دانلود بازی Artifact برای PC

بازی کامپیوتراستراتژیک

دانلود بازی Artifact برای PC

دانلود Artifact

Artifact نام یک بازی استراتژی است که در حال ساخت است و استودیو سازنده این بازی Valve نام دارد که قرار است این بازی در تاریخ 28 نوامبر 2018 مطابق با 7 آذر 1397 برای پلتفرم PC عرضه شود. این بازی برای تمامی پلتفرم ها با قیمت 19.99 دلار انتشار داده میشود که هنوز اطلاعات تکمیلی مربوط به این بازی در Steam اعمال نشده است و تمامی بخش هایی که از این بازی به بیرون درز پیدا کرده است مربوط به رویداد PAX West میباشد که در طی آن به گیمر های خود خبر های خوبی را داده اند. اما به طور کلی این بازی به عنوان بهترین گیم از سری بازی های Artifact انتخاب شده است.

Artifact در مورد رقابت های کارتی میباشد که قرار است شما را به چالش بکشد. برای اینکار از یک سیستم شبیه سازی شده استفاده شده است و بدون شک این بازی توانایی سرگرم نمودن شما را دارا میباشد. حضور شخصیت های مختلف با طراحی های منحصر به فرد در کنار صداگذاری عالی و گرافیک دیدنی میتواند نظر هر گیمری را به خود جلب کند.

 

Artifact is a digital card game coming from the makers of Dota®2 and Steam®. A collaboration between legendary card game designer Richard Garfield and game and technology maker Valve (Dota 2, Steam), Artifact offers the deepest gameplay and the highest-fidelity experience ever seen in a trading card game. It features more than 280 cards in the shipping set, including 44 heroes. Targeted for release on Steam in late 2018, players will be able to buy and sell cards on the Steam Community Marketplace. Artifact will also be supported as a service through expansions, competitive events, and new features.

‫0/5 ‫(0 نظر)
باکس دانلود

دانلود بازی Artifact برای PC

هزینه اینترنت ترافیک داخلی
 • به محض انتشار قرار داده میشود …

[alert title=”بازی در تاریخ 7 آذر 1397 انتشار داده میشود.”]

www.par30dl.com

تاریخ انتشار 28 Nov, 2018
قیمت 19.99
شرکت سازنده Valve
نمره Steam https://store.steampowered.com/app/583950/Artifact/
 • گالری تصاویر
 • سیستم پیشنهادی
MINIMUM:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
RECOMMENDED:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
 • دیدگاه‌ها

  1 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

 • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
 • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر