دانلود نرم افزار رمزنگاری پوشه ها Anvi Folder Locker 1.2.1370

نرم افزار

رمزنگاری پوشه ها

دانلود نرم افزار رمزنگاری پوشه ها Anvi Folder Locker 1.2.1370

Anvi Folder Locker یک نرم افزار امنیتی قدرتمند درزمینه رمزنگاری پوشه ها میباشد.در دنیای دیجیتالی امروز امن نگه داشتن اطلاعات و داده های شخصی بسیار حیاتی و مهم میباشد،خصوصا برای افرادی که شغل های حساس و یا اطلاعات مهمی دارند.هرچند که حفظ امنیت حریم خصوصی برای هر شخص امری حیاتی و واجب است و هرکسی میباست از حریم خصوصیش مراقبت کند اما دربعضی مشاغل و برخی افراد هستند که اطلاعات و داده هایشان برایشان بسیار مهم هست و جهت امنیت و آسایش خودشان هم که شده میبایست حریم خصوصی خودرا دو دستی بچسبند،اما چگونه؟ اکثر فایل ها و اطلاعات ما امروزه درون لپتاپ شخصی و یا سیستم خانگیمان میباشد که درون فایل ها و پوشه های مختلف ذخیره شده اند که متاسفانه این فایل ها تنها با یک کلیک بازمیشوند و با بازشدندش تمامی محتویات آنها به نمایش در می آید…

و هرکسی میتواند به راحتی آنهارا رصد کند.شاید باخود فکر کنید با گذاشتن یک رمز قدرتمند برروی سیستمتان دیگر نیازی به نگرانی نیست اما سخت در اشتباهید،بقیه سیستم شما هم نیاز به رمزنگاری دارد!خوشبختانه با این نرم افزار شما میتوانید به راحتی پوشه ها و فولدر های خودرا رمزنگاری کنید،میتوانید به راحتی برای هرکدوم از فولدرهای سیستمتان یک رمز جداگانه درنظر بگیرید تا اگر یکی از آنها مشخص شد بقیه آنها در امان باشند این نرم افزار با رابط کاربری زیبا و آسانش این امکان را به شما میدهد تا هرکدام از پوشه های خودرا که مایل به ارتقای امنیت آن هستید را رمزنگاری کنید تا خیالتان از بابت اطلاعات درونشان راحت شود!

 

برخی از قابلیت های Anvi Folder Locker:

– رابط کاربری بسیار آسان و جذاب

– حفاظت کامل از اطلاعات و حریم خصوصی

– سازگاری عالی با تمامی سیستم ها

– پنهان کردن فایل ها و داده های حساس

– آپدیت اتوماتیک برای امن تر کردن اطلاعات یوزر

– رمزنگاری پوشه ها،فیلم ها،عکس ها و فایل های صوتی

 

Data security are very key elements in current era of digital world. Anvi Folder Locker Application is free security tool that defends customers data like PDF file, video and audio files. Anvi Folder Locker Application allows several customers to keep data on a single PC without losing the information security. With Anvi Folder Locker Application you can set a security password to your data files and folders. No one can reach to these secured data files and folders and your information is totally safe. Anvi Directory Locker Application has many features like if you keep secured your data files from adjustment then no one can have access to these data files neither can eliminate or delete data files.

‫0/5 ‫(0 نظر)
باکس دانلود

دانلود نرم افزار رمزنگاری پوشه ها Anvi Folder Locker 1.2.1370

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

www.par30dl.com

حجم 14 مگابایت
فرمت فایل exe
ورژن V 1.2.1370
تاریخ انتشار March 2018
 • گالری تصاویر
 • نکات راهنما
 • سیستم پیشنهادی

1-فایل را دانلودکنید

2-سپس از طریق فایل Setup آنرا نصب کنید

 • Operating System: Windows 10 / 8.1 / Win 8 / Win 7 / Vista / XP
 • Memory (RAM): 512 MB or above
 • Hard Disk: 50 MB Free Space of Hard Disk
 • Processor: Intel Pentium IV or above
 • دیدگاه‌ها

  0 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

 • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
 • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر
اکانت بازار