دانلود بازی I.G.I. Origins ✔️ بازی ای جی ای اوریجینز کامپیوتر

دانلود بازی I.G.I. Origins - بازی ای جی ای اوریجینز کامپیوتر

I.G.I. Origins بعد از 16 سال صبر اکنون قرار است نسخه جدید بازی IGI بانام ای جی ای اوریجینز عرضه شود که بدون شک برای طرفداران و دوست داران این بازی خبری عالی به حساب می‌آید. برای مشاهده تریلر و تصاویر رسمی بازی باما همراه باشید زیرا اطلاعات خوبی از این بازی را برایتان جمع اوری کرده ایم که بدون شک برایتان مفید خواهد بود. بازی ای‌جی‌ای اورجین بدون شک یکی دیگر از بازی های خاطره انگیز برای کامپیوتر خواهد بود که بعد از عرضه به اثبات میرسد. پیشنهاد میشود برای دانلود بازی IGI Origins باما همراه باشید.

 

 

 

بازی I.G.I. Origins ای جی ای ریشه ها جدید ترین نسخه از سری بازی های IGI بوده که در حال ساخت میباشد و قرار است در 31 دسامبر 2022 (10 دی 1401) عرضه شود. عنوانی که یادآور خاطرات بسیار خوب برای گیمرهای امروزی است و بدون شک با عرضه آن کاربران بسیاری برای تجربه یک بازی پرطرفدار به سراغ آن خواهند رفت. در این پست از وبسایت پارسی دانلود قرار است اطلاعات خوبی را از این بازی برایتان قرار دهیم که پیشنهاد میشود باما همراه باشید. بعد از عرضه نسخه Project بازی ، اکنون بعد از 16 سال قرار است نسخه ای جدید بانام I.G.I. Origins عرضه شود که داستانی قدیمی در قالب المان های جدید را روایت میکند. داستان بازی در سال 1980 میلادی جریان دارد زمانی که جنگ های سرد بین کشورها سبب نابودی نیروهای بسیاری شده بود و همین مورد کافی بود تا دولت کشور شما بدنبال یک نیروی نخبه با ویژگی های مخفی‌کاری باشد تا بتواند ماموریت های سری که برای خرابکاری بخش های مهم دشمنان در نظر گرفته شده است را بخوبی انجام دهد. نام سری شما Regent خواهد بود که برای سرویس اطلاعاتی و جاسوسی MI6 کار میکنید. هدف اصلی این سازمان شناسایی بخش های مهم و ضروری کشور هایی میباشد که ممکن است در آینده برای شما دردسرساز شوند. همین مورد کافی است تا آنها پیش دستی کنند و بخش های تظامی کشور هدف را با تداخل رو به رو کنند تا از این بابت در امان باشند. وظیفه شما شناسایی مسیر های منتهی به یکسری آیتم ویژه است. مسیر هایی که توسط نیروهای مختلف محافظت میشوند و اگر کوچک ترین صدایی از شما شنیده شود قطعا داستان از حالت ساکن و امن خود خارج خواهد شد. همین مورد کافی است تا سایر نیروهای امنیتی برای شناسایی و رسد مکان مورد نظر دست به کار شوند که اگر موقعیت شما لو برود کل ماموریت به خطر خواهد افتاد. اما نگران نباشید زیرا سروصدا بخشی از ماموریت هایی بوده که قرار است در طول این بازی شنیده شود. اما تا جایی که میتوانید دشمنان را بی سروصدا به قتل برسانید تا هم از جان خود محافظت کنید هم جذابیت گیم پلی را افزایش دهید. برای دانلود بازی I.G.I. Origins باما همراه باشید.

 

دانلود بازی I.G.I. Origins - بازی ای جی ای اوریجینز کامپیوتر

دانلود بازی I.G.I. Origins - بازی ای جی ای اوریجینز کامپیوتر

 

بازی I.G.I. Origins در کشور های مختلفی جریان دارد که میتواند شمارا با نیروهای متنوعی رو به رو کند که به نوعی دوره های آموزشی بسیاری دیده اند و در برخی اوقات کشتنشان کار سختی خواهد بود. از دیگر بازی های این سبک میتوان به کال اف دیوتی 2022 اشاره داشت. همان طور که در متن بالا گفته شد این بازی قرار است در سال 2022 عرضه شود و میتوان امیدوار بود که سیستم هوش مصنوعی تقویت شده در این نسخه نیز وجود داشته باشد. سیستمی که میتواند تمام بخش های بازی را تحت تاثیر خود قرار دهد و این مورد دقیقا سختی و چالش بیشتر را برای شما بهمراه خواهد داشت میدانید چرا ؟! هوش مصنوعی مانند ذهن انسان عمل خواهد کرد و اگر نگهبانی به حضور شما مشکوک شود و یا صدایی بشنود سریعا واکنش نشان میدهد و جدا از اینکه به سایر نیروهای امنیتی اطلاع میدهد در گوشه ای پنهان میشود تا از جان خود محافظت کند. این موارد را در بازی ای جی ای اوریجینز خواهید دید. وجود سلاح های مختلف با قدرت نابودگری بالا میتواند خطرات زیادی را برای شما بهمراه داشته باشد زیرا تعداد آنها به شدت بیشتر از شما است و یک اشتباه کوچک کافی است تا سیل عظیمی از تیرهای کشنده به سمت شما شلیک شود. برای دانلود بازی IGI Origins با پارسی دی ال همراه باشید.

 

دانلود بازی IGI Origins

کوچک ترین برخورد تیر با شما سبب کاهش خونتان خواهد شد که باید این مورد را مد نظر داشته باشید. اما بخشی که امروزه برای کاربران IGI به یک امر حیاطی تبدیل شده است طراحی و گیم پلی بازی میباشد. جالب است بدانید که بازی I.G.I. Origins با استفاده از روش های نوین روز دنیا در حال ساخت میباشد و این مورد سبب شده است تا کیفیتی نظیر FullHD در بازی شکل بگیرد. کیفیتی عالی که با صداگذاری هیجان انگیز بازی به تکامل خواهد رسید و در پایان میتواند گیمر را برای ساعات و حتی روز های طولانی سرگرم کند و چالش های بسیاری را در اختیارش قرار دهد. این بازی توسط استودیو Antimatter Games در حال ساخت میباشد و قرار است توسط شرکت Toadman Interactive عرضه شود. اگر از دوست داران و طرفداران بازی های ای جی ای هستید پیشنهاد میشود دانلود بازی I.G.I. Origins را از دست ندهید. همان طور که مشخص است داستانی بی نظیر در بازی پیاده سازی شده که براساس آن گیمر میتواند با چالش های جدیدی رو به رو باشد که هرگز در نسخه های قبلی این بازی دیده نشده است. اصلی ترین تفاوت این نسخه از بازی با سایر نسخه های عرضه شده را میتوان طراحی عالی و با کیفیت بازی دانست. سبک نوین در کنار طراحی عالی سبب خواهد شد تا گیمر با یک بازی کاملا با کیفیت سروکار داشته باشید. همچنین وجود موارد جدید سبب تقویت گیم پلی خواهد شد که پیشنهاد میشود دانلود بازی I.G.I. Origins را از دست ندهید.

 

ای جی ای Origins باید زمان بیشتری را برای بدست آوردن نظر کاربران صبر کند زیرا بعد از 16 سال خبر ساخت نسخه جدید آن در دنیای بازی های کامپیوتری پیچیده است که در این زمان بازی های بسیار قدرتمندی روانه بازار شده اند و بدست آوردن جایگاه و محبوبیت قبلی بازی کار دشواری خواهد بود. این مورد قابل دستیابی میباشد اگر شرکت سازنده بتواند المان های خوبی را در بازی پیاده سازی کند و به نوعی نیاز کاربر را در بازی ارضاء نماید. جلوگیری از بوجود آمدن باگ نیز میتواند یکی دیگر از دلیل های محبوبیت بازی باشد که شرکت سازنده در این زمینه کارنامه خوبی دارد ولی باید دید که با توجه به گستردگی بازی این مورد را میتواند رعایت کند یا خیر. این بازی که با نام ای جی ای 2022 کامپیوتر نیز شناخته شده است گزینه خوبی برای سرگرمی میباشد که اخبار بیشتری را از آن در آینده خواهیم شنید. طبق گفته های شرکت سازنده قرار است المان های گرافیکی جدیدی در این بازی شکل بگیرد که اگر استودیو سازنده بتواند آنها را بدرستی پیاده سازی کند قطعا جذابیت های بیشتری در بازی شکل خواهد گرفت. ای جی ای 3 ساخت خوبی را در پیش دارد که شرکت  سازنده اخبار جدیدی را در مورد بازی ارائه داده است که براساس آن میتوانید گیم پلی بهتری را نسبت به تریلر بازی در اختیار داشته باشید. جالب است بدانید که اخبار بسیاری در مورد این بازی به تازگی عرضه نشده که میتواند دلیل خوبی برای ساخت یک بازی ایده آل باشد زیرا شرکت سازنده در سکوت خبری بدنبال اهدافی است که سال های طولانی در حال ساخت آن بوده و اکنون زمان نمایش رسیده است.

دانلود بازی IGI Origins

برای دانلود بازی I.G.I. Origins باما همراه باشید که قرار است اطلاعات جدیدی از این بازی را در اختیار شما قرار دهیم که قطعا میتواند نظر گیمرهای بسیاری را به سمت بازی جلب نماید. بازی ای جی ای در زمان قدیم تا کنون جزو بازی های خاطره انگیز و محبوب کامپیوتر بوده اند که در این میان به‌عنوان یکی از بهترین بازی های اکشن برای کامپیوتر شناخته شده است که میتوانید سرگرمی را برای ساعات طولانی در بازی های ای جی ای تجربه کنید. براساس اطلاعات بدست آمده این بازی قرار است با موتور گرافیکی جدید آنریل انجین طراحی شود که در آن به جزئیات بهای بسیاری داده میشود. بازی ای جی ای اورجین همانطور که در متن فوق به آن اشاره شده است از طراحی بسیار خوبی برخوردار بوده که این مورد با صداگذاری عالی بازی به تکامل رسیده است. اگر قصد دارید یک بازی خاطره انگیز و سرگرم کننده را روی سیستم خود نصب داشته باشید پیشنهاد میشود دانلود بازی I.G.I. Origins برای PC را از دست ندهید.

 

4.8/5 (4 نظر)

تریلر I.G.I. Origins

دسته‌بندی:

اکشن ، بازی کامپیوتر

مشخصات فایل
 • حجم: بزودی ...
 • متا81 از 100
 • رده سنی: PG-13
 • تاریخ انتشار2022
 • شرکت سازنده: Toadman Interactive
 • قیمت: بزودی ...صرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 8.1
password :

0 نظر

  این بازی دیگه نمیاد که ما بازی کنیم چون یکی از کسایی که این بازی رو میخاسته بسازه تصادف کرد با ماشین اشغالی مرد

  پاسخ

  شاید باورش براتون سخت باشه ولی من هنوز که هنوز منتظر دانلود بازی ای جی ای اورجین هستم که بیاد و البته کرک بشه. مطمئنن بازی رو کرک میکنن چون قرار بعد از 16 سال نسخه جدید بازی عرضه بشه که خوب میشه گفت بهترین نسخه از این مجموعه هست. در واقع اگر بخوام بازی رو به شکل دیگه ای معرفی کنم یه بازی جدید برگرفته از گیم پلی قدیمی و محبوب خودش هست که بی تردید میتونه گیم پلی خوبی رو برای سرگرمی در اختیار گیمر قرار بده. اما سوال اینجاست که آیا بازی کرک میشه یا خیر. منکه امید زیادی برای دانلود بازی IGI Origins دارم.

  پاسخ

  شاعر میگه که برای دانلود بازی I.G.I. Origins باید ای جی ای باز باشی تا بدونی چه حسی داره. آره ناز خدایی به شدت منتظر عرضه شدن بازی هستم و اصلا نمیدونیم که قرار چه تاریخی بازی بیاد بیرون و چه مقدار زمان نیاز هست تا بازی کرک بشه و آیا کرک بشه و نشه داستان اینه.

  پاسخ

  دنبال ای جی ای قدیمی توی پارسی دانلود بودم که دیدم زدید دانلود بازی I.G.I. Origins واقعا موندم. دمتون گرم به خوبی بازی رو معرفی کردید و به شدت منتظر عرضه بازی هستم اگر میشه پست رو یه بروز رسانی کنید که دقیقا چه زمانی قرار عرضه بشه ؟ چون مطمئنم خیلی ها منتظر بازی هستند که بیاد و غوغایی کنه توی سبک تیراندازی.

  پاسخ

  راستش رو بخوای منم منتظر بازی هستم صادق جان. زمان عرضه بازی مشخص نیست هنوز …

  واقعا یادش بخیر سری بازی های igi تو سه قسمت عرضه شد و برای اون زمان یکی از بهترین بازی ها بودش.
  خود من که به شخصه عاشق igi 2 بودم و همین الان هم روی سیستم دارمش در اصل بیشتر بازی های خاطره انگیز و نوستالژی رو پلی میدم هیچ چیز مثل این بازی های قدیمی نمیشه.
  الان هم که تو سایت خوب پارسی دانلود با پست بازی igi origins روبه رو شدم که خبر بسیار خوبی هست. فکرش رو کنید الان میتونیم این سری بازی عالی رو با گرافیک امروزی پلی بدیم در نقش یک کماندو حرفه ای دوباره به مکان های غیرممکن نفوذ کنیم.
  البته بازی های igi قدیمی یکم رو مخ بودن چراکه پر کردن جون وجود نداشت با یه میزان جون مشخص باید 1000 نفر میکشتی و تا آخر مرحله پیش می‌رفتی.
  امیدوارم تو این نسخه کیف جون برای گرفتن وجود داشته باشه یا سلاح بازی بشه انتخاب کرد قبل شروع مرحله
  بدون شک به جز گرافیک تغییرات بیشتری تو بازی صورت گرفته و میشه مراحل جذابتری رو تجربه کرد.

  پاسخ

  سلام کاوه
  با نظرت موافقم من خودمم از دوست دارای بازی ای جی ای بودم که واقعا خوشحال شدم وقتی شنیدم قرار این نسخه از بازی عرضه بشه.

  نه نه اصلا 🤢 منظورم اینکه اونها از لج هم به یک بازی‌ گیر می دهند که طرفداران راضی نگه دارن، گاد او وار اصلا قشنگ نیست با اون کریتوس زشت کچل!!! شما سراغ موارد نخورده مثل واچ داگز لژیون بروید. دستتون را می بوسم.

  پاسخ

  سلام جناب ، اعلی حضرت گیمرها😘 شرمنده سوالی داشتم انشالله حدودا در چه بازه زمانی زیرنویس فارسی شما عزیزان عرضه خواهد شد ، هر روز چند بار به سایت شما سر میزنم، و ذوق زده منتظرم، اون سه سایت دیگه باز دارن روی یک مورد (گاد اف وار ) کار می کنند.

  پاسخ

  سلام اصغر
  منظور از زیر نویس برای بازی خدای جنگ هست ؟ اگر اره که توی نظرات خود بازی اعلام کنید.

  سلام خدمت کاربرای پارسی دانلود
  به نقد داشتم راجب بازی IGI Origins
  ببینید از آخرین نسخه بازی 16 سال میگذره یعنی یک عمر که شرکت سازنده معلوم نیست تو این مدت چیکار میکرد یا قصد داشت چیرو ثابت کنه. تو اوایل سال 2022 پارسی دانلود زحمت کشید خبر ساخت بازی رو داد که واقعا خوشحال شدیم ولی یکمورد هست که باید در نظر داشت. تو این مدت طولانی اگر روی همین بازی کار کرده باشن باید یک بازی محشر رو عرضه کنن که توی تریلر خبری از بازی فوق العاده نیست. البته تریلر سبک و گیم پلی خوب بازی رو نشون داده ولی اون طوری که باید و شاید نیست. به نظر من دیگه سری بازی های ای جی ای رو بعد این نسخه باید ببندن یا اگر قرار باز عرضه بشه نسخه جدید به شکل قویتر و سریعتر .
  ممنون میشم نظر شمارو هم بدونم.

  پاسخ

  سلام محسن جان
  ببینید از یک طرف درست میگید که سال های زیادی از اخرین نسخه بازی گذشته ولی باید بدونید که شرکت سازنده فقط روی همین بازی فعالیت نداشته وبعنوان استودیو کمکی برای بازی های دیگه هم فعالیت داشته. ولی به نظر من IGI Origins آخرین نسخه نخواهد بود زیرا میتونه از همین مجموعه ثروت زیادی رو بدست بیاره و اینده خودش رو برای ساخت بازی های مهم دیگه توی سبک های دیگه تضمین کنه.

  امیدوارم اول واچ داگز لژیون باشه تازه کرک شده و در حال بازی کردن بشدت نیاز زیرنویس فارسی دارد،
  چون کات سین و داستان محور می باشد.

  پاسخ

  بوم ، هوراااااااااااااااااااا😇🤣🤩 واقعا غافلگیر کننده‌ بود، خیلی خوشحال شدم، یک دنیا ممنون، عذرخواهی میکنم سعی کنید سراغ بازیهای معروف ولی از قلم افتاده ولی مهم فارکرای پنج ، واچ داگزها ، رایز تامب رایدر، جاست کاز و … بروید و مواظب باشید مثل سه سایت فارسی‌ ساز همکار هم زمان یک بازی مشابه زیرنویس فارسی نشود.( یک بازی با سه زیرنویس) بسیار ممنون و مچکرم.

  پاسخ

  :))
  ممنون از نظر خوبتون. بازی هایی که گفتید توی لیست انتشار هستند …

  بسیار ممنون و سپاسگزارم از پاسخ گویی دقیق و سریع شما عزیزان ، من چندین سال با سایت های داخلی دیگر اخبار گیم را دنبال می کردم ولی به تازگی سایت شما را رویت کردم و هر روز از سایت شما اول از همه اخبار بازی‌ها را دنبال می کنم و گاهی دانلود می کنم، خیلی پیشرو و آپدیت هستید و باعث خوشحالی گیمرها، آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما دارم،( یک سوال خصوصی برای شماهم مقدور هست مثل بعضی سایتها گاهی یک بازی پرطرفدار و کم حجم را زیرنویس فارسی کنید؟ و بفروشید.‌)

  پاسخ

  سلام اصغر جان
  در دستور کار ما هست زیر نویس کردن بازی ها و بزودی انجام میشه …

  سلام ادمین جان، مطمئنید، چون پارسال و همین امسال هم همین تاریخ دی ماه را وعده داده بودند حالا سال دیگه همین تاریخ!!! بازی خیلی عریض و طویل مثل اساسینز نیست که ولی خیلی‌ طولش دادند. خدا کنه سال بعد عرضه شه.

  پاسخ

  سلام اصغر جان
  اطلاعاتی که در سایت قرار میگیره توسط منابع معتبر تهیه میشه و ما هم دخالتی نداریم ولی دلیل اینکه اینقدر طول کشید مطمئن باشید قرار بخش های بیشتر و جذابتری رو توی بازی پیاده سازی کنن …

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.