دانلود بازی Aground برای PC

بازی کامپیوترفانتزیفکریکم حجمماجراجویی

دانلود بازی Aground برای PC

دانلود Aground

Aground عنوان یک بازی ماجراجویی از شرکت بازیسازی Fancy Fish Games است که در اگوست 2018 برای پلتفرم PC ارایه شده است. در جزیره ای دور افتاده گیر کرده اید و برای خلاصی باید راهی پیدا کنید و این بدین معنا است که خطر نزدیک شماست هر تصمیمی که میگیرید شاید بعد به ضررتان باشد ولی باید ریسک کنید. به عنوان آخرین بازمانده تمام تلاش خود را انجام دهید تا شاید بتوانید نجات پیدا کنید در طول بازی باید مهارت های دیگری را یاد بگیرید تا بتوانید از چالش های پیش رو عبور نمایید. سعی کنید طلاهایی را که بر سر راه مشاهده میکنید جمع آوری کنید تا به کمک آنها تجهیزات جدیدی را برای خود بازگشایی نمایید گرافیک بازی پیکسلی بوده و شما را یاد قدیم می اندازد پس میتوانید مطمعا باشید که گیم پلی فوق العاده را تجربه خواهید نمود. گشف دنیای جدید دو حالت دارد بسیار جذاب و مهیج خواهد بود از لحاظ دیگر کمی ترسناک است چراکه شما با جزیره آشنا نیستید و ممکن است هر اتفاقی رخ دهد که مانع ماجراجویی شما در طول بازی خواهد شد. میزان جون شما و دیگر مشخصات بر روی صفحه نمایش قابل مشاهده است به سادگی میتوانید با توجه کردن به اطلاعات خود را به خطر بندازید برای زنده ماندن بیشتر تلاش نمایید. در نظر داشته باشید با هر کدام از دکمه های موجود قادر هستید اقدماتی را انجام دهید و ماجراجویی را کامل کنید.

As one of the last human survivors, you find yourself stranded on an uninhabited island. With a few other victims of the crash, can you craft, mine, and build your way to survival?

Aground was designed around the theme of Progression, and inspired by Utopian Mining, Starbound and A Dark Room. You start out with only the rudimentary ability to gather wood, and you can eventually build your way up to a thriving settlement, expand to other islands, develop advanced technology, and learn magic. Will you be able to confront the threat that caused you to crash? Fly dragons? Launch into space? The sky is literally not the limit.

‫0/5 ‫(0 نظر)
باکس دانلود

دانلود بازی Aground برای PC

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

www.par30dl.com

حجم 80 مگابایت
فرمت فایل ISO
تاریخ انتشار 8 Aug, 2018
شرکت سازنده Fancy Fish Games
نمره Steam https://store.steampowered.com/app/876650/Aground/
 • گالری تصاویر
 • نکات راهنما
 • سیستم پیشنهادی

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- از فایل ستاپ شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید. (اگر نیست بازی خودکار کرک شده است)

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

Minimum:

  • OS: Windows 7
  • Processor: 2.0 GHz
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: OpenGL 2.0 with ARB or EXT Framebuffer Objects
  • Storage: 120 MB available space
 • دیدگاه‌ها

  0 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

 • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
 • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر