دانلود بازی MAFIA 3 برای کامپیوتر – نسخه FitGirl

نظرات: 981 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 42,610 بازدید
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۴۰۱

دانلود بازی MAFIA 3 برای کامپیوتر - نسخه FitGirl

بازی Mafia 3 یک بازی بسیار زیبا و پر طرفدار میباشد در سبک اکشن و ماجرایی که توسط Hangar 13 طراحی و ساخته شده و در 7 اکتبر (جمعه، 16 مهر 1395) توسط کمپانی مشهور 2K Games برای پلتفرم های PlayStation 4 ،Xbox One و PC به بازار عرضه خواهد شد.در بازی مافیا 3 شخصیت اصلی Lincoln Clay، کهنه سرباز ویتنامی و شخصیت اصلی سیاه‌پوست بازی، تنفر عجیبی نسبت به مافیاهای ایتالیایی دارد. این تنفر نیز، ریشه در حوادث گذشته و اقدامات خصمانه گروه‌های مافیای ایتالیایی نسبت به جامعه سیاهان دارد (لزوما، مافیا!)؛ حوادثی که Lincoln Clay درگیرشان بوده و اکنون درصدد است تا انتقام خود را بازپس گیرد! دانلود بازی مافیا 3 در ادامه مطلب …

mafia_3

در دو نسخه ی قبلی بازی کنترل دو شخصیت یعنی توماس انجلو (Thomas Angelo) و ویتو اسکالتا (Vito Scaletta) را بر عهده داشتیم که تقدیر هر دو را وارد گروه های تبهکاری ایتالیایی کرد. اما اینبار داستان بازی متفاوت تر از دفعات قبل خواهد رفت. برای اولین بار در این سری قرار است که پروتاگونیستی سیاه پوست داشته باشیم به نام لینکلن کلی (Lincoln Clay). البته پوست لینکلن کاملاً سیاه هم نیست پس به احتمال خیلی زیاد او دو رگه است. اگر بخواهیم به گذشته ی لینکلن نگاهی بیاندازیم کاملاً مطمئن می شویم که با شخصیتی قدرتمند از لحاظ روحی طرف هستیم، زیرا وی در یتیم خانه بزرگ شده است و سپس برای خدمت به ارتش امریکا پیوسته و در ویتنام جنگیده. این دو می توانند هر مردی را آبدیده کنند.

لینکلن به تازگی از ویتنام برگشته است و این طور که از صحبت کارگردان مافیا 3 هیدن بلکمن (Haden Blackman) فهمیده ایم وی به دنبال جایی می گردد تا نسبت به آن حس تعلق پیدا کند. شاید دلیلی که او به ارتش پیوست نیز همین امر بوده باشد اما او نتوانسته است آن چیزی که به دنبالش است را در میدان جنگ بیابد. پس وی به آمریکا و شهر نیواورلان (New Orleans) باز می گردد، وقتی پایش به این شهر می رسد جذب گروهی به نام بلک ماب (Black Mob) می شود و از همین طریق با گروه های ایتالیایی هم آشنا می شود. در همین حال که وی فکر می کند سرانجام جایی را یافته که می تواند با آن حس تعلقش را ارضا کند با خیانت گروه ایتالیایی ناگهان همه چیز را از دست رفته می بیند. باز گشت به نقطه ی صفر کار سختیست، در نتیجه وی تصمیم می گیرد بجای آن که باز هم به جستو جوی آن خانواده ای که همیشه دوست داشته است برود، خودش آن را بنا کند. البته باید به این مسئله هم اشاره کنیم که محوریت اصلی داستان بر انتقام گیری از دار و دسته ی ایتالیایی ها است و از آنجایی که لینکلن یک ابر قهرمان نیست پس شکل دادن گروهی قدرتمند برای تحقق این امر فکر خوبی است.

سیستم مبارزه ی بازی همان سیستم آشنای کاورگیری است و قرار نیست انقلابی در بخش مبارزه ی بازی ببینیم. چه خوشتان بیاید و چه نیاید خشونت در بازی بسیار بالاست. البته با توجه به پیش زمینه ی شخصیتی لینکلن خشن بودن وی کاملاً با عقل جور در می آید و اگر در درگیری ها خیلی نرم و لطیف برخورد می کرد و از خون و خون ریزی خبری نبود باید متعجب می شدیم. برخورد های تن به تن لینکلن جذاب طراحی شده اند، برای مثال وی می تواند با چند ضربه ی سریع چاقو به گردن طرف مقابل او را از پای در بیاورد و یا با تکیه به قدرت بدنی خود هدفش را به دیوار بکوباند و جانش را بگیرد. قافل گیری حریفان نیز یکی از بخش های جدیدی است که به مکانیزم مبارزه ی بازی اضافه شده است. با قافل گیری می توانید سریع و خشن حریفتان را از پای در آورید و یا اینکه دل و روده اش را کف خیابان بریزید.

Mafia-III-Worldwide-Reveal-Trailer-5

ویتو اسکالتا شخصیت اصلی مافیا ۲ است که دیگر حالا سنی از وی گذشته و پیر تر شده است. پس احتمالاً قسمت سوم بازی با قسمت قبلی آن در ارتباط است. در انتهای مافیا ۲ نویسندگان با نشان دادن دور نمایی از Empire Bay حدس پایان بازی را کاملاً به خود گیمر ها واگذار کردند و به نوعی هم دست خودشان را برای ساخت ادامه ای برای بازی باز گذاشتند.

واگذار کردن تصمیمات مهم به خود بازی‌بازان و تأثیر مستقیم انتخاب‌ها بر روند و پایان بازی، این روزها به مشخصه رایجی در میان بازی‌ها تبدیل شده و با استقبال قابل قبولی نیز، از سوی طرفداران مواجه شده است. در بازی با توجه به هر تصمیمی که اتخاذ می‌کنید، عواقب و نتیجه‌های متفاوتی در انتظار شما است. به گفته سازندگان بازی, قرار است این نسخه شما را با خود در جهان مملو از جرم و جنایت سازمان همراه ساخته و پس از داستان سرایی غنی در دنیایی زیبا, در خود غرق کند. در طول داستان سرایی پرپیچ و خم مافیا ۳, بازی این اجازه را به پلیر می دهد تا مسیر خود را برای انتقام و یا ساختن امپراطوری جرم و جنایت خود با استفاده از حیله گری ، فریب و یا از طریق نیروی شدید و قدرت شلیک انتخاب کند . مافیا ۳ ترکیبی از داستان سرایی سینمایی همراه با ساختار داستانی پویا است که به مجموعه ای از انتخاب های بازیکن در شهری پر جنب و جوش پاسخ می دهد. پیشنهاد می کنم این بازی را از دست ندهید. استودیو سازنده بازی Hanger13، Mafia 3، سخت تلاش می‌کند تا بهترین نسخه از این سری را برای بازی‌بازان به ارمغان آورد و در عین حال نقاط ضعفی را که در Mafia 2 وجود داشت، بهبود بخشد. یکی از راه‌ها برای این کار استفاده از سیستم مهارت‌های کاراکتر در بازی است.

43123146107367329569_Mafia 3 Pre Order

در کنار نسخه معمولی، ۲K نسخه محدود دلوکس به قیمت ۸۰ دلار و نسخه محدود کالکتور‌ها به قیمت ۱۵۰ دلار را عرضه خواهد کرد. نسخه محدود دلوکس دارای بازی و سیزن‌ پس خواهد بود. درحالی که نسخه محدود کالکتور‌ها، علاوه بر بازی اصلی و سیزن پس‌، از محتویات فیزیکی نیز بهره‌مند خواهد بود که شامل دیسک طرح‌دار موسیقی ها، کتاب هنری کلکسیونی، تصاویر هنری و موارد اعلام نشده دیگر می‌شود.

 

 ویژگی های آپدیت UPDATE v20161221 :

یکی از ویژگی‌هایی که پس از عرضه شدن مافیا ۳ کاربران زیادی به نبود آن در بازی اعتراض داشتند، امکان شخصی‌سازی ماشین‌ها بود که در نسخه‌ی دوم هرچند به صورت محدود وجود داشت ولی در این قسمت خبری از آن نبود. حال توکی گیمز، ناشر بازی و هنگر ۱۳، سازنده آن، یک محتوای دانلودی رایگان برای بازی عرضه کرده‌اند که امکان شخصی‌سازی ماشین‌ها را در کنار قابلیت‌های دیگر به بازی اضافه می‌کند.

توکی گیمز اعلام کرده که گیمر‌های زیادی خواستار اضافه شدن قابلیت شخصی‌سازی ماشین‌ها به بازی بودند و در همین راستا ۱۰ گزینه برای شخصی‌سازی خودرو به بازی اضافه شده است که ۶ مورد از آن‌ها را می‌توان در طول انجام مراحل بازی فعال کرد، سه مورد با داشتن بسته Family Kick-Back در دسترس قرار می‌گیرند و یک مورد هم مربوط به یک ماشین کاملا جدید به نام Griffin Marauder است.

برای شخصی‌سازی ماشین‌ها کافی است به یکی از ۹ گاراژ Big Rick در نقشه بازی بروید و از آنجا می‌توانید قسمت‌های مختلف ماشین‌تان را به دلخواه تغییر داده و ظاهری را که دوست دارید برای آن خلق کنید.

اما محتویات DLC رایگان جدید بازی فقط محدود به شخصی‌سازی ماشین‌ها نیست و یکی دیگر از موارد جالب آن اضافه شدن مسابقات رانندگی به بازی است. پس از اینکه با هر سه همراه‌تان در بازی آشنا شدید، مسابقات رانندگی در روی نقشه ظاهر خواهند شد و می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید و با برنده شدن جوایز مختلفی مثل گزینه‌های جدید برای شخصی‌سازی ماشین یا حتی ماشین کاملا جدید Griffin Marauder را برنده شوید.
آخرین محتوایی هم که با DLC جدید به بازی اضافه می‌شود، سه لباس جدید برای شخصیت لینکولن است. یکی از این لباس‌ها The Classico نام دارد که تنها راه به دست آوردن آن، متصل کردن اکانت My2K به بازی است.
در پایان توکی گیمز اعلام کرده که در آینده نیز محتویات دانلودی رایگانی برای بازی عرضه خواهند شد که گزینه‌های شخصی‌سازی بیش‌تر و موارد دیگری را به آن اضافه می‌کنند. همچنین یک سری بسته پولی نیز برای بازی در نظر گرفته شده است که برای مثال یکی از آن‌ها در مورد جنگ ویتنام خواهد بود.

 

راهنمای ارور های بازی : (با تشکر از کاربر ASHKAN)

ارور Stop Working | Crash در هنگام اجرای بازی:

ارور کرش | استاپ ورکینگ بازی Mafia 3 یکی از بزرگترین مشکلات پیش روی ماست. قبل از همه، ما باید به این نگاه کنیم که آیا کارت گرافیک شما آپدیت هست یا خیر؟! برای این کار، شما باید نرم افزار UniBlue Driver Scanner را دانلود و نصب کنید.

بعد از دانلود این نرم افزار، بر اساس آموزشات همان مطلب کامپیوترتان را اسکن کنید که ببینید آیا آپدیتی برای کارت گرافیک و کلا درایورهایتان وجود دارد یا خیر (بهتر است این کار را با نرم افزار تغییر آی پی انجام دهید)

روش دوم:

برای رفع این مشکل، شما باید نسخه ی ویندوز خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید ! می توانید از طریق روشن کردن قسمت آپدیت خودکار ویندوز این کار را انجام دهید یا به صورت دستی آن را دانلود کنید.

رفع مشکل سیاهی صفحه

فیلمی از کاربران در اجرای این بازی با صفحه سیاه مواجه می شود این مشکل بیشتر در ویندوز های 10 می دهد. برای رفع این مشکل شما اول باید درایور های خود را مانند مشکل قبلی به آخرین نسخه ارتقا دهید (با استفاده از نرم افزار UniBlue Driver Scanner):

پیشنهاد می شود کامپیوتر خود را با روشن بودن نرم افزار تغییر آی پی اسکن کنید!

و سپس نرم افزار Visual C++ هم دانلود و نصب کنید:

نسخه سال 2013

نسخه سال 2015

رفع مشکلات DLL

مشکلات dll یکی از بزرگترین مشکلات هستند که یکگیمر میتواند در هنگام اجرای بازی با آنها روبرو شود بهترین راه برای رفع این مشکلات شناختن نوع این پیام‌هاست. شما میتوانید با استفاده از نرم افزار ریر این مشکل را نیز حل کنید.

نرم افزار DLL File Fixer

رفع مشکل افت فریم و لگ

این مشکل می تواند به دلیل آپدیت نبودن کارت گرافیک شما رخ دهد! پس اولین کاری که شما میبایست انجام دهید، آپدیت کارت گرافیک خود به آخرین نسخه می باشد، بعد از آن، بیشترین مقدار مصرف را به بازی اختصاص دهید:

سپس سعی کنید تمامی نرم افزار هایی که در حال اجراست، چه از IDM بگیرید و چه مرورگر های مختلف را بیرون بزنید.

دانلود بازی Mafia 3: Digital Deluxe Edition

مافیا 3 آخرین نسخه از سری بازی های مافیا بوده که توانسته گیم پلی بسیار خوبی را نسبت به دو نسخه قبلی عرضه کند و همین مورد کافی بود تا بتواند امتیاز بهتری را نسبت به بازی های دیگر کسب کند. طراحی بهتر در کنار سیستم گیم پلی و کنترل شخصیت بهبود یافته میتواند گیمر را در حالت های مختلفی برای کنترل بازی قرار دهد که با اینکار میتواند زوایای مختلفی را در اختیار داشته باشد. دقت داشته باشید که داستان بازی های مافیا با یکدیگر تفاوت داشته و برای نصب هر سه آنها مشکلی نخواهید داشت. بازی مافیا 3 کامپیوتر بصورت تست شده را اکنون میتوانید از سایت پارسی دانلود با ترافیک نیم بهاء دریافت کنید.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl :

 • Mafia 3: Digital Deluxe Edition v1.09 GOG + 6 DLCs
 • بر اساس نسخه GOG تحت عنوان Mafia III Deluxe Edition GOG فشرده سازی شده است.
 • ورژن بازی v1.090.0.1 می باشد.
 • محتوای اضافی بازی شامل گالری تصاویر ویژه از جمله Pinup ها همگی داخل فولدر “Bonus Content” در محل نصب بازی در دسترس هستند.
 • در این نسخه چیزی حذف یا تبدیل نشده است و بدون هیچ حذفیات یا افت کیفیتی بازی نصب و کرک می شود.
 • حجم بازی از 50.9 گیگابایت به 18.9 گیگابایت کاهش یافته است.
 • زمان تقریبی نصب بازی بین 25 الی 80 دقیقه خواهد بود.
 • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی 53 گیگابایت است.
 • حداقل به 2 گیگابایت فضای خالی RAM برای نصب بازی نیاز است.
 • بسته های الحاقی (DLC) زیر در بازی لحاظ گردیده و فعال شده اند:

Family Kick Back Pack
Faster, Baby!
Sign of the Times
Stones Unturned
Judge, Jury and Executioner Weapon Pack

بازی Mafia 3: Digital Deluxe Edition را هم اکنون می توانید از سرورهای قدرتمند پارسی دانلود دریافت بفرمایید.

After Lincoln Clay’s surrogate family, the black mob, is betrayed and killed by the Italian Mafia, Lincoln builds a new family and blazes a path of revenge through the Mafioso responsible.
 
0/5 (0 نظر)

تریلر دانلود بازی MAFIA 3 برای PC

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

آموزش نصب ریپک/نسخه FitGirl :

1- بعد از دانلود شروع به اکسترکت فايل بازي کنيد.

2- با اجرای فايل نصبي (Setup.exe) بازی را نصب کنید.

نکته مهم اول : قبل از اینکه گزینه install را بزنید، حتما تيک دانلود برنامه های جانبی از جمله DirectX و ++C را برداشته و تنها تيک گزينه زبان انگليسي را برنداريد!

نکته مهم دوم : در صورتی که داخل فولدر اکسترکت شده فایل های اختیاری با نام fg-optional مشاهده کردید (برای مثال: fg-optional-credits.bin) حتما تیک این گزینه ها را بزنید!

3- پروسه نصب بازی آغاز می شود؛ دقت کنید که به خاطر فشردگي ممکن است نصب اين نسخه کمي زمان ببرد.

4- پس از نصب ، بازي به طور خودکار کرک می شود.

5- بازي را اجرا کرده و لذت ببريد.

اگر مشکلی در اجرای بازی داشتید ، لطفا در بخش نظرات ذکر کنید تا پاسخ کامل و سريع آن را دريافت کنيد.

توجه : اگر ارور هاي ISDone.dll و Unarc.dll براي شما نمايش داده شد، به اين آموزش جهت رفع مشکل مراجعه کنيد.

MINIMUM:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 7 64-bit
  • Processor: Intel I5-2500K, AMD FX-8120
  • Memory: 6 GB RAM
  • Graphics: 2GB of Video Memory & NVIDIA GeForce GTX 660, AMD Radeon HD7870
  • Storage: 50 GB available space
  • Sound Card: DirectX Compliant Sound card
  • Additional Notes: Windows 8.1 users may need additional Windows Update files: Please Click here for information

RECOMMENDED:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 7 64-bit
  • Processor: Intel I7-3770, AMD FX 8350 4.0 Ghz
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: 4GB of Video Memory & NVIDIA Geforce GTX 780 or GeForce GTX 1060, AMD Radeon R9 290X
  • Storage: 50 GB available space
  • Sound Card: DirectX Compliant Sound card

مشخصات فایل
 • حجم: 18.9 گیگابایت
 • فرمت فایل: EXE
 • نسخه: FitGirl
 • متا86 از 100
 • رده سنی: PG-18
 • ورژن: v1.09
 • تاریخ انتشارOctober 7, 2016
 • شرکت سازنده: Hangar 13
 • قیمت: 49.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 8.6
password :

981 نظر

  سلام خسته نباشید
  ببخشید این نسخه اصلی مافیا 3 هست که سال 2016 منتشر شده؟ چون مثل اینکه نسخه ریمسترش رو هم ساختن با گرافیک بهتر من دنبال نسخه معمولیش هستم
  ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ

  سلام علیرضا
  این نسخه مافیا 3 نهایی است دوست عزیز.

  سلام واسه من در استخراج ارور میده 200گیگ جاهم دارم ولی ارور میده همه فایل هارو باهم استخراج میکنم ولی نمیشه لطفا جواب بده؟؟

  پاسخ

  سلام میلاد
  متن ارور رو ارسال کنید دوست عزیز.

  سلام آقای غلامی
  من ۲۸۸ گیگ حافظه خالی دارم ارور میده ک فضای کافی برای اکسترکت یا نصب نذارید داستان چیه،؟ ویندوز باید خالی باشه؟

  سلام
  فضایی که عرض کردید کافی هست
  اگر امکانش هست متن ارور کامل ذکر کنید تا بهتر بشه راهنمایی کرد

  سلام رو ای سیستم اجرا میشه؟

  windows 10
  ram: 8gb
  cpu:i5 4210 1.7gh@24gh
  graphics: nvidia geforce 840m+++ vram graphic 8gb

  پاسخ

  سلام عزیز خسته نباشید
  فایل ها برای من در زمان استخراج ارور (you need to have the following volume to continue extraction)مواجه میشم و از من میخواد یه فایل رو انتخاب کنم
  من آنتی ویروس هام غیر فعال هستن
  و اینترنت هم قطع میباشد اگه میشه راهنماییم
  کنید فایل ها رو هم ریپیر کردم درست نشد

  پاسخ

  سلام
  فضای کافی برای اکسترکت و یا نصب بازی ندارید.

  سلام ببخشید یه سوال داشتم من نسخه دفینتی ادیشن رو گرفتم ولی روی دستگاه هم با لگ اجرا شد می خواستم نسخه معمولیشو بگیرم خواستم بپرسم این چه نسخه ای هست؟

  پاسخ

  سلام
  نسخه ای که ارور داد رو از سایت ما گرفتید ؟
  نسخه موجود از بازی مافیا 3 آخرین نسخه فشرده هست.

  قبل اینکه مافیا بازی مود بشه ما مافیا باز بودیم داداش وانم نسخه 3 :))))
  بازی نصب شد بدون مشکل دمتون گرم حرف ندارید فقط یه موردی این نسخه که قرار دادید شامل آپدیت و DLC های بازی هست یا خیر ؟
  رفقا دنبال دانلود بازی MAFIA 3 هستید پارسی دی ال رو پیشنهاد میدم بهتون واقعا عالی هستند.

  پاسخ

  بله صادق جان آخرین نسخه از بازی هست این مورد.

  سلام میخواستم بدونم روی سیستم
  amd radeon rx vega 10
  win 10
  ram 8
  amd ryzen 7 3700 u بازی میاد یا نه؟
  چون amd دارم نمیدونم چه بازی هایی بهم میخورن پس میشه بهم بگید که این کارت گرافیک من که amd radeon rx vega 10 هستش از نظر nvidia چجور گرافیکی میشه؟منظورم اینه که میشه gtx 660 یا gtx 670… ممنون میشم بگید
  و اگه بازی با لگ برام میاد با کم کردن رزلوشن اوکی میشه یا نه؟

  پاسخ

  سلام دوست عزیز
  والا تست نشده روی AMD ولی فکر نکنم مشکلی داشته باشه از لحاظ سخت افزاری اوکی هست منابع فقط مدل کارت گرافیک مشکوک که فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.

  سلام من با aegleget دانلود کردم ولی فرمت فایل html شد بعد الان نمیدونم چیکار کنم میشه راهنمایی کنید

  پاسخ

  سلام
  برنامه وینرار رو نصب کنید و سپس فرمت فایل های دانلود شده رو به rar تغییر بدید.

  من با add to archive فرمتش رو rar کردم ولی تاثیری نداره…خود فایل هنوز html کروم هستش

  عزیز اد تو آرشیو خیر روی فایل راست کلیک کنید و آخرین گزینه رو بزنید سپس وسط صفحه روی Chenge کلیک کنید و برنامه وینرار رو انتخاب نمایید.

  نسخه یک و دو مافیا که ترکوند مارو حالا بریم برای دانلود بازی MAFIA 3 ببینیم این چطوری هست. دمتون گرم بازی های محبوب و قدیمی رو خوب پوشش دادید برعکس سایت های امروزی که فقط دنبال حواشی بازی های بزرگ هستند پس ماکاربرانی که سیستم ضعیفتر داریم چی میشیم ؟؟
  انصاف نیست خدایی
  دمتون گرم حرف ندارید.

  پاسخ

  سلام وحید جان
  حرف شما درسته ولی خوب ما هم بازی های آینده و جدید + بازی های قدیمی رو در کنار هم پوشش میدیم…

  سلام بازی برای رم ۳ اجرا میشه(البته ضعیف شده آن را)

  پاسخ

  سلام دوست عزیز
  رم 3 ضعیف هست مگر اینکه رزولوشن رو کاهش بدید البته برای اجرای بازی بخش های گرافیک و سی پی یو بیشتر درگیر هستند.

  سلام پارت6 خرابه!

  پاسخ

  سلام محسن
  بررسی شد مشکلی نداشت خطا یا اروری که دریافت میکنید رو ارسال نمایید.

  داش راستی تو این ورژن بازی تمام دی ال سی ها نصبه ؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  سلام داش بازی تو این سیستم اجرا میشع ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ram 6gb
  cpu amd tm 2CPUs 3.10GHz
  گرافیک ati radeon HD4500 total 3gb

  پاسخ

  سلام ممد جان
  سیستم شما برای اجرای بازی مافیا 3 مناسب هست موردی نداره.

  سلام باید یکی یکی فایل هارو اکسترت کنیم؟

  پاسخ

  سلام خدمت شما
  تمامی پارت های دانلود شده رو تو یک پوشه قرار بدید با انتخاب کردن همه روی اولی کلیک راست و اکسترکت رو انجام بدید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.