سبد گل پایه دار افتتاحیه؛ انواع سبد و تاج گل تبریک

رپورتاژ آگهی

اهدای سبد گل، راهی برای هدیه‌دادن و تبریک‌گفتن

در فرهنگ ایرانیان، گل همیشه نماد ادای احترام و محبت به دیگران بوده است. به همین دلیل در مراسمات مختلف از گل برای عرض تبریک استفاده می‌شود. همچنین در انواع مراسمات کاری، خانوادگی، افتتاحیه و… از سبدهای گل پایه دار با طراحی‌های زیبا حضور دارند. اگر شما هم در آینده مراسم افتتاحیه دارید، سبد گل پایه دار افتتاحیه می‌تواند گزینه مناسبی جهت عرض تبریک باشد. اگر شناخت زیادی نسبت به انواع تاج گل افتتاحیه ندارید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

سبد گل پایه دار افتتاحیه؛ انواع سبد و تاج گل تبریک

انواع سبد گل پایه دار افتتاحیه

هدیه دادن و خرید گل در مناسبت‌های مختلف در فرهنگ ایرانی سابقه‌زیادی دارد. تاج گل تبریک یکی از بهترین هدایایی ست که می توانید در هر مراسمی برای عرض تبریک و ابراز شادی آن را به عزیزانتان هدیه دهید. امروزه سفارش تاج گل تبریک برای ۷ مناسبت مثل نمایشگاه، افتتاحیه، عروسی، همایش، سمینار، مسابقات ورزشی، مراسم شادی به یکی از مرسومات در جامعه مبدل شده است.

خوشبختانه سبد گل افتتاحیه دیگر با ظاهر تکراری قدیمی خود تولید نمی‌شود. بلکه افراد فعال در زمینه طراحی گل‌های زینتی متدهای جدیدی را برای ساخت تاج تبریک به کار می‌گیرند. به همین دلیل در طراحی سبدهای گل پایه دار آن‌ها می‌توان انواع گل‌های زینتی مانند شیپوری، آنتوریوم و لیلیوم را دید. همچنین سبد گل پایه دار افتتاحیه در دو مدل ساخته می‌شوند که عبارتند از:

  • سبد گل یک طبقه با طراحی دایره‌ای یا بیضی شکل
  • سبد گل پایه دار دو طبقه با ارتفاع بیش از دو متر

در طراحی سبد گل برای افتتاحیه معمولا از گل‌های زینتی با رنگ‌های صورتی، زرشکی و سفید استفاده می‌شود. همچنین در پس زمینه گل‌های زینتی از گیاهان سبز رنگ با برگ‌های زیبا استفاده خواهد شد تا جلو سبد گل تبریک مورد نظر به بیشترین حد ممکن برسد. در ادامه این بخش از مطلب شما را بیشتر با مدل‌های مختلف سبد گل پایه دار افتتاحیه آشنا خواهیم کرد.

سبد گل پایه دار افتتاحیه؛ انواع سبد و تاج گل تبریک

سبد گل افتتاحیه یک تیکه

تاج گل برای افتتاحیه در گذشته به شکل یک تکه دایره‌ای یا بیضی شکل ساخته می‌شد. البته این مدل طراحی هنوز هم مورد استفاده قرار می‌گیرد و زیبا به نظر می‌رسد. اما در مدل‌های جدید گل‌های جذابی مانند لیلیوم ارغوانی، رز سفید یا صورتی، آلسترومریا و آنتوریوم به کار گرفته می‌شود. همچنین این نوع تاج گل برای افتتاحیه ارتفاعی کمتر از یک متر و هفتاد سانت دارد. ناگفته نماند که در برخی مدل‌ها از پایه‌های چوبی ثابت برای نگهداری تاج استفاده می‌شود.

سبد گل پایه دار افتتاحیه با دو طبقه گل آرایی

بدون شک سبد گل برای افتتاحیه که در دو طبقه ساخته شده باشد، زیبایی قابل توجهی به مراسم شما خواهد بخشید. این دسته از تاج‌های گل برای تبریک، حدود دو متر تا دو متر و پنجاه سانت ارتفاع دارند. همچنین برای دو طبقه‌ها آن‌ها از یک مدل گل برای طراحی استفاده می‌شود؛ زیرا استفاده از گل‌های مختلف در دو طبقه زیبایی تاج گل را بر هم می‌زند.

سبد گل‌های ساده و کاربردهای آن‌ها

سبد گل برای افتتاحیه همیشه به صورت پایه دار ساخته نمی‌شود و مدل‌های ساده نیز کاربردهای زیادی دارند. به عنوان مثال در صورتی که می‌دانید که قرار است مراسم افتتاحیه در فضای محدودی برگزار شود، باید به سراغ سبدهای بدون پایه با ابعاد کوچک‌تر بروید. همچنین نیاز به گفتن نیست که سبد گل پایه دار افتتاحیه بزرگ در فضای نه تنها زیبایی خاصی ندارد، بلکه مراسم شما را نیز با مشکل مواجه می‌کند. همچنین می‌توان از این مدل سبدها برای روی میز نیز استفاده کرد.

سبد گل پایه دار افتتاحیه؛ انواع سبد و تاج گل تبریک

تاج گل تبریک افتتاحیه و اهمیت آن

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که خرید تاج گل برای افتتاحیه چه امتیازهای مثبتی دارد و چرا باید چنین هزینه‌ای پرداخت کرد. همانطور که در بخش ابتدایی مطلب گفته شد، گل یکی از هدایای ارزشمند در فرهنگ ایرانیان است. همچنین در سال‌های اخیر سبد گل پایه دار برای افتتاحیه به یک رسم بین کسب و کارها تبدیل شده و توسط شرکت‌ها انجام می‌شود. البته این هدیه برای کسب و کارهای دیگر نیز کاربردی بوده و امتیازهای بیشتری دارد که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

هدیه‌ای زیبا و عرض احترام

با خرید تاج گل تبریک یا سبد گل پایه دار افتتاحیه می‌توانید اوج احترام خود را به مخاطبتان نشان دهید. زمانی که مخاطب شما متوجه این هدیه شما می‌شود، قطعا متوجه وقت و هزینه‌ای که صرف خریدش کرده‌اید شده و قدردان شما خواهد بود. همچنین این هدیه زیبا می‌تواند شکوه مراسمات افتتاحیه دوستانتان را به طور قابل توجهی افزایش دهد.

زیبا کردن محیط و جذب توجه

بدون شک سبد گل برای افتتاحیه می‌تواند یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش زیبایی محیط باشد. همچنین با خرید سبد گل پایه دار افتتاحیه دو طبقه می‌توانید به زیباتر کردن مراسم مخاطبتان کمک نکنید. ناگفته نماند که این مدل سبد گل برای افتتاحیه توجه افراد عبوری را به خوبی جذب خواهد کرد که گزینه مثبتی برای کسب و کارهایی مانند رستوران‌ها و فروشگاه‌ها خواهد بود.

چگونه می‌توان سبد گل پایه دار افتتاحیه را خاص‌تر کرد؟

با اینکه بخش بزرگی از خاص بودن تاج گل برای افتتاحیه به نوع گل‌های آن باز می‌گردد، اما با انجام ترفندهای دیگر نیز می‌توانید تاج گل تبریک مورد نظرتان را خاص‌تر کنید. نوشتن پلاکارد تبریک با خط خوش که نام فرستنده روی آن درج شده، می‌توان سبد گل برای افتتاحیه را زیبا‌تر کرد. همچنین برخی از طراحان سبد گل از اسفنج مرطوب در قسمت پشتی استفاده می‌کنند تا گل‌ها طرواتشان را از دست ندهند.

جنس پایه‌های تاج گل افتتاحیه

به طور کلی جنس پایه سبد گل برای افتتاحیه چوب نئوپان است. این مدل چوب دارای مقاومت کافی بوده و قیمت زیادی ندارد. به همین دلیل روی کاهش هزینه‌های ساخت تاج گل تبریک تاثیر می‌گذارد. البته برخی از طراحان تاج گل برای افتتاحیه جهت ساخت پایه از چوب‌های دیگری نیز استفاده می‌کنند. همچنین می‌توان در بازار سبد گل پایه دار افتتاحیه را دید که پایه‌ آن‌ها ساده نیست و طراحی شکیل‌تری دارند. اما بدیهی است که برای خرید چنین سبدهایی باید هزینه بیشتری بپردازید.

سبد گل پایه دار افتتاحیه؛ انواع سبد و تاج گل تبریک

خرید و سفارش انواع سبد گل پایه دار افتتاحیه

تاج گل برای افتتاحیه را می‌توان با بودجه‌های مختلف خریداری کرد. همچنین نوع گل‌ها و چوب پایه تاثیر شگفت انگیزی روی قیمت نهایی تاج گل تبریک می‌گذارد. توجه داشته باشید که گل فروشی‌ها برای ساخت یک سبد گل برای افتتاحیه نسبت به یک دسته گل ساده به زمان بیشتری نیاز دارند. به همین دلیل چند روز قبل از مراسم به فرد خرید سبد گل پایه دار افتتاحیه خود باشید تا به مشکلی بر نخورید. 

اگر کسی در زندگی شما هست که دوست دارید برای شادی و موفقیت او تاج گل تبریک سفارش دهید، خوشبخت هستید.

 

‫0/5 ‫(0 نظر)
  • دیدگاه‌ها

    0 دیدگاه

  • نقد و بررسی‌ها

    0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر