دانلود بازی Stronghold Legends 🛡️ کامپیوتر [افسانه‌های قلعه] دوبله فارسی

نظرات: 70 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 10,430 بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

دانلود بازی Stronghold Legends برای کامپیوتر - دوبله فارسی

دانلود بازی stronghold legends افسانه قلعه دوبله فارسی نامی ماندگار در صنعت بازیهای استراتژیک است که بدون شک برای هر گیمری خاطرات خوبی را به‌جا گذاشته است. سبکی قدیمی در کنار طراحی با کیفیت را میتوان از اصلی ترین قابلیت های این بازی دانست که بدون شک برای ورود به صنعت استراتژیک باید از این بازی عبور کنید زیرا به نوعی آغاز آشنایی کاربر با این سبک را به تصویر کشیده است. جدید ترین نسخه این بازی بانام Stronghold: Warlords عرضه شده است.

آموزش تصویری نصب بازی Stronghold Legends فارسی (اختصاصی پارسی دانلود) :

 

بدون شک بازی Stronghold Legends: Steam Edition را کمتر کسی است که امروزه نشناسد. محصولی قدرتمند از شرکت FireFly Studios می باشد که اولین نسخه آن در سال 2009 عرضه شد و نسخه جدید استیم آن در اختیار شما قرار گرفته است. بازی افسانه قلعه دوبله فارسی بصورت تست شده در اختیار شما قرار گرفته است. داستان بازی در مورد 3 شخصیت بنام های شاه آرتور ، دیتریک و ولاد سنگدل است که کینه ای قدیمی در بین آنها وجود دارد و اکنون در قرون اساطیری اروپا به یکدیگر برخورد کرده اند که شما بعنوان یک گیمر میتوانید یکی از این شخصیت هارا انتخاب نمایید.

بعد از انتخاب شخص مورد نظر نیرو و ساختمان های مختلفی در اختیار شما قرار میگیرد. نیرو هایی که قسم خورده اند تا پای جان برای شما مبارزه کنند. با استفاده از این نیروها میتوانید ارتشی برای خود تشکیل دهید و با دستیابی به قلعه قهرمانان میتوانید قهرمان هایی که در قرون قبلی برای سرزمین شما مبارزه میکردند را نیز بیدار کنید. با ملحق شدن این شخصیت ها قدرت شما به صورت چشمگیری افزایش پیدا میکند زیرا هر یک از این نیروها شامل قدرت های عجیبی هستند که در مبارزات بکار خواهد آمد. اما زیاد خوشحال نباشید زیرا رقبای شما نیز از این ویژگی بهرهمند هستند.

بازی افسانه قلعه شامل مراحل بسیاری است که نسبت به یادگیری شما افزایش پیدا میکنند و این مسیر تا جایی ادامه خواهد داشت که برای پشت سر گذاشتن یک مرحله چندین روز زمان صرف کنید که بازگو کننده سطح بالای گیم پلی می باشد. پیشنهاد میشود دانلود بازی دوبله فارسی Stronghold 2 از نیز از دست ندهید.

 

دانلود بازی Stronghold Legends برای کامپیوتر - دوبله فارسی

 

دانلود Stronghold Legends دوبله فارسی

در این بخش از توضیحات مربوط به بازی افسانه قلعه قصد معرفی شخصیت و ویژگی های مربوط به آنان را داریم :

شاه آرتور: شخصیت اصلی بازی می باشد که هدف اصلی این پادشاه مبارزه با تاریکی و گسترش دادن روشنایی در برابر نیروهای شیطانی است. شاه آرتور به دلیل قدمت بسیار بالایی که داشته توانسته قهرمان و شوالیه های بسیاری را به سمت خود جلب نماید که تمامی شوالیه های شاه آرتور از یک قدرت بهرهمند هستند. این نیروها به حدی مورد اطمینان شاه آرتور میباشند که میتوانید ارتش خود را به آنها واگذار کنید. مرلین نام همراه شما در مراحل خواهد بود که با استفاده از قدرت رعد خود میتواند جان بسیاری از نیروهای دشمن را به صورت یکجا بگیرد.

ولاد سنگندل: شخصی شیطان پرست که با استفاده از قدرت تاریکی خود توانسته نیروهای شیطانی بسیاری را به سمت خود جلب نماید. نیروهایی که توانایی مخدوش کردن ذهن انسان هارا دارا میباشند و یا موجوداتی که به محض راه افتادن از خود آتش به جا میگذارند و حتی وجود سگ و گرگ های بیرحم از اصلی ترین نیروهای این پادشاه است که در کنار جادوگر بزرگ توانایی خراب کردن ارتش های بسیار را دارا هستند.

دیتریک: نام سومین پادشاه بازی افسانه قلعه است که این پادشاه در سرزمین های یخی زندگی میکند و به محض ورود به مکانی سرما و یخبندان را با خود به همراه میبرد. غول و خرس های بزرگ در کنار گرگ های خطرناک میتوانند هر مانع و ساختمانی را از میان بردارند که در صورت رو به رو شدن با این موجودات پیشنهاد میشود قبل از رسیدن به سرزمینتان آنها را نابود کنید. ملکه برفی نام همراه دیتریک در مراحل می باشد که با منجمد کردن نیروها در چند ثانیه میتواند جان بسیاری از آنها را بگیرد.

در ابتدای بازی شما نسبت به سلیقه خود میتوانید یکی از این شخصیت هارا انتخاب کنید. ناگفته نمایند که شاه آرتور و ولاد سنگدل یک اژدهای آتیشن بزرگ را در اختیار دارند که سلاح او آتش می باشد و دیتریک نیز یک اژدهای برفی در اختیار دارد.

 

ok

 • استفاده از داستان و گیم پلی عالی سبب بدست آوردن امتیاز 92 از 100 شده است.

 

دانلود بازی Stronghold Legends برای کامپیوتر - دوبله فارسی

 

مراحل و گیم پلی بازی افسانه قلعه فارسی

بطور کلی بازی Stronghold Legends به دو دسته تقسیم میشوند که مراحل از پیش تعریف شده که شامل یک سری ماموریت های سخت و دشوار است. مراحلی که در ابتدا راه و روش های نبرد را به شما آموزش میدهد و بعد از آن باید خودتان بدنبال پیروزی در مکان های ناشناخته باشید. این بخش از بازی برای هر سه پادشاه ماموریت های جداگانه ای را قرار داده است که در طول مراحل با سایر پادشاهان درگیر خواهید شد. و این موضوع تا جایی ادامه پیدا میکند که در آخرین مرحله بتوانید پادشاه دیگری را از میان بردارید.

و بخش انتخابی است که شما میتوانید در کنار 8 شخصیت و پادشاه دیگر در مکان های انتخابی حضور داشته باشید. با شروع بازی زمان کمی را در اختیار دارید زیرا به محض اینکه دشمنان شما به نیرو دست پیدا کنند برای نابود کردنتان اقدام خواهند نمود. پس پیشنهاد میشود در وحله اول بدنبال راه اندازی نیرو و ساختمان برای محافظت از پادشاه خود باشید که اگر چنین نباشد در زمان کوتاهی شکست خواهید خورد. این بخش از بازی نیز شامل ویژگی های نامبرده بالا می باشد که گیم پلی بسیار خوبی را برای سرگرم کردن شما در اختیار دارد.

در بخش آنلاین بازی میتوانید با رقبای خود وارد نبرد شوید و با شکست دادن آنها بدنبال کسب امتیاز و XP باشید. بهبود بخشید رتبه خود در میان میلیون ها گیمر این بازی بدون شک میتواند حس خوبی را برایتان تداعی کند.

 

ok

 • انتخاب بعنوان برترین بازی استراتژیکی در بین بازی های کامپیوتری.

 

هوش مصنوعی بازی Stronghold Legends

استفاده از داستان عالی،شخصیت های مثال زدنی،ویژگی های مربوط به نیروها و اکنون هوش مصنوعی سبب محبوبیت این بازی بوده است. استفاده از بخش های واقع گرایانه سبب میشود تا مانند واقعیت بدنبال رونق دادن کسب و کار باشید. با استخراج طلا و سنگ میتوانید سرمایه جمع آوری کنید و یا ساختمان های بیشتری را بسازید. و یا با ساخت آشپز خانه بدنبال تامین نمودن غذا برای مردم خود باشید که اگر نتوانید رضایت آنها را جلب کنید بدون شک نیرویی برای آموزش دادن نخواهید داشت و نقطه ضعفی برای شما به حساب می آید که دشمنان از آن استفاده خواهند نمود.

این بخش از بازی افسانه قلعه سبب شده تا یک گیم پلی دشوار ولی کاملا سرگرم کننده در اختیار شما قرار بگیرد. زیرا با ویژگی هایی که گفته شد شکست دادن دشمنان کار سختی خواهد بود به خصوص در بخشی که مربوط به مراحل از پیش تعریف شده است. زیرا در چنین حالتی شما قصد حمله به دشمنانی را خواهید داشت که قبلا در سرزمینی حضور داشته و ساختمان های خود را بنا نموده اند. شما به محض ساخت چند ساختمان مورد حمله قرار خواهید گرفت و باید عکس العمل سریعی را برای نابود کردن آنها نشان دهید. بازی Stronghold Crusader 2 نسخه ای دیگر از سری بازیهای قلعه است که نباید آنرا از دست داد.

 

دانلود بازی Stronghold Legends برای کامپیوتر - دوبله فارسی

 

طراحی عالی بازی Stronghold Legends: Steam Edition

با توجه به سال ساخت بازی باید بدانید که یک گرافیک با کیفیت در بازی افسانه قلعه فارسی وجود دارد. شرکت سازنده قدرت خود را در این بازی به نمایش گذاشت و همین مورد سبب شد تا بدنبال ساخت سایر بازی های این چنینی باشد که بدون شک تا کنون موفق بوده است. دقت در ساخت تمامی جزئیات سبب شده تا مانند واقعیت شما با مشکلات رو به رو شوید و برای رفع آنها راه های مختلفی را تست نمایید.

بخش دیگری که توسط برنامه نویسان ایرانی به بازی اضافه شده است بخش صداگذاری آن است. بهترین صدا و صوت فارسی در بازی افسانه قلعه وجود دارد که تمام صدا ها (متن ها انگلیسی هستند) به صورت دوبله فارسی در بازی تعبیه شده اند تا حس بهتری را از آن دریافت کنید. اگر شما نیز بدنبال یک بازی کاملا سرگرم کننده برای روز های پیاپی هستید پیشنهاد میشود دانلود بازی دوبله فارسی Stronghold Legends برای کامپیوتر را از دست ندهید.

 

warning

 • جهت اجرای آنلاین حتما آموزش نصب را مشاهده کنید.

 

Stronghold Legends نیازی به تفسیر و توضیحات چندانی ندارد زیرا امروزه بسیاری از گیمرهای جهان با این بازی آشنایی دارند که نسخه دوبله فارسی آن در ایران شدیدا طرفدار دارد. این بازی توسط گروه های مختلف در قالب مجموعه ای جدید چندین بار عرضه شده است که هر یک شامل ویژگی های جدید + رفع باگ و مشکلات بوده اند. مواردی که در بازی اضافه شده سبک و اساس آنرا تغییر نداده است بلکه فقط برای تکیمل نمودن یکسری جزئیات وارد بازی شده اند تا از هر نظر این بازی به تکامل برسد. از ساخت بازی تا کنون بیش از 10 سال میگذرد اما باز هم این بازی از زبان گیمر های استراتژیک باز پایین نیامده است. بازی افسانه‌های قلعه نسخه ای تکامل یافته از قلعه 2 می باشد که براساس یکسری تخیلات طراحی شده است اما این مورد سبب نارضایتی گیمرها نشد بلکه سبب محبوبیت بازی شده است. در بازی شما میتوانید به قهرمان و حیوانات وفادار مختلفی دسترسی داشته باشید که قسم خورده اند تا پای جان برای اهداف شما مقاومت کنند. در این بین ماموریت های بسیاری برایتان در نظر گرفته شده است که گیم پلی بازی به بیش از 50 ساعت خواهد رسید. سبک روان و دوست داشتنی که میتواند شمارا با یکی از بهترین بازی های استراتژیک دنیا رو به رو کند. بازی افسانه‌های قلعه همان طور که در متن بالا گفته شد شامل 8 پادشاه می باشد که هریک برای رسیدن به هدفش حاظر است بهای سنگینی را بپردازد. وجود مپ های مختلف با پستی بلندی های زیبا به شما این اجازه را میدهد تا براساس تاکتیک های نظامی بخش های دفاعی قلعه خود را بنا کنید. این مورد نیازمند تفکر بالا است زیرا اگر نتوانید بخوبی دفاع کنید قطعا توان حمله نخواهید داشت و به آسانی شکست خواهید خورد. از اصلی ترین دلایلی که برای دانلود بازی Stronghold Legends میتوان نام برد گیم پلی و طراحی بازی است که بخوبی توسط شرکت سازنده پیاده سازی شده است. جدید ترین نسخه این بازی را با لینک مستقیم و ترافیک نیم بهاء میتوانید از سایت پارسی دانلود دریافت کنید.

 

0/5 (0 نظر)

تریلر Stronghold Legends

برچسب‌ها:

آموزش نصب بازی نسخه دوبله فارسی افسانه قلعه :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید.

2- از فایل ستاپ شروع به نصب کرده و بعد از نصب جهت فارسی سازی بازی محتویات پوشه FX را در مسیر نصب و همین پوشه جایگزین کنید.

3- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید.

4-بازی تست شده است و مشکلی در اجرا نخواهد داشت.


آموزش نصب نسخه آنلاین بازی افسانه قلعه :

 • نسخه اصلی را نصب کنید. (زبان بازی را فارسی نکنید.)
 • بعد از نصب پچ 1.10 را نصب و بعد از آن پچ 1.20 را نصب کنید.
 • بعد از نصب پچ ها کرک 1.20 را در مسیر نصب کپی کنید.
 • فایل ریجستری را دانلود و اجرا و روی Yes کلیک کنید.
 • بازی به صورت شبکه ای در اختیارتان قرار گرفته و میتوانید به صورت آنلاین نیز آنرا اجرا کنید.

MINIMUM:

  • OS: Windows 7/8/10
  • Processor: 1.6 GHz Equivalent Intel or AMD Processor
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: 256 MB Video Card
  • DirectX: Version 9.0c
  • Storage: 3 GB available space
  • Sound Card:

RECOMMENDED:

  • OS: Windows 7/8/10
  • Processor: 2.3 GHz Equivalent Intel or AMD Processor
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: 512 MB Video Card
  • DirectX: Version 9.0c
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 3 GB available space

مشخصات فایل
 • حجم: 1.6 گیگابایت
 • فرمت فایل: EXE
 • نسخه: Steam Edition
 • متا95 از 100
 • رده سنی: PG-7
 • ورژن: 1.3
 • تاریخ انتشار27 Oct, 2009
 • شرکت سازنده: FireFly Studios
 • قیمت: 14.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 9.5
password :

70 نظر

  بررسی کردم، خیر متاسفانه فایل setup برای نصب نداره ، فایل iso هم نداره
  به نظر میاد شما فایل نصب شده بازی را برای دانلود قرار داده اید نه فایل اصلی setup را

  پاسخ

  خیر دوست عزیز
  حتما هنگام اکسترکت فایل نصبی توسط آنتی ویروس یا فایروال شما بلاک یا حذف شده. فایل های فشرده رو یکبار رپپیر و سپس اینترنت و آنتی ویروس غیرفعال و سپس تست نمایید.

  سلام وقت به خیر
  من نسخه اصلی sronghold legend را دانلود کردم چرا فایل setup برای نصب نداره باید چه کار کنم

  پاسخ

  سلام دوست عزیز
  امکان نداره یا فایل EXE داره یا ISO شما دقیقا بررسی کنید و اطلاع بدید.

  هر دو نسخه با هم متفاوت هستد یا نه
  چرا یکی شون 2 گیگ یکی شون 1 گیگ است
  حجم:1.6 گیگابایت

  نسخه STEAM
  سلام نسخه 0xdeadc0de

  پاسخ

  نسخه ها متفاوت هستند دوست عزیز بنا به نیاز خود یکی رو دانلود کنید.

  درود
  من بازی را دانلود و نصب کردم ، ولی یه مشکلی که داره وقتی بازی را باز میکنم ، بعد از وارد شدن به منوی تنظیمات و مراحل در بازی ،، یه سری خطوط سیاه به صورت افقی رو صفحه ظاهر میشه و به حالت چمشک زدن هی تند تند میره و میاد باید چه کار کنم و در تمام مراحل بازی این حالت وجود داره

  پاسخ

  سلام
  درایور های ویندوز رو بروز رسانی کنید.

  سلام
  من بازی رو نصب کردم اما وقتی اجرا میکنم بازی رو insert original cd\dvd میزنه
  چیکارش کنم؟

  پاسخ

  سلام دوست عزیز.
  بازی رو از طریق مجازی ساز نصب نمایید.

  انلاین نمیاره ، همه کار هایی هم که گفته بودین رو کردم

  پاسخ

  سلام محمد
  برای اجرای آنلاین بازی باید از برنامه گیم رنجر کمک بگیرید.

  داداش incert dvd رو رد نمیکنه

  پاسخ

  مشکل سخت افزاری ندارید ؟
  فایل ISO رو اکسترکت کنید و از اون طریق نصب کنید بازی رو

  سلام دقیقه ۷ رو میشه بگی دقیقا چیکار کردی

  پاسخ

  سلام امیرمحمد
  سوالتون رو بفرمائید پاسخ میدم عزیز.

  وای وای وای خداا چقدر بازی خوبی هست این قلعه افسانه ها. ولاد سنگدل وقتی این رو فارسی میگه من حال میکنم اصلا دمتون گرم بازی نصب شد بدون مشکل فقط نیم بهاء نبود حقیقتش میشه یه بررسی کنید من از نت شاتل گرفتم. یک مورد دیگه هم میشه آپدیت های بازی Stronghold Legends رو قرار بدید چون به نظرم یه سری جزئیات بهبود پیدا کنن عالی میشه که البته آپدیت رو من خبر ندارم عرضه شده یا خیر ولی نسخه جدید بازی که توسط Steam عرضه شده رو شنیدم بیزحمت یه بررسی کنید اگر اومده اونو قرار بدید. آموزش فارسی سازی بازی Stronghold Legends هم بگید چون خیلی از کاربرا نمیدونن با اینکه شما فایل صوتی فارسی رو قرار دادید.
  ممنون از شما

  پاسخ

  سلام صادق جان
  شاید باورت نشه ولی هنوز خودمم این بازی رو نصب دارم روی سیستم. افسانه قلعه که در سایت قرار گرفته آخرین نسخه هست خیالتون راحت میتونید دانلود کنید.
  در مورد فارسی سازی کار سختی نیست فقط محویات فارسی ساز رو در مسیر نصب بازی پوشه FX کپی کنن همین.

  سلام خدمت شما
  بررسی شد و مشکلی برای دانلود وجود نداره
  توجه داشته باشید لینک ها رو کپی لینک کرده و در دانلود منیجر خود قرار بدید تا دانلود انجام بشه

  سلام. دمتون گرم
  لطفا دانلود warcraft 3 رو هم به سایت اضافه کنید.

  پاسخ

  سلام و عرض ادب
  بازی به خوبی نصب شد! باید یه دسمریزاد گفت بابت سالم بودن بازی و تلاش های شما
  فقط یه مشکل کوچیک هست
  اینکه وقتی بازی رو اجرا میکنم فول اسکرین نیست لطفا راهنماییم کنید این مسئله رو حل کنم . ممنون از شما

  پاسخ

  سلام من الان طبق راهنما پیش رفتم ولی وقتی بازی رو باز میکنم هیچ صفحه ای باز نمیشه و چن بار ک روش کلیک میکنم میگه بازی در حال اجراس

  پاسخ

  سلام پارسا
  سیستم رو ریستارت کنید و از مسیر نصب بازی رو اجرا نمایید.

  دمتون گرم حرف نداری خدایی. تو نت سرچ زدم دانلود بازی Stronghold Legends دیدم سایت های زیادی هست ولی چون تجربه خوبی از شما داشتم وارد سایت شما شدم. بازی بصورت فارسی بالا اومد و مشکلی نداشت ایول دارید.

  پاسخ

  DDSH yekam moshkel daram tu nasbesh
  1- in noskhe FARSI hast?
  2- AMUZESH nab BEDIN kollan chejuri extrect konim YA kudumo extrect KONIM?

  پاسخ

  سلام دوست عزیز
  اول اینکه ممنون میشم کامنت رو فارسی ارسال کنید.
  1- بله بازی نسخه فارسی هست.
  2- آموزش نصب قرار گرفته عزیز. داخل متن سایت ویدیو آموزش نصب قرار گرفته + بخش نکات و راهنما هم اشاره شده که میتونید مشاهده کنید.

  این ویندوز من هست میاره یا نه cpu 5300e ram 300gb graphics 200gb windows 7 هست میاره زود جواب بدبد

  پاسخ

  سلام کسری
  سیستم ضعیف هست عزیز احتمالا با لگ همراه خواهید بود.

  اخرین نسخه استیم این بازی مگه 1.3 نیشت پچ 1.10 و 1.20 از کجا اومده خود شرکت سازنده چیزی نداده بیرون

  پاسخ

  محمد جان
  منابع ما معتبر هستند حتما نباید که توسط سازنده عرضه بشه. برخی از کاربران بازی آپدیت و پتچ هارو عرضه میکنن که معتبر هم هست.

  سلام همش برای من اومده ولی موقع اجرای بازی میگه که No disc inserted بعد خط بعدی میگه

  Please insert the original “Stronghold Legends” CD/DVD
  توروخدا زود بهم بگین

  پاسخ

  سلام
  دوست عزیز تمام پارت هارو دریافت کنید و سپس پارت اول رو اکسترکت کنید تا فایل نصبی براتون ظاهر بشه.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.