دانلود بازی Distorted Reality برای PC

بازی کامپیوترindieترس و بقا

دانلود بازی Distorted Reality برای PC

بازی Distorted Reality بازی ترسناک و مهیجی که به شما این امکان را میدهد تا بتوانید به عنوان شخص اول وارد یک بیمارستان شوید به جستجو بپردازید در بازی باید تمامی رازها و معماها را کشف نمایید تا بتوانید از این بیمارستان خلاص شوید بعضی از درها در بازی قفل هستند برای باز کردن آنها باید کد را پیدا کنید. بعد از بازکردن قفل مواظب باشید چراکه ممکن از پشت در چیز غیر منتظره ای باشد شما را غافل گیر کند پس با احتیاط قدم بردارید در این بازی به جز شما یک نفر دیگر نیز وجود دارد و هدفش کشتن شما است هر وقت که او را مشاهده کردید باید از دست او فرار کنید چراکه وسیله ای برای مقابله با او در اختیار ندارید و بهترین گزینه فرار می باشد.

در مکان های که خیلی تاریک هستن میتوانید به کمک چراغ قوه پیش بروید و به ماجراجویی خود ادامه دهید در بازیی مکان های مختلفی برای جستجو وجود دارد پس سعی کنید همه جا را به خوبی بگردید شاید کلید در گوشه از تاریکی باشد اما باید این را بدانید که ممکن از برای بدست آوردن هر چیز جانتان را از دست بدهید پس با احتیاط قدم بردارید.

 

 

Distorted Reality is developed and published by Berdochan. It was released in 5 Aug, 2017. Distorted Reality is a first-person survival horror, which takes place in the hospital of Alexandria. For mysterious reasons, the usual laws of physics in the hospital completely stopped working. The flow of time stopped for everyone except the protagonist … and a mysterious creature wandering around the hospital and devouring souls of those who stuck in the space-time loop…

‫0/5 ‫(0 نظر)

تریلر

باکس دانلود

دانلود بازی Distorted Reality برای PC

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

www.par30dl.com

حجم 1.33 گیگابایت
فرمت فایل ISO
نسخه PLAZA
تاریخ انتشار Aug 5, 2017
قیمت $4.99
شرکت سازنده Berdochan
نمره Steam http://store.steampowered.com/app/681780/Distorted_Reality/
  • سیستم پیشنهادی

OS: windows 7, 8 or 10

Processor: Intel core i3 or amd fx4300

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX 560 or R7 260

Storage: 3 GB available space

  • دیدگاه‌ها

    0 دیدگاه

  • نقد و بررسی‌ها

    0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر