دانلود نرم افزار SofaPlay v2.1.3 پخش فایل های رسانه ای برای Mac

نرم افزار

دانلود نرم افزار SofaPlay پخش فایل های رسانه ای برای Mac

نرم افزار SofaPlay پخش فایل های رسانه ای به شما امکان می دهد تا فایل های رسانه ای را مستقیما از مک خود در تلویزیون پخش کنید. این نرم افزار مک شما را به تلویزیون هوشمندتان متصل می کند و عملیات پخش فایل را مدیریت می کند. فقط کافی است هر فیلمی که مد نظرتان است را روی SofaPlay بکشید تا فورا بر روی صفحه نمایش بزرگ در مقابل چشمان شما ظاهر شود. SofaPlay پخش ویدئو شما را به صورت بی سیم به تلویزیون منتقل می کند. لازم به ذکر است که این برنامه به هیچ تنظیماتی نیاز ندارد و همانطور که اشاره شد فقط کافیست فایل دلخواه را روی SofaPlay بکشید تا اجرای آن شروع شود.

 

نکته مهم : SofaPlay در دستگاه هایی قابل اجرا است که از استاندارد UPnP / DLNA Digital Media Renderer پشتیبانی می کنند. خوشبختانه، بسیاری از تلویزیون های جدید با SofaPlay سازگار هستند و علاوه بر این تعداد کمی از  پلیرهای با قابلیت Blu-ray نیز وجود دارند. اگر دستگاه شما دارای یک اتصال به شبکه (بی سیم یا سیمی) باشد، احتمال اینکه از این برنامه پشتیبانی بکند بسیار زیاد خواهد بود.

 

SofaPlay allows you to play media files directly from your Mac on the tv. It connects your Mac to your Smart TV and takes care of the streaming. Just drag any movie file onto SofaPlay and it will appear instantly on the big screen in front of you. SofaPlay streams your video wirelessly to your TV.

‫0/5 ‫(0 نظر)
باکس دانلود

دانلود نرم افزار SofaPlay v2.1.3 پخش فایل های رسانه ای برای Mac

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

www.par30dl.com

حجم 6 مگابایت
فرمت فایل dmg
ورژن v2.1.3
تاریخ انتشار 2017-10-20
قیمت $4.99
شرکت سازنده Fabian Pimminger
  • دیدگاه‌ها

    0 دیدگاه

  • نقد و بررسی‌ها

    0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر