دانلود بازی Bloody Zombies برای PC

بازی کامپیوترماجراجویی

دانلود بازی Bloody Zombies برای PC

بازی Bloody Zombies یک بازی جذاب و زامبی محور می باشد که به راحتی میتوانید به کمک هدست‌های واقعیت مجازی نیز به بازی بپردازید. در این بازی مردمان مختلفی به خیابان ها میروند و به کمک هم زامبی ها را از بین میبرند شما میتوانید از اسلحه های مختلفی استفاده کنید تا آنها را از بین ببرید. شما میتوانید در اول بازی تیم خود را انتخاب کنید و با استفاده از سلاح های مرگبار زامبی ها را از بین ببرید شما میتوانید در طول بازی از ویژگی های مختلفی استفاده کنید تا بتوانید آنها را نابود نمایید در یکی از بخش ها در بازی میتوانید با 4 تا از دوستان خود بازی کنید.

در جایی جای این بازی زامبی های وجود دارند که شما با کشتن آنها میتوانید امتیاز بیشتری کسب کنید در بازی زامبی های مختلفی وجود دارند که هر کدام قوی تر از دیگری می باشند و کشتنشان سخت تر است باید از سلاح های قدرتمند تری برای نابودی آنها استفاده کنید در بازی دو نوع سلاح وجود دارند سلاح های سرد و سلاح های گرم که به کمک هر یک از آنها میتوانید انواع مختلفی از زامبی ها را نابود کنید. برای کشتن زامبی ها فقط یک تکنیک وجود دارد که باید از آن استفاده کنید یعنی باید برای کشتن درجا آنها میتوانید به سرشان شلیک نمایید این بازی در شهر لندن اتفاق خواهد افتاد شما میتوانید در مکان های مختلف این شهر به مبارزه با این موجودات بپردازید

 

 

Bloody Zombies is developed by Paw Print Games Ltd. and published by nDreams. It was released in 11 Sep, 2017. London has been lost to the undead plague. Overrun by hordes of mutated zombies, the last hope rests in the united fists of four lone outcasts. Bloody Zombies is a co-op brawler designed to be played with any combination of PC and VR players. Fight across the ruins of London using carefully refined Free-Form Combat, taking down a terrifying variety of undead with an expanding special move-set. Created for 1-4 players, Bloody Zombies is also enhanced with HTC Vive and Oculus Rift – using its unique viewpoint to help the team overcome obstacles and discover secrets in the game.

‫0/5 ‫(0 نظر)

تریلر

باکس دانلود

دانلود بازی Bloody Zombies برای PC

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

www.par30dl.com

حجم 2.19 گیگابایت
فرمت فایل ISO
نسخه CODEX
تاریخ انتشار 12 Sep, 2017
قیمت $14.99
شرکت سازنده Paw Print Games Ltd.
نمره Steam http://store.steampowered.com/app/449640/Bloody_Zombies/
  • نکات راهنما
  • سیستم پیشنهادی

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- سپس با نرم افزار UltraISO درایو مجازی ساخته و بازی را Mount کنید.

2.1- بعد اینکه این نرم افزار رو نصب کردید روی فایل ایمیج راست کلیک کرده و از منوی UltraIso گزینه Mount رو انتخاب کنید تا محتویات ایمیج مانند یه دی وی دی رام نشان داده شود.

3- شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام CODEX میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

OS: Windows 7 64-bit (Service Pack 1) or newer

Processor: Intel i5-4590 equivalent or greater (VR), Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHz (Non-VR)

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 970 or AMD 290 equivalent or greater (VR), AMD Radeon HD 7700 Series or equivalent (Non-VR)

DirectX: Version 9.0c

Storage: 8 GB available space

Additional Notes: Video Output: HDMI 1.4 or DisplayPort 1.2 or newer, USB Ports: One USB 2.0 or 

  • دیدگاه‌ها

    0 دیدگاه

  • نقد و بررسی‌ها

    0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر