دانلود بازی Shenmue III برای PC

بازی کامپیوترماجراجویی

دانلود بازی Shenmue III برای PC

دانلود Shenmue III

Shenmue III نام یک بازی کامپیوتری است که در سبک گیمهای ماجراجویی قرار دارد و بدست شرکت بازیسازی YS Net طراحی و سپس توسط Deep Silver برای پلتفرم PC قرار است عرضه شود. این گیم در تاریخ 27 اگوست 2019 مطابق با 5 شهریور 1398 قرار است ارایه شود که بدون شک میتواند سرو صدای بسیاری را در این سبک از بازی ها برپا کند. سبک کلی این بازی بر پایه خشونت در گیری پیاده سازی شده است که بدون شک مسائل موجود در این بازی قرار نیست با گفتگو حل شوند زیرا براساس تصاویری که توسط سازنده ارایه شده است میتوان حدس زد که این بازی نیز برپایه مشت زنی طراحی شده است.

بدون شک تا زمان انتشار بازی Shenmue III زمان بسیاری باقی مانده است اما طرفداران این بازی که به شدت به دنبال بخش های بیشتری از ان هستند ساکت نمانده اند و پاسخی را از طرف سازنده دریافت نموده اند که آن مورد ارایه بخش های جدید در قالب متن و تصویر بوده است که توسط سازنده بازی صورت گرفته است. بازی Shenmue III از کیفیت بالایی برخوردار است زیرا محیط هایی که قرار است شما در آن حضور داشته باشید به همین آسانی ها امکان طراحی را ندارند یعنی باید از شرکت های گرافیکی قدرتمندی در طراحی آنها استفاده نمود که این بازی از این مورد مستثنی نبوده است. Shenmue III در بخش ظاهری خود از گرافیک Full HD برخوردار است که شما میتوانید اطلاعات بیشتر مربوط به این بازی را در همین پست از وبسایت پارسی دانلود به مرور زمان دریافت کنید.

 

The brainchild of award-winning game director, Yu Suzuki, Shenmue is commonly known as one of the most ambitious game projects in history, which captured the imagination of players from around the world. Shenmue established the open-world format for action RPG games. An awe-inspiring world with an immersive story, featuring cinematic sequences, a realistic fighting system, and entertaining mini-games, Shenmue garnered acclaim and adoration all over the world.

‫0/5 ‫(0 نظر)

تریلر

باکس دانلود

دانلود بازی Shenmue III برای PC

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

www.par30dl.com

تاریخ انتشار 27 Aug, 2019
شرکت سازنده YS Net
نمره Steam https://store.steampowered.com/app/878670/Shenmue_III/
  • گالری تصاویر
  • دیدگاه‌ها

    0 دیدگاه

  • نقد و بررسی‌ها

    0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر
اکانت بازار