دانلود برنامه آموزش تایپ KeyKey Typing Tutor برای Mac

نرم افزار

دانلود برنامه آموزش تایپ KeyKey Typing Tutor برای Mac

برنامه KeyKey یک راهنمای تایپ برای سیستم عامل مک می باشد که مراحل تایپ کردن شما را می آموزد و سپس به شما در تایپ ساده تر متون کمک می کند. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که روزی 15 دقیقه در هر جلسه با این برنامه کار کنید. پس از این برنامه کنترل باقی کارها را در دست می گیرد. این برنامه خطاهای تایپ کردن شما را ضبط کرده و با لیست کلماتی که شما قبلا تایپ کرده اید مطابقت می دهد.

این برنامه کمک می کند تا فراید تایپ در صفحه کلید های QWERTY یا DVORAK برای شما آسان تر شود. زمانی که اقدام به تکمیل کردن جملات کنید، باقی آنها نمایان می شوند. هرچه بیشتر در تایپ خطا داشته باشید، کلمات ساده تری برای شما به نمایش در خواهد آمد، در حالی که تایپ شما بهبود می یابد، کلمات سخت تر می شوند. شما همچنین می توانید خطاها، کلمات تایپ شده و زمان صرف شده خود را مشاهده کنید.

پس از صرف چند هفته تمرین روزانه، قادر خواهید بود تا در هر دقیقه 60 کلمه را تایپ نمایید. اما قضیه به همینجا ختم نمی شود. برنامه دارای حالتی به نام “expert mode” است که کلمات و عبارات پیچیده تری را به شما نشان می دهد تا در مدت زمان کمی آنها را نیز تایپ نمایید.

لازم نیست نگران اشتباهات خود باشید. با برنامه KeyKey دقیق و با اطمینان اقدام به تایپ کردن کنید تا مهارت های شما بهبود یابد.

 

KeyKey is a manageable typing tutor that learns your level as you practice. All you do is commit to a 15-minute session every day. The app takes care of the rest. There are no lessons, no tests, and no strange minigames. Instead, you get a beautiful minimalist interface and a boost to your WPM. The app records your errors and adapts the practice wordlist as you go, giving you extra practice for the letter combinations that trip you up.

‫0/5 ‫(0 نظر)
باکس دانلود

دانلود برنامه آموزش تایپ KeyKey Typing Tutor برای Mac

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

www.par30dl.com

حجم 23 مگابایت
فرمت فایل dmg
ورژن v2.2
تاریخ انتشار 2017-12-21
قیمت $9.99
شرکت سازنده Sergiy Vynnychenko
  • گالری تصاویر
  • سیستم پیشنهادی

Compatibility: OS X 10.11 or later, 64-bit processor

  • دیدگاه‌ها

    0 دیدگاه

  • نقد و بررسی‌ها

    0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر