دانلود بازی No Man’s Sky Atlas Rises v1.3 برای PC

بازی کامپیوتراکشنماجراجویی

دانلود بازی No Man’s Sky Atlas Rises v1.3 برای PC

بازی No Man’s Sky Atlas Rises v1.3 اضافه شدن یک سیستم جدید به بازی می باشد. در این بازی شما شاهد آن خواهید بود که چگونه رعشه انسان ها از هم پاشیده خواهد شد. همچنین در طول این ماجرا اتفاقات جالبی رخ خواهد داد نژاد های مختلفی در طول داستان به بازی اضافه خواهند شد. تمامی این تلاش ها برای این است که بتوانید به کمک نژاد های مختلف به جستجو در جزیره ای بپردازید پس قطعا در این بازی شما تلاش های تیم های مختلف و متنوعی خواهیم بود.

در بازی ماموریت های متفاوت و خطرناکی به شما داده میشود که باید با نهایت تلاش خود آنها را پشت سر بگذارید همچنین قادر خواهید بود تا به گشف رازهای مختلفی در بازی بپردازید و تمامی معماهای موجود را حل نمایید. این بازی جذاب دارای سبک ماجراجویی می باشد که در آن سبک اکشن نیز به کار گرفته شده است یکی از قابلیت های که در طول بازی به کمک شما می آید این است که میتوانید از انواع مهمات و سلاح ها استفاده کنید همچنین گفتنی است که این بازی توسط کمپانی سلام گیم طراحی و برای ویندوز عرضه شده است.

 

 

No Man’s Sky is developed and published by Hello Games. It was released in 12 Aug, 2016. Inspired by the adventure and imagination that we love from classic science-fiction, No Man’s Sky presents you with a galaxy to explore, filled with unique planets and lifeforms, and constant danger and action. In No Man’s Sky, every star is the light of a distant sun, each orbited by planets filled with life, and you can go to any of them you choose.

Fly smoothly from deep space to planetary surfaces, with no loading screens, and no limits. In this infinite procedurally generated universe, you’ll discover places and creatures that no other players have seen before – and perhaps never will again.Embark on an epic voyageAt the centre of the galaxy lies a irresistible pulse which draws you on a journey towards it to learn the true nature of the cosmos. But, facing hostile creatures and fierce pirates, you’ll know that death comes at a cost, and survival will be down to the…

‫5/5 ‫(1 نظر)

تریلر

باکس دانلود

دانلود بازی No Man’s Sky Atlas Rises v1.3 برای PC

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

www.par30dl.com

حجم 5.73 گیگابایت
فرمت فایل ISO
نسخه CODEX
ورژن v1.3
تاریخ انتشار 12 Aug, 2016
قیمت $59.99
شرکت سازنده Hello Games
نمره Steam http://store.steampowered.com/app/275850/No_Mans_Sky/
  • نکات راهنما
  • سیستم پیشنهادی

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- سپس با نرم افزار UltraISO درایو مجازی ساخته و بازی را Mount کنید.

2.1- بعد اینکه این نرم افزار رو نصب کردید روی فایل ایمیج راست کلیک کرده و از منوی UltraIso گزینه Mount رو انتخاب کنید تا محتویات ایمیج مانند یه دی وی دی رام نشان داده شود.

3- شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack یا CODEX میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)

Processor: Intel Core i3

Memory: 8 GB RAM

Graphics: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870

Storage: 10 GB available space

  • دیدگاه‌ها

    0 دیدگاه

  • نقد و بررسی‌ها

    0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر