دانلود بازی Terrible Beast from the East برای PC – نسخه DARKSiDERS

بازی کامپیوتراکشن

دانلود بازی Terrible Beast from the East برای PC – نسخه DARKSiDERS

دانلود Terrible-Beast-from-the-East

Terrible Beast from the East نام یک بازی جدید کامپیوتری است که در سبک گیمهای اکشن قرار دارد و بدست  شرکت Sleeping Hero توسعه یافته و به وسیله SakuraGame در تاریخ 3 ژوئن 2019 برای پلتفرم PC عرضه شده است. داستان این بازی در یک محیط 2 بعدی جریان دارد که کیفیت بالایی در بازی حاکم است و بدون شک میتواند سرگرمی را برای شما به ارمغان بیاورد. زیرا گیم پلی استفاده شده در این بازی از سطح بالایی برخوردار است که توانسته گیم پلی بازی های قدیمی را به صورت نوآورانه برای یک بازی جدید عرضه کند که در نوع خود جالب است.

بازی Terrible Beast from the East از جایی آغاز میشود که شما باید به تنهایی در مقابل دشمنان خود قرار بگیرید و آنها را شکست دهید. متاسفانه سیاه چال هایی که شما گرفتار آنها شده اید شامل تله و موجودات ترسناکی است که عبور از آنها کار سختی میباشد. بازی Terrible Beast from the East شامل هیولا و موجودات بسیاری است که به صورت حرفه ای طراحی و پیاده سازی شده اند. جهت اجرای بازی میتوانید یکی از 6 زاویه موجود را انتخاب کنید که تمامی آنها برای نمایش بهتر بازی بهینه سازی شده اند.

You can fight alone or fight along your friends or complete strangers in various Invasions. Defeat monsters, level up, get souls and obtain epic loot in this dungeon crawler MMORPG! Players can choose from 6 unique stances depending on their playstyle. Do you like to attack as fast as you can? Good, then you should pick Dual Wield stance. Like to clear out crowds of enemies and be good team support?- Then Cannon is the stance for you! The possibilities are limitless, the sky is the limit.

After you and your buddies have defeated an invasion return to town with your new loot and prepare for your next fight. Go visit merchant Ebenezer in case you’re missing an equipment piece. Or better yet check out the local blacksmith and craft yourself your very first ELITE gear!

‫0/5 ‫(0 نظر)

تریلر

باکس دانلود

دانلود بازی Terrible Beast from the East برای PC – نسخه DARKSiDERS

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

www.par30dl.com

حجم 609 مگابایت
فرمت فایل EXE
نسخه DARKSiDERS
تاریخ انتشار 3 Jan, 2019
قیمت $1.19 USD
شرکت سازنده Sleeping Hero
نمره Steam https://store.steampowered.com/app/969880/Terrible_Beast_from_the_East/
 • گالری تصاویر
 • نکات راهنما
 • سیستم پیشنهادی

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- از فایل ستاپ شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید. (اگر نیست بازی خودکار کرک شده است)

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

MINIMUM:

  • OS: Windows Xp
  • Processor: 2.4HZ
  • Memory: 2 GB RAM
  • Graphics: DirectX 9 Compatible Graphics Card
  • Storage: 3 GB available space
  • Additional Notes: Lightweight on performance. Anyone can play this game.
 • دیدگاه‌ها

  0 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

 • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
 • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر