دانلود بازی Forza Horizon 6 برای کامپیوتر – اخبار بازی Forza Horizon 6

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 38 بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

دانلود بازی Forza Horizon 6 برای کامپیوتر - اخبار بازی Forza Horizon 6

Forza Horizon 6 نسخه ششم از مجموعه بازی های Forza Horizon بوده که اینبار قرار است با ویژگی های جدیدی جدای از طراحی همراه باشد. همگی کیفیت و ساختار فوق العاده نسخه پنجم بازی Forza Horizon را دیده ایم که قطعا این مورد که مشکلی ظاهری نداشته است در نسخه ششم تکرار خواهد شد. اما شرکت سازنده باید ویژگی های جدیدی را در این بازی قرار دهد تا بتواند مانند قبل نظر کاربران بیشتری را به سمت خود جلب نماید. با این اوصاف پیشنهاد میشود جهت دانلود بازی Forza Horizon 6 باما همراه باشید.

دانلود بازی Forza Horizon 6

به استثنای بازی Forza Horizon 5 سایر نسخه های این گیم هر دو سال یکبار عرضه میشوند که شاید نسخه پنجم بدلیل حضور نسل جدید XBOX و کمی به تاخیر انداخته شده بود که بدون شک ارزش این عقب افتادگی را داشته است. بدون شک پرچمدار بهترین بازی های مسابقه ای برای کامپیوتر با گرفیک بالا به مجموعه بازی های Forza Horizon میرسد که در این میان قابلیت های بسیاری در بازی ها پیاده سازی شده است. باتوجه به انتشار و مسیر یکنواخت بازی های فورزا هورایزن میتوان حدس زد که نسخه ششم این بازی در سال 2023 و یا اوایل 2024 عرضه شود که در طول این مدت اخبار جدید و بیشتری از این بازی را پوشش خواهیم داد.

بدون شک شرکت مایکروسافت مشتاق است تا سبک و بخش های جدیدی را در این نسخه از بازی خود قرار دهد تا حرفی برای بازی های رقیب که در این تاریخ بانام F1 Manager 2022 و GRID Legends شناخته میشوند جایی قرار ندهد. حال این سوال ممکن است برای شما نیز پیش بیاید که بازی در کدام کشور جریان خواهد داشت ؟ اطلاعات زیادی در این باره عرضه نشده است اما میتوان حدس زد که چین و امارات متحده عربی جزو گزینه های اصلی باشند. چین بدلیل وسعت و پتانسیل بالایی که در اختیار داشته میتواند میزبان مسابقات بسیاری در این زمینه باشد. اما امارات متحده نیز با پرداخت پول قصد دارند نقشه و مکان اجرای بازی های محبوب را به سمت کشور خودشان بکشانند که این بازی نیز میتواند یکی از آن گزینه ها باشد.

دانلود بازی Forza Horizon 6 برای کامپیوتر - اخبار بازی Forza Horizon 6

0/5 (0 نظر)
برچسب‌ها:

  • بعد از انتشار قرار میگیرد …

مشخصات فایل
  • حجم: بزودی...
  • متا99 از 100
  • رده سنی: PG-7
  • تاریخ انتشار2023
  • شرکت سازنده: Xbox Studio Games
  • قیمت: 99.99 َدلارصرفا جهت اطلاع!
  • منبع: پارسی دانلود
  • نمره Steam: 9.9
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.