دانلود بازی Far Cry 7 برای کامپیوتر

دانلود بازی Far Cry 7 برای کامپیوتر

دانلود بازی Far Cry 7 برای PC – بازی فارکرای ۷ پیرامون اخبار و حوشای بسیار بالاخره توسط یک منبع قدرتمند فاش شد که در این زمینه میتوان انتظار انتشار بازی توسط یوبیسافت مونترال در سال 2025 را داشت که اطلاعات تکمیلی آن به حضورتان خواهد رسید. بزودی تریلر فارکرای ۷ عرضه خواهد شد که میتوانید آنرا از همین مقاله مشاهده کنید. جهت دانلود بازی Far Cry 7 باما همراه باشید.

دانلود بازی Far Cry 7 برای کامپیوتر

دانلود بازی Far Cry 7

پیرامون اخبار و گزارشات جدید از شرکت یوبیسافت مثل اینکه قرار است این شرکت دو سری جدید از بازی های محبوب فارکرای را عرضه نماید که یکی روی تجربه داستانی و دیگری اثر چند نفره بوده است. اطلاعات فاش شده از سوی Insider Gaming این مورد را نشان می دهد که بازی فارکرای ۷ در حال حاضر با یک اسم رمزی Project Blackbird در دست توسعه بوده است در حالیکه پروژه چند نفره دیگر با نام Project Maverick این پروسه تولید را دنبال می کند. هر دوی این پروژه ها توسط شرکت رسمی یوبی سافت یعنی یوبیسافت مونترال ساخته خواهد شد که با توجه به قدرت و تجربه بالای این شرکت میتوان انتظار یکی از بهترین بازی های جهان در سال آینده را داشت. این نسخه سری جدید از بازی های فارکرای برای کامپیوتر بوده که بعد از نسخه ششم یعنی فارکرای 6 قرار است عرضه شود. جهت مشاهده تریلر فارکرای ۷ باما همراه باشید.

 

مشخصات کلی بازی
نام :فارکرای ۷
شرکت سازنده :یوبیسافت مونترال
ناشر :یوبیسافت مونترال
تاریخ انتشار :پاییز 2025
سبک :جهان باز و اکشن
رده بندی سنی :18 سال به بالا
امتیاز :92 از 100
بازی پیشنهادی : دانلود بازی جهان باز برای کامپیوتر

 

بر اساس اطلاعات فاش شده از سوی Insider Gaming این پروژه شامل تغییر و تحولات رادیکالی بسیاری بوده که مورد با در نظر داشتن یک حالت چند نفره قصد دارد که دوستداران بازی های فارکرای را در قالب یک بازی آنلاین گردآوری کند. در حالت انفرادی نیز داستان و تجربی جدیدی برای گیمر در نظر گرفته شده است که این مورد با مکانیک جدید و جذاب شبیه سازی خواهد شد. طبق اطلاعات به ثبت رسیده است یوبیسافت قصد دارد این بازی را در سال ۲۰۲۵ عرضه نماید. جهت دانلود بازی Far Cry 7 برای کامپیوتر باما همراه باشید.

اطلاعات جدید 10 فروردین 1402 :

اطلاعات جدیدی در دنیای وب عرضه شده که دقیقا ادعای Insider Gaming را نقص میکند. اطلاعات حاکی از آن دست که فارکرای 7 هنوز در دست ساخت قرار ندارد ولی چندی پیش وبسایت افشا کننده بازی های بسیار یعنی Insider Gaming ادعا نمود که روند ساخت بازی از سوی یوبی سافت در دست اقدام قرار دارد. پس از تعویق Skull and Bones و موفقیت Far Cry 6 شرکت یوبی سافت از نابسامانی مجموعه خود رنج میبرد به نحوی که در آوریل 2023 ضرر کلانی را متحمل شد و حال نیازمند یک رویداد برای معرفی بازی های خود دارد که فارکرای 7 میتواند گزینه خوبی برای این شرکت باشد.

 

بازی فارکرای ۷ در دست ساخت است ؟

طبق اطلاعات بدست آمده بله.

سال انتشار بازی فارکرای ۷ برای کامپیوتر ؟

پاییز سال 2025

 

3.7/5 (15 نظر)
مشخصات فایل
 • حجم: بزودی ...
 • متا92 از 100
 • رده سنی: PG-18
 • تاریخ انتشار2025
 • شرکت سازنده: UbiSoft
 • قیمت: 79.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 8.2
password :

0 نظر

  رفقا از دید من بازی فارکرای ۷ توان رسیدن به محبوبیت فرنچایز های قبلی رو نخواهد داشت چون مورد خاصی برای استفاده از گیم پلی وجود ندارد و شرکت سازنده مجبور از بخش آنلاین برای افزایش جذابیت بازی استفاده کنه که امروزه تمام بای های جدیدی که ساخته میشن با رفتن به سمت حالت آنلاین در حال رقابتی کردن بازی ها هستند که خوب بازی فارکرای ۷ هم از اون موارد مستثنی نخواهد بود.
  بطور کلی منی که تمام نسخه های بازی بود پلی دادم این نسخه فقط یک نسخه طولانی خواهد بود که یوبی سافت فقط برای کش دادن مجموعه بازی قصد ساختش رو داره.

  پاسخ

  ایشالا که این دفعه فارکرای که داره میاد بهترین بازی باشه نه این که مثل نسخه ها قبلی همش چرت باشه ما فارکرای 3یا 4 بیشتر دوست دارم تا 5.6 ما خیلی دوست داریم عالی باشه فارکرای ایشالا که فارکرای 7 بهترین بهترین بازی جنگی خوبی باشه احتمال هم داره که خوب باشه چون زمان زیادی هم برای بازی دارن می زارن

  محمد جان این بازی تازه میخواد بیاد چته پس چرا خنگی پاییز 2025 میاد بفهم

  چرا عزیز ؟

  مخلصیم علی جان.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.