دانلود بازی Grand Theft Auto 6 ✔️ [دانلود جی تی ای 6 کامپیوتر]

بازی کامپیوتراکشنبازی های ویژهجهان بازماجراجویی ویژه آپدیت

دانلود بازی Grand Theft Auto 6 ✔️ [دانلود جی تی ای 6 کامپیوتر]

بازی GTA 6 جی تی ای VI ✔️ عنوانی بسیار فوق العاده و هیجان انگیز که یکی از محبوب ترین بازیهای جهان باز به شما میرود، طرفداران زیادی در سراسر جهان هستند که بی صبرانه منتظر انتشار آن هستند. تمامی سری نسخه های GTA تا به امروز توانسته اند موفقیت بسیار زیادی را در دنیای گیم کسب کنند و هر کدام دارای داستانی فوق العاده هستند، حال با انتشار نسخه ششم از سری بازی های جی تی ای شما میتوانید با گرافیک واقع گرایانه تری ماموریت های جذاب را تجربه کنید. شایعات زیادی درباره GTA 6 وجود دارد و مشخص نیست کدام یک میتواند درست باشد اما تا به امروز عکس ها و تریلرهای زیادی منتشر شده و این موضوع نشان دهنده این است که باید به زودی منتظر انتشار این عنوان فوق العاده باشیم. برای دانلود بازی جهان باز کامپیوتر جی تی ای 6 باما همراه باشید.

دانلود بازی Grand Theft Auto 6 ✔️ [دانلود جی تی ای 6 کامپیوتر]

بقاء و سبکی که در حال حاظر برای جی تی ای ۶ درنظر گرفته شده راک استار را مجاب خواهد نمود تا براساس نیاز کاربران بدنبال پیاده سازی بازی باشد. هرچند این جی تی ای جدید با الهام گیری از قوانین روز دنیا در حال شکل گیری است که بی شک میتواند دلیل و گزینه خوبی برای سرگرمی باشد. با تمام این تفاصیر نظر خود را در مورد بازی جی تی ای 6 بیان کنید.

یکی از ویژگی‌هایی که بازی‌های راکستار خصوصا جی‌تی‌ای را انقدر با ارزش و محبوب می‌کند آن است که دیر به دیر نسخه‌های جدید را عرضه می‌کند. راکستار هرچند سال یکبار نسخه‌ایی از سری محبوب جی‌تی‌ای را عرضه می‌کند. برخلاف خیلی شرکت‌های دیگر مثل یوبی‌سافت که هر سال و گاهی سالی دوبار نسخه‌های جدید اساسینز کرید را وارد بازار می‌کنند! راکستار در فاصله چند ساله بین نسخه‌های مختلف به طور کامل و دقیق کل بازی را بررسی می‌کند، تمام مشکلات آن را رفع می‌کند، علایق طرفداران را در بازی پیاده‌ سازی می‌کند و در پایان همیشه نسخه‌ایی بی عیب و نقص از بازی ارائه می‌دهد. هیچ الگویی در مورد نحوه ارایه بازی‌های راکستار وجود ندارد، جی‌تی‌ای III، Vice City و San Andreas همگی در طول 3 سال عرضه شدند، اما پس از جی‌تی‌ای 3 حدود 7 سال طول کشید تا راکستار نسخه بعدی یعنی جی‌تی‌ای 4 را عرضه کرد، جی‌تی‌ای 5 نیز 5 سال پس از 4 ارائه شد. بی تردید این بازی از بهترین بازی های اکشن برای کامپیوتر در جهان خواهد بود.

 

 

با این تفاسیر راکستار ممکن است هریک یا دو سال نسخه‌ایی فرعی با همان موتور گرافیکی و تغییرات اندک ارائه کند اما نسخه‌های اصلی با تغییرات عمده و بهبود‌های بزرگ چندین سال تا آماده‌سازی شان زمان می‌برد. ویژگی‌های احتمالی بازی GTA VI چه خواهند بود؟ اگر طرفدار جی‌تی‌ای هستید حتما می‌دانید راکستار هرچند‌سال یکبار نسخه‌ای بزرگ و عالی از این سری ارائه می‌کند. اینک پس از گذشت چند سال از بازی GTA V کم‌کم نوبت به این بازی می‌رسد. بازی GTA 6 هنوز مراحل اولیه توسعه را طی می کند و هیچ جزئیاتی از آن منتشر نشده است. اما قرار است که به زودی راک استار جزئیات بیش تری را درباره آن اعلام کند. حال نظر شما درباره این خبر چیست؟ به نظر شما بازی GTA VI چه ویژگی هایی را داشته باشد موفق خواهد شد؟ شاید در این روزها شایعات مختلفی درباره انتشار یا پیش خرید GTA VI شنیده و یا در سایت ها دیده باشید. شایعاتی که جدیدا به بیرون درز کرده است. این است که امکان دارد راکستار پس از انتشار GTA V برروی PS5 و در آپدیت زمستانی(که اغلب هایست هستند) GTAVI را بصورت بسته الحاقی به بازی اضافه کند و یا بازی جدید را بصورت جداگانه در شهر های Vice و Liberty سیتی ادامه دهد.

GTA 6

[ok_box]

 • عنوان جی تی ای 6 مطمعنا یکی از بهترین و قوی ترین بازی های جهان باز خواهد بود، و همانند نسخه قبلی یعنی GTA V بیشتر از یک شخصیت در بازی وجود دارد که بطور جداگانه میتوانید داستان آنها را دنبال کنید.

[/ok_box]

 

جی‌تی‌ای 5 یک بازی چند پلتفرمی است که در اواخر دوره پلی‌استیشن 3 و ایکس‌باکس 360‌ عرضه شد، چند ماه پس از آن در اوایل عرضه کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان برای این دو کنسول نسل جدید و پس از آن نیز برای کامپیوتر‌های ویندوزی عرضه شد. به دلیل برنامه‌ریزی برای اجرای بازی روی چندین کنسول بخش‌هایی از گیم‌ پلی، مکانیک و بخش‌های فنی بازی در هنگام توسعه‌ی بازی به صورت اجتناب ناپذیر قربانی شدند. با این‌همه بازهم GTA V به یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های نسل حاضر تبدیل شد و از نظر گیم‌پلی و گرافیک جوایز زیادی دریافت کرد. حال با توجه به این توضیحات تصور کنید GTA بعدی چه خواهد بود! شایعات زیادی در مورد ویژگی‌های بازی بعدی سری GTA به گوش می‌خورد که از جمله آنها می‌توان به شنیده‌های بخش تنظیمات بازی، داستان و خصوصیات فنی آن اشاره کرد. همه دوست دارند برای یکبار هم که شده یک پلیس فاسد در سری GTA ببینند! اینطور که شنیده شده است قرار است در نسخه بعدی GTA یعنی GTA VI یکی از شخصیت‌های اصلی بازی پلیس باشد. اما بازهم فرقی به حال عاشقان GTA نخواهد داشت چرا که این پلیس فردی درست کار خواهد بود و باز‌هم خبری از پلیس فاسد نیست!

 

 

برخلاف روال همیشگی سری GTA اینبار نقش یک خلاف کار به شما داده نمی‌شود. اگر شنیده‌ها درست باشد این اتفاق قوت بیشتری به حضور شخصیتی از نسل جان مارستون در GTA VI می‌بخشد. مارستون همیشه دوست داشت پسرش خلاف را کنار بگذارد و فردی قانونمند و مفید برای جامعه باشد. در پایان بازی Red Dead Redemption 3 نیز مارستون بالاخره به خواسته‌هایش رسید و همین امر است که این شایعات را به حقیقت نزدیک می‌کند. ایده چند شخصیت همزمان در جی‌تی‌ای واقعا ایده جذابی بود و واقعا جالب خواهد شد اگر جی‌تی‌ای 6 هم از این ویژگی پیروی کند و چند شخصیت داشته باشد که یکی پلیس و یکی خلافکار باشد و بتوان داستان آنها را همزمان جلو برد. در این حالت می‌توان تصور کرد پس از مدتی خط داستان این دو شخصیت را با هم روبرو کند و در این درگیری فقط یکی از آنها زنده بماند. واقعا صحنه‌ای نفس‌گیر و به یادماندنی خواهد شد. یا حداقل اگر شخصیت‌های داستان با هم روبرو نشوند و این اتفاق رخ ندهد، می‌توان انتظار داشت پلیس خوب داستان هم به فساد کشیده شود! به هرحال وجود یک شخصیت در سمت مثبت قانون می‌تواند ویژگی‌های جدیدی به بازی بیافزاید و تجربه جدیدی به گیمرها بدهد. شایعه ها و احتمالاتی که وجود دارد بسیار زیاد است و هر کدام یک بخش بازی GTA VI را پوشش میدهد و اینکه کدام شایعه و یا کدام احتمال تا چه حد صحت دارد اصلا مشخص نیست.

GTA 6

[warning_box]

 • توجه داشته باشید که تمامی اخبار و توضیحات فقط در حد یک احتمال و شایعه می باشد و هیچ کدام توسط کمپانی اصلی یعنی راکستار گیمز تایید نشده و با توجه به ویدیوها و عکس هایی که عرضه شده این احتمالات به وجود آمده! اما با توجه به نسخه های قبلی GTA میتوان امید داشت که تمامی این موضوع ها نیز واقعیت داشته باشد!

[/warning_box]

شایعه دیگری که میخواهیم به آن بپردازیم در مورد شخصیت اصلی GTA San Andreas یعنی کارل جانسون است، گفته شده در سری بعدی جی تی ای یعنی جی تی ای وی ای شخصیت این نسخه ساخته خواهد شد. که صداپیشه کارل یعنی کریس بلارد در اینستاگرام خود این موضوع را رد کرد. مطمئناً این امر مستلزم بازگشت CJ به عنوان شخصیت در GTA 6 نیست که بتواند توسط شخص دیگری نیز بازی شود، اگرچه اظهارات بلارد در رسانه های اجتماعی حاکی از این است که وی هیچ علاقه ای به بازگشت ندارد حتی اگر راکستار از وی در خواست کند. تنها موضوع بحث در مورد ایجاد سر و صدا با آسیاب شایعه Rockstar نیست، همچنین گزارش هایی از Bully 2 و یک IP جدید با نام پروژه Medieval با کد جدید IP در آثار موجود در استودیوی تحسین شده در دوره های گذشته منتشر شده است.

دانلود بازی gta 6

راکستار در نظر داره تا GTA VI رو تو سال 2023 عرضه کنه؛ اما این تاریخ ممکنه به دلایل مختلف تو آینده تغییر پیدا کنه، زن بودن شخصیت اول این بازی موردی بود که تو سال 2017 مطرح شد و خیلی زود هم از بین گزینه ها کنار رفت. شخصیت اصلی بازی در انتهای داستان حدود 34 سال سن داره. GTA VI تو بخش هایی از میامی و فلوریدا جریان داره، ضمن این که مانند منطقه Guarma تو 2 RDR ، تو GTA VI هم بخشی وجود داره که تو قسمتی از بازی به طور محدود بهش دسترسی داریم. اما به طور کلی نسبت به 2 RDR، با نقشهای کوچکتر ولی متراکم تر طرفیم! و روایت داستان بازی مشابه با 2 RDR حالت فصل بندی داره که دو فصل ابتدایی بازی حوالی سال 1970 اتفاق میفته، بخش داستانی بازی هم حدود 60 ساعته، قبل از انتشار GTA VI ، راکستار نسخه ریمستر بازی 1 RDR رو عرضه می کنه و حوالی بهار سال 2024 میتونیم شاهد اولین رونمایی از GTA VI باشیم.

GTA 6

اطلاعات جدیدی که در سایت VGS عرضه شده است که خبر خوشی را برای گیمرهای GTA باز قرار داده است. استودیو سازنده بازی های جی تی ای یعنی Take-Two خبری را در توئیتر خود قرار داد که مربوط به ششمین نسخه از سری بازی های GTA است. بازی قرار است در مارس 2024 عرضه شود که مراحل ساخت آن در دست اقدام بوده و همین مورد یک انتظار سخت را برای گیمرها بوجود آورد. صبری که باید 2 سال تحمل شود که بدون شک ارزشش را خواهد داشت. جالب است بدانید که روند ساخت بازی Grand Theft Auto 6 به مبلغی معادل 9 میلیارد دلار خواهد رسید که این پیش بینی هزینه ها بدون شک برای راک استار سنگین خواهد بود. اما مطمئنن در ماه های اولیه عرضه بازی این مبلغ تامین میشود زیرا تمامی نسخه های عرضه شده از بازی Grand Theft Auto توانسته اند سود خوبی را برای راک استار فراهم کنند. دلیل طولانی شدن ساخت بازی را میتوان تمرکز بالای سازنده روی بازی دانست زیرا براساس خبری که تام هندرسون یکی از اعضای این صنعت به بیرون عرضه کرد میتوان امیدوار بود که بازی از هر نظر کامل خواهد بود مانند سایر نسخه های این گیم. این بازی از بهترین بازی های ماجراجویی برای کامپیوتر خواهد بود.

دانلود بازی جی تی ای وی ای :

بدون شک گیمران با شنیدن زمان عرضه بازی جی تی ای 6 پیش خود خواهند گفت که آیا این زمان ارزش انتظار دارد یا خیر. باید بدانید که بدون شک ارزشش را دارد زیرا ویژگی جدید بنام Bully 2 قرار است در این نسخه وجود داشته باشد که دنیای بازی های جی تی ای را متحول خواهد کرد. این ویژگی امکان ورود شخصیت های بازی به تمام خانه هارا میدهد که در شرایط حساس مانند زمانی که پلیس بدنبال شما افتاده است میتوانید وارد خانه ای شوید و با قفل کردن آن مانع از دستگیری خود شوید. اینکار در سرتاسر نقشه بازی قرار است پیاده سازی شود که اگر راک استار بتواند چنین ویژگی غولی را انجام دهد بدون شک گیم بزرگی برای متحول کردن بازی های کامپیوتری برداشته است که تا کنون نمونه آن دیده نشده است. در ابتدا قرار بود که این ویژگی روی نسخه ای دیگر مانند جی تی ای وی پیاده سازی شود اما وسعت کاری آن و طول کشیدن ساختش سبب شد تا آنرا برای GTA 6 فعال کند. این مورد نه تنها سبب وسیعتر شدن بازی خواهد شد بلکه گیمرها میتوانند با آیتم های بسیار مانند نحو چیدن وسایل خانه و ساختار داخلی شهر لس آنجلس را مشاهده کنند که بدون شک سروصدای بیشتر این ویژگی در آینده ای نه چندان دور به گوش خواهد رسید. حال باید منتظر بود و دید که Rockstar قرار است شهر جدیدی را مد نظر قرار دهد یا خیر از همان شهر های قبلی که در نسخه های جی تی ای استفاده نموده الگو برداری کند.

 

دانلود بازی Grand Theft Auto 6 ✔️ [دانلود جی تی ای 6 کامپیوتر]

 

بخش جدیدی بنام Redditor در حال پیاده سازی روی بازی جدید کامپیوتر جی تی ای 6 است که مربوط به پلیس ها بوده و قرار است یک سیستم هوش مصنوعی جهش یافته در بازی شکل بگیرد. این ویژگی به حدی گسترش یافته است که اگر توانایی متوقف کردن شما در هنگام رانندگی را نداشته باشند به لاستیک ها شلیک خواهند کرد و یا رو به روی شما ایست بازرسی قرار میدهند که اگر قصد عبور از آنها را داشته باشید با میخ های کوچک لاستیک ماشین تان را پنچر میکنند که همین کاهش سرعت کافی است تا در کمترین زمان ممکن مثل موروملخ اطرافتان را بگیرند. این ویژگی طیا طالعات عرضه شده فقط روی تقویت پلیس ها قرار است کار کند. جالب است بدانید که برای هر خلاف یا ستاره ای که کسب میکنید بخش های متنوعی در بازی دست به دست هم میدهند تا شمارا از انجام خلاف های بیشتر دور کنند به مثال زیر دقت داشته باشید که توسط راک استار عرضه شده است :

اقدامات پلیس ها برای خلافکار های ستاره دار :

 • 1 ستاره : در صورت انجام دادن یک خلاف که بستگی به کاری که انجام داده اید دارد یک یا دو ماشین پلیس بدنبال شما خواهند بود که اگر پیاده باشید با لمس یک کلید ساده میتوانید خود را تسلیم پلیس کنید و در عوض هر سلاحی که در اختیار دارید را تحویل شان بدهید که به نوعی یک خلاف ساده در بازی به حساب می آید.
 • 2 ستاره : زمانی شما دو ستاره خواهید بود که به سمت یک غیر نظامی شلیک و آنرا کشته باشید. در چنین حالتی پلیس به سمت شما نیز شلیک خواهد کرد و اگر سلاح نداشته باشند برای گرفتن شما با باتوم اقدام میکنند که بهترین راه خلاص شدن از دست پلیس ها در چنین شرایطی فرار یا تسلیم شدن است که پیشنهاد میشود فرار کنید زیرا چالش های بهتری در ستاره های بعدی وجود دارد.
 • 3 ستاره : زمانی که چندین پلیس را کشته باشید و یا از سلاح های رگباری و RPG برای خراب کردن جایی استفاده کنید 3 ستاره خواهید شد. در چنین حالتی اکثر نیروهای پلیس بدنبال شما خواهند بود و نیروی ویژه با هلکوپتر خود شمارا تعقیب خواهد کرد و بنا به شرایط محیط اگر مناسب باشد به سمتتان شلیک میکند که به نوعی یک درگیری هم جانبه برای دستگیری شما خواهد بود.
 • 4 ستاره : با سرکار گذاشتن طولانی و یا کشتن بسیاری از نیروهای پلیس 4 ستاره میشوید که در این حالت FBI با استفاده از نیروهای ویژه و ماشین های SWAT بدنبال شما خواهد بود که هدف اصلی آنها کشتن شما است مگر اینکه در حالتی شمارا دستگیر کنند که مطمئن به تسلیم شدنتان باشند. در این حالت زرادخانه وسیعی از سلاح ها برای نیروهای ویژه در نظر گرفته میشود که به آسانی نمیتوانید از دست آنها فرار کنید.
 • 5 ستاره : زمانی که تمام خلافهای فوق را انجام دهید 5 ستاره میشوید که در این حالت نه پای پلیس و نه نیروهای ویژه در میان است. با امنیت ملی سروکار خواهید داشت که نیروهای آموزش دیده با سلاح و ماشین و هیکوپتر های جدید به سراغتان خواهند آمد. در این حالت بخشی بنام Annihilator در بازی اضافه شده است که سرنشینان هلکوپتر با پرتاب یکسری مواد منفجره قصد کشتنتان را دارند که برایشان مهم نیست کسی دیگر کشته شود یا خیر مهم نابود کردن شما خواهد بود.

با توجه به اطلاعات فوق میتوان امیدوار بود که سطح هوش پلیس ها نسبت به سن آندرس و جی تی ای وی افزایش یافته است و به همین اسانی ها نمیتوان از دستشان خلاص شد. بخش های دیگری نیز قرار است به بازی اضافه شود که در طول روز های آینده برایتان قرار خواهد گرفت. جالب است بدانید که امروزه با توجه به اینکه بازی هنوز عرضه نشده است توسط کاربران با عباراتی نظیر: دانلود بازی Grand Theft Auto 6 ، بازی جی تی ای 6 ، بازی کامپیوتر gta 6 ، دانلود بازی gta iv ، دانلود بازی جی‌تی‌ای 6 و… سرچ میشود که بازگو کننده کیفیت بالای بازی میباشد که نباید آنرا نادیده گرفت. شرکت راک استار تائید نمود که روند بازی بازی به خوبی در حال انجام است و به شایعاتی که در دنیای گیم رخ میدهد تواجه نداشته باشید. این مورد میتواند خبر خوبی برای گیمرهای جی تی ای باز باشد زیرا قرار است یک ویژگی بی نظیر برای اولین بار در بازی پیاده سازی شود که اگر راک استار بتواند آنرا انجام دهد در تاریخ بازی های کامپیوتری ثبت خواهد شد.

ریخت و پاش راک استار برای جی تی ای 6

ریخت و پاش راک استار برای جی تی ای 6

به نظر می‌رسد Rockstar برای نسخه‌ی جدید GTA حسابی ریخت و پاش کرده است. اگر شایعه مربوطه درست باشد، نشان می‌دهد که Rockstar از هیچ هزینه‌ای برای GTA 6 دریغ نمی‌کند؛ حتی اگر آن هزینه در خصوص آهنگ‌هایی باشد که درون رادیوهای بازی پخش می‌شوند. البته که این موضوع چندان تعجب‌آور نیست. در چند سال گذشته، Rockstar Games به صورت حرفه‌ای با Dr.Dre کار کرده است، در حالی که GTA 5 هنرمندانی مانند Kendrick Lamar را نیز در اختیار داشت. با این حال، اگر اطلاعات لو رفته قبلی مبنی بر اینکه بازی در Vice City اتفاق می‌افتد، دقیق باشد، ساخت سبک‌های جدید موسیقی تعجب‌آور نیست. بازی GTA VI عنوانی جذاب و خارق العاده که همگی دوستداران گیم سال هاست منتظر عرضه شدن آن هستند، و تا به امروز شایعه های زیادی از اطلاعات و تریلرهای آن بیرون آمده که نمیتوان گفت صد در صد درست است چراکه هیچ یک از سازندگان و منبع اصلی آن ها را تایید نکرده است. اما به تازگی اکانت توییتری Gaming Updates and Countdowns که پیش از این اولین اطلاعات GTA V و RDR2 را به درستی منتشر کرده بود، به تازگی جزئیات جدیدی از نسخه ششم بازی GTA منتشر کرده است. بنا به گفته ها کانسپت اصلی بازی از سال 2012 آماده بوده و از سال 2014 مراحل تولید آغاز شده است، گفتنی است در نسخه ششم از بازی نیز همانند نسخه قبل 3 شخصیت اصلی در گیم حضور دارند و بخش داستانی بازی به سه دوره تقسیم میشود! فصل های اول و دوم در دهه 80 میلادی و فصل سوم تا پنجم در دوران حال جریان خواهد داشت، گفته میشود مپ بازی به شدت بزرگ و پر جزئیات است و شامل شهرهای Vice City، Library City و شهری با الهام از ریودوژانیرو و شیکاگو می باشد. البته شایعه ای دیگر وجود دارد مبنی بر اینکه جزایری با الهام از کوبا و هاوانا در گیم وجود خواهد داشت! به جز بزرگی و طراحی پر جزئیات تمامی بخش های موجود سیستم دوره زمانی یکی از قابلیت های جذاب بازی به شمار میرود که مانند یک ماشین زمان عمل خواهد کرد بطوری که رفته رفته ظاهر نقشه، ساختمان ها، لباس ها و خودروها به مرور زمان تغییر میکند. همچنان در مورد عرضه بازی نمیتوان اطلاعات دقیقی داد اما بر طبق آخرین گفته ها بازی قرار است در پاییز 2022 با یک تیزر مشابه تیزر RDR2 معرفی شود! و بین سال های 2024 تا 2025 برای پلتفرم های نسل نهمی عرضه شود. این اولین اطلاعات لو رفته از GTA 6 نیست و آخرین هم نخواهد بود. نباید فراموش کنید که GTA 6 با اختلاف مورد انتظارترین بازی حال حاضر صنعت گیم است؛ بنابراین باز هم باید گفت اطلاعات به صورت احتمالی بیان شده و شاید این منبع درست گفته باشد. در ادامه جهت دانلود بهترین بازی های کامپیوتر باما همراه باشید.

جی تی ای VI | جی تی ای 6

جی تی ای VI | جی تی ای 6

گرافیک GTA VI چندین سال از زمان خود جلوتر خواهد بود! نسخه جدید GTA با ورژن جدید انجین RAGE ساخته می‌شود که از زمانۀ خود جلوتر است، بر اساس صحبت‌های نویسنده سابق راکستار گیمز، بازی در حال ساخت GTA 6 با استفاده از موتورگرافیکی جدید راکستار گیمز یعنی RAGE 9 ساخته می‌شود که از عصر خود جلوتر است. کریس کلیپل نویسندۀ سابق راکستار در Rockstar Mag، در توییت اخیر خود، به ورژن جدید موتورگرافیکی راکستار گیمز یعنی RAGE9 اشاره کرد که از آن در توسعۀ GTA 6 استفاده می‌شود، نسخه جدید این انجین پیشرفت های باورنکردنی داشته و عصر جدیدی از توسعه بازیها در راکستار را آغاز خواهد کرد. مدت زیادی است که منتظر عرضه نسخه جدید بازی جی تی ای هستیم و انتظارات از نسخه جدید بازی بسیار بالا است و یکی از این انتظارات گرافیک بازی است! بدون شک همگی میدانیم که کمپانی قدرتمند راکستار همه را شوکه خواهد کرد و همین دلایل باعث شده مدت زیادی منتشر عرضه نسخه بعدی باشیم. نسخه جدید جی تی ای تحول دوباره در صنعت گیم ایجاد میکند بطوری که تمامی استودیوها و کمپانی های بازیسازی جلوی قدرت طراحی راکستار گیمز کم خواهند آورد! قضاوت با خود شماست، اگر به سری عناوین جی تی ای تا به امروز نگاه بندازید متوجه پیشرفت خواهید شد و با وجود نسل جدید و مدت زمان ساخت طولانی میتوانیم مطمئن باشیم با شاهکاری دیگر روبه رو هستیم. جالب است بدانید نسخه قبلی این بازی یعنی Grand Theft Auto V با فروش 150 میلیون نسخه جزو یکی از پرفروش ترین بازی های تاریخ به حساب می آید! قوی ترین احتمال برای عرضه بازی بین سال های 2024 و 2025 پیش بینی می‌شود اما باز هم نمیشود مطمئن بود چراکه شاید راکستار گیمز بخواهد بخش های جدیدی به بازی اضافه کند یا حتی قسمت های را حذف کند پس همچنان نمیشود با اطمینان گفت بازی GTA VI در چه تاریخی عرضه میشود! در هر صورت میتوانیم خودمان را آماده یک تحول عظیم بکنیم، قدرت ساخت و طراحی بازی از طرف راکستار گیمز به تمامی پلیرها و صنعت گیمینگ ثابت شده است پس خودتان را آماده این بازی قدرتمند کنید.

جی تی ای ۶ با توجه به اینکه اطلاعاتی از آن به صورت لیک عرضه شد هنوز هم توسط توسعه دهنده به عنوان تاریخی ترین بازی شرکت راکستار شناخته می‌شود که بی شک با نزدیک شدن به عرضه رسمی بازی در سال‌های آینده گیمر های بسیاری به دنبال دانلود بازی جی تی ای 6 برای کامپیوتر خواهند بود که این مورد در مدت زمان کمتر از ۲۴ ساعت می‌تواند به یک ترند جهانی تبدیل شود. وب سایت پارسی دانلود با ارائه اطلاعات مناسب در خصوص جی تی آی 6 قصد دارد شما را با این محصول آشنا کند که امروزه از آن به عنوان جی تی آی جدید نیز نام برده می شود. به طور کلی قرار است شاهد نسل و سبک جدیدی از سری بازی های جی تی آی در این نسخه باشیم که به زودی اطلاعات بیشتری را از جی تی ای vi خواهید شنید.

وجود فناوری فوق پیشرفته آب در بازی

براساس اطلاعات جدیدی که از سوی افشاگر داخلی Rockstar Games عرضه شده این بازی از یک سیستم نوین اب برخوردار بوده است. این مورد در زوایای بسیاری مفید خواهد بود زیرا میتوانید به شکل ویژه ای با مزایای آنچه که برایتان در نظر گرفته شده است ارتباط بگیرید. بازی جی تی ای 6 در صنعت گیم یک سروصدای عجیب را برپا خواهد نمود که رفته رفته در حال نزدیک شدن به انتشار آن هستیم. اخبار و حواشی جدید بازی نشان دهنده آن بوده که راک استار قصد دارد جایگاه سازنده بهترین بازی های جهان را از دست ندهد که در این زمینه برای ساخت ششمین نسخه از سری بازی های جی تی ای مبلغی معادل 1 میلیارد دلار را صرف نموده است. بی تردید این مقدار هزینه برای ساخت یک بازی بسیار زیاد بوده که راک استار قصد دارد چندین برابر آنرا از فروش بازی کسب کند. در حال حاضر هنوز خبر قطعی تاریخ انتشار بازی مشخص نشده است.

تاریخ انتشار بازی جی تی ای ۶

بالاخره بعد از مدت ها خبر انتشار ساخت بازی جی تی ای 6 از سوی مدیر عامل راک استار گیم منتشر شد که این موضوع بازتاب های جهانی بسیاری را برای بازی به همراه داشت. باید بدانید که اولین تریلر معرفی بازی از 10 تا 20 آذر 1402 منتشر خواهد شد. پیشنهاد میشود که بهترین بازی‌های ویدیویی راک‌استار گیمز را از دست ندهید.

 

بازی جی تی ای 6 کی عرضه میشود ؟

طبق اطلاعات بدست آمده این بازی در اواخر سال 2025 عرضه خواهد شد.

بازی GTA 6 نسبت به GTA V چه تغییراتی داشته است ؟

شرکت راک استار تا زمانی که نتواند بازی قبلی خود را شکست دهد به سمت بازی دیگری نخواهد رفت. حال خودتان پاسخ سوال را پیدا کنید :)

 

‫4.3/5 ‏‫(137 نظر)‬

تریلر

باکس دانلود

دانلود بازی Grand Theft Auto 6 ✔️ [دانلود جی تی ای 6 کامپیوتر]

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

دانلود بازی Grand Theft Auto 6 برای کامپیوتر

2025

www.par30dl.com

حجم بزودی ...
تاریخ انتشار 2025
قیمت 99.99 دلار
شرکت سازنده Rockstar
متا 90
رده سنی PG-16
 • دیدگاه‌ها

  240 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

 • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
 • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر