دانلود نرم افزار ریکاوری اطلاعات – Stellar Data Recovery Technician 10.1.0.0

نرم افزار ریکاوری اطلاعات

نرم افزار ریکاوری اطلاعات Stellar Data Recovery Technician

نرم افزار ریکاوری اطلاعات Stellar Data Recovery Technician برنامه ایی قدرتمند و مناسب جهت بازیابی اطلاعات از دست رفته سیستم شما میباشد که کمک اسکنر قدرتمند و پیشرفته خودش تمامی درایو ها،هارد دیسک ها،هارد های واحد RAID و… را در کمترین زمان ممکن جستجو میکند و طبق خواسته شما تمامی اطلاعات پاک شده یا بوسیله ویروس از دست رفته را بازمیگرداند،همچنین شما میتوانید اطلاعات از دست رفته یو اس بی ها،هارد های خارجی و مموری هارا هم ریکاوری کنید یکی از ویژگی های برجسته و منحصر به فرد این نرم افزار این میباشد که پس از اتمام جستجور به شما یک پیش نمایش از فایل های پیدا شده نشان میدهد که شما میتوانید در آن انتخاب کنید چه فایل هایی ذخیره شوند و چه فایل هایی ذخیره نشوند.

بازیابی اطلاعات ویندوز Stellar Phoenix به شما امکان می دهد اطلاعات اسکن را برای ادامه روند بازیابی از همان نقطه ، در مرحله بعد ذخیره کنید. همچنین دارای گزینه ای برای ایجاد تصویری از هارد دیسک کامل پارتیشن روی درایو است. شما همچنین می توانید نسخه Technician را بارگیری کنید ، این نرم افزار یک بسته کامل برای بازیابی اطلاعات شما از هر نوع رسانه ذخیره سازی با رابط کاربری آسان است.

برخی قابلیت های Stellar Data Recovery Technician:

– ایجاد یک هارد واحد مجازی RAID برای حل مشکل ریکاوری نشدن

– بازیابی اطلاعات حذف شده موجود بر دسکتاپ و سایر درایو ها

– بازیابی امن و سریع اطلاعات هارد های واحد RAID

– ترمیم و بازیابی فضای هارد های RAID

– امکان توقف و ادامه در فرایند بازیابی 

– و امکانات متعدد دیگر….

Stellar Data Recovery Technician recovers lost or inaccessible data from RAID 0, RAID 5 and RAID 6 drives. The software is a complete solution with advanced features to recover files, photos, videos, emails etc. from Windows-based hard drives, external media and RAID array.

0/5 (0 نظر)
مشخصات فایل
  • حجم: 111 + 155 مگابایت
  • فرمت فایل: exe
  • ورژن: 10.1.0.0
  • تاریخ انتشار2018
  • شرکت سازنده: Stellar
  • منبع: پارسی دانلود
password :

تا کنون کرکی برای این نرم افزار منتشر نشده است و شما فقط میتوانید 14 روز آزمایشی از آن استفاده کنید و به محض منتشر شدن کرک آنرا قرا رخواهیم داد.

Operating System:

  • Windows 10, 8, 7, Vista & XP, Windows Server 2012, 2008 and 2003

Memory:

  • 512 MB Minimun

Hard Disk:

  • 50 MB of Free Space

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.