دانلود بازی Solar Settlers برای PC

بازی کامپیوتراستراتژیک

دانلود بازی Solar Settlers برای PC

دانلود Solar Settlers

Solar Settlers نام یک بازی سرگرم کننده در سبک استراتژی است که بدست شرکت BrainGoodGames  طراحی و در تاریخ جولای 2017 برای پلتفرم PC عرضه شده است. یک بازی جذاب و استراتژیکی که در آن می بایست به اکتشاف کارت های فضایی بپردازید این بازی در آینده ای نه چندان دور اتفاق می افتد. خورشید ما در آستانه فروپاشی قرار دارد و بنابراین بشر به ستاره ها بر روی کشتی های کلنی به دنبال یک خانه جدید هستند حال شما به عنوان سرپرست یکی از این کشتی ها هستید و می بایست از ستاره هایی که پیدا میکنید کارت های فضایی را استخراج نمایید. سعی کنید با دقت روی تمامی منابع و کارها مدیریت داشته باشید که در طول بازی مشکلی به وجود نیاید. این بازی نسبت به دیگر بازیهای استراتژیکی تفاوت هایی را دارا می باشد یکی از این تفاوت ها این است که شما کلا در فضا هستید باید روی ستاره ها و سیاره های مختلف کار کنید و مدیریت دقیقی روی این مسئله داشته باشید. مجموعه ای بزرگ از خانه ها، کارت های تکنولوژی و کارت های فضای عمیق که باید در سفرهای خود هر کدام را به دقت بررسی نمایید در نظر داشته باشید انواع مختلف مسابقه ها و رویدادها در این بازی وجود دارد که می بایست هر کدام را بطور مرتب کامل کنید و در نهایت دستاوردهای جدیدی را بازگشایی نمایید به کار خود ادامه دهید تا تولید رویه ای برای بازیابی بی پایان داشته باشید. 

Solar Settlers is developed and published by BrainGoodGames. It was released in 21 Jul, 2017.

Solar Settlers is a card-driven space exploration strategy game set in the far future. Our sun is on the verge of collapse and so mankind has taken to the stars aboard colony ships to seek out a new home. You are the caretaker of one such ship, and must carefully manage the planets you find, technology cards you posses and fellow colonists as they gradually awaken from a long cryo-sleep in order to scratch out a new cradle for humanity.

‫0/5 ‫(0 نظر)
باکس دانلود

دانلود بازی Solar Settlers برای PC

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

www.par30dl.com

حجم 75 مگابایت
فرمت فایل EXE
تاریخ انتشار 21 Jul, 2017
شرکت سازنده BrainGoodGames
نمره Steam https://store.steampowered.com/app/655480/Solar_Settlers/
 • گالری تصاویر
 • نکات راهنما
 • سیستم پیشنهادی

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- از فایل ستاپ شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید. (اگر نیست بازی خودکار کرک شده است)

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

Minimum:

  • OS: Windows XP or newer
  • Processor: Support for SSE2 instruction set
  • Memory: 512 MB RAM
  • Graphics: OpenGL
  • Storage: 400 MB available space
 • دیدگاه‌ها

  0 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

 • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
 • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر