دانلود بازی Behind These Eyes برای PC

بازی کامپیوترترس و بقاماجراجویی

دانلود بازی Behind These Eyes برای PC

بازی Behind These Eyes در سبک های اکشن و ماجراجویی می باشد که در سال 2017 برای کامپیوتر طراحی و عرضه شده است. این بازی یک عنوان جدید در ژانر بازی های ترسناک و دلهره آور است که میتوانید به کمک این بازی حال و هوای فوق العاده ای را در وقت های فراغت خود تجربه نمایید. در بازی شما در نقش کارکتری با نام موریبو حضور خواهید داشت که باید بر تمام ترس های درونی خودش غلبه کرده و با این کار از خانواده خود محافظت نماید. او در گذشته نه چندان دور عضو گروه خطرناکی بوده که بعد از مدتی تصمیم میگیرد از آن گروه بیرون بیاید و تنها هدفش داشتن یک زندگی راحت در کنار خانواده خودش است اما دیگر اعضای گروه با این کار او مخالف بوده اند و به دنبالش برای انتقام میگردند. در همین راستا این گروه خانواده موریبو را مورد اذیت قرار میدهند و آنها را تهدید به مرگ میکنند و در صورتی دست از این کار بر میدارند که موریبو خود را تسلیم نماید حال شما باید به او کمک کنید از این مشگل رهایی پیدا نماید.

 

 

Behind These Eyes is developed and published by Gavin Eisenbeisz. It was released in 17 Aug, 2017. Behind These Eyes is a unique, exciting, and terrifying new horror game. Take control of protagonist Moribu, in his epic fight to overcome his penetrating fear, and save those he holds most dear. Moribu barely escaped his fellow gang members after attempting to leave the group for a better life. Now, seen as a potential threat to the rest of the gang, he is under attack. Having evaded his enemies until now, something has changed. They have threatened his loved ones. However, there is one condition. If he gives himself up to his gang, to be tortured and potentially murdered, he could save them from death. It’s time to make a move…

‫0/5 ‫(0 نظر)

تریلر

باکس دانلود

دانلود بازی Behind These Eyes برای PC

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

www.par30dl.com

حجم 902 مگابایت
فرمت فایل ISO
نسخه PLAZA
تاریخ انتشار 13 Jul, 2017
قیمت $2.99
شرکت سازنده Gavin Eisenbeisz
نمره Steam http://store.steampowered.com/app/666620/Behind_These_Eyes/
  • نکات راهنما
  • سیستم پیشنهادی

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- سپس با نرم افزار UltraISO درایو مجازی ساخته و بازی را Mount کنید.

2.1- بعد اینکه این نرم افزار رو نصب کردید روی فایل ایمیج راست کلیک کرده و از منوی UltraIso گزینه Mount رو انتخاب کنید تا محتویات ایمیج مانند یه دی وی دی رام نشان داده شود.

3- شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack یا PLAZA میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

OS: Windows 7 64-bit

Processor: 2.5 GHz Quad-core Intel or AMD processor

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD

Storage: 5 GB available space

  • دیدگاه‌ها

    0 دیدگاه

  • نقد و بررسی‌ها

    0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر