دانلود بازی رد دد 3 ✔️ بازی کامپیوتر Red Dead Redemption 3

دانلود بازی رد دد 3 ✔️ بازی کامپیوتر Red Dead Redemption 3 خبری دوست داشتنی برای راک‌استار بازها میباشد. شرکتی قدرتمند که دست به ساخت بازی جدیدی با عنوان رد دد 3 نموده است که ویژگی های بازی رد دد 2 هنوز از یاد کاربران نرفته است که باید آمادگی لازم برای رویارویی با قویترین بازی راک استار را داشته باشند. بدون شک این بازی میتواند عنوان بهترین بازی سال را بعد از انتشار کسب کند.

 

 

پارسی دانلود مفتخر است تا بهترین بازی های آینده که ممکن است برای کاربران مهم باشند را اطلاع رسانی کند. یکی از این بازی ها رد دد 3 میباشد که چندی پیش خبر انتشار آن داده شد و قرار است راک استار سبک جدیدی را در این بازی جذاب پیاده سازی کند. این خبر توط مدیرعامل شرکت Take Two یعنی استراوس زلنیک عرضه شد که به ابهام همراه بوده است. خبر در واقع به صورت سوالی عرضه شد که بعد از مدتی مدیرعامل راک استار خبر رسمی را برای کاربران منتشر نمود. به شخصه امیدوار به عرضه نسخه سوم از بازی رد دد بودم چون واقعا سبک نوینی رو در بین بازی های ماجراجویی و جهان باز و حتی اکشن بوجود آورد. هرچند با دیدن خبر رسمی خوشحالترم شدم و خواستم اطلاعات دقیقی از این بازی رو در اختیار شما قرار بدم. طبق گفتگویی که یکی از بازی دوستان با مدیرعامل شرکت Take Two داشت متوجه شدند که بازی هایی نظیر GTA و NBA و حتی رد دد اگر از سمت کاربران مورد توجه قرار بگیرند ادامه دار خواهند بود. خال این سوال پیش می آید که هدف اصلی شما پول بیشتر است یا خیر ؟(خبرنگار پرسیده والا) در پاسخ به این سوال باید بدانید که شرکت ما شبانه روزی در حال ساخت بازی هایی است که در برنامه داریم و بدون شک اصلا هدف اصلی ما پول نخواهد بود بلکه رضایت کاربران ارزش بیشتری برای ما دارد (آره ارواح عمت). بر اساس اطلاعاتی که پارسی دانلود کسب نموده قرار است نسخه جدید بازی NBA نیز عرضه شود. حال باید بدانیم که بازی Red Dead Redemption 3 در لحاظ ساختاری شامل بخش های جدیدی خواهد بود که شرکت راک استار قصد دارد آنها را برای اولین بار در این نسخه از بازی خود پیاده سازی کند. طراحی عالی با کیفیت 4K و استفاده از سیستم هوش مصنوعی نوین را میتوان اصلی ترین ویژگی های نسخه سوم از بازی رد دد دانست که بصورت مبتدی به آن اشاره شده است. هرچند نباید قدرت شرکت سازنده بازی را دست کم بگیرید زیرا توانسته بازی های محبوبی نظیر جی تی ای سن آندرس و جی تی ای وی را عرضه کند که با توجه به گذر سالها از زمان انتشار آنها هنوز هم بعنوان یک بازی محبوب و پرطرفدار شناخته میشوند. وبسایت پارسی دانلود جدید ترین اخبار مربوط به این بازی را برای شما قرار خواهد داد.

 

دانلود بازی رد دد 3 ✔️ بازی کامپیوتر Red Dead Redemption 3

 

استراوس زلنیک مدیر عامل شرکت Take-Two (سازنده بازی رد دد 3) ساعاتی پیش خبر ساخت رد دد 3 را تائید نمود. اکثر کاربران رد دد باز براین باور بودند که این نسخه از بازی عرضه میشود که با تائید این خبر میتوانند خیال آسوده ای را برای دریافت یک بازی ایده آل دیگر از شرکت راک استار داشته باشند. ساخت این بازی مانند قبل در سبک وسترن خواهد بود که بدون شک میتواند نسخه ای بهتر و تکامل یافته نسبت به رد دد 2 باشد. اما خبری که توانست سردرگمی بسیاری را برای گیمرها بوجود آورد ارتباط بازی با جی تی ای ای وی است که در قالب یک متن خبری کوتاه عرضه شد. خبری که در سایت های جهانی هنوز بصورت رسمی مورد بررسی قرار نگرفته است و باید دید که چه عکس العمل و واکنش هایی نسبت به این خبر عرضه خواهد شد. اگر چنین باشد میتوان حدس زد که بازی رد دد 3 قرار است در دنیایی جهان و وسیعتر جریان داشته باشد و ویژگی های جدیدی که مربوط به بازی های جهان باز است در این نسخه نیز وجود داشته باشد به همین دلیل اشاره کوتاهی به GTA IV شد که ششمین نسخه از سری بازی های GTA بشمار میرود. البته میتوان امیدوار بود که شرکت سازنده با سازنده جی تی ای همکاری داشته باشد تا نسخه ای بهتر را برای کاربران خود عرضه کند.

دانلود بازی رد دد 3 ✔️ بازی کامپیوتر Red Dead Redemption 3

دانلود بازی رد دد 3

اطلاعاتی در مورد Red Dead Redemption 3 عرضه شده است که این سوال را برای کاربران بوجود می آورد: آیا بازی در اروپا جریان دارد ؟! سوالی که پاسخ و بازخورد های بسیاری را بهمراه داشته و شرکت سازنده یعنی راک استار اطلاعاتی از آن عرضه نکرده و با اینحال میتوان امیدوار بود که بازی در قاره های دیگر نیز جریان داشته باشد اما اصلی ترین ویژگی بازی استفاده از همان سبک کابوی است. غرب وحشی که ایالات متحده جریان دارد میتواند کاربر را به زمان های قدیم این ایالت وارد کند و غارت و وحشی گری هایی که علیه انسان های مختلف شکل گرفته است را در قالب یک بازی جدید جهان باز در اختیارتان قرار دهد. این وحشی گری ها در جهان امروزی ما فروش بسیاری را داشته است زیرا نسخه دوم بازی توانست نظرات و سود بسیاری خوبی را برای سازنده بهمراه داشته باشد که میتوان امید وار بود همین فرنچایز با استفاده از حالت و ویژگی های جدید برای Red Dead Redemption 3 نیز عرضه شود. با توجه به توضیحات فوق میتوان به سوال پاسخ داد که مهم نیست!!! یعنی سطح بالای بازی آنقدر گیمر را سرگرم میکند که به این مورد دقت نخواهد کرد زیرا قرار است دنیایی جدید با المان های جذاب در بازی شکل بگیرد که بدون شک اگر راک استار بتواند آنها را پیاده سازی کند سود خوبی خواهد کرد. طی نظر سنجی که وبسایت earlygame قرار داد رقابت بین GTA IV & RDR توانست بازخورد های بسیاری را بهمراه داشته باشد که در همین زمینه زمان دقیق عرضه این دو بازی مشخص نشده و میتوان گفت که شرکت های سازنده بدنبال تشنه نگه داشتن کاربران خود هستند تا زمانش برسد.

به نظر میرسد که انتشار بازی ها بین سال های 2023 تا 2025 باشد که این مورد سبب نارضایتی و نگرانی کاربران شده است که باید مدت زمان بسیاری را صبر کنند تا بازی عرضه شود که این مورد هم یک حدس میباشد. شاید سوال دیگری نیز برای شما بوجود بیاید که: دلیل عرضه دیر بازی ها چیست؟ در واقع یک پاسخ برای این سوال وجود دارد حالت های متنوع. شرکت های سازنده امروزه قصد دارند در بازی های خود بخش های دیگری را اضافه کنند تا سایر کاربران در سبک های دیگر را به بازی خود جذب کنند و همین مورد کافی است تا زمان بیشتری را برای ساخت یک بازی تمام و کمال صرف کنند. طی آشنایی که با راک استار داریم تا کنون بازی بدی از این شرکت عرضه نشده و میتوان امیدوار بود که به محض عرضه رد دد 3 این بازی بتواند رکورد فروش سال را بزند و در میان 5 بازی برتر سال قرار گیرد. اگر از طرفداران و یا دوست داران بازی های سرگرم کننده هستید عبارت دانلود بازی Red Dead Redemption 3 را به یاد داشته باشید که قرار است غوغایی بپا کند. هنوز که هنوزه مشخص نشده که شخصیت اصلی بازی قرار است به چه شکلی باشد و همین مورد سبب سردرگمی کاربران شده است. اما میتوان حدس زد که این مورد تلفیقی بین نسخه اول و دوم بازی باشد با استفاده از ویژگی های مربوط به شخصیت ها که البته این مورد هم یک حدس میباشد و سازنده بازی هنوز اطلاعات جدیدی را در این باره ارائه نداده است. موضوع بحث برانگیز دیگری که به تازگی رخ داده ، یکی از کارکنان شرکت راک استار خبر عرضه دقیق را نقص نموده و گفته است که دقیقا نمیدانیم قرار است بازی با چه تاریخی عرضه شود زیرا حالت های جدیدی در بازی شکل گرفته اند که دنیای جدیدی را خواهد ساخت.

دانلود بازی رد دد 3 ✔️ بازی کامپیوتر Red Dead Redemption 3

Red Dead Redemption 3 دلایل بسیاری را به سمت خود برای خرید یا دانلود جذب نموده است که در این زمینه با بررسی نکات ارزشمند بازی میتوانید در انتظار یکی از بهترین های جهان در تمامی موضوعات بود که در این زمینه قرار است شرکت راک استار سود بسیار خوبی را از فروش بازی کسب کند. بدلیل ساختار عالی و وجود بخش های نوین در بازی رد دد 3 میتوان گفت که این بازی نسخه ای تکامل یافته و بروزرسانی شده از رد دد 2 باشد که در این زمینه میتوانید با موارد بسیاری برای سرگرمی همراه باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از این بازی پیشنهاد میشود باما در آینده همراه باشید و صفحه مربوط به دانلود بازی Red Dead Redemption 3 را در مرورگر خود ذخیره سازی نمائید.

همانطور که در گذشته نیز گفتیم روند ساخت بازی رد دد 3 اغاز شده است که این موضوع به تازگی از سوی یک لیکر تایید شده است. در راستای تحقق ایده های راک استار ْ شرکت تیک تو باید مانند گذشته زحمات بسیاری بکشد تا بتواند به دنبال ان چیزی که هستند برسند. اطلاعات جدید و رسمی بازی را به زودی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

4.4/5 (26 نظر)

تریلر Red Dead Redemption 3

مشخصات فایل
 • حجم: بزودی ...
 • متا90 از 100
 • رده سنی: PG-18
 • تاریخ انتشار2025
 • شرکت سازنده: RockStar
 • قیمت: 99.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 9.0
password :

0 نظر

  داداش GTA نیامده هنوز هیچ خبری از بازی نیست بعد اومدی تاریخ انتشار ردد3 گذاشتی ؟؟؟ منطقی 🗿

  پاسخ

  آقایون جی تی ای ۶ بعد از رد دد ۳ میاد رد دد هم سال بعد یعنی ۲۴ میاد برای پی اس ۵ یا ۶

  پاسخ

  سلام ردد ردمپشن3 برای کنسول. ایکس باکس سری اس میاد. تاریخ انتشار25یا26است درسته

  پاسخ

  مخلص

  دستخوش دارید دیگه خدایی خوشم میاد هر چی سرچ میزنی پارسی دانلود میاد بالا. اصلا فکر نمیکردم رد دد 3 رو هم پوشش داده باشید که خوشحال شدم کلی. بازی نسبت به توضیحاتی که ذکر شده باید چند لول از نسخه دوم بالاتر باشه درسته ؟؟ اگر این طوری باشه باید زمان زیادی برای عرضه شدن بازی سپری کنیم با توجه به اینکه شرکت سازنده روی بازی های دیگه هم فعالیت داره که رسیدن به این بازی عالی نیاز به زمان بیشتر داره. بازی Red Dead Redemption 3 اگر اون طوری که گفتید میتونه بعنوان وسیعترین بازی جهان رو به خودش بعد از عرضه اختصاص بده.

  پاسخ

  مخلصیم علیرضا جان :)
  بله بازی سطح و لول بالاتری رو نسبت به نسخه دوم خواهد داشت. زمان عرضه هم مشخص نیست چون شرکت سازنده روی جی تی ای 6 در حال فعالیت هست فعلا.

  داداش تا سال 2030نمیاد اگر هم مثلا بر فرض مثال بیاد ماکه نمیتونیم بازی‌ کنیم من 1660سوپر دارم اورکلاک اکستریم هم بکنم روی low شصت فریم رو نمیدم

  این بازی تا 5 سال دیگه هم نخواهد اومد اگر هم بیاد برای pc نمیاد 3 سال طول کشید انسخه پی سی بیا بعد از کنسول منتشر بشه پی سی باز ها برای سال 2030 منتظر این گیم باشید چون دو تا بازی شاخ رو با هم نمیده اول جی تی ای میاد یه فروش خفن میزنه سال 2024 بعد از دو سال ردد دد میاد سه یال هم تا نسخه پی سی دیگه ما اون موقع زشته بشینیم پای بازی باید بشینیم بازی کردن بچمون رو ببینیم

  پاسخ

  خوبه ولی این تیزر رد دد 3 نیست چون همش مال تیزر های رد دد 2 هستش و طرف برای رد دد 2 مود گرافیکی ریخته و چندتا تصویر رو بهم وصل کرده و واقعی نیست اما چیزی که شرکت مادر راکستار گفت درسته و من امیدوارم که بتونم با نوه ام این بازی را انجام دهم با این که هنوز ازدواج نکردم

  پاسخ

  سلام عزیز
  بله درست میفرمائید اما بعنوان جذابیت های جدیدی که قرار در رد دد 3 استفاده بشه این تریلر قرار گرفته.

  سیستم من میکشه
  ویندز 10
  8 گیگ رم
  سیپیو کرای 7
  مانیتور هم 4 کی
  میکشه؟

  پاسخ

  درود برسام
  بازی عرضه نشده باید منتظر باشید تا عرضه شود. نسخه 2 بازی رو میتونید از سایت دریافت کنید.

  نه عزیز رم 8 میاره ولی من 12 گیگ رم رو پیشنهاد میدم من سیستمم رم 16 RTX3070 هارد 1 ترابایت تاف گیمینگ با این سیستم من بدون لگ و کرش بازی میکنم

  من به شخصه هنوز با دیدن این خبر و پست باورم نمیشه که قراره عنوان خارق العاده Red Dead Redemption 3 عرضه بشه.
  قبول کنید تمامی عناوین راکستار گیمز عالی هست رو دست این کمپانی وجود نداره کسی نمیتونه به این خوبی بازی عرضه کنه مجموعه بازی های عالی و خاطره انگیز جی تی ای که هر کدام از نسخه های این مجموعه به تنهایی دریایی از خاطره به حساب میان
  یا بازی های عالی Red Dead Redemption نسخه اول و به خصوص نسخه دوم این مجموعه که قوی ترین داستان گیمینگ دنیا رو به خودش اختصاص داده.
  و عناوین دیگری که خودتون در جریان هستین نیازی به نام بردن اونا وجود نداره
  امیدوارم به زودی شاهد عرضه Red Dead Redemption 3 و همچنین GTA VI باشیم.

  پاسخ

  سلام
  بازی رد دد 3 واقعا قرار بیاد بالاخره ؟ چون من تازه نسخه دو بازی رو نصب کردم فکر کنم یکسالی طول بکشه تا تمومش کنم :))

  پاسخ

  سلام دوست عزیز
  بله قرار عرضه بشه باشه و تائید هم شده توسط شرکت سازنده …

  این بازی های کابایی را نصب کنید خیلی خوب بود

  حاجی تو گوگل زدم رد دد 3 گفتم الان سایت های خارجی یا یوتیوب میخواد بیاد و کی وقت داره ترجمه بزنه ولی دیدم پارسی دانلود اول :))) دمتون گرم خدایی. یه سوال آیا این بازی واقعا میخواد عرضه بشه یا فعلا فقط یه حدس هست ؟ چون سایت های دیگه اشاره ای به بازی نکردند با این شما تاریخ رو هم گفتید. داستان چیه ؟؟ اگر بازی بیاد واقعا غوغایی قرار بپا بشه چون از دوستان که گیمر هستند پرسیدم که تفاوت 3 و 2 چیزی هست در حد غووول. از اصلی ترین تفاوت های این بازی میشه داستان عالی تر و محیط وسیعتری رو در اختیار داشت که اگر بیاد واقعا چی میخواد بشه. خواهشی که دارم اینه که یه بررسی کنید اگر میاد من برم کم کم سیستم رو ارتقاء بدم چون واقعا تمام بازی های راک استار رو تجربه کردم اینم میخوام تو کارنامم باشه :)

  پاسخ

  سلام سهیل
  اره اطلاعات رسمی هستند خیالتون راحت. نمیشه گفت که این بازی بهتر یا اون چون هر کدوم توی مدت زمان فعلی در حال ساخت هستند که بدون شک بهتر خواهند بود.

  داداش خدایی ایرانت باشه اولین سایت ایرانی هستید که این خبر رو توی سایتت بصورت رسمی با مدرک گذاشتی دمت گرم
  تا حالا منبع این طور بازیها سایت … بود برای من ولی از این به بعد حواسم به شما هم هست. فقط یک سوال اون بخش ارتباط با جی تی ای وی بازی رو نفهمیدم یعنی قرار یکی بشن بازی ها ؟ آخه نشدنی هست واقعا نمیشه
  1- ردد دد 3 یا همون رد دد ریدمپشن: ارواح کابوس سبکش کلا فرق داره
  2- جی تی ای وی خودش یه بازی موفق ارتباطش با این بازی چیه ؟
  3- یعنی میشه واقعا امسال بازی بیاد و کرک بشه ؟

  پاسخ

  سلام سجاد جان مخلصیم :))
  ببین ارتباط که نمیشه داشت فقط اشاره کوچیکی شده که هنوز این مورد تائید نشده ولی خبر انتشار بازی تائید شده.
  اره بازی جی تی ای وی کلا داستانش جداست من خودمم شک کردم که چی نوشته
  اره بازی احتمال زیاد امسال میاد ولی تاریخ میلادی نه شمسی :)) یعنی تو سال 2022 یا همون 1401 خودمون میاد.

  یعنی واقعا امکان داره بازی Red Dead Redemption 3 عرضه بشه. توضیحات رو که خوندم خیلی امیدوار شدم بخصوص وقتی تریلر بازی رو که مشاهده کردم مطمعن شدم این بازی در آینده ای نه چندان دور حتما عرضه میشه،
  کاش واقعا هر چه زودتر بازی رو درست کنن و بتونیم تجربش کنم. البته من در حالی دارم این حرف رو میزنم که هنوز نسخه دوم بازی رو به پایان نرسوندم، میتونم بگم این بازی یکی از بهترین بازی های راکستار بعد جی تی ای هستش. هم نسخه اول بازی و هم نسخه دوم بازی به بهترین شکل ممکن طراحی شدن و باید منتظر یک شاهکار بزرگ از طرف راکستار گیمز باشیم.

  پاسخ

  سلام نیما
  همین امروز خبر آماده سازی بازی اومد بیرون و ما قرار دادیم فقط اینکه شاید برای سال بعد برنامه ریزی شده باشه.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *