دانلود بازی Arkhangel the house of the seven stars برای PC – نسخه PLAZA

بازی کامپیوترماجراجویی

دانلود بازی Arkhangel the house of the seven stars برای PC – نسخه PLAZA

دانلود Arkhangel the house of the seven stars

Arkhangel the house of the seven stars نام یک بازی ماجراجویی از شرکت Winter Night Games است که در جولای 2018 برای پلتفرم PC ارایه شده است. شخصیتی به نام مایکل که رویاهای عجیبی را در زندگی خود میبیند این رویاها در مورد شخصیتی شیطانی و آب های سیاه می باشد خانه این شیطان پلید در آب های سرد است. آیا شما فکر میکنید که این ها فقط زاده ذهن مایکل است و در حقیقت اتفاقی رخ نخواهد داد در شهری دور افتاده خانه ای را خریداری میکنند و تلاش را آغاز کرده تا خانه را بازسازی کنند اما رفته رفته متوجه موضوعی عجیب و غریب میشوند که مشخص میکند چیزی سر جایش نیست و اتفاقات عجیبی در اطرافشان در حال رخ دادن است. حال می بایست به سرعت در محیط ها و مکان های متنوع شهر به جستجو حقیقت بپردازید و پرده از اسرار این خواب ها بردارید داستان ترسناک و مرموز به نظر میرسد که با روشن شدن برخی حقایق میتوانید کمی آرام تر شوید و با دید بهتری به موضوع ها بنگرید. سعی کنید تا با هر شخصیتی که در طول بازی Arkhangel the house of the seven stars ملاقات میکنید به خوبی صحبت نمایید تا شاید سرنخی را بدست آورید در این بازی کسی به شما کمک نمیکند پس این انتظار را از کسی نداشته باشید و خود پیگیر کارها شوید تا زودتر این ماجرا را تمام کنید. شاید این رویاها کمی ترسناک باشند اما با کمی تمرکز متوجه میشوید که ماجرایی پشت آن وجود دارد تمام احتمالات را در نظر خود داشته باشید.

Michael, Lily, and Gabrielle have recently moved to the frigid town of Haven under tragic circumstances. As they begin to rebuild their lives in this new home and meet the townsfolk of Haven, they quickly discover that not everything is what it appears to be. Michael struggles with dreams of dark waters and an unknown ancient evil resting beneath the cold waves. Are these simply dreams or are they a premonition of things to come?

Inspired by the classic point & click adventure games of yesteryear, Arkhangel: The House of the Seven Stars is a story told through the eyes of a family that has recently moved to an isolated town in the frozen wilderness. Explore, unearth dark mysteries, solve puzzles, engross yourself with deep lore, and interact with a large cast of characters in this rich and layered narrative.

‫0/5 ‫(0 نظر)
باکس دانلود

دانلود بازی Arkhangel the house of the seven stars برای PC – نسخه PLAZA

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

www.par30dl.com

حجم 2.1 گیگابایت
فرمت فایل EXE
نسخه PLAZA
تاریخ انتشار Jul 27, 2018
شرکت سازنده Winter Night Games
نمره Steam https://store.steampowered.com/app/868580/Arkhangel_The_House_of_the_Seven_Stars/
 • گالری تصاویر
 • نکات راهنما
 • سیستم پیشنهادی

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- از فایل ستاپ شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید. (اگر نیست بازی خودکار کرک شده است)

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

Minimum:

  • OS: Windows 10 (Any previous version of Windows might technically run but is currently unsupported)
  • Processor: i3 Core @ 2.90 ghz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: Graphics card with DX10 (shader model 4.0) capabilities.
  • Storage: 5 GB available space
 • دیدگاه‌ها

  0 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

 • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
 • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر
اکانت بازار