دانلود بازی Fury Unleashed برای PC

بازی کامپیوترindieاکشن

دانلود بازی Fury Unleashed برای PC

دانلود Fury Unleashed

Fury Unleashed نام یک بازی سرگرم کننده در سبک اکشن است که بدست شرکت Awesome Games Studio در فوریه 2017 طراحی و انتشار یافته است. هرج و مرج رخ داده و بیگانگان زیادی از خاک برخواسته اند و در تلاش هستند تا دنیا را به کل از بین ببرند حال این وظیفه شماست که با پشتکار جلوی این بی نظمی را بگیرید و دشمنان را بطور کامل ریشه کن نمایید. این موجودات بسیار خطرناک هستند و قابلیت نابود کردن هرچیزی را دارند پس برای تبدیل شدن به قهرمان و نجات جهان می بایست از تاکتیک های مختلفی استفاده کنید. تلاش های شما ساده است ولی در عین حال مرگبار چراکه معلوم نیست موجود روبه رو دارای چه قدرتی می باشد برای اینکه در مقابل حریفان خود کم نیاورید باید از سلاح های پیشرفته استفاده کنید و در زمان های مشخص و درست به سمتشان شلیک کنید تا به هدف برخورد کند. اینجاست که باید مهارت های تیراندازی و رزمی خود را به نمایش بگذارید تا بعدها به یک ابر قهرمان تبدیل شوید. در نظر داشته باشید که هر یک از دشمنان در طول بازی دارای قدرت های خاص و منحصر به فردی هستند که ممکن است برخی از آنها از شما قوی تر باشند در این صورت باید با ارتقاع دادن سلاح های خود مانع پیروزی آنها در طول گیم پلی شوید. انواع مختلف تفنگ ها، نارنجک ها و موشک های خاص در بازی می باشد که در مواقع ضروری میتوانید از آنها استفاده نمایید. 

Fury Unleashed (*previously called The Badass Hero) is a rogue-lite action-platformer, where you play through pages of a comic book. Experience fast-paced hit-and-run gameplay. And never do the same thing twice, thanks to procedurally generated levels and random items. All in highly refined, modern, hi-res 2D art.

Somehow chaos has entered the comic book multiverse and your whole world has gone nuts. That’s how your story starts: You’re from a long-gone era, and were once a great hero, but now things have gotten worse \u2013 your powers have been lost! Your quest is simple, yet deadly \u2013 you need to write your story anew and relive your greatest accomplishments. Order will be restored when and only when you prove you are the true hero.

‫5/5 ‫(1 نظر)
باکس دانلود

دانلود بازی Fury Unleashed برای PC

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

www.par30dl.com

حجم 580 مگابایت
فرمت فایل EXE
نسخه STEAM
تاریخ انتشار 24 Feb, 2017
شرکت سازنده Awesome Games Studio
نمره Steam https://store.steampowered.com/app/465200/Fury_Unleashed/
 • گالری تصاویر
 • نکات راهنما
 • سیستم پیشنهادی

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- از فایل ستاپ شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید. (اگر نیست بازی خودکار کرک شده است)

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

Minimum:

  • OS: Windows 7/8/10
  • Processor: Dual Core 2Ghz
  • Memory: 2048 MB RAM
  • Graphics: DirectX 9 compatible
  • Storage: 1600 MB available space
 • دیدگاه‌ها

  0 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

 • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
 • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر