دانلود بازی Death Point برای PC

بازی کامپیوترindieاکشن

دانلود بازی Death Point برای PC

بازی Death Point  محوریت داستانی این بازی با عناصری پیچیده در هم پر شده و شما در همان ابتدای کار متوجه می‌شوید که به شدت درگیر ماموریت‌های نفس‌گیر آن شده‌اید تنها 2 نفر از اعضای گروه شما باقی مانده‌اند؛ شما و همکارتان همکار شما در قلمروی دشمن نگهداری می‌شود. این در حالی‌ست که شما نیز در زندان به هوش می‌آیید. با اینکه حتی نفس کشیدن برایتان کار سختی بود، تصمیم گرفته‌اید که از دشمنان خود انتقام بگیرید این یک ماجراجویی همراه با هیجان و همدلی است . در نگاه اول ، شما تقریبا یک بازی سنتی را مشاهده می کنید ، بازی که به شدت با سطوح سخت و کارهای مختلف ترکیب شده است.

در عوض شما در یک دنیای متفاوت غرق شده و به طور کامل با شخصیت اصلی همسو می شوید . تیراندازی در دالان های پرپیچ و خم ناگهان به یک داستان غوطه وری ، پیچیده همراه با جزئیات ، با هدف و معنادار بدل می شود . شخصیتی که شما را در بهترین لحظات زندگی خود قرار می دهد ، زنده است و به او کمک می کند تا از گرداب مشکلات خارج شود و شما و صدای اسرارآمیز در سر خود را که بی وقفه تکرار می شود را برای همیشه حل کند.

 

 

Death Point is developed and published by Andiks LTD.. It was released in Aug 31, 2017. Death Point is a classic stealth-action, which not only should inspire player but also surprise him. It’s an adventure, filled with excitement and empathy. At first glance, you get almost traditional game, tightly staffed with hard levels and various tasks. Instead you are immersed in a different world, fully associating yourself with the main character. “Shooting targets in the maze” suddenly turns into immersive story, tangled with details, with purpose and meaning. Character, whom you take under his wing not in the best moment of his life, is alive, and helping him to get out of trouble, you and a mysterious voice in his head will solve the mystery, which turns your little adventure in a thriller. You’ll have to get out of the underground prison cell, walk on the streets of a strange city, get to a ruined cemetery and under ground again before you ascend almost to the sky. He who…

‫0/5 ‫(0 نظر)

تریلر

باکس دانلود

دانلود بازی Death Point برای PC

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

www.par30dl.com

حجم 1.68 گیگابایت
فرمت فایل ISO
نسخه SKIDROW
تاریخ انتشار Aug 31, 2017
قیمت $13.99
شرکت سازنده Andiks LTD.
نمره Steam http://store.steampowered.com/app/595920/Death_Point/
  • سیستم پیشنهادی

OS: Windows 7 – 32bit

Processor: i5-4440

Memory: 3 GB RAM

Graphics: GTX 650 or equivalent (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)

Storage: 3 GB available space

Sound Card: Windows compatible card

  • دیدگاه‌ها

    0 دیدگاه

  • نقد و بررسی‌ها

    0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر