دانلود بازی Gears 6 برای کامپیوتر

بازی کامپیوتراکشنبازی های ویژه ویژه آپدیت

دانلود بازی Gears 6 برای کامپیوتر

دانلود بازی Gears 6 برای PC – بازی چرخ دنده های 6 محصول جدیدی از شرکت Xbox Game Studios بوده که برای سال جاری آینده زمان بندی خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر جهت دانلود بازی جدید کامپیوتر Gears 6 باما همراه باشید.

دانلود بازی Gears 6 برای کامپیوتر

دانلود بازی Gears 6

خبر ساخت و شایعات مربوط به بازی Gears 6 زمانی دست به دست شد که تصویری در Xbox Era به اشتراک گذاشته شد که در این خصوص شرکت سازنده و ناشر بازی واکنشی نشان نداده ولی باتوجه به اطلاعاتی که در گذشتهع به ثبت رسیده می‌توان انتظار انتشار این بازی را داشت. اگر چنین باشد باید شاهد گیم پلی تقویت شده و طراحی بهبود یافته‌ای باشیم. پیشنهاد می‌شود جهت دانلود بازی Gears 6 برای کامپیوتر باما همراه باشید.

مشخصات کلی بازی
نام : چرخ‌دنده‌های 6
شرکت سازنده : The Coalition
ناشر : Xbox Game Studios
تاریخ انتشار : 2023 یا 2024
سبک : اکشن و تیراندازی
رده بندی سنی : 18 سال به بالا
امتیاز : 90 از 100
بازی پیشنهادی : دانلود بازی Gears 5 برای کامپیوتر

دانلود بازی Gears 6 برای کامپیوتر

بازی کامپیوتر Gears 6 انتظار می‌رود مانند نسخه 5 توسط استودیو The Coalition طراحی شود که مانند همیشه شرکت نام آشنای Xbox Game Studios آنرا منتشر خواهد نمود. تمام اطلاعات به ثبت رسیده حاکی از تصویر جدیدی بوده که در فوق برایتان قرار گرفته است که اگر چنین باشد در اواخر سال 2023 یا 2024 می‌توان شاهد انتشار این بازی باشید. پیشنهاد می‌شود باما جهت دانلود بازی Gears 6 برای PC همراه باشید.

توسعه دهنده بازی یعنی The Coalition قصد دارد ماهیت کلی بازی را به سمت گیم های ترسناک سوق دهد که اگر این اتفاق رخ دهد بی شک میتوان شاهد حضور بازی چرخ‌دنده‌های 6 در میان بهترین بازی های ترسناک PC بود. البته این مورد در قوانین ایکس باکس وجود نداشته ولی اگر توافق های اولیه میان آنها صورت گیرد میتوان شاهد یکی از بهترین بازی های تاریخ جهان بود.

اخبار و حواشی جدیدی که از سوی شرکت The Coalition منتشر شده نشان دهنده آن بوده که ایکس باکس استودیو زمان زیادی را برای توسعه بازی سپری نموده. این موضوع در حالی به واقعیت تبدیل شدن که خبری از روند توسعه آن به دست نرسیده بود و با گذشت چندین مرحله از ساخت بازی ، افشاگران متوجه این موضوع شدند.

اخیرا در پادکست Kinda Funny Xcast اطلاعاتی مطرح شده که نشان می‌دهد قرار است این بازی در تابستان سال جاری به‌طور رسمی معرفی شود و اطلاعات بیشتری از آن در اختیار گیمرها قرار بگیرد. تقریبا 5 سال پیش بود که اطلاعات و شایعات اندکی از بازی منتشر شد و حال در سال 2024 انگار قرار است شاهد معرفی آن باشیم.

‫4.8/5 ‏‫(8 نظر)‬
باکس دانلود

دانلود بازی Gears 6 برای کامپیوتر

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

www.par30dl.com

حجم بزودی ...
تاریخ انتشار 2025
قیمت 79.99 دلار
شرکت سازنده Xbox Game Studios
متا 90
رده سنی PG-18
  • دیدگاه‌ها

    3 دیدگاه

  • نقد و بررسی‌ها

    0 نقد و بررسی

۱۵۰

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر