دانلود بازی DEATHLOOP کامپیوتر کرک شده EMPRESS + DODI

دسته‌بندی:

اکشن ، بازی کامپیوتر

نظرات: 2 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 817 بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

دانلود بازی DEATHLOOP برای کامپیوتر

دانلود بازی DEATHLOOP 👍 “دسلوپ” کامپیوتر عنوان یکی از محبوب ترین بازی های اکشن برای کامپیوتر است که در مدت زمان کم انتشار خود توانسته محبوبیت خوبی را کسب کند. بازی دسلوپ با توجه به وسعت خوبی که در اختیار دارد میتواند گیمر را برای روز های طولانی سرگرم کند. اگر از دوست داران بازی های سرگرم کننده هستید پیشنهاد میشود این بازی را از دست ندهید.

 

دانلود بازی DEATHLOOP

بازی DEATHLOOP عنوانی جذاب که در سبک اکشن می باشد توسط کمپانی Arkane Studios طراحی شده است. در چرخه بی پایان زمان قرار گرفته اید و می بایست برای رهایی از این اتفاق تمامی تلاش خود را انجام دهید اما شاید هیچوقت چنین اتفاقی رخ ندهد و راه خلاصی وجود نداشته باشد. فکر می کنید تا کجا میتوانید مبارزه کنید آیا این داستان پایان خوشی میتواند داشته باشد. در این چرخه زمانی که گیر کرده اید دو کاراکتر متفاوت با اهدافی متنوع وجود دارند یکی از آنها میخواهد از این چرخه زمانی فرار کند و آن را تا نابودی بکشاند و دیگری تمامی تلاشش را انجام میدهد تا از چرخه زمانی بی پایان محافظت کند کسی نتواند کوچکترین آسیبی به آن وارد کند. در طول بازی انواع مختلف دشمنان در مکان های مختلف حضور دارند که می بایست با استفاده از سلاح های قدرتمند و یکسری نیروهای خاص که کاراکتر شما در طول بازی دارا می باشد تمامی آنها را یکی پس از دیگری شکست دهید اما می بایست مراقب خود باشید چراکه هوش مصنوعی موجود در گیم با دیگر بازی های شوتر کمی متفاوت تر می باشد دشمنان میتوانند به سرعت تصمیم بگیرند و در زمان درست به شما شلیک کنند جهت دانلود بازی باما همراه باشید.

 

 

در محیط هایی که قرار میگیرید بطور آزادانه میتوانید به جستجو بپردازید و با انواع مختلف سلاح ها دشمنان را غافلگیر کنید اما باید بدانید در برخی از محیط ها میتوانید با استفاده از سلاح های سرد خود همانند یک چاقوی تیر به سمت دشمنان از پشت حمله ور شوید بطوری که آنها حضور شما را حس نکنند و با یک ضربه درست مرگشان را صد در صد رقم بزنید. برخی از صحنه های بازی و مبارزه همانند فیلم های علمی تخیلی و خاص طراحی شده تا شما حس بودن در یک دنیای عجیب و جهانی متفاوت را به خوبی درک کنید. همانطور که گفتیم کاراکتر شما در بازی قدرت هایی خاص را دارا می باشد میتوانید از آنها در مواقع لازم استفاده کنید مثلا یکی از این قدرت ها تلپورت است که با یک حرکت ساده دست شما میتوانید به پشت بام ها یا مکان های دیگر به سادگی تلپورت کنید دشمنان را از زاویه های درست مورد هدف قرار دهید. در طول بازی چند سلاح مختلف در اختیار شما قرار میگیرد که میتوانید در طول انجام ماموریت ها هر کدام را به راحتی انتخاب کنید. در محیط هایی که در آنها قرار میگیرید ساختمان های بسیاری قرار دارد که پر است از دشمنان و می بایست تمامی آنها را از بین ببرید با پیشروی در طول طبقه های مختلف ساختمان شما در ارتفاعی بالا قرار میگیرید اینجاست که نیاز به پایین آمدن ندارید با قدرت تلپورت خود میتوانید از پنجره یک ساختمان به ساختمان بعدی وارد شوید ادامه دشمنان را به سادگی از بین ببرید. همچنین به جزء سلاح های خود شما میتوانید از برخی وسایل موجود مانند بطری ها برای زدن حریفان استفاده کنید فقط کافیست این وسیله ها را برداشته به سمت دشمنان پرتاب کنید یا با سرعت به سمت آنها حرکت کنید با حرکتی فوق العاده گردن آنها را بشکنید نوع از بین بردن دشمنان به شما بستگی خواهد داشت. از دیگر بازی های آنلاین میتوان به بازی The Settlers که محصول یوبی سافت است اشاره داشت.

 

DEATHLOOP

DEATHLOOP

 

زمان ویژگی جالبی است، چراکه با داشتن آن می توانید به تمامی کارهای خود در وقت های مشخص شده برسید‌. اینکه در لوپ زمانی گرفتار شوید چه حسی میتواند داشته باشد؟ زمانی مشخص شده که دائما در حال تکرار باشد و اتفاقات را دوباره و دوباره تجربه کنید! البته هر دفعه که لوپ زمانی تکرار میشود موقعیت و محل هایی که در آن قرار میگیرید تغییر کرده باشد، سال 1960 است. در نقش قاتلی حرفه ای به نام Colt می بایست ماموریت های را به اتمام برسانید. ماموریت شما این است که هشت شخصیت متنوع را در سراسر شهر از بین ببرید. برای پایان دادن به ماموریت های خود می بایست وارد جزیره ای به اسم Blackreef شوید که طی اتفاقاتی درگیر لوپ زمانی شده و در پایان هر روز همه چیز مجدد تکرار میشود، شما باید بر زمان غلبه کنید و قبل از اینکه پایان روز برسد هر هشت شخصیت را از بین ببرید و ماموریت سخت تر این است جزیره را جستجو کرده تا در نهایت لوپ زمانی را غیر فعال کنید. نکته عجیب و سخت ماجرا اینجاست که اگر تو 24 ساعتی که به تان مهلت داده شده نتوانید مأموریت را به طور کامل انجام دهید همه چیز مجدد تکرار می شود برای مثال بیایید اینطور فکر کنیم که اگر هفت نفر از شخصیت ها را از بین ببرید ولی 24 ساعت شما به پایان برسد همه چیز ریست میشود و دوباره باید از اول ماموریت را آغاز کنید. حال شاید برایتان سوال پیش بیاید که در انجام مراحل کشته شوید چه اتفاقی می‌افتد؟ در جواب باید بگوییم باز هم لوپ زمانی روی مرگ شما اثر می گذارد و مجدد باید از ابتدا کار را آغاز کنید پس تنها راه حل شما برای اتمام بازی و ماموریت ها این است که قبل از 24 ساعت همه شخصیت‌ها را از بین ببرید و در نهایت لوپ زمانی را غیر فعال کنید. سوال بعدی این است که چگونه می‌شود در یک روز تمام شخصیت ها را از بین برد بطوری که هر کدام در نقطه ای خاص از شهر هستند؟ سازندگان بازی گفته اند فقط در حالتی می توانید در عرض 24 ساعت ماموریت را کامل انجام دهید که راه های مخفی و بهترین مسیر را پیدا کرده باشید. وبسایت پارسی دی ال پیشنهاد میکند دانلود بازی Rumbleverse را از دست ندهید.

یعنی در تلاش های اولیه باید سعی کنید مسیرهای سریع و مشخص را پیدا کرده تا زمان کمتری برای رسیدن به هدف ها از دست برود. بیشتر از 10 مدل سلاح قدرتمند و حرکات پارکور در اختیارتان قرار دارد تا به کمک تمامی این ویژگی ها بتوانید دشمنان را از بین ببرید و به اهداف اصلی برسید، یکی از قابلیت های که بیشتر در طول بازی انجام خواهید داد Blink است به کمک آن میتوانید جابه جایی سریعی بین نقاط داشته باشید. گیرافتادن در لوپ زمانی آنقدر هم بد نیست چراکه اشتباهات قبلی خودتان را میتوانید متوجه شوید در تلاش بعدی از راه حل و روشی خاص استفاده کنید. هر دشمن دارای ویژگی و سلاح های خاص خود است و برای شکست آنها باید مهارت های خودتان را ترکیب کرده تا قدرت های جدیدی بدست آورید. بازی کامپیوتر DEATHLOOP را میتوان یک لوپ زمانی دانست که اگر نتوانید شخصیت های پیش رو را بدون سروصدا از بین ببرید قطعا کشته خواهید شد و باید مرحله مربوط را از ابتدا آغاز کنید. تفاوتی که آغاز مراحل با دیگر بازی های این سبکی دارد این است که شما یکسری ویژگی های جدید را دریافت میکنید و شخصیت انگار از یک خواب برخواسته و عصبانیت او از تکراری بودن خوابش سبب میشود تا تمرکز بهتری را در پیش داشته باشد. البته این مورد بستگی به مهارت شما نیز خواهد داشت زیرا بازی DEATHLOOP وسعت بسیار خوبی در تمام زمینه ها از کنترل شخصیت تا گیم پلی داشته که ادامه مراحل به شما بستگی خواهد داشت. بدون شک تمام توضیحات فوق دلیلی بر دانلود بازی DEATHLOOP نخواهند بود زیرا همان طور که گفته شد این بازی از وسعت بسیار خوبی برخوردار بوده که به آسانی نمیتوان آنرا منتقل کرد پس اگر سیستم مورد نیاز بازی را در اختیار دارید برای یکبار هم که شده این بازی را تجربه کنید.

در برخی از محیط ها و بخش های بازی ممکن است چندین دشمن حضور داشته باشند این بستگی به مهارت شما دارد که بخواهید چگونه آنها را از بین ببرید اما بهترین را میتواند انداختن یک نارنجک بین آنها و فرار کردن باشد تا همگی آنها بطور کامل پودر شوند. دشمنان شما به تعداد زیاد از بخش های متنوع وارد محیط و ساختمان ها خواهند شد شما می بایست به کمک سلاح ها و قدرت های خاص خود تمامی آنها را شکست دهید. بازی کامپیوتر DEATHLOOP توسط شرکت نام آشنای Arkane Studios طراحی سپس توسط کمپانی Bethesda Softworks برای پلتفرم PC در تاریخ سپتامبر 2021 عرضه شد. این بازی توانسته امتیاز 87 از 100 را از سایت های مختلف جهانی کسب کند که نباید آنرا از دست داد.

دانلود بازی DEATHLOOP

ویژگی های نسخه DODI بازی DEATHLOOP :

 • بازی براساس نسخه Deathloop-EMPRESS فشرده سازی شده است.
 • ورژن بازی v1.769.0.5 (Build 7848766) می باشد.
 • دی ال سی های موجود در این نسخه عبارت اند از :
  • PreOrder DLC
  • Deluxe Pack
  • OST (mp3)
 • زبان بازی شامل English, Russian, French, Italian, German, Spanish – Spain, Arabic, Spanish – Latin America, Japanese, Korean, Portuguese – Brazil, Polish, Simplified Chinese, Traditional Chinese می باشد.
 • بخش صداگذاری بازی شامل زبان های English, Russian, French, Italian, German, Spanish – Spain, Spanish – Latin America, Japanese, Portuguese – Brazil, Polish است.
 • بعد از نضب بازی در تنظیمات میتوانید زبان مورد نظر را فعال کنید.
 • حجم بازی از 29.6 به 25.7 گیگابایت کاهش یافته است.
 • هیچ بخشی از بازی کسر نشده و نسخه کام بازی می باشد.
 • مدت زمان نصب بازی 2 الی 8 دقیقه می باشد.
 • کتابخانه بازی شامل Razor12911 می باشد.
DEATHLOOP is a next-gen FPS from Arkane Lyon, the award-winning studio behind Dishonored. In DEATHLOOP, two rival assassins are trapped in a mysterious timeloop on the island of Blackreef, doomed to repeat the same day for eternity.

 

0/5 (0 نظر)

تریلر DEATHLOOP

برچسب‌ها:

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- سپس با نرم افزار UltraISO درایو مجازی ساخته و بازی را Mount کنید.

2.1- بعد اینکه این نرم افزار رو نصب کردید روی فایل ایمیج راست کلیک کرده و از منوی UltraIso گزینه Mount رو انتخاب کنید تا محتویات ایمیج مانند یه دی وی دی رام نشان داده شود.

3- شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack یا EMPRESS میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- از فایل ستاپ شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید. (اگر نیست بازی خودکار کرک شده است)

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

آموزش تصویری نصب بازیهای DODI (یوتیوب)

MINIMUM:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: 64 bit Windows 10 version 1909 or higher
  • Processor: Intel Core i5-8400 @ 2.80GHz or AMD Ryzen 5 1600
  • Memory: 12 GB RAM
  • Graphics: Nvidia GTX 1060 (6GB) or AMD Radeon RX 580 (8GB)
  • DirectX: Version 12
  • Storage: 30 GB available space

RECOMMENDED:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: 64 bit Windows 10 version 1909 or higher
  • Processor: Intel Core i7-9700K @ 3.60GHz or AMD Ryzen 7 2700X
  • Memory: 16 GB RAM
  • Graphics: Nvidia RTX 2060 (6GB) or AMD Radeon RX 5700 (8GB)
  • DirectX: Version 12
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 30 GB available space

مشخصات فایل
 • حجم: 29.6 + 25.7 گیگابایت
 • فرمت فایل: EXE + ISO
 • نسخه: DODI + EMPRESS
 • متا87 از 100
 • رده سنی: PG-15
 • ورژن: v1.769.0.5 (Build 7848766)
 • تاریخ انتشار14 Sep, 2021
 • شرکت سازنده: Arkane Studios
 • قیمت: 59.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 8.7
password :

2 نظر

  داشتم صفحات پارسی دانلود رو میگشتم که چشم به بازی DEATHLOOP خورد
  اون طوری که باید و شاید مورد توجه قرار نگرفته خواهشن سایر اطلاعات تکمیلی بازی رو هم بزنید چون شرکت Bethesda Softworks تو این سبک بازی چیز بدی انتشار نمیده.

  پاسخ
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.