دانلود بازی Evil Dead: The Game برای کامپیوتر – نسخه 0xdeadc0de + DODI

دانلود بازی Evil Dead: The Game (شیطان کُشی کامپیوتر) تریلر رسمی

Evil Dead: The Game عنوانی کُشنده و عصبانی کننده که گیمرهای بسیاری در انتظار انتشار آن هستند. سبکی که در بین بازی های ترسناک و مبارزه با زامبی قرار دارد که بدون شک جایی برای خودنمایی بازی های دیگر نخواهد گذاشت. این بازی که به اویل دد یا همان کشنده شیطان معروف است یک سبک نوین از بازی های بقاء و مبارزه با زامبی است که بدون شک در سال 2022 حرف های بسیاری برای گفتن خواهد داشت. برای بررسی بازی Evil dead The game باما همراه باشید که موارد خوبی را برایتان آماده نموده‌ایم.

عناوینی که در سبک ترس و بقا عرضه میشوند بدون شک از محبوبیت بسیار برخوردار خواهند بود چراکه دوستداران این سبک هر روز بیشتر میشوند و سازندگان نیز تمامی تلاش خودشان را انجام میدهد تا این بازی ها بهتر و با گرافیکی خارق العاده تر عرضه شوند. در سبک ترس و بقا بیشتر هدف شما باید فرار از دست موجودات و دشمنان مختلف باشد در کمتر بازی در این سبک شاهده هستیم که در آن بتوانید از خود دفاع کنید اگر چنین قابلیتی وجود داشته باشد بصورت جزئی در بازی پیاده سازی شده بیشتر هدف روی فرار خواهد بود.

دانلود بازی Evil Dead: The Game

عنوان بازی جدید کامپیوتر و فوق العاده Evil Dead: The Game با الگو برداری از سری مرده شریر توسط استودیوی Saber Interactive طراحی و ناشر آن Boss Team Games می باشد. این بازی پلیرها را در مبارزه هایی PvP قرار خواهد داد که می بایست دستاوردهای مختلف را به دست آورید، نکته جالبی که در این گیم وجود دارد این است که میتوانید درخت مهارت را در اختیار خود داشته باشید تا با بازگشایی مهارت های مختلف به قدرت خود اضافه نمایید. در بازی سلاح های عالی وجود دارد که با در اختیار گرفتن آنها میتوانید به ماموریت ها بپردازید و تمامی موجودات پیش رو را از میان بردارید، منابع خود را مدیریت کنید و با غارت کردن آیتم های بیشتر در طول بازی سعی کنید با منابع کافی در مپ حرکت کنید تا مشکلی برای شما به وجود نیاید. در بازی 4 شخصیت متنوع وجود دارد که هر کدام قدرت و مهارت های خاص خودشان را دارند به نحوی میتوانند داستان بازی را پیش ببرند، با دوستان خود تیمی قدرتمند تشکیل دهید و به مپ بازی وارد شوید یک گیم پلی خارق العاده را تجربه کنید.

وقتی وارد جریان بازی میشود انبوهی از زامبی های وحشی به سمت شما و تیم تان حمله ور خواهند شد تنها چاره شما شلیک های مداوم به سمت آنها خواهد بود، هیچ آسودگی در بازی وجود ندارد بطور مداوم و مرتب باید به تیراندازی خود ادامه دهید تا بتوانید بیشتر زامبی ها را از میان بردارید. هم میتوانید از سلاح های سرد و هم از سلاح های پیشرفته تر استفاده کنید تا هدف خود را پیش ببرید، بر طبق تریلری که از بازی منتشر شده بود قرار شد این بازی در سال 2021 برای PS5 ، Xbox Series X / S ،PS4 ، Xbox One و PC عرضه شود. اما همچنان خبری از انتشار این عنوان نیز مشخص است که تغییراتی رخ داده که میتوان گفت دلیل این تغییر زمانی میتواند اضافه شدن ویژگی های جدیدتر به بازی باشد.

 

ok

 • رده سنی بازی 18+ تعیین شده است که باید این مورد را حتما مد نظر داشته باشید زیرا این بازی شوخی با کسی ندارد.

 

دانلود بازی Evil Dead: The Game (شیطان کُشی کامپیوتر) تریلر رسمی

شخصیت های Ash Williams، Kelly Maxwell، Pablo Simon Bolivar در بازی وجود دارند که پلیرها میتوانند هر یک از آنها را انتخاب و به محیط بازی وارد شوند، همانطور که اشاره شد هر شخصیت قدرت و قابلیت مخصوص به خود را دارا می باشد و پلیرها میتوانند در ادامه ویژگی های جدیدتری را برای آنها بازگشایی نمایند. جالب است وسیله نقلیه در گیم وجود دارد که بازیکنان میتوانند با در اختیار گرفتن آنها در مپ حرکت کنند و اگر با دسته ای از زامبی ها برخورد کردند آنها را زیر کنند. با تاخیری که در انتشار بازی به وجود آمده حال قرار شده این عنوان جذاب و مهیج در فوریه 2022 عرضه شود، به عنوان تیمی متشکل از چهار بازمانده، کاوش، غارت، مدیریت ترس خود و یافتن آیتم‌های کلیدی برای مهر و موم کردن رخنه بین دنیاها در یک بازی الهام گرفته از هر سه فیلم اصلی Evil Dead و همچنین مجموعه تلویزیونی اصلی Starz Ash vs Evil Dead بازی کنید.

بازی Evil Dead: The Game با جلوه های بصری واقع گرایانه و فیزیک، ظاهر فوق العاده در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بهترین تجربه ها را در یک گیم ترسناک بدست آورید. وقتی مبارزه را آغاز میکنید باید از تمامی مهارت های خود استفاده کنید نکته مهم این است که ثابت در یک نقطه نمانید و بطور مداوم در حال حرکت باشید تا زامبی هایی که به شما نزدیک میشوند نتوانند صدمه ای به شما بزنند وگرنه با چند ضربه ساده به سرعت کشته خواهید شد دیگر دوستان خود باید با سختی بیشتر به مبارزه با زامبی ها بپردازند. سلاح های خود را برداشته برای شروع یک جنگ خونین آماده شوید به هر طریقی شده سعی کنید تا تمامی زامبی ها را از بین ببرید تا منطقه ای که در آن حضور دارید پاک شود. بازی در دنیای جدیدیی جریان دارد که شمارا با سبک نوینی از زامبی ها آشنا میکند که نباید دست کم گرفتشان. طبق اطلاعات جدیدی که به ثبت رسیده این بازی قرار است در 13 می 2022 مطابق با 23 اردیبهشت 1401 عرضه شود که زمان بسیاری برای انتشار آن باقی نمانده است و کاربران میتوانند منتظر عرضه شدن یک بازی عالی و سرگرم کننده باشند.

مرده شریر: بازی (Evil Dead: The Game)

براساس تریلر جدیدی که از این بازی عرضه شده است میتوان گفت که سبک جدیدی از بازی های مبارزه با زامبی در حال شکل گیری است. زامبی های جهش یافته با قدرت های جدید که به نوعی برای اولین بار توسط این بازی قرار است رونمایی شود و اگر بتواند المان های موجود در بازی را به شکل خوبی پیاده سازی کند قطعا میتواند پرچمدار این سبک در آینده باشد. این بازی در زمینه شخصیت و کاراکتر ها به شکل خوبی کار نموده است که از طراحی چهره تا خط داستانی مربوط به هر شخصیت را میتوانید با کیفیت بالا دنبال کنید. در همین زمینه شرکت سازنده بدنبال گسترش دادن بازی خود است که میتواند گیم پلی طولانی مدتی را برای سرگرمی در اختیار شما قرار دهد. استفاده از سبک ترسناک در کنار خط داستان مناسب سبب شده است تا کاربران بسیاری منتظر عرضه شدن این بازی باشند که از دید پارسی دانلود بعد از انتشار میتواند گزینه خوبی برای سرگرمی بشمار بیاید. البته نباید این مورد را نادیده گرفت که رده سنی بازی 18+ تعیین شده است که شامل صحنه های خشونت آمیز و ترسناک بسیاری میباشد. اگر از دوست داران بازی های اکشن و مبارزه با زامبی هستید پارسی دانلود پیشنهاد میکند بازی مرده شریر: بازی را از دست ندهید.

بررسی بازی Evil dead The game

بررسی بازی Evil dead The game

در ابتدای توضیحات مربوط به بررسی بازی Evil dead The game باید بدانید که سبک متفاوت و ترس واقعی از اصلی ترین ویژگی های این گیم بشمار رفته که میتوانید استرس و ترس های جدیدی را برای اولین بار تجربه کنید. در واقع بازی مرده شریر با یکسری المان های نوین پابه دنیای بازی های کامپیوتری نهاده است که در این زمینه به‌عنوان یک گیمر شاید احساس گمراهی و گنگی درآن داشته باشید.

وجود ویژگی های بالا سبب این گمراهی خواهد بود زیرا طبق بررسی های به‌عمل آمده باید بدانید که این بازی از زاویه جدیدی طراحی شده است. منتظر عرضه بازی در روز های آتی باشید که نسخه فشرده و کرک شده بازی Evil dead The game را به محض عرضه دراختیارتان قرار خواهیم داد. طراحی چشمنواز و باکیفیت بازی میتواند مسیر درست و اصولی برای سرگرمی را برایتان تداعی کند.

تریلر گیم پلی بازی Evil dead The game را اگر مشاهده کرده باشید متوجه توضیحات فوق خواهید شد. متوجه سبک متفاوت و طراحی زیبا که امروزه درسبک بازی های ترسناک چنین ویژگیهای کمتر دیده شده است که این بازی را میتوان آغازگر نسل جدیدی از بازی های ترسناک دانست.

در ادامه توضیحات مربوط به بررسی بازی Evil dead The game باید بدانید که شخصیت و کاراکتر های بسیاری در بازی حضور داشته که همگی آنها دشمن شما نبوده و برخی به‌عنوان همراه و دوست پابه این بازی نهاده اند که تشخیص دادن این مورد به‌عهده شما خواهد بود. برای دانلود نسخه فشرده بازی Evil Dead: The Game باما همراه باشید.

نسخه جدید بازی که بانام Evil Dead: The Game 1.0.4.0 عرضه شده است شامل ویژگی های خوبی بوده که به شما این اجازه را میدهد تا عملکرد بهتری را در بازی داشته باشید. همچنین میتوانید شاهد رفع باگ و مشکلات احتمالی بازی باشید که بطور کلی سبک بهتری دراختیارتان قرار خواهد گرفت. ورژن 1.0.4.0 بازی به‌صورت فشرده برای دانلود قرار گرفته است که پیشنهاد میشود آنرا از دست ندهید.

ویژگی های نسخه فشرده بازی Evil Dead: The Game :

 • بازی براساس نسخه Evil.Dead.The.Game.Epic-ALI213 + Online Fix thanks to 0xdeadc0de and Zøg فشرده سازی شده است.
 • در بخش زبان میتوانید به زبان های English, French, Italian, German, Spanish – Spain, Russian, Portuguese – Brazil دسترسی داشته باشید.
 • صداگذاری بازی تنها از زبان انگلیسی پشتیبانی میکند.
 • بعد از نصب در تنظیمات میتوانید زبان مربوط را تغییر دهید.
 • حجم بازی از 10 به 7 گیگابایت کاهش یافته است.
 • هیچ بخشی از بازی حذف نشده و نسخه کامل بازی است.
 • مدت زمان نصب بازی 1 الی 2 دقیقه خواهد بود.
 • از ویژگی های Razor12911 در این نسخه استفاده شده است.

مراحل اجرای بدون مشکل بازی :

 • از طریق modkit hello near بازی را به اکانت خود وارد کنید.
 • سپس روی Launcher.exe کلیک نمایید.
 • بازی را از صفحه Hello Mod Kit که باز شده در کتابخانه EGS اجرا کنید.
 • بعد از انجام موارد فوق مرورگر شما باز خواهد شد که باید روی Allow کلیک نمایید.
 • بازی را در فایروال خود قرار دهید و از آن لذت ببرید.

نسخه فشرده بازی Evil Dead: The Game را با ترافیک نیم بهاء میتوانید از سرور های پرسرعت پارسی دانلود دریافت کنید.

 

4.7/5 (3 نظر)

تریلر Evil Dead: The Game

مشخصات فایل
 • حجم: 9.9 + 7 گیگابایت
 • فرمت فایل: EXE
 • نسخه: DODI + 0xdeadc0de
 • متا88 از 100
 • رده سنی: PG-18
 • ورژن: 1.0.4.0
 • تاریخ انتشار2022
 • شرکت سازنده: Saber Interactive
 • قیمت: 18.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 8.8
password :

آموزش نصب بازی 0xdeadc0de :

 • ابتدا برای خود یک اکانت اپیک گیمز بسازید و اگر دارید وارد آن شوید.
 • در بخش جستجو Hello Mid Kit را انتخاب و سپس بازی را به پروفایل خود وارد نمایید.
 • دیتای دانلود شده از پارسی دی ال را در مسیر مربوط قرار دهید تا شناسایی انجام شود.
 • از لانچر موجود در فایل دانلود شده میتوانید بازی را اجرا کنید.

0 نظر

  بله طبق نکات ذکر شده نصب کردم

  پاسخ

  سلام من نسخه DODI دانلود کردم کارهایی که گفتید و انجام دادم وارد بازی میشم میزنه انلاین نیستید و هم همون صفحه اول میمونه

  پاسخ

  سلام سیروس
  بازی رو طبق روشی که در بخش نکات و راهنمای ذکر شده بود نصب کردید ؟

  سلام خسته نباشین چند روز پیش اجرا میشود الان ارور میده

  the online service is currently unavailable

  ممنون میشم راهنمایی کنین

  پاسخ

  سلام مصطفی
  بازی رو حذف کنید و سپس تست نمایید.

  سلام
  بازی بخش آفلاین هم داره
  یا فقط آنلاین هست؟!

  پاسخ

  داداش بالاخره بازی کی عرضه میشه به شدت منتظر کشتن شیطان هستم :)))
  یه سوال منظور از شیطان آدم هایی هستند که تبدیل به زامبی شدن ؟ اگر این طوری باشه خدا بخیر کنه چون در آینده بدتر از این هم بهمون میگن. :))))))))))))
  نه شوخی کردم بازی خوبی هست منتظر عرضه و کرک شدن بازی هستم به شدت فقط اگر میشه زمان عرضه بازی رو هم بگید که منتظرش باشیم.

  پاسخ

  منظور از شیطان کشی بله آدم هایی هستند که روحشون تسخیر شده و به زامبی تبدیل شدن. زمان عرضه بازی دقیقا مشخص نشده هنوز ولی اگر بیاد توی سایت قرار میگیره.

  با نام شیطان کشی مارو جذب کردید و گفتید کرک هست ولی نبود چرا ؟ :)) شوخی کردم دمتون گرم که سریعتر از بقیه سایت ها حداقل اخبار رو قرار دادید که بدونیم قرار بازی کی عرضه بشه. به نظر شما این بازی میتونه با گیم های بزرگ رقابت کنه یا نه ؟ چون از تریلر بازی Evil Dead: The Game فهمیدم که گزینه خوبی برای سرگرمی هست و ویژگی های خوبی هم داره ممنون میشم نظر شمارو هم در این باره بدونم.

  پاسخ

  سلام علی جان
  ممنون از نظرت …
  ببینید روند ساخت این بازی نسبت به بازی های بزرگ در سطح دوم هست. یعنی گزینه خوبی برای سرگرمی هست ولی نه به اندازه گزینه هایی مثل فارکرای 6. ولی در حد خودش گیم پلی خوب و سرگرم کننده ای داره.

  طبق اطلاعات به ثبت رسیده این بازی قرار است در تاریخ 23 اردیبهشت 1401 عرضه شود که بدون شک از بهترین بازی های سال 2022 خواهد بود.

  پاسخ

  یعنی تک‌ نفره آفلاین نیست و آنلاینه؟

  پاسخ

  سلام اصغر
  بطور کلی در این مورد هنوز اطلاعات بیشتری عرضه نشده ولی بررسی میشه و قرار میگیره …

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.