دانلود بازی Ghost of Tsushima برای کامپیوتر

بازی کامپیوتراکشنبازی های ویژه ویژه آپدیت

دانلود بازی Ghost of Tsushima برای کامپیوتر

با خبر انتشار بازی خدای جنگ برای کامپیوتر پلتفرم های شخصی که بدنبال ساخت بازی های اختصاصی بوده اند گامی برای عرضه بازی ها برای PC برداشته اند که بازی Ghost of Tsushima یکی از این موارد است. این بازی تنها برای پلتفرم پلی استین عرضه شده بود که خبری مبنی بر انتشار برای برای پلتفرم PC ساعاتی پیش عرضه شد که نباید آنرا از دست داد. براساس اطلاعاتی که سایت های منبع خارجی برای این بازی عرضه کرده اند باید بدانید که خبر قطعی برای انتشار بازی عرضه نشده اما تا 90 درصد میتوان گفت که شرکت سونی بدنبال انتشار این بازی برای پلتفرم کامپیوتر است.

دانلود بازی Ghost of Tsushima برای کامپیوتر

دانلود بازی ghost of tsushima برای pc

بازی اکشن شبح تسوشیما براساس آخرین اطلاعاتی که تا کنون عرضه شده بیش از 8 میلیون نسخه را بفروش رسانده است که نسخه رسمی و خریداری شده بازی در 24 دی ماه 1400 عرضه میشود که باید دید گروه های کرکر در چه زمانی بازی را کرک و در اختیار کاربران قرار میدهند. این بازی طبق آخرین نظر سنجی که در سایت های مطرح جهانی گرفته شده است در میان 10 بازی برتر 2021 قرار گرفته است. سبکی قدیمی در قالب یک بازی جدید توانسته نظرات بسیاری را به بازی جلب کند که باید دید ویژگی و حالت های بیشتری را در اختیار خواهد داشت یا خیر زیرا استارت ساخت این بازی در ابتدا فقط برای کنسول ها بوده است که با خبر ساخت بازی خدای جنگ کامپیوتر شرکت سازنده این بازی تصمیم به ساخت بازی شبح تسوشیما برای کامپیوتر گرفت. استفاده از مکانیک مبارزه ای روان در بازی سبب خواهد شد تا در حین انجام نبرد های مختلف با شخصیت های متفاوت امکان کنترل لحظه ای شخصیت را داشته باشید. طراحی زرق و برقدار در کنار صداگذاری عالی میتواند شمارا با یک بازی سرگرم کننده رو به رو کند.

اطلاعاتی که پارسی دانلود بدست آورده است بازگو کننده انتشار بازی در 14 ژانویه 2022 بوده که به تاریخ شمسی برابر است با 24 دی 1400 و نمیتوان گفت که این بازی قرار است در کدام پلتفرم Steam یا Epic Games عرضه شود. اما اصلی ترین دلیل شرکت سونی برای انتشار بازی Ghost of Tsushima در پلتفرم PC دریافت سود بیشتر میباشد. زیرا چندی پیش سونی اعلام نمود که با وجود محدودیت و گسترش نیافتن محصولات XBOX بدنبال راهی برای انتشار بازی های خود در پلتفرم PC هستند. یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت بازی شبح تسوشیما استفاده از روش های نوین روز دنیا در ساخت بازی است که سبب شده تا این گیم در میان بازی های برتر AAA قرار بگیرند. بازی توانسته امتیاز 9.5 از 10 را تا کنون بدست آورد که به گفته سازنده گیم پلی طولانی مدتی در انتظار گیمر ها خواهد بود زیرا حالت های مختلفی در بازی وجود دارد که میتواند گیمر را سرگرم کند.

بازی اکشن، ماجراجویی و جهان باز شبح تسوشیما Ghost of Tsushima از Sucker Punch Productions وPlayStation Studios، شگفتی های پنهان Tsushima را کشف کنید، به فراتر از میدان نبرد سفر کنید تا ژاپن فئودالی را مانند قبل تجربه کنید. در این ماجراجویی اکشن جهان باز، در حومه‌های وسیع و زمین‌های وسیع پرسه می‌زنید تا با شخصیت‌های غنی روبرو شوید، نقاط دیدنی باستانی را کشف کنید و زیبایی پنهان تسوشیما را کشف کنید، آرامش را در لحظات آرام هماهنگی طبیعت بدست آورید تا بتوانید در هنگام مبارزه به بهترین حالت خود دست پیدا کنید، جین در راه سامورایی ها بزرگ شد و آموزش دید. بی‌تردید این عنوان از بهترین بازی های جهان برای کامپیوتر خواهد بود.

هنگامی که مغول ها به راحتی نیروهای سامورایی را شکست می دهند، دنیای جین از هم می پاشد. او با سخت‌ترین تصمیم زندگی‌اش روبرو می‌شود: به سنت و آداب و رسوم تربیت سامورایی‌اش احترام بگذارد و نبردی را که نمی‌تواند پیروز شود ادامه دهد، یا از مسیر سامورایی‌اش منحرف شود تا از جزیره و مردم آن به هر وسیله‌ای که لازم است محافظت کند، جین باید از سنت جدا شود، به نوع جدیدی از جنگجو تبدیل شود و به هر قیمتی از آنچه از خانه اش باقی مانده محافظت کند، با تطبیق مهارت های جین و یادگیری تاکتیک های جدید برای دفاع از جزیره و محافظت از مردم اقدام کنید و تمامی تلاش خودتان را انجام دهید تا تمامی دشمنان را بطور کامل از بین ببرید، با کاتانای خود، حریفان را از نزدیک به چالش بکشید تا تجربه ای منحصر به فرد از مبارزه با سامورایی ها را تجربه کنید، مهارت ها، سلاح ها، و تاکتیک های بسیاری در بازی وجود دارد بسته به نوع مبارزه شما تمامی آنها بدست خواهد آمد فقط می بایست کمی در کار خود بهتر عمل کنید، با برخی از شخصیت هایی که در سفر خود با آنها روبرو خواهید شد آشنا شوید، برای مثال:

جین ساکای، در حالی که جین بازی را به عنوان یک سامورایی شروع می‌کند، مهارت‌ها را یاد می‌گیرد و تاکتیک‌هایی را اتخاذ می‌کند که قطعاً شبیه سامورایی‌ها نیستند و شروع به شکل‌گیری هویت جدید خود، The Ghost می‌کند، شخصیت دیگر شیمورا نام دارد؛ او یک سامورایی و همچنین عمو و پدر جین است. او جین را از دوران کودکی به روش‌های سنتی سامورایی‌ها آموزش داده است، و به‌طور فزاینده‌ای نگران تاکتیک‌هایی می‌شود که جین با رها کردن آموزه‌هایش و تبدیل شدن به روح، شروع به اتخاذ آن می‌کند، شخصیت دیگر Khotun Khan خواهد بود، خان یک ژنرال مغول و رهبر ارتش مغول در حمله به جزیره tsushima است. خان یک دشمن ظالم و حیله گر است که از هر آنچه در مورد سامورایی ها می داند برای نابودی آنها استفاده می کند، یکی از چهار کلاس سامورایی، شکارچی، رونین یا قاتل را انتخاب کنید و در طول بازی تمامی ماموریت هایی که به شما سپرده میشود را با دقت فراوان انجام دهید، شبح تسوشیما Ghost of Tsushima یک عنوان منحصر به فرد و خارق العاده است که به کمک آن میتوانید تجربه های عالی را طی مراحل مختلف بدست آورید.

دانلود بازی ghost of tsushima برای pc

بدون شک انتشار این بازی که در آینده ای نه چندان دور رخ خواهد داد میتواند سروصدای بسیاری را بهمراه داشته باشد. سبک نوین با استفاده از داستانی کینه ای و دراماتیک میتواند گیمر را در لحظات اجرای بازی با غمی همراه کند که در وجود شخصیت اصلی بازی یعنی جیم نهفته است. غمی که به هر دو (گیمر و جیم) این امید را میدهد که آینده ای تلخ برای دشمنان در انتظار است زیرا با رسیدن شما به قلمرو آنها دیگر کسی در امان نخواهد بود. مهارت هایی که طی این سال ها کسب کرده اید را در قالب فنون رزمی روی دشمنان پیاده کنید و تقاص خون هایی که ریخته شده است را بگیرید. زمان حسابری رسیده است و شما بعنوان یک شخص کینه ای باید انتقام خون دوستان و سامورایی هارا بگیرید. در این بین دشمنان شما نیز بیکار نخواهند بود و با اعزام نیروهای نخبه تر قصد محافظت از رئیسشان را دارند.

رئیسی که حاظر است برای نجات جان خود تمام نیروهایش را فدا کند و این مورد دقیقا چیزی است که انتظارش را کشیده اید. انتقام از تمام اعضای خانواده دشمنان. با دانلود بازی ghost of tsushima برای pc میتوان امیدوار بود که بزودی سایر بازی های PS برای پلتفرم PC عرضه شود که شرکت سونی طی اطلاعیه ای که در این باره عرضه کرده است بدنبال ساخت بازی های بیشتر برای کامپیوتر بوده و قصد دارد در آینده ای نه چندان دور کاربران خودش را به نوعی سوپرایز کند. اگر از دوست داران بازی های این چنینی هستید پیشنهاد میشود بازی Sifu کامپیوتر را از دست ندهید که بدون شک در سبک خودش یکی از بهترین ها میباشد و به نوعی یک رقیب برای شبه تسوشیما بشمار میرود. بازی شبیه تسوشیما از بهترین بازی های مبارزه ای برای کامپیوتر خواهد بود.

طی اطلاعات جدید که عرضه شده این بازی قرار است یک آپدیت بنام حرم ممنوعه را دریافت کند که براساس آن گیمر میتواند با دنیای رو به نابودی و بی پایان رو به رو شود. تضاد بین این دو مورد سبب سردرگمی گیمر خواهد شد زیرا اساس آپدیت براین باور است که تصمیمات گیمر سبب نمایش جزئیات آن میشود که باید چالش و سختی های بسیاری را در این بروز رسانی تحمل کنید. ساخت تصویر و قالب غم انگیز در این آپدیت میتواند حس ماجراجویی و نبرد را برای دقایق از شما دور کند و دقیقا همان حسی که در اوایل بازی (از دست دادن دوستان و سامورایی های برتر) داشته اید را لمس کنید.

بازی گوست اف تسوشیما که در اختیار شما قرار گرفته است شامل : سیستم مورد نیاز بازی ghost of tsushima برای کامپیوتر و تاریخ انتشار بازی ghost of tsushima برای pc می باشد. بازی قرار بود در ابتدای سال 2022 عرضه شود که متاسفانه بدلایل مختلف شرکت سازنده یعنی Sony Interactive Entertainment از انتشار آن دست کشید. این مورد میتواند برای رفع مشکلات بازی باشد و یا شرکت سونی قصد دارد بازی خود را در تابستان 2022 که قرار است بهترین بازی های سال در آن عرضه شوند بازی خود را روانه بازار کند. در این میان منتقدین بسیاری برای این بد قولی سونی امتیاز منفی در نظر گرفته اند که دیگر اخبار و بررسی های تند روز های اول را از دست داده است. بازی شبه تسوشیما برای کنسول های مختلف عرضه خواهد شد که بدون شک نسخه PC آن میتواند با بهترین بازی های امروزی رقابت کند.

شرکت سونی بازی هایی که در برنامه دارد را طبق یک زمانبندی طولانی عرضه میکند که در این مدت بسیار میتوانند ویژگی های بیشتری را وارد بازی نموده و مشکلات آنرا به حداقل برسانند. گیم پلی و تصاویر خوبی را از این بازی برایتان فراهم کرده ایم که پیشنهاد میشود آنها را از دست ندهید. سبک عالی و گیم پلی طولانی مدت این بازی میتواند هر گیمری را برای روز های طولانی سرگرم و آنرا را چالش های متفاوتی همراه کند. براساس شایعاتی که در مورد این بازی وارد دنیای گیم شده ، قرار است بسته های حمایتی بازی طراحی و سپس نسخه اصلی روانه بازار شود که اگر چنین باشد گیمرها میتوانند نسخه های تکمیلی بازی را با سرعت بالاتری دریافت کنند. پارسی دانلود پیشنهاد میکند دانلود بازی ghost of tsushima را از دست ندهید.

ویژگی های کلی بازی ghost of tsushima

 • وجود سبک قدیمی در قالب یک بازی جدید برای تجربه ماجراجویی منحصر به فرد
 • استفاده از مکانیک مبارزه ای روان برای کنترل کامل شخصیت در نبردها
 • طراحی فوق العاده محیط های بازی به همراه صداگذاری و وجود دیالوگ های جذاب
 • قرارگیری در یک بازی اکشن، ماجراجویی و جهان باز برای گشت و گذار و کشف محیط های اطراف خود
 • تعامل و برقراری ارتباط با انواع مختلف شخصیت ها برای پیش بردن خط داستانی بازی
 • تبدیل شدن به یکی از بهترین جنگجوها با یادگیری انواع مختلف تکنیک ها و روش های مبارزه سنتی
 • تجربه مبارزه با سامورایی ها در انواع مختلف مکان ها در هنگام پیش بردن ماموریت ها
 • انجام انواع ماموریت ها و چالش ها برای گرفتن انتقام از تمام اعضای خانواده دشمنان
 • بدست آوردن مهارت ها و تکنیک های مبارزه ای جدید با پیش بردن خط داستانی بازی
 • سبک عالی و گیم پلی طولانی مدت برای پایان دادن به یک داستان رویایی و خاص
 • قرار گرفتن در مقابل نیروهای نخبه و شکست آنها برای رسیدن به رئیس ها و هدف های نهایی
 • امکان انتخاب کردن یکی از چهار کلاس سامورایی، شکارچی، رونین یا قاتل
 • توجه به دیالوگ های شخصیت ها برای درک بهتر داستان و گرفتن تصمیمات مناسب
 • وجود انواع دشمنان قدرتمند در مناطق مختلف و درگیری با آنها برای رسیدن به پایان چالش
 • تجربه کامل زندگی یک سامورایی واقعی و درک مهارت ها برای گرفتن انتقام نهایی

پیشنهاد میشود مهارت های شمشیر زنی خودرا کم کم برای دانلود بازی Ghost of Tsushima افزایش دهید که قرار است با یکی از بهترین بازی های تاریخ همراه شوید. شبه تسوشیما یک بازی محبوب در دست ساحت بوده که گیمرهای بسیاری در انتظار عرضه آن هستند. بدون شک حضور در دنیای این بازی و نبرد با دشمنان بسیار میتواند شمارا برای روز های طولانی سرگرم کند که بدون شک با مشاهده ویدیو فوق دیگر دلیلی برای طفره رفتن دانلود بازی Ghost of Tsushima نخواهید داشت. البته لازم به ذکر است بدانید که اطلاعات عرضه این بازی هنوز بطور رسمی انتشار نیافته است و بعد از عرضه باید منتظر کرک شدن بازی بود که با این اوصاف باز هم میتوان بازی شبه تسوشیما را یک بازی عالی دانست. با خواندن خط داستانی بازی که در متن فوق آمده است میتوان سبک و کیفیت بالای این بازی را درک نمود که در این زمینه شرکت Sony Interactive Entertainment چه بخش هایی را برای بازی درنظر گرفته است. با توجه به این توضیحات میتوان انتظار داشت که این بازی یکی از بهترین های جهان در سبک نقش آفرینی و یا بازی های کامپیوتری باشد.

‫4.2/5 ‏‫(13 نظر)‬

تریلر بازی Ghost of Tsushima

باکس دانلود

دانلود بازی Ghost of Tsushima برای کامپیوتر

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

دانلود بازی Ghost of Tsushima

تاریخ انتشار 27 اردیبهشت 1403

www.par30dl.com

حجم بزودی ...
تاریخ انتشار 27 اردیبهشت 1403
قیمت 59.99 دلار
شرکت سازنده Sony Interactive Entertainment
متا 90
رده سنی PG-16
 • دیدگاه‌ها

  53 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

 • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
 • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر