دانلود بازی Ark 2 برای کامپیوتر + بررسی،تریلر،تاریخ انتشار

نظرات: 2 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 91 بازدید
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۴۰۱

دانلود بازی Ark 2 برای PC – بازی آرک 2 نسل جدیدی از بازی های بقاء و ماجراجویی بوده که از ویژگی های ARK ها برخوردار است. بازنگری دنیای بازی درکنار استفاده از سیستم های جدید سبب شده تا این بازی به یک عنصر کاملا جدید تبدیل شود که در آن چالش های بسیاری برای شما درنظر گرفته شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی آرک 2 و مشاهده تریلر پیشنهاد میشود در مقاله مربوط به دانلود بازی Ark 2 باما همراه باشید.

دانلود بازی Ark 2

زمانی که بازی Ark 2 با هنرنمایی وین دیزل رونمایی شد بسیاری از گیمر ها به این فکر افتادند که وین دیزل در حال خداحافظی از دنیای سینما است. اما در این باره باید بدانید که وین دیزل در موضوعات بسیاری نقش داشته است که تقریبا تمامی آنها موفق بوده و اینبار شرکت Studio Wildcard قصد دارد از وین دیزل برای یک بازی آنلاین کامپیوتری و ماجراجویی بهره بگیرد. داستان بازی از زمانی آغاز میشود که ناگهان در یک دنیای ماقبل تاریخ عجیب و غریب بیدار میشوید. دنیایی که انسان های اولیه بدنبال تسلط بر دایناسورها بوده و دایناسور ها بدنبال نابودسازی انسان ها.

در این تاریخچه طولانی باید مدارکی که سبب رسیدن شما به این دنیا شده است را جمع آوری کنید و با پیوستن به سایر قهرمانان بازی بدنبال نابودسازی و یا کنترل هیولاهای بازی باشید. باافزایش قدرت میتوانید کنترل نسبی سرنوشت خودرا بدست بگیرید و در این مقاله با دشمنان و مشکلات بسیاری که سدراهتان شده اند مقابله کنید. بازی آرک 2 را میتوان نسل جدیدی از بازی های بقاء دانست که در آن تمام جنبه های مجموعه ARK بکار گرفته شده است. دنیای بازنگری و نیمه طراحی جدید بازی میتواند شمارا در برابر ویژگی های بسیاری قرار دهد که برای اولین بار با آنها مواجه خواهید شد.

قهرمان افسانه ای وین دیزل در سانتیاگو حضور دارد و در حالی که از دخترش میکا محافظت میکند باید ماجراجویی و دوران جدید ماقبل تاریخ را تجربه کند.حالت‌های کاملا جدید به کاربران این امکان رامیدهد که دربرابر موجودات و هیولاهای جدید ایفای نقش کنند. استفاده از مکانیک های پیشرفته بازی سبب شده تا پیمایش کاراکتر اصلی با ویژگی های بسیاری همراه باشد. در این زمینه اگر شما کارهای مختلفی نظیر منتینگ ، صعود ، حرکات پارکور ، سر خوردن ، تاب خوردن ، جاخالی در برابر حملات ، ترکیب بخش های مختلف ، تلو تلو خوردن ، حملات به دشمنان معمولی و ویژه و… را انجام دهید به نسبت حرکت بدنی و مقدار انرژی که صرف نموده اید با عکس‌العمل مواجه خواهید شد که این موارد در دنیای پرهرج و مرج آرک 2 به شدت دیده خواهد شد.

پوشش گیاهی و جانوران بومی متعدد سبب شده تا نسل بسیاری از حیوانات در حال منقرض شدن باشد زیرا دایناسور های بزرگ برای تامین غذای موردنیاز به سمت موجودات کوچک حمله‌ور میشوند که شمادر برابر آنها چیزی نخواهید بود. برای مقابله با هیولاهای بازی سلاح و ابزارهای بسیاری برای شما درنظر گرفته شده است که این موارد با ماژول های ماقبل تاریخ شباهت داشته و به شما این اجازه را میدهد تا با ذهن و عملکرد خود امکان ساخت و سفارشی سازی بسیاری از موارد نظیر سلاح را داشته باشید. لازم به ذکر است بدانید که در بازی ARK 2 امکان ترکیب میلیون ها بخش به شما داده میشود که بتوانید تجهیزات موردنیاز و منحصربه‌فرد خودرا بسازید.

بررسی بازی ARK 2

بررسی بازی ARK 2

مواد اولیه بسیاری در دنیای بازی وجود دارد که برخی خطرآفرین و برخی شفا دهنده هستند. بازی کامپیوتر Ark 2 براساس تصمیمات و تعاملات شما پیش خواهد رفت. انتخاب هایی که در طول مراحل بازی میکنید میتواند شمارا با رویداد و پاداش های متفاوتی همراه کند که در این زمینه بازی وسعت بسیاری دارد. آراتای‌ها با رام نمودن هیولاهای بازی امکان سوارشدن برآنها و حمله به شمارا خواهند داشت که در این زمینه برای حفاظت از دختر خود شما نیز باید یک دایناسور برای خود رام کنید. البته در تمامی مراحل بازی حتی بعد از رام نمودن هیولاها آنها بدنبال بیرون راندن انسانها از دنیایشان هستند. از گزینه های مشابه میتوان به بازی Avatar: Frontiers of Pandora اشاره داشت.

توضیحات مربوط به خط داستانی بازی بطور کامل در اختیار شما قرار گرفت که در ادامه قصد داریم شمارا با ویژگی های ظاهری بازی آشنا کنیم.استفاده از رندر استریم در ساخت بازی سبب خواهد شد تا با یک شبکه عملکرد مجازی به صورت کلاینت همراه باشید. سرورهای قدرتمندی قرار است برای میزبانی بازی آرک 2 خریداری شود که در این میان میتوانید به پخش کننده های خوبی دسترسی داشته باشید. در طول مراحل بازی بازماندگان میتوانند الگوهای ساختمانی باقی مانده را براساس نیاز خود تنظیم و ذخیره سازی کنند که حتی ماکان اشتراک گذاری آنها برای سایرکاربران نیز وجود خواهد داشت.

در ادامه توضیحات مربوط به دانلود نسخه فشرده بازی Ark 2 برای PC باما همراه باشید. استفاده از غریزه شبیه سازی شده با هوش مصنوعی سبب خواهد شد تاحیوانات با بوکشیدن بدنبال طعمه و انسانها باشند که در این زمینه ممکن اسن با مانورهای فرعی برای گمراه نمودن ذهن همراه باشید که از سوی هیولاها برای شمادرنظر گرفته خواهد شد. استفاده از هوش مصنوعی در ساخت بازی سبب شده تا حیوانات مانند ذهن واقعی خود امکان تصمیم گیری را دشته باشند. یکی از مواردی که میتواند از شما در برابر حملات محافظت کند استتار بصری با موانع محیطی بوده که در این شرایط از دید شکارچیان پنهان خواهید ماند.

همچنین در طول مراحل بازی Ark 2 میتوانید به نحو پوشاندن عطر خود نیز پی ببرید. مسیریابی پویا توسط موجودات بازی سبب خواهد شد تابه طرز هوشمندانه ای در اطراف موانع و سازه های ساخته شده توسط کاربران حضور پیداکنند و در مسیرهای دور و نزدیک مانور دهند.

بازی کامپیوتر ARK 2

امتیازات بسیاری در بخش گیم پلی بازی وجود دارد که با دستیابی به آنها میتوانید از تجربه بهتری برخوردار باشید و در امتداد مهارت های بیشتر حرکت نمایید. توانایی های بسیاری در بازی وجود دارد که با افزایش دادن امتیازات خود میتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید. استفاده از شرایط مختلف آب و هوایی در ساخت این بازی سبب شده تا به واقعیت شباهت بسیاری داشته باشد که در این زمینه میتوانید شاهد جریان آب با سرعت های مختلف ، شرایط مختلف جوی ، وجود سیستم شبانه روزی ، مشاهده ذرات ریز گرد و خاک و بسیاری از موارد دیگر باشید.

یک پیشنهاد به شما داده شده است که اگر موجودات بازی در حالت وحشی قرار داشتند اصلا پیشنهاد نمیشود که سرراه آنها قرار گیرید که در این صورت باید هزینه گزافی را بپردازید. پیشنهاد میشود این صفحه را جهت دانلود نسخه فشرده بازی Ark 2 برای PC در مرورگر خود ذخیره سازی کنید.

نمایش احتمالی بازی Ark 2 در کنفرانس ایکس باکس با ابهام همراه بود که استودیو Studio Wildcard تریلر جدیدی را از گیم پلی بازی عرضه نمود که مربوط به مراحل بازی و تاریخ انتشار بازی بوده است. در همین زمینه میتوان زمان عرضه بازی را در سال 2023 دانست که اطلاعات بیشتری در این زمینه انتشار داده نشده است. پیشنهاد میشود دانلود بازی Hogwarts Legacy را نیز از دست ندهید.

تاریخ انتشار بازی Ark 2

طبق اطلاعات بدست آمده بازی Ark 2 تا سال 2023 تاخیر خورده است که در این میان میتوانید به تریلر ، بررسی و توضیحات تکمیلی بازی در پارسی دانلود دسترسی داشته باشید.

تریلر سینماتیک بازی Ark 2 

بعد از آنکه تریلر سینماتیک بازی Ark 2 منتشر شد سایت های بسیاری نظیر پارسی دانلود به بررسی بازی پرداختند که در این میان میتوانید با سایر ویژگی های بازی اعم از گیم پلی و طراحی آشنا شوید.

برای مشاهده تریلر بازی Ark 2 باما همراه باشید که در این زمینه میتوانید به کیفیت ساخت بالای بازی پی ببرید. لازم به ذکر است بدانید که تریلر رونمایی از بازی Ark 2 2022 نیز در این مطلب قرار گرفته است تا بتوانید اطلاعاتی که در رویداد ایکس باکس در مورد بازی عرضه شده است را نیز بدست آورید.

نقاط قوت بازی Ark 2

نقاط قوت بازی Ark 2

 • حضور شخصیت محبوب و دوست داشتنی سینما در بازی
 • گیم پلی روان و کاملا پویا با مدیریت کامل بازی
 • حضور در ماموریت های فرعی جهت بدست آوردن شاه کلید ها
 • طراخی عالی در کنار استفاده از افکت های صوتی جذاب

بازی کامپیوتر Ark 2 عنوان یک گزینه جدید در سبک بازی های ماجراجویی بوده که محصول مشترک Studio Wildcard و Grove Street Games خواهد بود که قرار است در سال 2023 توسط استودیو Studio Wildcard برای پلتفرم PC عرضه شود. هیجان بالا و سطح ساخت عالی از اصلی ترین ویژگی های بازی بوده که سبب شده پارسی دانلود امتیاز 90 از 100 را به این بازی بدهد. پیشنهاد میشود این صفحه را جهت دانلود بازی Ar2 برای PC در مرورگر خود ذخیره سازی کنید تا از اطلاعات باقی عقب نمانید.

 

تاریخ انتشار بازی Ark 2

✔️ طبق اطلاعات بدست آمده بازی Ark 2 تا سال 2023 تاخیر خورده است که در این میان میتوانید به تریلر ، بررسی و توضیحات تکمیلی بازی در پارسی دانلود دسترسی داشته باشید.

تریلر سینماتیک بازی Ark 2

✔️ بعد از آنکه تریلر سینماتیک بازی Ark 2 منتشر شد سایت های بسیاری نظیر پارسی دانلود به بررسی بازی پرداختند که در این میان میتوانید با سایر ویژگی های بازی اعم از گیم پلی و طراحی آشنا شوید.

 

4.7/5 (3 نظر)

تریلر Ark 2

برچسب‌ها:

 • بعد از انتشار قرار میگیرد …

MINIMUM:

  • OS: TBA
  • Processor: TBA
  • Graphics: TBA

مشخصات فایل
 • حجم: بزودی ...
 • متا90 از 100
 • رده سنی: PG-16
 • تاریخ انتشار2023
 • شرکت سازنده: Studio Wildcard
 • قیمت: 59.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 9.0
password :

2 نظر

  بهترین گیمی که در زمان دایناسورها جریان داشت و من تجربش کردم، بازی Turok 2008 بود که داستان و گیم پلی بسیار هیجان انگیزی داشت و پیشنهاد میکنم ادمین جان در سایت هم قرار بدین این بازی رو تا دیگران هم تجربش کنن…

  پاسخ

  ممنون از شما.
  بررسی میشه اگر اوکی بود قرار میگیره دوست عزیز.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.