دانلود بازی Noahmund برای PC – نسخه PLAZA

بازی کامپیوتراکشن

دانلود بازی Noahmund برای PC – نسخه PLAZA

دانلود Noahmund

Noahmund نام یک بازی ویدیویی در سبک گیم های اکشن است که بدست شرکت Estudio Ábrego توسعه یافته و به وسیله همین شرکت با همکاری Shinyuden در تاریخ اگوست 2018 برای پلتفرم PC عرضه شده است. داستان بازی در مورد یک شخصیت به نام Valenti است که باید یک راز پنهانی را پیدا کند. در این بین برای دستیابی به اینکار باید از سد معما و پازل های بسیاری عبور کند و با مشکلات زیادی رو به رو شود. اگر شما نیز به دنبال بازی های هستید که روی تقویت ذهن تاثیر گذار هستند پیشنهاد میشود بازی Noahmund را از دست ندهید زیرا در این زمینه یکی از بهترین ها میباشد.

این بازی دارای شخصیت های زیادی است که برای عبور از موانع پیش رو به آنها نیاز خواهید داشت. زیرا همان طور که پیشتر گفته شد این بازی سختی های بسیاری را دارا میباشد که همین موارد سبب شده اند تا گیم پلی خوبی در بازی وجود داشته باشد. این بازی دارای محیط های خوبی میباشد که تمامی آنها با استفاده از تکنولوژی های روز طراحی شده اند. صدا گذاری مناسب به همراه گیم پلی عالی را میتوان از اصلی ترین ویژگی های این بازی دانست. این گیم که به صورت ویدیویی است به شما کمک میکند تا با سایر بازی ها نیز آشنایی نسبی داشته باشید.

Love, fear, and fire… The war in Feros drives the fate of Galina Angstroud, an agent of Shinn who takes up the battle to fight against the most powerful weapon of Salaber. Accompanied by her guardian, Berani Valenti, she embarks on a journey for the truth and salvation. Explore a huge dungeon through a classic board game node-based exploration system and solve puzzles with main characters unique skills! Fight with Motion Battle Chess! The revolutionary battle system that mixes real time action with tactical grids.

‫0/5 ‫(0 نظر)
  • دیدگاه‌ها

    0 دیدگاه

  • نقد و بررسی‌ها

    0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر