیت محبوب و دوست داشتنی مرد عنکبوتی می باشد که در جدید ترین عنوان آن می بایست بار دیگر در نقش شخصیت اصلی مرد عنکبوتی قرار بگیرید با انجام دادن ماموریت های خاص و چالش برانگیز جان افراد زیادی را نجات دهید و بسیار مراقب این باشید که کسی چهره اصلی شما را مشاهده نکند.

پیتر پارکر یک دستیار تحقیقاتی می باشد که در روز باید به زندگی روزمره خود بپردازد و زمانی که شب میشود به عنوان هویت دوم خود یعنی مرد عنکبوتی فعالیت کند در شهر نیویورک آمریکا مجرمین را دستگیر کند و فعالیت های مخفی که ممکن است در سطح شهر انجام شود را بطور کامل متوقف کند. همه ما مطمعنا داستان اصلی پیتر پارکر را میدانیم که چگونه به مرد عنکبوتی تبدیل شد و از آن زمان به بعد چگونه زندگی اش بطور کامل عوض شد. در بازی Marvel’s Spider-Man دشمنان زیادی با مهارت های خاص پیش روی شما قرار خواهند گرفت که می بایست به روش های مختلف پیتری خود تمامی آنها را از بین ببرید. نگران نباشید در بازی شما و لباستان دارای قدرت های خاص هستید که در مواقع لازم میتوانید از تمامی آنها استفاده کنید. بازی به صورت جهان باز می باشد بطوری که با آزادی کامل میتوانید بین ساختمان های شهر تار بزنید و حرکت کنید روی هر نقطه که میخواهید فرود بیایید و از نمایی فوق العاده کل شهر را مشاهده کنید. در زمانی که میخواهید به انجام ماموریت ها بپردازید و زمانی که نمیخواهید آزادانه در شهر بگردید و لذت ببرید.

 – – – – – – – – – – – – – – – – – – –  [ پـارســی دانــلود ]  – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Ghost of Tsushima شبح تسوشیما

Ghost of Tsushima شبح تسوشیما

در چه حد سامورایی‌ها را می شناسید؟ سامورایی هایی با قیافه‌ای ساده و جدی به کمک شمشیر خود تمامی حریفان را به سرعت از بین میبرند و مهارت بالایی در استفاده از شمشیر را دارا می باشند. این بازی در اصل یک سفر تاریخی به ژاپن سال 1200 میلادی می باشد جایی که مغول ها با تمامی قدرت به جان ژاپنی ها افتاده اند. اما باید این موضوع را بدانید که داستان اصلی بازی Ghost of Tsushima از سال 1274 میلادی آغاز خواهد شد در بازی شما در نقش شخصیت جین حضور دارید که می بایست از جزیره در برابر مغول ها محافظت کند.

شاید بتوان گفت شما آخرین بازمانده از سامورایی ها هستید که می بایست با تمام مهارتی که دارد جلوی حمله وحشیانه مغول ها را بگیرد. ویژگی جالبی که شخصیت شما دارا می باشد این است که از روی باد مسیر درست را به سادگی تشخیص میدهد از بزرگی نقشه و وسعت آن بخواهیم صحبت کنیم باید بگوییم که به 5 منطقه وسیع و بزرگ تقسیم میشود که در هر یک از آنها میتوانید ماموریت های مختلف را به اتمام برسانید. به هیچ عنوان دشمنان خود را دست کم نگیرید چراکه مغول ها نیز دارای تکنیک ها و روش مبارزه خاص خود هستند و شما باید تمرکز زیادی روی مبارزه خود و پیاده سازی تکنیک ها در زمان درست داشته باشید. همانطور که خود مطلع هستید در روحیه سامورایی یکسری تکنیک ها و مهارت ها وجود دارد که باعث میشود یک سامورایی همانند نسیم باد حرکت کند و به سادگی روی سقف خانه ها بپرد و با چند حرکت ساده همزمان چند دشمن مختلف را از پای در آورد پس با تکیه کردن بر مهارت های خود ماموریت ها را یکی پس از دیگری کامل کنید.

 – – – – – – – – – – – – – – – – – – –  [ پـارســی دانــلود ]  – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Assassin’s Creed Odyssey اساسینز کرید ادیسه

Assassin's Creed Odyssey اساسینز کرید ادیسه

سری Assassin’s Creed مجموعه ای هیجان انگیز از مقاصد تاریخی را ارائه می دهد: ایتالیا دوره رنسانس، لندن ویکتوریایی و مصر دوران بطلمیوس که هر کدام از این مجموعه ها ماموریت های خاص خود را دارا می باشد می بایست در طول بازی با چالش های زیادی روبه رو شوید. یا Odyssey که درباره یونان باستان می باشد وجود چندین داستان اصلی، ماموریت‌های جانبی بی‌شمار، قلعه‌هایی برای فتح، نبردهای دریایی، شکار حیوانات افسانه‌ای و خیلی چیزهای دیگر در انتظار قهرمان اصلی بازی می باشد. در بازی شما میتوانید از هر سطحی بالا بروید بدون اینکه دچار مشکل شوید که در نوع خود یکی از بهترین ویژگی های بازی به حساب می آید یا حتی این توانایی را دارید که آسیب سقوط را خنثی کنید.

 

 

ماموریت هایی که در بازی قرار دارد رفته رفته باعث میشود شما داستان اصلی را متوجه شوید و هدف های خود را دنبال کنید. وجود دو شخصیت کاساندرا یا الکسیوس که خواهر و برادر هستند و بازی به شما در ابتدا این اجازه را میدهد که از بین آنها یکی را انتخاب کنید مراحل را ادامه دهید یکی از ویژگی های فوق العاده کار خواهد بود. اینکه کدام یک بیشتر قهرمان هستند و بیشتر به چشم می آیند باید گفت که هیچ تفاوتی میان آنها نیست این داستان فقط به دلیل اینکه بازیکن اجازه داشته باشد بین شخصیت مرد و زن یکی را انتخاب کند قرار گرفته شده است. گفتنی است که در سه درخت مهارت Odyssey بیشتر از 30 توانایی وجود دارد که بازیکن ها میتوانند رفته رفته این توانایی ها را به شخصیت خود اضافه کنند و از نهایت قدرت و مهارت در انجام ماموریت ها استفاده کنند. اگر میخواهید که یک گیم پلی فوق العاده به همراه داستانی مهیج را تجربه کنید عنوان محبوب Assassin’s Creed Odyssey میتواند انتخاب بسیار مناسبی باشد.

 – – – – – – – – – – – – – – – – – – –  [ پـارســی دانــلود ]  – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Sable

Sable

بازی Sable یک رویکرد مینیمالیستی و غیرخشونت‌آمیز برای پرسه زدن در یک منظره وسیع ارائه میدهد. شما برای یافتن هدف خود در زندگی سفری مهیج را آغاز می کنید. با گشت و گذار در یک صحرای خیره کننده با گلایدر سریع السیر خود، از مکان های دیدنی و دهکده های منزوی دیدن می کنید تا نقاب هایی را جمع آوری کنید که نشان دهنده سرنوشت شما هستند. در طول بازی شخصیت های زیادی وجود دارد که میتوانید با آنها ارتباط داشته باشید و در انواع مختلف مکان ها قرار بگیرید تا در نهایت بتوانید تمامی ماسک ها را جمع آوری کنید. یکسری موانع خاص در مسیر شما قرار داده شده که می بایست از آنها عبور کنید و چالش های مختلف را به پایان برسانید. در بازی لباس های مختلف وجود دارد که میتوانید هر کدام از آنها را برای کاراکتر خود در بازی انتخاب کنید. گرافیک هنری بازی دارای یک سبک خاص میباشد همانند یک نقاشی سه بعدی عمل کرده تا شما در دنیایی فوق العاده عجیب و ساده قرار بگیرید برای پیدا کردن هدف زندگی خود تلاش کنید. بقایای سفینه‌های فضایی سقوط کرده در مکان های مختلف افتاده که می بایست به کمک موتور معلق خود به بخش های مختلف حرکت کنید هر یک از این قطعات را کشف کنید. فرهنگ‌های جذاب و فناوری پیشرفته که در میان تپه‌های شنی پنهان شده‌اند، هر کشفی را شبیه به یک رویداد می‌سازد. Sable با پشتوانه موسیقی متن فوق‌العاده‌ای از Japanese Breakfast، یک سفر جاده‌ای فراموش‌نشدنی را برای شما به ارمغان می آورد تا از یک بازی فوق العاده در جهانی عجیب و آزاد لذت ببرید.

 – – – – – – – – – – – – – – – – – – –  [ پـارســی دانــلود ]  – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Horizon Zero Dawn هورایزن زیرو داون

Horizon Zero Dawn هورایزن زیرو داون

بشریت مدرن قرن ها پیش سقوط کرد، اگرچه بشر در جوامع کوچک قبیله ای به حیات خود ادامه می دهد. تمام آنچه از تمدن سابق باقی مانده است، حیوانات حساس و روباتیکی هستند که به طور طبیعی مانند هر موجود زنده ای در زمین زندگی می کنند. به عنوان آلوی جنگجو سرسخت قرار بگیرید کسی که با یکسری از سوالات مختلف ذهن خودش را درگیر کرده است. او نمیداند که از کجا آمده و پدر و مادرش چه کسانی هستند همین چند سوال ساده که جوابش را نمیداند باعث شده کمی دچار مشکل شود. تنها شانس او برای فهمیدن حقیقت یک دستگاه عجیب است که در بچگی پیدا کرده و به کمک آن آلوی میتواند تمدن گذشته و دنیای امروزی را مشاهده کند.

همراه این دختر شجاع و باهوش باشید تا بتوانید داستان اصلی و رازهای موجود را در نهایت پس از سال ها برملا کنید تا او بتوانند بلعخره حقیقت اصلی را متوجه شود. جدا از داستان اصلی که در بازی وجود دارد می بایست یکسری ماموریت های فرعی را کامل کنید تا در نهایت داستان بازی کامل شود. در طول بازی انواع مختلف ربات ها و دشمنان پیش روی شما قرار دارند که به کمک تیر و کمان جادویی خود میتوانید تمامی آنها را بطور کامل شکست دهید. وجود چرخه شب و روز در این بازی باعث شده تا زیبایی های زیادی را از محیط چشم نواز مشاهده کنید و از مبارزه کردن در شزایط آب و هوایی مختلف لذت کافی را ببرید. جنگل هایی که مقابل چشمان شما قرار دارد حاصل طراحی سال ها می باشد که طراحان بازی به شدت روی آن وقت گذاشته اند تا بازیکنان تجربه های فوق العاده ای را در جایی جای محیط بازی داشته باشند.

 

[ok_box]

لیست سیاه بازی های کامپیوتری

بهترین بازی های اکشن 2022

[/ok_box]

 

The Top 10 Open World Games To Play Right Now here was a time when video games were largely linear affairs. You either moved up and down or from left to right in enclosed spaces. As technology evolved … gameinformer

‫5/5 ‫(1 نظر)
  • دیدگاه‌ها

    2 دیدگاه

  • نقد و بررسی‌ها

    0 نقد و بررسی

۱۵۰

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر
اکانت بازار