دانلود بازی Sifu برای کامپیوتر – نسخه CODEX + DODI

دانلود بازی Sifu برای کامپیوتر - نسخه CODEX + DODI

Sifu سیفو نام استاد شما است که بهمراه خانواده شما طی حمله مافیای چینی کشته شده اند. اکنون با تمام عصبانیت و غمی که دارید به سراغ عاملین این جریان بروید زیرا زمان حسابرسی رسیده است و باید تمامشان تقاص خون هایی که ریخته اند را پس بدهند. مسیر سختی را در پیش خواهید داشت زیرا قرار است با گروه های بسیاری درگیر شوید که همگی از سلاح های سرد برخوردار هستند. برای دانلود بازی Sifu باما همراه باشید که ویژگی های خوبی از بازی برایتان معرفی شده است.

 

آموزش نصب بازی سیفو کامیپوتر (اختصاصی پارسی دانلود)

دانلود بازی Sifu

Sifu عنوان یکی از سرگرم کننده ترین بازی های ویدیویی برای کامپیوتر است که توسط Sloclap در حال ساخت بوده و قرار است توسط Sloclap و Microïds در سال 2022 برای پلتفرم PC عرضه شود که قرار است برای پلتفرم های PlayStation 4, PlayStation 5, Microsoft Windows عرضه شود. این بازی در بخش ظاهری که اصلی ترین بخش آنرا شامل میشود کیفیت خوبی را داراست. کیفیتی که توسط موتور نام آشنای Unreal Engine 4 پیاده سازی شده است و بدون شک میتواند لحظات با کیفیتی را در اختیار گیمر قرار دهد. بازی سیفو بصورت حرفه ای امکان پخش کیفیت 4K را دارا میباشد که این مورد بصورت 60 فریم بر ثانیه قابل پخش خواهد بود. این بخش از بازی سیفو بصورت انیمیشنی شبیه سازی شده است که در اجرای بازی هیچ مشکلی بابت لگ نخواهید نداشت زیرا در ساخت آن از روش های نوین روز دنیا استفاده شده است که این مورد را از بین برده است. اگر از دوست داران بازی های مبارزه ای تن به تن هستید شدیدا پیشنهاد میشود بازی خدای جنگ کامپیوتر را از دست ندهید. استفاده از اکشن های تصویری در ساخت بازی سبب شده است تا گیمر با صحنه های زیبایی رو به رو شود که اصلی ترین بخش این بازی را شامل میشود. طراحی جزئیات نیز به بهترین شکل ممکن انجام شده است و این مورد با صداگذاری عالی که در بازی قرار گرفته به تکامل رسیده است. وجود افکت های صوتی زیبا در کنار موسیقی زیبا میتواند گیم پلی بهتری را نسبت به بازی های مشابه در اختیارتان قرار دهد. بدون شک دلایل بسیاری برای دانلود بازی Sifu وجود دارد که یکی از اصلی ترین آنها گیم پلی بازی بوده که در سبک اعتیادآور قرار دارد. جهت دانلود بازی Sifu باما همراه باشید.

 

 

گیم پلی که میتواند شمارا برای روز های بسیار سرگرم کند و چالش های دشواری را برای سرگرمی در مقابل شما قرار دهد. دشمنانی که در مقابل شما قرار میگیرند سعی براین دارند تا یک محاصره برایتان بوجود آورند که برای فرار از این چالش میتوانید از در و دیوار بالابروید و یا از روی مبلمان و وسایلی که در اطراف میبینید استفاده کنید و در همین بین به دشمنان خود ضربه بزنید که این مورد یکی از راه های بازی است و اقدامات دیگری نیز میتوانید انجام دهید. این چالش ها با شخصیت های منفی مختلفی همراه هستند که بعنوان یک شخصیت درستکار باید از سد تمامی آنها عبور کنید زیرا مسیری که قدم به آن گذاشته اید راهی برای بازگشت ندارد و از جوانی تا میانسالی را باید در این مراحل حضور داشته باشید. وجود خط داستانی عالی و رو به رو شدن با افراد مختلف میتواند شمارا با داستانی عالی رو به رو کند که شدیدا پیشنهاد میشود این بازی را از دست ندهید. بازی Sifu بصورت سوم شخص طراحی شده است که از نبرد های تن به تن شدیدی برخوردار است. نبرد هایی که نمیتوانید به آسانی از آنها عبور کنید زیرا قدرت و ویژگی هایی که در مقابل شما قرار گرفته اند بیشتر از مهارت هایی است که در اختیار دارید. همین مورد سبب خواهد شد تا در زمان بیکاری بدنبال تقویت خود و ارتقاء دادن مهارت ها باشید. مهارت هایی که مبارزه با سلام سرد تا مبارزات تن به تن را شامل میشود. در ادامه توضیحات دانلود بازی Sifu برای کامپیوتر باما همراه باشید.

دانلود بازی Sifu برای کامپیوتر - نسخه CODEX + DODI

در برخی از مراحل شما با دستان خالی باید در مقابل دشمنانی قرار بگیرید که مسلح هستند. کوچک ترین برخورد شمشیر یا چوب با شما میتواند خونریزی یا مشکلاتی را در عملکرد شما بوجود آورد که در مراحل باید تمرکز بالایی را داشته باشید. بازی در یک شهر خیالی واقع در چین جریان دارد که داستان مربوط به یک دانش آموزش کونگ فوکار را روایت میکند. جوانی که خانواده اش توسط یک گروه مافیایی به قتل رسیده است و دلیلی برای زندگی ندارد تا اینکه بدنبال انتقام میرود. انتقامی که باید از سران بسیاری گرفته شود و زمان حسابرسی رسیده است. این بازی جدید اکشن از جایی آغاز میشود که شما در اولین روز های از دست دادن خانواده خود قرار دارید و راهی جز قصه خورد ندارید. این غم و اندوه قرار است به دلیلی برای کشتار تبدیل شود. سیفو دروغ نمی گوید… آن مرد خوب است، این جمله را بطور کامل در بازی لمس خواهید کرد زیرا تصویر سازی های بدی علیه شما در حال شکل گیری است که نباید اهمیتی به آنها بدهید. حرف های زیادی در شهر علیه شما در حال گفتن است که اگر بخواهید به آنها پاسخ دهید بدون شک از هدفی که در سر دارید دور خواهید شد. باما جهت دانلود بازی Sifu همراه باشید.

دانلود بازی Sifu | دانلود سیفو برای کامپیوتر

دانلود بازی سیفو برای کامپیوتر

سیفو از دوران جوانی تا میانسالی را در این زمینه قدم برخواهد داشت تا زمانی که بتواند ریشه گروه های مافیایی را در چین بخشکاند. نام سیفو از جایی خواهد آمد که شما برای یادگیری کونگ فو به سراغ فردی بنام سیفو خواهید رفت که او نیز بهمراه خانواده شما به قتل خواهد رسید و برای زنده نگه داشتن نامش این اسم را روی خود میگذارید. اسمی که میتواند ترس و استرس بسیاری را برای دشمنان داشته باشد. ساخت مراحل بازی کامپیوتر Sifu به نحوی انجام شده که ممکن است در برخی از مراحل فقط در راهروهایی حضور داشته باشید که مملو از نیروهای دشمن است و در انتهای راهرو رئیس این گروه قرار دارد که بدون شک قدرتش بیشتر از نیروهایش است. در چین یک رسم وجود دارد که هر کسی قدرت بیشتری را در کونگ فو داشته باشد میتواند رئیس قبیله یا گروه شود که نباید این مورد را نادیده بگیرید. در طول بازی با شخصیت و دشمنان بسیاری رو به رو میشوید که در برخی از چالش ها قدرت آنها بیشتر از شما است و برای شکست دادنشان باید تمرکز خود را بالاببرید و عکس العمل های خوبی را نشان دهید. ناگفته نماند که برخی از شخصیت های موجود در بازی Sifu بعنوان دوست به شما نزدیک میشوند که برخی دوستان واقعی و برخی گرگ در لباس میش هستند. وجود یک سیستم زمانبندی عالی در بازی شمارا با ویژگی های بسیاری رو به رو میکند که با پشت سر گذاشتن هر مرحله از بازی سن شما نیز بیشتر خواهد شد و تجربه بیشتری را کسب خواهید نمود.

 

 

بازی سیفو در این زمینه آیتم های بسیاری را برایتان در نظر گرفته است که با یک گیم پلی طولانی مدت میتوانید سروکار داشته باشید. بازی سیفو در دو حالت آنلاین و آفلاین اجرا میشود که بخش آفلاین بازی مواردی است که در فوق به آن اشاره شده و بخش آنلاین شامل ویژگی های بسیاری است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. رقابت با کاربرانی از سراسر جهان در حال شکل گیری است که دو شکل PVP و PVE میتوانید آنرا اجرا کنید. سیستمی که با کسب امتیاز رتبه های مختلفی به شما میدهد و با افزایش دادن آن میتوانید جایگاه خود را در لیگ جهانی بازی ارتقاء دهید و در میان برترین بازیکنان بازی Sifu قرار بگیرید. جوایز و پاداش های خوبی در این لیگ وجود دارد که اگر بتوانید آنها را کسب کنید قطعا در خرید بخش های مختلف برای سفارشی سازی بازی بکارتان خواهد آمد. اگر شما نیز از دوست داران بازی های نقش آفرینی و اکشن و Absolver هستید شدیدا پیشنهاد میشود دانلود بازی Sifu را از دست ندهید. شرکت سازنده بازی یعنی Sloclap قرار بود بازی را در اواخر سال 2021 عرضه کند که با مشکلاتی مواجه شد و انتشار آن به سال 2022 موکول شد. با توجه از شناختی که از این شرکت داریم بی‌دلیل انتشار بازی خود را عقب نخواهد انداخت و مطمئن باشید که یک بازی منحصر به فرد در حال ساخت است. فشرده بازی سیفو نیز بصورت تست شده در اختیار شما قرار گرفته است که میتوانید آنرا دریافت کنید.

 

 

برای دانلود بازی Sifu دلایل زیادی وجود دارد که با خواندن توضیحات فوق میتوانید متوجه کیفیت بالای بازی سیفو شوید. در این میان آپدیت های مختلفی از بازی عرضه شده است که نسخه فشرده بازی سیفو را با ترافیک نیم بهاء میتوانید از سایت پارسی دانلود دریافت کنید. لازم به ذکر است بدانید که بازی شامل تمام دی ال سی و آپدیت های عرضه شده بوده که پیشنهاد میشود دانلود بازی Sifu را از دست ندهید. در روز های اولیه ساخت این بازی کاربران و نقد های بسیاری علیه سیو شکل گرفت که شرکت سازنده به نوعی از ادامه روند ساخت بازی ناامید شده بود. در همین زمینه بادرنظر گرفتن ویژگی و بخش های جدید قصد داشتند تا تمام نقد های منفی که علیه بازی شکل گرفته بود را در لحظه انتشار بازی از بین ببرند. بی تردید یکی از بهترین بازی هایی که در سبک های نقش آفرینی و اکشن میتوان از آن نام برد همین بازی بوده که پیشنهاد میشود دانلود بازی Sifu را از دست ندهید.

شرکت سازنده با ارتباط و هوش مصنوعی بسیار خوبی که در ارتباطات بازی قرار داده است میتواند گیمر را در طول رویداد های بسیار همواره با چالش های جدید رو به رو کند که در این زمینه اگر از دوست داران بازی های نقش آفرینی هستید در ادامه باما همراه باشید. طراحی زیبا با گرافیک دیدنی میتواند نظر هرشخصی را به بازی جلب کند که اگر از سیستم مورد نیاز اجرای بازی برخوردار هستید پیشنهاد میشود آنرا روی بالاترین حد ممکن قرار دهید که بی تردید میتواند زیبایی های خاصی را به بازی منتقل کند. بطور کلی اگر قصد دارید بازی جدید و نوآورانه ای را تجربه کنید پیشنهاد ما به شما دانلود بازی Sifu برای PC است.

دانلود بازی Sifu | دانلود سیفو برای کامپیوتر کرک CODEX نیم بهاء ✔️ DODI

دانلود بازی سیفو | بازی کامپیوتر Sifu یک نسل جدید از بازی های اکشن بوده است که سایت پارسی دی ال مفتخر بوده تا اطلاع رسانی این بازی را برای اولین بار در اختیار شما عزیزان قرار دهد. در این زمینه میتوانید به نسخه ادیت شده بازی سیفو دسترسی داشته باشید که این نسخه شامل تمامی دی ال سی و پک های عرضه شده بوده است. اگر بدنبال یک بازی متفاوت به نسبت گیم های امروزی هستید باید بدانید که این محصول گزینه خوبی برای سرگرمی بوده است که با ویژگی های بالای آن میتوانید برای ساعات طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم مراحلی شوید که برایتان درنظر گرفته شده است. باما جهت دانلود نسخه فشرده بازی Sifu برای کامپیوتر همراه باشید.

ویژگی های نسخه DODI بازی Sifu: Digital Deluxe Edition :

 • بازی براساس نسخه SIFU-CODEX + SIFU.Update.v1.5.3.369-CODEX + Sifu.Update.v1.07- demde فشرده شده است.
 • بازی براساس آپدیت v1.7.3.464 (March 3, 2022) کم حجم شده است.
 • نسخه Digital Deluxe Content بازی فشرده سیفو شامل  Avatars ، Artbook ، Soundtrack (MP3) میباشد.
 • زبان های English, Chinese – Simplified, Chinese – Traditional, Dutch, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Spanish – Spain, Turkish در این نسخه موجود است.
 • برای انتخاب زبان از تنظیمات میتوانید اینکار را انجام دهید.
 • حجم بازی از 14.9 به 7.9 گیگابایت کاهش یافته است.
 • هیچ بخشی از بازی حذف نشده و نسخه کامل بازی میباشد.
 • مدت زمان نصب 2 الی 7 دقیقه میباشد.
 • کرک های ElAmigos, KaOsKrew, FitGirl, Masquerade در این نسخه موجود است.
 • برای دانلود بازی Sifu با ترافیک نیم بهاء باما همراه باشید.

 

4.7/5 (3 نظر)

تریلر Sifu

مشخصات فایل
 • حجم: 14.9 + 7.9 گیگابایت
 • فرمت فایل: EXE + ISO
 • نسخه: DODI + CODEX
 • متا90 از 100
 • رده سنی: PG-16
 • ورژن: Digital Deluxe Edition (v1.7.3.464 + Bonus DLCs + MULTi14)
 • تاریخ انتشار2022
 • شرکت سازنده: Sloclap و Microïds
 • قیمت: 39.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 9.0
password :

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- سپس با نرم افزار UltraISO درایو مجازی ساخته و بازی را Mount کنید.

2.1- بعد اینکه این نرم افزار رو نصب کردید روی فایل ایمیج راست کلیک کرده و از منوی UltraIso گزینه Mount رو انتخاب کنید تا محتویات ایمیج مانند یه دی وی دی رام نشان داده شود.

3- شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack یا CODEX میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

آموزش نصب نسخه فشرده بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- از فایل ستاپ شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید. (اگر نیست بازی خودکار کرک شده است)

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

MINIMUM:

 • OS: Windows 8.1
 • Processor: AMD FX-4350 or Intel Core i5-3470 or equivalent
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: Radeon R7 250 or GeForce GT 640 or equivalent
 • Storage: 22 GB available space

RECOMMENDED:

 • OS: Windows 10
 • Processor: AMD FX-9590 or Intel Core i7-6700K or equivalent
 • Memory: 10 GB RAM
 • Graphics: GeForce GTX 970 or Radeon R9 390X or equivalent
 • Storage: 22 GB available space

0 نظر

  نظر من در مورد توضیحات بازی :
  سی‌فو که در ابتدا عرضه شد با محبوبیت بالایی مواجه گردید که در این زمینه اگر نرخ دانلود بازی را کمی بررسی کنید متوجه خواهید شد که این بازی با گذشت ماه های طولانی از انتشارش هنوز هم جزو یک بازی محبوب اکشن بشمار میرود که در لیست بهترین بازی های اکشن به جایگاه خوبی دست‌یافته است. نبرد های تن به تن و حضور در مکان های متنوع جهت فایتینگ میتواند شما را با نحو ساخت بازی های جدید آشنا کند. در این خصوص و طبق توضیحات بازی میتوان این گزینه را دلیل خوبی برای سرگرمی دانست.

  پاسخ

  سلام روی این سیستم با لگ اجرا میشه
  رام 6گیگ
  سی پی یو دو هسته ای اینتل

  پاسخ

  برنامه ای که گفتین نصب کردم روی ایکون میزنم دوباره ارور run time میده

  پاسخ

  بررسی کنید که بازی اجرا هست در تسک منیجر یا خیر و اگر نبود از طریق ویندوز دیگری تست کنید.

  اقا من همه چیو نصب کردم ایکون برنامه هم هست بعد visual c++هم نصب کردم ولی میزنم روی ایکون برنامه(فایل کرک هم توی همون پوشه اکسترک کردم) تا روی ایکون برنامه میزنم مینویسه ارور run time visual c++
  و اینم قبلش مینویسهthe fallowing component are required to run this program

  پاسخ

  من یک مشکل داشتم وقتی وارد بازی میشم میاره بالا وقتی به اون صفه ی دودی میرسه سفه سیاه میشه وهیچ تصویری بالا نمیاد

  پاسخ

  سلام رضا
  بازی رو از طریق ویندوز دیگری اجرا کنید.

  من وقتی روی ایکون بازی میزنم برام اپیک گیم باز میشه

  پاسخ

  سلام خسته نباشیىد ببخشید من موقعی که لانچیر رو باز میکنم نمیاد بالا یعنی همینطور داره لود میشه تو لانچر و اصلا بالا نمیاد من نسخهDODI رو دانلود کردم میشه بگید مشکل از کجا هست من تازه ویندوزم را عوض کردم

  پاسخ

  سلام رهام جان
  وقتی روی ستاپ کلیک میکنید یه صفحه بالا میاد که اونجا یه دونه کلیک روی صفحه کنید و از کیبورد فلش بالا رو بزنید تا بره برای نصب بازی.

  ببخشید بدون دسته هم میشود بازی کرد یعنی با کیبورد بازی کرد؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  سلام رهام جان
  بله بازی در اصل برای کیبورد ساخته شده است.

  این کاری که گفتین رو انجام دادم باز ارور a d3d11 compatible gpu feature level 11.0 shader model 5.0is required to run the engine

  پاسخ

  دوست عزیز این ارور مربوط میشه به کارت گرافیکتون که توان اجرای بازی رو نداره. ولی اگر می خواید بازیو اجرا کنید از این برنامه استفاده نماید.Dxcpl.exe

  سلام من بازی رو نصب کردم ولی این ارور رو میده the following component s are required to run this program microsoft visual ++c runtime

  پاسخ

  برنامه microsoft visual ++c رو نصب کنید بنیامین جان.

  سلام خسته نباشید نسخه dodi با نسخهcodex چه فرقی داره

  پاسخ

  سلام بنیامین
  تفاوتی نداره فقط نسخه DODI فشرده و کم حجم بازی هست که حذفیات هم نداره.

  پس مشکل از سیستم شماست دوست عزیز ویندوز عوض کنید.

  An error occurred while unpacking: Unable to write data to disk! Unarc.dll returned an error code: _11 ERROR: file write operation failed ارور اینه کمکم کنید لطفا

  پاسخ

  1- بررسی کنید فضای کافی برای نصب بازی دارید یا خیر.
  2- اگر فضا اوکی بود برنامه VC Redist رو نصب کنید.
  3- اگر دو مورد بالا نیز مشکل رو برطرف نکرد هارد سیستم رو یکبار یکپارچه سازی کنید.
  4- در صورت رو به رو شدن با مشکل بازی رو به صورت Safe Mode نصب کنید.
  از اولین مورد دونه دونه انجام بدید این موارد رو.

  من وقتی که نصبش میکنم به ارور …An error occurred while برمیخورم

  پاسخ

  پوشه ای که شامل فایل نصبی هست رو بطور کامل در درایو C انتقال بدید و سپس نصب نمایید بازی رو.

  تا الان که از خدا عمر گرفتم هیچ سایتی رو مثل ……. و پارسی دانلود ندیدم که به بازی ها ارزش بدن. دمتون گرم خدایی آموزش نصب ویدیویی و پاسخگویی سریع نظرات واقعا بهترین سایت هستید برعکس سایت های دیگه که بازی رو انتشار میدن و تمام دیگه نه نظراتی نه پاسخگویی نه چیزی. من دانلود بازی Sifu رو از پارسی دی ال گرفتم سالم بودن دمتون گرم البته اون تیک رم 2 رو زدم چون رم من 4 هست و ترسیدم که نکشه بازی رو برای همین زدم.
  حرف ندارید مرسی

  پاسخ

  سلام خوبین خداقوت
  اقا من نصب کردم فقط موقع پلی ارور a d3d ….shader level 11 up to 5

  پاسخ

  سلام خسته نباشین برای من ارور میده موقع اجرا
  میگه فایل D3DCOMPILER_43.dll وجود نداره چیکار کنم

  پاسخ

  و اینکه من یعد اکسترکت زدم ستاp یعنی همین کار هایی که در سایت بود نکردم ایراد نداره ؟ ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ

  هنگام اکسترکت باید آنتی ویروس و اینترنت غیرفعال باشد. شما بازی سیفو رو نصب کردید اجرا کنید اگر ارور نداد مشکلی نداره میتونید بازی کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.