بهترین بازی های ps4 سال ۲۰۲۴

مگ آپدیت
بهترین بازی های ps4 سال ۲۰۲۴

بهترین بازی های ps4 سال ۲۰۲۴

بهترین بازی های ps4 سال ۲۰۲۴ را از دست ندهید که 12 مورد از بازی های جدید ps4 2024 را برایتان آماده‌سازی نموده‌ایم.

همان‌طور که کم‌و‌بیش می‌دانید و یا شنیده‌اید سال 2024 شاهد انتشار بازی‌های خوبی برای کنسول پلی استیشن 4 هستیم. این لیست مربوط به معرفی بهترین بازی های ps4 سال 2024 بوده است که تاحد ممکن سعی نمودیم به مواردی اشاره داشته باشیم که منوط به کمپانی Sony Interactive Entertainment یا زیرمجموعه‌های این کمپانی نظیر Santa Monica Studio و Insomniac Games نباشد و در واقع محصولاتی از شرکت‌های بیشتر را مورد بازبینی قرار دهیم. این موضوع سبب خواهد شد تا لیست بهترین بازی های پلی استیشن 4 سال 2024 به نسبت موارد مشابه متمایزتر و هیجان‌انگیزتر باشد زیرا کمتر شاهد بازی‌هایی خواهید بود که از قبل می‌دانستید قرار است برای این کنسول عرضه شوند. به هرحال با پارسی مگ همراه باشید که قصد داریم شمارا با خفن‌ترین بازی ps۴ ۲۰۲۴ آشنا کنیم.

 

بهترین بازی های ps4 2024

پیش از معرفی فهرست بهترین بازی های ps4 سال ۲۰۲۴ باید بدانید که با آغازسال میلادی جاری شرکت‌های بسیاری به دنبال توسعه محصولات بیشتر برای این کنسول محبوب هستند که به نظر می‌رسد قرار است شاهد رقابت خوبی جهت انتشار بهترین بازی های ps4 سال 2024 درمیان سازندگان بازی‌های ویدیویی باشیم. این مقاله میزبان سبک‌ها و ژانرهای مختلفی از بازی ps4 2024 بوده است که تقریبا می‌تواند نظرهر گیمری را به سمت خود جذب نماید. پیشنهاد مابه شما آشنایی با فهرست بهترین بازی های پلی استیشن 4 سال 2024 بوده است.

1. The Cub بهترین بازی های جدید ps4 2024

 • استودیو سازنده : Demagog Studio
 • شرکت ناشر : Untold Tales
 • تاریخ انتشار : 29 دی 1402

دکاب بازی معما‌گونه جدیدی بوده که درتلاش است تابه یک بازی محبوب درسال 2024 تبدیل شود. سازنده بازی با بکارگیری داستانی مناسب و پویا توانسته نظرات بسیاری را پیش از انتشار رسمی به سمت محصول خود جذب کند. دراین راستا شاهد قرارگیری بازی درفهرست‌های بسیاری هستیم که یکی از آنها فهرست بهترین بازی ps۴ ۲۰۲۴ بوده است. داستان بازی The Cub دردنیایی آخرالزمانی جریان داشته که درآن یک نورنئون توانسته در جنگلی تنگ‌و‌تاریک زنده بماند. سیستم چندجانبه بازی به شما این فرصت را می‌دهد تا از طریق کنترلرهای ps4 شخصیت موجود را به خوبی مدیریت کنید. شخصیت اصلی بازی The Cub ازکنجکاوی بسیاری برخوردار بوده و همین امر سبب شده تابه بخش‌های بسیاری از بازی سرک بکشد که برخی از آنها به نفع وی نبوده و باید از بروزمشکلات جدید برای او جلوگیری کنید. طراحی زیبای بازی به شما این امکان را می‌دهد تابا یکی از گرافیکی‌ترین بازی‌های ps4 درسال 2024 آشنا شوید که این موضوع درکنار گیم‌پلی بازی قادر به سرگرم‌سازی شما برای مدت زمان طولانی خواهد بود. بامشاهده تریلر بازی The Cub به جذابیت‌های آن واقف خواهید شد.

2. Exoborne بهترین بازی های ps4 سال ۲۰۲۴

 • استودیو سازنده : Sharkmob AB
 • شرکت ناشر : Level Infinite و Sharkmob AB
 • تاریخ انتشار : 2024

Exoborne محصول جدید و دردست توسعه دیگری از استودیو شارکموب بوده که درسبک بازی‌های تیراندازی، جهان‌باز و تاکتیکی قرار گرفته است. داستان و روایت‌گری بازی Exoborne در خصوص دنیای آخرالزمانی در ایالت متحده بوده که این قلمرو ازسوی نیروهای ویرانگری که به آن حمله کردند درحال نابودی است. این موضوع سبب تقسیم شدن نیروهای بسیاری دراین سرزمین شده و درحقیقت عاملی برروی کار آمدن جناح‌های بسیاری شد. شما درنقش یک نیروی نظامی، بازمانده، صلح طلب، کشوردوست و یاهرچیزی که اسمش را می‌گذارید وظیفه دارید تادربرابر این ویرانی‌ها و آشوب‌ها ایستادگی کنید. طراحی زیبا و گرافیکی بازی Exoborne در تریلر درج شده قابل رویت بوده که بدنیست بدانید درطول خط داستانی بازی باچالش‌های وسیع بسیاری مواجه خواهید شد که این موضوع سبب تقویت گیم‌پلی خواهد شد. درکنار این موارد باید بدانید که سلاح‌های نوآوری شده بسیاری در Exoborne برایتان وجود داشته که با دستیابی به آنها می‌توانید مسیر منتهی به نابودسازی دشمنان را باسرعت بهتری طی کنید. وجود تجهیزات دفاعی برای حفاظت از خود در برابر حملات دشمنان نیز یکی دیگر از عناصر کلیدی بازی بوده که می‌توان به آن اشاره داشت.

3. The First Berserker: Khazan

 • استودیو سازنده : Neople
 • شرکت ناشر : NEXON
 • تاریخ انتشار : 2024

The First Berserker: Khazan روایت‌گر داستانی درخصوص یک امپراطوری به‌نام پلوس بوده است. داستان ازجایی آغاز خواهد شد که اورما توانست این قلمرو را از دست هیسمار که یک اژدهای دروانه بوده نجات دهد. قهرمانی که سبب بدست آمدن این پیروزی شد اکنون به خیانت متهم شده است و تمام لردهای سرزمین برای نابودی او دست‌به‌کار شده‌اند. قهرمان داستان تبعید به خارج از امپراطوری شد که پیش از اعزام او شکنجه‌های بسیاری نصیبش شد. باگذشت زمان وفاداری او علیه امپراطوری کمتر نشد زیرا او یک لرد قهرمان و وطن پرست بود. در ادامه داستان حمله خطرناکی علیه امپراطوری شکل خواهد گرفت که این فرصت مناسبی برای وی بوده تا از تمام اتهاماتی که به او وارد شده تبرئه شود. همان‌طور که شاهد بودید داستان بازی The First Berserker: Khazan از مزیت‌های بسیاری برخوردار بوده و همین امر عامل مهمی برسرگرمی شما در دراز مدت بوده است. طراحی چشم‌نواز و دنیای زیبای بازی روی تقویت گیم‌پلی نقش داشته که پیشنهاد می‌شود در ادامه فهرست معرفی بهترین بازی‌های پلی استیشن 4 2024 باما همراه باشید.

4. Metaphor ReFantazio بهترین بازی های ps4 سال 2024

 • استودیو سازنده : Studio Zero
 • شرکت ناشر : SEGA of America
 • تاریخ انتشار : 2024

بازی Metaphor ReFantazio در رویداد اخیر گیم آواردز 2023 معرفی شد که با تریلرکوتاهی که از آن منتشر شد توانست نظرات مثبت بسیاری را جذب کند. سبک نقش‌آفرینی بازی بیانگر آن بوده که سگا درتلاش است تا مانند گذشته گیمرهای امروزی را به سبک دلخواهش یعنی RPG جلب کند. متاسفانه دررابطه با خط داستانی و یا گیم‌پلی و حتی سیستم‌های بکارگیری شده در بازی Metaphor ReFantazio اطلاعات زیادی در دسترس نیست ولی می‌توان انتظار یک محصول باکیفیت را داشت که بادیدن تریلر متوجه گرافیک بالای آن خواهید شد.

5. Black Myth: Wukong

 • استودیو سازنده : Game Science Interactive Technology Co
 • شرکت ناشر : Game Science Interactive Technology Co و Game Science
 • تاریخ انتشار : 30 مرداد 1403

داستان بازی افسانه سیاه: ووکونگ درخصوص یک رمان کلاسیک از دهه 16 میلادی بوده که در آن شخصیت اصلی قرار است با دشمنان بسیاری به مبارزه بپردازد. بازی Black Myth: Wukong میزبان سیستم‌های مبارزه‌ای نوینی بوده که براساس آن می‌توانید به گیم‌‍پلی بسیار خوبی برای سرگرمی دسترسی داشته باشید. درحقیقت وجود دشمنان متعدد با سطوح دشواری گوناگون سبب تقویت گیم‌پلی شده است که سازنده دراین راستا با بکارگیری هوش مصنوعی دربخش دشمنان توانسته مراحل پیچیده‌ای را به ارمغان بیاورد. درکنار جذابیت‌های مربوط به گیم‌پلی بدنیست بدانید بازی Black Myth: Wukong از یک طراحی ارزشمند و دیدنی برخوردار است که این موضوع می‌تواند روی افزایش هیجانات بازی نقش مهمی داشته باشد. طراحی چشمنواز و صدای عالی که با افکت‌های صوتی همراه هستند این قابلیت را به شما می‌دهد تابه طور مداوم با هیجانات بسیاری سروکار داشته باشید. بازی وولانگ یکی از بهترین بازی‌های ps4 2024 بوده است.

6. Prince of Persia: The Lost Crown بهترین بازی های پلی استیشن 4 سال 2024

 • استودیو سازنده : UbiSoft
 • شرکت ناشر : UbiSoft
 • تاریخ انتشار : 28 دی 1402

درتکاپوی برقراری امنیت و نابودسازی دشمنان درسرتاسر جهان باید به سراغ یادگیری مهارت‌های بسیاری بروید. بازی Prince of Persia: The Lost Crown که نسخه‌های متعددی از آن درطول سال میزبان گیمرهای بسیاری ازجمله ایرانیان عزیز بوده قرار است باجنبه جدیدی عرضه شود. ماهیت 2.5 بعدی که شاید به نسبت قبل چندان محبوب نباشد برای این بازی جدیددرنظر گرفته شده است. بدنیست بدانید نسخه جدید بازی شاهزاده پارسی با بهره‌مندی از المان‌های گرافیکی درحال توسعه بوده و قرار است دربخش صداگذاری شاهد پشتیبانی ازصدای فارسی باشیم. گرافیک برجسته و وجود سیستم‌های مبارزه‌ای قدرتمند ، بی‌تردید گیم‌پلی بسیار خوبی را در بازی Prince of Persia: The Lost Crown به وجود خواهد آورد. موارد ذکر شده سبب شده‌اند تا این بازی در فهرست بهترین بازی ps4 2024 حضور داشته باشد که زمان زیادی تاعرضه رسمی آن باقی نمانده است. درکنار این عنوان بهترین بازی های ایکس باکس 2024 را نیز مطالعه کنید.

7. Dragon Age: Dreadwolf

 • استودیو سازنده : BioWare
 • شرکت ناشر : Electronic Arts
 • تاریخ انتشار : 2024

بازی اژدهای 4 یاهمان Dragon Age: Dreadwolf ازسوی الکترونیک آرتز درگذشته تایید شد که بدنیست بدانید گیمرهای بسیاری درانتظار این بازی جذاب هستند. دراین نسخه از بازی که براساس گفته‌های سازنده بدست آمده قرار است با سیستم‌های جدیدی سروکار داشته باشیم که این مورد روی تقویت بخش گیم‌پلی بازی نقش مهمی داشته است. بازی Ps4 2024 به شما این فرصت را می‌دهد تادرجهانی سراسر مشکل و دشمن برای اثبات مهارت و قدرت خود دست به انجام کارهایی بزنید که درگذشته قادر به انجام آنها نبوده‌اید. درکنار این مزیت‌ها بازی Dragon Age: Dreadwolf از طراحی بسیار خوبی برخوردار است که این مورد سبب خواهد شد تابا یکی از گرافیکی‌ترین بازی‌های سال 2024 سروکله بزنید. روش‌های نوین مبارزه درکنار حالت پویانمایی به شما این فرصت را خواهد داد تا بازی خوبی را در اختیار داشته باشید که بدنیست بدانید این بازی از بهترین بازی های ps4 2024 بوده است.

8. SPINE بهترین بازی های پلی استیشن ۴ سال ۲۰۲۴

 • استودیو سازنده : Nekki
 • شرکت ناشر : Nekki
 • تاریخ انتشار : 2024

SPINE یک بازی اکشن با داستان تک‌نفره بوده که برروی دعواهای شدید با حضور سلاح‌های متنوع جریان داشته است. نبردهای بازی از فاصله‌ای نزدیک جریان داشته که بدنیست بدانید روند توسعه بازی با زیبایی‌شناسی از فیلم‌های جان ویک درحال انجام بوده است. حرکات پارکور مانند بسیاری در این بازی وجود داشته است که با یادگیری آنها می‌توانید به روش‌های مختلفی از سد رقبای خود عبور کنید. بازی اسپین با بهره‌مندی از مزایای نوین می‌تواند ساختارهای جدیدی را برای سرگرمی ارائه دهد. طراحی دیدنی و گرافیکی در کنار صدای عالی می‌تواند لحظات دلنشین بسیاری را برای شما پدیدار کند. لازم است بدانید که بازی SPINE با برخورداری از سیستم‌های مبارزه‌ای نسل جدید درحال توسعه بوده و همین مزیت سبب خواهد شد تابا یکی از برجسته‌ترین بازی‌های سال 2024 برای Ps4 مواجه باشید. طراحی دیدنی و صدای عالی درکنار اکشن‌های هیجان‌انگیز بازی بی‌تردید روی تقویت گیم‌پلی بازی نقش مهمی خواهد داشت.

9. Tales of the Shire: A Lord of the Rings Game

 • استودیو سازنده : Weta Workshop Limited
 • شرکت ناشر : Take-Two Interactive
 • تاریخ انتشار : 2024

اخیرا استودیو بازی‌سازی وتا که زیرمجموعه‌ای از شرکت تیک تو بوده تریلری را منتشر نموده که مربوط به نسخه جدیدی از بازی‌های ارباب حلقه‌ها است. دررابطه با این بازی باید بدانید که استودیو Weta Workshop Limited اطلاعات چندانی را منتشر نکرده و فقط تریلر فوق را برای معرفی بازی ارائه کرده است. ازدید شما آیا این بازی می‌تواند جزوی از بهترین بازی های ps4 2024 باشد؟ پیشنهاد می‌شود بهترین بازی های PS5 سال ۲۰۲۴ را نیز از دست ندهید.

10. Mika and The Witchs Mountain بازی ps4 2024

 • استودیو سازنده : Chibig و Nukefist
 • شرکت ناشر : Chibig
 • تاریخ انتشار : 2024

درمیان بهترین بازی ps۴ ۲۰۲۴ بدنیست بدانید Mika and The Witchs Mountain یک محصول سندباکس فانتزی با ماجراجویی‌های ساده بوده است. درطول این بازی خبری از خشونت و خونریزی نیست و قرار است باجنبه جدیدی ازیک بازی کم‌حجم برای Ps4 آشنا شوید. دنیای زیبا و برجسته بازی قادر به جلب نمودن نظر هرگیمری خواهد بود که بدنیست بدانید دربازی Mika and The Witchs Mountain نقش یک جادوگر را خواهید داشت که تصمیم دارد از قدرت‌های خود برای ارسال بسته‌های مردم درشهر استفاده کند که دراین زمینه موانع مختلفی سدراه او خواهد شد و شما وظیفه دارید این مسیر را هموارتر کنید تا بسته‌ها سریع‌تر به مقصد برسند.

11. IGI Origins بازی های جدید ps4 2024

IGI Origins بهترین بازی 2024

 • استودیو سازنده : Antimatter Games
 • شرکت ناشر : Antimatter Games
 • تاریخ انتشار : 2024

ای جی ای اورجین (IGI Origins) بی‌تردید یکی از بهترین بازی های جدید ps4 2024 خواهد بود که این اثر سومین نسخه ازسری بازی‌های igi بوده که ازسوی Antimatter Games قرار است عرضه شود. اطلاعات و گیم‌پلی خاصی از بازی منتشر نشده و همین امر عامل مهمی برای سازنده است تا بتواند در محیطی به‌دور از حواشی، ساخت بازی را ادامه دهد. اما براساس اطلاعاتی که ازسوی لیکرها (افشاگران) به‌دست آمده باید بدانید که بازی IGI Origin با وفاداری به نسخه‌های اصلی قرار است میزبان گیمرها باشد. طراحی بهبود یافته که با گرافیک برجسته‌ای همراه خواهد بود می‌تواند شمارا به طرز چشمگیری سرگرم نماید. سلاح‌های جدید و وجود سیستم مبارزه‌ای تقویت شده، بی‌شک عامل مهمی برای تقویت گیم‌پلی بازی IGI Origin بوده که می‌تواند آنرا در فهرست‌های بسیاری جای دهد.

12. Little Nightmares III بازی های جدید ps4 2024

بهترین بازی های 2024 Little Nightmares III

 • استودیو سازنده : Supermassive Games
 • شرکت ناشر : Namco Bandai Games America
 • تاریخ انتشار : 2024

بازی لیتل نایتمرز ۳ (Little Nightmares III) یکی دیگر از عناوین موردانتظار برای پلی استیشن 4 بوده که در ژانرهای ترسناک و بقاء جریان داشته است. این بازی محبوب سومین نسخه از فرنچایز نام‌آشنای لیتل نایتمرز بوده که از سوی شرکت بندی نامکو قرار است عرضه شود. داستان بازی درمورد دوشخصیت به‌نام‌های مونو و دوستش بوده که درتلاش‌اند تا از دنیای تاریک و ترسناکی که در آن گرفتار شده‌اند خلاص شوند. مسیرهای دشواری برای این دو شخص ترسیم شده که اگر نتوانید با تمرکز از آنها عبور کنید شاهد وقایع وحشتناکی خواهید بود. ماهیت بازی به‌صورت آنلاین بوده که می‌توانید از طریق گیمر یا دوستی دیگر به‌سراغ انجام مراحل بازی بروید. براساس اطلاعات منتشر شده بازی لیتل نایتمرز ۳ میزبان چالش و رویدادهای جدیدی بوده که این موضوع می‌تواند شمارا برای مدت زمان طولانی سرگرم کند. بکارگیری طراحی چشم‌نواز و محیطی گرافیکی درکنار نورپردازی‌های سینماتیک می‌تواند این بازی را به یکی از بهترین بازی های 2024 تبدیل کند. زمان زیادی تا انتشار بازی باقی‌نمانده که پیشنهاد می‌شود نظر خود را نسبت به‌بازی برایمان ارسال کنید.

13. Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima

 • استودیو سازنده : Sucker Punch Productions
 • شرکت ناشر : Sony Interactive Entertainment
 • تاریخ انتشار : 2020

Ghost of Tsushima یک بازی اکشن-ماجراجویی و ورزشی است که توسط استودیو Sucker Punch Productions توسعه داده شده و توسط شرکت Sony Interactive Entertainment منتشر شده است. این بازی در تاریخ 17 ژوئیه 2020 برای کنسول PlayStation 4 منتشر شد. داستان این بازی در یک جزیره ژاپنی به نام Tsushima اتفاق می‌افتد و شما در نقش یک سامورای به نام Jin Sakai بازی می‌کنید که تلاش می‌کند تا از جزیره خود در برابر حمله‌های نیروهای مغول محافظت کند. بازی Ghost of Tsushima دارای گرافیک بسیار زیبا و یک سیستم مبارزه اعتیادآور است که شما را به یک سامورای واقعی تبدیل می‌کند. با کمک‌گیری از مهارت‌های یک سامورایی به جنگ‌های مختلف ملحق شده و تمامی دشمنان خودتان را شکست دهید.

سخن پایانی

معرفی بهترین بازی های ps4 سال ۲۰۲۴ به پایان رسید و همانطور که شاهد بودید درطول این مقاله به بازی‌های خوبی اشاره شد. نظر شما عزیزان نسبت به این فهرست چیست؟ آیا درلیست بهترین بازی های ps4 2024 محصول مهم دیگری وجود داشته که از قلم افتاده باشد؟ شما عزیزان می‌توانید نظر خود را نسبت به این لیست بیان کنید که با انجام چنین کاری به تکمیل شدن آن کمک خواهید نمود.

‫3.7/5 ‏‫(6 نظر)‬
 • دیدگاه‌ها

  0 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

 • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
 • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر