دانلود بازی Assassin’s Creed Project Red برای کامپیوتر

بازی کامپیوتربازی های ویژهنقش آفرینی ویژه آپدیت

دانلود بازی Assassin’s Creed Project Red برای کامپیوتر

دانلود  بازی Assassin’s Creed Project Red برای PC – اساسین کرید پروژه قرمز محصول دیگری از کمپانی یوبی‌سافت بوده که در ژاپن فئودال جریان خواهد داشت و بی شک نقش بسزایی در پیشبرد بازی های نقش آفرینی خواهد داشت که در این زمینه قرار است با سبک جدیدی آشنا شوید که در ادامه توضیحات مربوط به دانلود بازی Assassin’s Creed Project Red به موارد خوبی اشاره شده است.

دانلود بازی Assassin’s Creed Project Red برای کامپیوتر

دانلود بازی Assassin’s Creed Codename Red

یوبی‌سافت رسما از بازی فرقه قاتلین پروژه قرمز رونمایی کرد که این اثر نقش‌آفرینی ، محصول بزرگ و نسل جدیدی از بازی‌های RPG بوده است. سرانجام قرار است گیمرها در این بازی به ژاپن قئودال سفر کنند که طبق اطلاعات فاش شده از تام هندرسون بدنیست بدانید که این نسخه از Assassin’s Creed در دوره جذاب فئودال ژاپن جریان خواهد داشت. برخلاف بازی Assassins Creed Mirage این اثر همچنان رویه مجموعه اساسین کرید را ادامه خواهد داد که در قالب Infinity در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. استودیو سازنده بازی Ubisoft Quebec بوده که طبق اطلاعات بدست آمده از سایت IGN این بازی برای سال 2025 زمانبندی شده است. پیشنهاد میشود جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دانلود بازی Assassin’s Creed Project Red برای کامپیوتر باما همراه باشید.

 

مشخصات کلی بازی
نام :اساسین کرید پروژه قرمز
شرکت سازنده :Ubisoft Quebec
ناشر :Ubisoft
سبک :نقش آفرینی RPG
سال انتشار :2024
امتیاز :90 از 100
رده بندی سنی :16 سال به بالا
بازی پیشنهادی : دانلود بازی Assassin’s Creed Project Hexe برای کامپیوتر

 

بازی کامپیوتر Assassin’s Creed Project Red یک اثر جدید در سبک نقش‌آفرینی بوده که قرار است توسط استودیو Ubisoft Quebec طراحی و سپس توسط Ubisoft در سال 2025 برای پلتفرم PC عرضه شود که اثر بزرگی در سبک بازی‌های RPG خواهد بود. از دید سایت این بازی به امتیاز 90 از 100 دست یافته است که پیشنهاد میشود جهت دانلود بازی Assassin’s Creed Project Red برای PC باما همراه باشید.

براساس اطلاعات بدست آمده بازی Assassin’s Creed Codename Red به شدت روی نبردهای نقش آفرینی متمرکز خواهد بود و در این میان میتوانید شاهد دو شخصیت جدید از سوی یوبی سافت باشید. بازی در وضعیت خوبی پیش بینی شده و انتظار میرود که سال 2024 زمان خوبی برای انتشار آن باشد هرچند یوبی سافت واکنشی به اطلاعات این چنینی نشان نداده است.

اطلاعات جدیدی از سوی یوبیسافت در خصوص Assassin’s Creed Red عرضه شد که مفاد توضیحات آن حضور دو شخصیت کهنه کار و قدیمی را در بازی بازگو میکند. این مورد میتواند بسیاری از فوریت های یوبیسافت را با مشکل مواجه سازد زیرا برای تاریخچه سازی شخصیت ها باید زمان بیشتری را صرف کند.

4.3/5 (9 نظر)

تریلر

باکس دانلود

دانلود بازی Assassin’s Creed Project Red برای کامپیوتر

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

دانلود بازی Assassin’s Creed Project Red برای PC

2024

www.par30dl.com

حجم بزودی ...
تاریخ انتشار 2024
قیمت 69.99 دلار
شرکت سازنده Ubisoft
متا 90
رده سنی PG-16
 • دیدگاه‌ها

  2 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

  نمایش دیدگاه های بیشتر

  نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

  ۱۵۰

  نقد و بررسی ثبت نشده است.

   نمایش نقد و بررسی های بیشتر