دانلود بازی Medal of Honor Warfighter برای PC

بازی کامپیوتراکشن

دانلود بازی Medal of Honor Warfighter برای PC

بازی Medal of Honor Warfighter سری مدال افتخار همواره از خاطره‌انگیزترین و بهترین شوتر‌های چند سال اخیر بوده‌است و بسیاری از گیمر‌ها با آن خاطرات فراوانی دارند، شرکت EA در سال های گذشته با عرضه عنوان بتلفیلد 3 باز هم نتوانست سری ندای وظیفه را شکست دهد. این شرکت مدّت‌ها با شرکت اکتیویژن در حال بحت و جدل بر سر شوتر‌های خود بودند و در پایان نیز شاید بتوان گفت که سری ندای وظیفه موفّق‌تر بود.امّا پس از این که نسخه دوّم عنوان عملیات سرّی از سری ندای وظیفه تایید شد،مسئولان EA باری دیگر کری خوانی را برای این بازی آغاز کردند و درگیری کلامی دوباره به سراغ این دو شرکت آمد!

شاید بتوان بزرگ‌ترین ایراد نسخه پیشین سری مدال افتخار را داستان نه چندان خوب و گیم‌پلی یک‌نواخت آن دانست؛گروه Tier 1 برای مبارزه با گروهی از تروریست‌ها به کشور افغانستان فراخوانده شده بودند و شما نقش یکی از سربازان این گروه را بر عهده داشتید،داستان بازی پیچیدگی خاصّی نداشت و بهتر بگویم هیچ‌گونه جذابیّت هم نداشت.خود مسئولان سازنده آن بازی نیز قبول کرده‌بودند که داستان بازی از کیفیّت زیاد خوبی برخوردار نبود.امّا در Medal of Honor: Warfighter این‌بار گروه Tier 1 که اکنون تبدیل به یک ارتش بزرگ و بسیار قدرت‌مند شده است برای مبارزه با گروهی دیگر از تروریست‌ها به کشور فیلیپین می‌رود و البتّه در این بین اتّفاقات دیگر هم خواهد افتاد.هم‌چنین چند تن از افراد گروه Tier 1 نیز در این بین در گروه جدا می‌شوند تا با دزدان دریایی اطراف جزایر سومالی مبارزه کنند،به نظر داستان این نسخه از بازی نسبت به نسخه قبلی آن بهتر و پیچیده‌تر باشد،گر چه باید تا انتشار نسخه اصلی بازی صبر کرد و آن موقع نظر قطعی در این باره داد.

داستان بازی که ادامه ای بر قسمت قبل این بازی در سال 2010 است و در مورد عملیاتهای جوخه ی Tier 1 در کشور افغانستان یا احتمالا جنگ عراق است.ساخت تمام بازی بر عهده ی استودیو اصلی آن میباشد و حتی بخش مولتی پلیر بازی هم که در قسمت قبل بر عهده ی DICE بود ، در دستان استودیو Danger Close است.

 

Written by active U.S. Tier 1 Operators while deployed overseas and inspired by real world threats, Medal of Honor Warfighter delivers an aggressive, gritty, and authentic experience that puts gamers in the boots of today’s most precise and disciplined warrior. Medal of Honor Warfighter is an up close and personal look at today’s battlefield and the fight against the ongoing global terror threat.

‫5/5 ‫(1 نظر)

www.par30dl.com

حجم 19.6 گیگابایت
فرمت فایل ISO
تاریخ انتشار 2012
شرکت سازنده EA
رده سنی 18
  • دیدگاه‌ها

    25 دیدگاه

  • نقد و بررسی‌ها

    0 نقد و بررسی

۱۵۰

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر
اکانت بازار