بهترین فیلم های 2024 | مورد انتظارترین فیلم های ۲۰۲۴ را بشناسید

مگ آپدیت
بهترین فیلم های ۲۰۲۴

بهترین فیلم های ۲۰۲۴

بهترین فیلم های 2024 عنوانی هیجان انگیز برای دوست داران فیلم بوده است که در این مقاله از نگاه پارسی مگ قصد بررسی بهترین فیلم های جهان در سال 2024 را خواهیم داشت.

همانطور که کم و بیش میدانید فیلم های ۲۰۲۴ به نسبت سال جاری از اهمیت بیشتری برخوردار هستند که در این زمینه سعی نمودیم چند فیلم ۲۰۲۴ که تقریبا برای همگی شناخته شده هستند را معرفی کنیم. فیلم های موجود در لیست نسخه جدیدی از فرنچایز قبلی بوده اند که تاحدود زیادی میتوانید خط داستانی آنها را خودتان حدس بزنید. در ادامه لیست به بهترین فیلم های ۲۰۲۴ خواهیم پرداخت که میتوانید باما همراه باشید.

 

بهترین فیلم های ۲۰۲۴

در ادامه به معرفی فیلم های لیست خواهیم پرداخت که میتوانید باما همراه باشید. باید بدانید که لیست بهترین فیلم های ۲۰۲۴ هنوز تکمیل نشده است و در بازه زمانی های مختلف گزینه های بیشتری را برای شما عزیزان معرفی خواهیم نمود تا بتوانیم این لیست را از هرنظر تکمیل کنیم. پیشنهاد می‌شود بهترین انیمیشن های ۲۰۲۴ را نیز از دست ندهید.

1. فیلم Bad Boys 4 بهترین فیلم ۲۰۲۴

بهترین فیلم های 2024

اخیرا اعلام شده که جدیدترین قسمت از فیلم پسران بد با هنرنمایی های Will Smith ، Alexander Ludwig ، Tasha Smith در حال ساخت بوده است. زمان انتشار فیلم نیز مشخص شده که انتظار میرود با یکی از مورد انتظار ترین فیلم های ۲۰۲۴ سروکار داشته باشیم. در حال حاضر خط داستانی فیلم پسران بد 4 تا حدودی مشخص شده و اعلام شده که قرار است در 25 خرداد 1403 شاهد اکران آن در سینما های مطرح جهانی باشیم. این فیلم ۲۰۲۴ بی شک از بهترین های سال آینده خواهد بود. سری فیلم های پسران همیشه به دلیل برخورداری از ژانر جنایی و طنز همیشه مورد توجه بینندگان بوده است که با گذشت سال ها از آخرین نسخه فیلم حال شاهد ساخت چهارمین قسمت از این فیلم دوست داشتنی هستیم که بزودی قرار است در سینماهای جهانی اکران شود.

2. فیلم Thunderbolts 2024

2. فیلم Thunderbolts 2024

این فیلم که به فیلم صاعقه معروف است یکی دیگر از بهترین فیلم های 2024 بشمار میرود که محصول رسمی کمپانی مارول بوده است. داستان فیلم در مورد گروهی از نیروهای شرور بوده که اینبار از سوی دولت استخدام میشوند تا در برابر مشکلات بسیاری که برای آنها بوجود آمده است ایستادگی کنند. فیلم صاعقه محصول دیگری از قهرمانان جدید بوده است که میتواند گزینه خوبی برای تماشا باشد. حضور قهرمانان جدید در سری فیلم های مارول میتواند بازگو کننده داستان های نوین را بدهد. مارول برای سرپا نگه داشتن فیلم های قهرمانانه خود همیشه دست به ساخت داستان های تخیلی و زیبا زده است که به نظر میرسد فیلم صاعقه یکی دیگر از نمونه های قدرتمند در این زمینه باشد.

3. فیلم Uncharted 2

3. فیلم Uncharted 2

در نسخه اول فیلم آنچارتد شاهد یافتن طلاهای افسانه ای بودیم که متاسفانه شخصیت اصلی فیلم یعنی تام هالند نتوانست برادر خود را ببیند. در حال حضار اطلاعات و اخبار جدیدی از کمپانی سونی منتشر شده که محتویات آن نشان دهنده روند ساخت فیلم آنچارتد 2 را تا حدودی تایید میکند ولی در حال حاضر واکنشی نسبت به آن نشان داده نشده است. اگر این موضوع به واقعیت تبدیل شود شاهد یکی از بهترین فیلم های جهان در سال 2024 خواهیم بود. در نسخه اول فیلم آنچارتد شاهد آن بودیم که شخصیت اصلی نتوانست برادر خود را پیدا کند و تمام طلاهایی که یافته بودند را از دست دادند. حال اطلاعات جدیدی از یک افشاگر منتشر شده که میگویید نسخه دوم حال ساخت است.

4. فیلم I Am Legend 2

به جرعت میتوانیم بگوییم یکی از بهترین فیلم های دوست داشتنی و مورد انتظار که نسخه اول آن توانست اشک را برچشمان بینندگان برپا کند فیلم من افسانه هستم بوده است. مسیر بازیگر اصلی این فیلم یعنی Will Smith’s اخیرا با مشکلات بسیاری همراه بوده ولی روند ساخت قسمت دوم این فیلم میتواند یک امید عالی برای وی جهت بازگشت به دنیای سینما باشد. در حال حاضر فیلم I Am Legend 2 در هاله ای از ابهام قرار دارد ولی انتظارات بسیاری برای نویسنده و کارگردان فیلم به وجود آمده است که میتواند دلیل خوبی برای ساخت قسمت دوم فیلم باشد. به شخصه با قسمت اول فیلم ای ام لجند بسیار ارتباط برقرار کردم و به شدت علاقه مند به ساخت قسمت دوم از این فیلم هستم و همانطور که میدانید در این نسخه خبری از سگ باوفای شخصیت اصلی نخواهد بود زیرا در قسمت اول او توسط سگ های دیگری که توسط زامبی ها به تسخیر در آمده بودند آلوده و توسط ویل اسمیت کشته شد.

5. فیلم Kraven The Hunter

5. فیلم Kraven The Hunter

Kraven The Hunter پنجمین مورد از لیست بهترین فیلم های 2024 بوده که در ابتدا قرار بود در سال 2023 اکران شود ولی این موضوع به سال 2024 موکول شد. در مورد سرگئی کراوینوف که یک مهاجر روسی بوده ، بوده است. داستان از جایی آغاز می شود که وی باید ماموریتی را به اتمام رساند که در آن دشوارترین موانع و نیروها حضور دارند که هدف از این ماموریت اثبات بزرگترین شکارچی جهان بوده است. همانطور که کم و بیش پیداست میتوان انتظارات بسیاری را از این فیلم دیدنی داشت.

6. فیلم Aquaman And The Lost Kingdom

آکوامن 2 در مورد قهرمانی از اعماق دریا و اقیانوس ها بوده که اینبار تهدید جدی علیه او و مردمش صورت میگیرد. اینبار قرار است شاهد درگیری های شدید بسیاری در خصوص قهرمان افسانه ای اکوامن باشید که همین موضوع سبب پدیدار شدن خط داستانی بسیار بوده است که جیسون موموآ توانسته به خوبی آنرا ایفا کند. این فیلم دیدنی با وفاداری به نسخه اول از سوی شرکت های Warner Bros ، DC Entertainment ، Atomic Monster در حال توسعه بوده که قرار است بزودی شاهد اکران آن در سنیماهای جهانی باشیم. اکوامن 2 در میان فیلم های برتر 2024 گزینه خوبی بوده که نباید آنرا ساده از دست داد.

7. Kingdom of the Planet of the Apes فیلم های ۲۰۲۴

Kingdom of the Planet of the Apes فیلم های ۲۰۲۴

فیلم پادشاهی سیاره میمون‌ها یا Kingdom of the Planet of the Apes قسمت جدیدی از سری محبوب و دوست داشتنی پادشاهی میمون‌ها بوده که باید بدانید خط داستانی این فیلم ۲۰۲۴ با تکیه برنسخه‌های پیشین توسعه یافته و قرار است جنبه جدیدی از داستان‌سرایی این چنینی را روایت کند. نبردهای شدید بسیاری میان میمون‌ها و دشمنان‌شان در حال شکل‌گیری است که این موضوع سبب شده تا اکشن‌های تصویری بسیاری در این فیلم بکارگیری شود. فارغ از این موضوع باید بدانید که سبک فیلم‌سازی و فیلم‌نامه‌نویسی این محصول به گونه‌ای انجام گرفته که می‌توان آن‌را جزو بهترین فیلم های ۲۰۲۴ دانست. نظر شما نسبت به این محصول که اثری از Wes Ball بوده چیست؟

8. Mortal Kombat 2

Mortal Kombat 2

مورتال کامبت 2 یک فیلم ۲۰۲۴ بوده که ماهیت مبارزه‌ای و سراسر خشونت آن می‌تواند شمارا در برابر داستانی انتقام‌جویانه قرار دهد. بدنیست بدانید درنسخه اول این فیلم شاهد هنرنمایی یکی از اشخاص برجسته هنرهای رزمی بودیم که ازسوی کاراکتر دیگری کشته شد. فرزند او برای انتقام پرورش داده شد و روزی توانست خون به ناحق ریخته شده‌ی پدرش را پس بگیرد. این محصول در میان فیلم های ۲۰۲۴ بی‌تردید گزینه ارزشمندی خواهد بود که به محض انتشار می‌تواند امتیاز بالایی را از سوی منتقدین کسب کند. تاریخ انتشار دقیق فیلم مشخص نیست ولی گزینه خوبی درسال ۲۰۲۴ بوده است که پیشنهاد می‌شود دانلود فیلم مورتال کامبت 2 را حتما جزو ضروری‌های خود قرار دهید.

9. Beverly Hills Cop: Axel Foley فیلم های ۲۰۲۴

Beverly Hills Cop: Axel Foley

پلیس بورلی به دلیل سبک کمدی و اکشن که دراختیار داشته هرساله میزبان بینندگان بسیاری بوده است و همین امر عامل مهمی برحضور آن درلیست بهترین فیلم های ۲۰۲۴ شده است. داستان فیلم هنوز به طور رسمی تایید نشده است زیر کارگردان فیلم براین باور است که هر چقدر اطلاعات کمتری از فیلم خود در فضای مجازی منتشر شود آن فیلم موفق‌تر است. پلیس بورلی بااینکه یک فیلم ۲۰۲۴ بوده ولی پیش از انتشار توانسته مجوز حضور در این لیست را کسب کند که بدنیست بدانید بازیگرانی نظیر Eddie Murphy ، Judge Reinhold ، Kevin Bacon درآن ایفای‌نقش کرده‌اند. باتوجه به توضیحات پیشنهاد می‌شود دانلود فیلم Beverly Hills Cop: Axel Foley را از دست ندهید.

10. Godzilla x Kong: The New Empire فیلم جدید ۲۰۲۴

Godzilla x Kong: The New Empire فیلم جدید ۲۰۲۴

فیلم گودزیلا و کونگ: امپراتوری جدید (Godzilla x Kong: The New Empire) یک فیلم جدید ۲۰۲۴ بوده که با ماهیت جذاب و متفاوت‌تری نسبت به‌گذشته درحال ساخت و کارگردانی بوده است. بدنیست بدانید دراین فیلم شاهد تهدید مرگبار جدیدی خواهیم بود که وفاداری کونگ به انسان‌ها را نشان می‌دهد. همانطور که تصویر گویاست در این فیلم جدید 2024 قرار است شاهد روی کارآمدن هیولای جدیدی باشیم که تمام نسل بشریت را تهدید می‌کند و اگر هم‌نوعی از آن نتواند جلویش را بگیرد قطعا شاهد کشتارهای بسیاری خواهیم بود. این محصول در میان بهترین فیلم های ۲۰۲۴ بی‌تردید گزینه خوب و تماشایی خواهد بود که نبردهای تایتانی و باستانی بسیاری را به تصویر خواهد شد. با دانلود فیلم گودزیلا در برابر کونگ: امپراتوری می‌توانید شاهد ریشه‌های عمقی زمین و فضاهای خالی آن نیز باشید که به‌خوبی به‌تصویر کشیده شده است.

11. فیلم Untitled Karate Kid Movie

فیلم Untitled Karate Kid Movie 2024 فیلم جدید ۲۰۲۴

فیلم بچه کاراته باز (Untitled Karate Kid Movie) با اینکه خط داستانی و اصلی خود را ازسوی نویسندگان دریافت نکرده و اگرهم دریافت کرده درهاله‌ای از ابهام قرار داشته، بی‌تردید بازهم گزینه خوبی درسال 2024 است. اولین نسخه از فیلم بچه کاراته‌باز در زمان عرضه توانست بازخوردهای خوبی را از سوی کاربران کسب کند و همین امر عامل مهمی برمحبوبیت این فیلم بود. لازم است بدانید که درخط داستانی فیلم Untitled Karate Kid Movie دوبازیگر Jackie Chan و Ralph Macchio تایید شده هستند که وظیفه ساخت این اثر ازسوی شرکت‌های Columbia Pictures و Jerry Weintraub Productions و Overbrook Entertainment انجام خواهد گرفت. حضور جکی چان دوست داشتنی درخط داستانی فیلم بی‌شک می‌تواند این اثر را به یک فیلم جدید 2024 دیدنی تبدیل نماید که کاربران بسیاری در انتظار اکران آن هستند.

12. فیلم Mayhem

فیلم Mayhem از بهترین فیلم های ۲۰۲۴

فیلم جدید میهم (Mayhem) بی‌شک یکی از بهترین اثرهای منتشر شده در ژانر اکشن است. این فیلم میزبان بازیگرانی نظیر Nassim Lyes ، Loryn Nounay ، Olivier Gourmet می‌باشد که بدنیست بدانید داستان آن مربوط به‌ نسیم لایس است. نسیم لایس یک مبارز سابق MMA می‌باشد که به‌دلیل درگیری با مافیا تصمیم دارد به تایلند سفر کند. وی در مقصد جدید بازهم از تعقیب دور نخواهد بود و اینبار باید برای همیشه از شر دشمنان خود خلاص شود. در طول فیلم 2024 Mayhem شاهد صحنه‌های مبارزه‌ای بسیار خوبی هستیم که فیلم‌نامه‌نویسی این اثر توسط ژاویر زنس که یک فیلم‌ساز برجسته بوده انجام گرفته است. اگر به‌دنبال دریافت این فیلم جدید 2024 هستید کافیست یک سرچ ساده در سایت داشته باشید تا به‌لینک‌های آن دسترسی پیدا کنید.

13. فیلم Lift فیلم های جدید ۲۰۲۴

فیلم Lift فیلم های جدید ۲۰۲۴

فیلم سرقت (Lift) یکی دیگر از عناوین دیدنی این فهرست است. داستان فیلم در مورد همکاری یک زن و مرد برای سرقت طلایی به قیمت 100 میلیون دلار است. آنها باید از یک هواپیمای 777 این سرقت را انجام دهند که درطول این اقدام مشکلات جدید بسیاری گریبان‌گیر آنها می‌شود. این فیلم توانسته از سوی کاربران امتیاز خوبی را کسب کند که درخط داستانی آن بازیگرانی نظیر Kevin Hart ، Gugu Mbatha-Raw ، Sam Worthington خضور داشته‌اند. باتوجه به‌هیجانات بالای این اثر می‌توان گفت که فیلم سرقت یکی از بهترین فیلم‌های 2024 خواهد بود که ارزش تماشا را خواهد داشت. اگر به‌دنبال دریافت این فیلم به‌صورت دوبله فارسی هستید کافیست یک سرچ ساده در سایت داشته باشید که نسخه دوبله شده و بدون سانسور آنرا برایتان تدارک دیده‌ایم.

لیست بهترین فیلم های ۲۰۲۴

همانطور که شاهد بودید برای شروع به 6 نمونه از فیلم هایی که بینندگان بسیاری را به سمت خود جذب نموده اند اشاره کردیم. در واقع قرار است فیلم های بسیاری در سال 2024 اکران شود که این موضوع سبب پدیدار شدن رقابت شدیدی میان آنها خواهد شد و به طبع مانیز قادر به معرفی تمامی آنها در قالب یک لیست نخواهیم بود. اما شما عزیزان میتوانید گزینه های مدنظر خود که از لیست جا مانده اند را برایمان در بخش نظرات به اشتراک بگذارید و با اینکار به تکمیل شدن مقاله کمک کنید. دیدگاه شما نسبت به هرفیلم معرفی شده میتواند سطح محبوبیت آنرا تا حدودی مشخص کند.

سخن پایانی

نظر شما نسبت به لیست بهترین فیلم های 2024 چیست ؟ شما عزیزان میتوانید دیگر فیلم های باقی مانده را برایمان ارسال کنید. برای شروع به فیلم هایی اشاره شد که غالبا برای تمام کاربران شناخته شده هستند و این موضوع میتواند روی رشد بهتر مقاله تاثیر خوبی داشته باشد.

4.4/5 (23 نظر)
 • دیدگاه‌ها

  1 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

  نمایش دیدگاه های بیشتر

  نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

  ۱۵۰

  نقد و بررسی ثبت نشده است.

   نمایش نقد و بررسی های بیشتر