بهترین بازی‌ های جنایی برای کامپیوتر

مگ آپدیت
بهترین بازی‌ های جنایی برای کامپیوتر

بهترین بازی‌ های جنایی برای کامپیوتر

یکی از پراهمیت‌ترین ژانرهایی که بسیاری از گیمینگ‌ها به دنبال آن هستند ژانر بازی‌های جنایی است. در ادامه قصد داریم شما را با بهترین بازی‌های جنایی برای کامپیوتر بیشتر آشنا کنیم.

تا به امروز بازی‌های متنوع زیادی در ژانر جنایی و کارگاهی تولید و عرضه بازار شده‌اند. هر یک از این بازی‌ها به نوبه خود تنوع و گوناگونی زیادی دارند که در دسته بهترین بازی‌ های جنایی برای کامپیوتر جای گرفته‌اند. در صورتی که شما نیز به دنبال بهترین بازی‌هایی هستید که تا به امروز در ژانر جنایی پا به عرصه گذاشته‌اند تا انتها همراه ما باشید.

 

بهترین بازی های پلیسی pc

در صورتی که شما علاقه به ژانرهای جنایی داشته باشید، با کارگاهان بزرگی اعم از هرکول پوآرو یا شرلوک هلمز آشنایی کامل را دارید. این کارگاهان تا به امروز چالش‌برانگیزترین پرونده‌های دنیا را به دست داشته‌اند که با استفاده از سلول‌های خاکستری مغزشان همه را شگفت زده کرده‌اند. بدون شک شما با دیدن این دسته از افراد بر این فکر افتاده‌اید که شما نیز می‌توانید پرونده‌های جنایی متنوعی را حل کنید!

خواندن رمان‌های جنایی، تماشای فیلم در این ژانر می‌تواند به خودی خود برای شما سرگرم کننده باشد، اما بهترین بازی‌های جنایی برای کامپیوتر به شما این اجازه را می‌دهند که یک قدم به حس کارگاه بودن نزدیک‌تر شوید و با کمک خود پرونده‌های مختلف را حل کنید. پس دفترچه مخصوص خود را بردارید، ذره بین و کلاه مخصوص کارگاهی خود را آماده کنید تا شما را با بهترین بازی‌های جنایی برای کامپیوتر آشنا کنیم. در ادامه 10 بازی هیجان انگیز و معروف ژانر جنایی را برای شما معرفی کرده‌ایم که هر دارای جذابیت‌های مخصوص خود هستند:

1. بازی Murdered: Soul Suspect بهترین بازی های پلیسی pc

یکی از بهترین بازی‌های جنایی برای کامپیوتر می‌توان به Murdered: Soul Suspect اشاره کرد. این بازی در سال 2014 طراحی و منتشر شد، در همان سال این بازی با استقبال بسیاری از گیمرهایی که به ژانر جنایی علاقه‌مند هستند مواجه شد. خط داستان این بازی در شهر ترسناک و تاریک شروع می‌شود. در حقیقت این شهر به یک جنایت کار سرسخت مواجه می‌شود. شخصیت اصلی این بازی؛ یعنی رونان اوکانر با اصابت گلوله کشته خواهد شد.

داستان به ین گونه ادامه پیدا می‌کند که کارگاه کشته شده به عنوان یک روح به بازی برمی‌گردد و در به دنبال حل ماجراهایی است که قبل از مرگ آن‌ها را حل می‌کرده است. این بازی را تا حدودی می‌توان پراکنده در نظر داشت؛ اما در انتها یک تجربه بی نظیر و ارزشمندی را به بازیکنان خود می‌دهد. تا به امروز این بازی در پلتفرم‌های متنوعی اعم از پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پی‌سی و اندروید طراحی شده است. همان‌طور که شاهد توضیحات بودید بدنیست بدانید این بازی از بهترین بازی های پلیسی pc به شمار رفته است.

2. بازی Detroit: Become Human بهترین بازی های کاراگاهی کامپیوتر

Detroit: Become Human  از دیگر بازی‌هایی است که لیست بهترین بازی‌های جنایی برای کامپیوتر قرار گرفته است. این بازی پیچیده دارای عناصر هیجان انگیزی اعم از سیاسی، اجتماعی و روان شناختی را در خود جای داده است. خط اصلی داستان بی نظیر و فوق‌العاده طراحی شده است، این در حالی است که جنبه جنایی این بازی به قدری فوق‌العاده است که به عنوان یکی از بهترین بازی‌های کارگاهی تا به امروز شناخته شده است. خط این بازی مانند بازی The Vanishing of Ethan Carter طراحی شده است که می‌تواند رویدادهای گذشته را به خوبی بازسازی کند و مشکلات جنایی را حل کند.

این بازی دارای سه خط داستانی متنوع می‌باشد، هر یک از این داستان‌ها نشان دهنده یکی از جنبه‌های متنوع داستانی است. در یکی از جنبه‌های این بازی گیمر باید برخی از رویدادهای جنایی را با استفاده از روش‌های هیجان انگیز حل کند. این بازی امروزه تنها برای کامپیوتر و پلی استیشن 4 طراحی و منتشر شده است. با تمام مزایا و معایب ذکر شده اگر بازهم به دنبال بهترین بازی های پلیسی pc هستید این محصول را به شما پیشنهاد می‌کنیم که ارزش تجربه را داشته است.

3. بازی Sherlock Holmes Chapter One بازی حل پرونده های جنایی رایگان

Sherlock Holmes Chapter One

هنگامی که صحبت از ژانر جنایی باشد نام یک شخصیت خاصی در ذهن تمامی ما خطور می‌کند، شرلوک هلمز! تا به امروز فیلم‌های متنوع و سریال‌های جذابی با توجه به زندگی نامه این کارگاه ساخته شده است. امروزه یک بازی کارگاهی محشر به نام Sherlock Holmes Chapter One نیز در این حوزه اضافه شده است. این بازی را می‌توان در لیست بهترین بازی‌های جنایی برای کامپیوتر قرار داد؛ بدون شک با این بازی می‌توانید تجربیات بسیاری را به دست آورید.

سری بازی‌های Sherlock Holmes تا به امروز 12 عنوان مختلف داشته است. تمامی بازی‌هایی که در این مجموعه قرار گرفته‌اند دارای ماجراهای بسیار جذاب و مختص به خود می‌باشند. بازی Sherlock Holmes Chapter One می‌تواند تجربه منحصر به فردی به کاربران خود بدهد. خط داستانی این بازی بر اساس روایت‌های اصلی شخصیت شرلوک ساخته و طراحی شده است، در این بازی وی به سراغ حل مشکلات متنوعی می‌رود. این بازی تا به امروز برای پلتفرم‌های مختلفی اعم از پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی طراحی و وارد بازار شده است. همان‌طور که شاهد بودید لیست بهترین بازی های پلیسی pc میزبان گزینه‌های خوبی بوده که یکی از آنها همین بازی بوده است.

4. بازی Heavy Rain

Heavy Rain

Heavy Rain از دیگر بازی‌هایی است که امروز در لیست بهترین بازی‌های جنایی برای کامپیوتر قرار می‌گیرد. این بازی کارگاهی در سال 2010 منتشر شده است. داستان این بازی شباهت‌های بسیار زیادی به بازی Detroit: Becoming Human دارد. در این بازی شما با 4 شخصیت مختلف روبه‌رو خواهید شد که با تصمیماتی که شما برای آن‌ها می‌گیرد می‌توانند کشته شوند و یا به بازی ادامه دهند.

خط داستانی این بازی به بهترین شکل ممکن نوشته شده است و داستان هیجان انگیزی را دنبال می‌کند، به گونه‌ای که می‌تواند رضایت تمامی کاربران را به دست بگیرد. این بازی تا به امروز برای پلتفرم‌هایی اعم از پلی استیشن 4 و پلی استیشن 3، کامپیوتر ساخته شده است.

5. بازی Backbone بهترین بازی های کاراگاهی کامپیوتر

Backbone

از دیگر بازی‌هایی که می‌توان آن را به عنوان بهترین بازی‌های جنایی برای کامپیوتر برای شما معرفی کرد بازی Backbone می‌باشد. هسته اصلی این بازی با یک قتل شروع خواهد شد. خط داستانی این بازی به گونه‌ای معمایی است که در طول بازی کاربران باید گذشته قهرمانان اصلی بازی را حل کنند. البته ناگفته نمان داستان‌های جانبی دیگری نیز در این بازی وجود دارد که باعث هیجانی‌تر شدن بازی شده است.

داستان این بازی در شهر ونکوور کانادا رخ می‌دهد، در حقیقت شهروندانی که شما در این بازی مشاهده می‌کنید موجوداتی با خلصت و یا شکل انسانی هستند! شخصیت اصلی این بازی یک راکون بوده، این راکون کارگاه خصوصی بازی است که نام این شخصیت هوارد لوتور می‌باشد. این کارگاه به دنبال حل ماجراهای جنایی شهر است. تجربه این بازی به تمامی کسانی که به دنبال یک بازی با ژانر جنایی هستند توصیه می‌شود. این بازی امروزه برای پلتفرم‌های متنوعی اعم از پی‌سی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس ساخته شده است.

6. بازی Disco Elysium

Disco Elysium

Disco Elysium  از دیگر بازی‌های کارگاهی است که در چند سال اخیر با استقبال بسیاری از گیمرها روبه‌رو شده است. این بازی نیز در لیست بهترین بازی‌های جنایی برای کامپیوتر قرار گرفته است. شخصیت اصلی این بازی یک قهرمان محزون و همیشه مست می‌باشد. در طول بازی شما ارتباط عمیق‌تری با او پیدا خواهید کرد. در حقیقت این شخصیت به دلیل رفتارهای ناشایستی که دارد ذهن چندان خوبی ندارد که به دنبال حل یک معمای قتل وحشتناک می‌باشد. بازی Disco Elysium   در سال 2019 منتشر شد و موفقیت‌های بسیار زیادی را در عرضه بازی‌های کامپیوتری به دست آورد.

شما می‌توانید این بازی فوق‌العاده را در پلتفرم‌های مختلفی مانند پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، سوئیچ، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، گوگل استادیا و پی‌سی تجربه کنید. به نسبت دیگر گیم‌ها بدنیست بدانید که این بازی جزو بهترین بازی های کاراگاهی کامپیوتر بوده است که گیم‌پلی پویا و طراحی هنری از مزایای برجسته آن بوده است.

7. بازی Return of the Obra Dinn

Return of the Obra Dinn

بازی به این صورت شروع خواهد شد که شما با کشتی روبه‌رو خواهید شد که برای مدت‌ها از آن خبری نبوده است و ناگهان در بندر شناور می‌شود و در داخل آن انبوهی از اجساد خشک شده وجود دارد! این بازی که به عنوان بهترین بازی‌های جنایی برای کامپیوتر شناخته شده است شما را وادار می‌کند که متوجه شوید که خدمه کشتی چرا به صورت مرموزانه‌ای کشته شده‌اند. یکی از اصلی‌ترین اختیاراتی که شما در این بازی دارید به ساعت جادویی برمی‌گردد، شما با استفاده از این ساعت می‌توانید آخرین لحظاتی که اجساد داشته‌اند را مشاهده کنید.

این بازی به عنوان یکی از بهترین بازی‌های جنایی برای کامپیوتر است که شما را وارد صحنه جرم خواهد کرد تا بتوانید به صورت آزادانه خاطرات افراد مرده را مشاهده کنید و درک کنید که دقیقاً چه اتفاقی برای کشتی افتاده است. در حقیقت این بازی تنها به ژانر جنایی آن محدود نشده است، زیرا این کشتی دارای یک روایت داستانی غم انگیزی است که با ادامه دادن بازی آن را متوجه خواهید شد. این بازی هیجان انگیز در سال 2018 برای کامپیوتر منتشر شد، اما امروزه شما می‌توانید این بازی را برای پلتفرم‌های متنوع دیگری اعم از پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و سوئیچ نیز داشته باشید.

8. بازی A. Noire

A. Noire

به جرئت می‌توان گفت زمانی که حرف از بازی‌های کامپیوتری در ژانر جنایی می‌شود بسیاری از افراد بازی L.A. Noire را به خاطر خواهند آورد. این بازی فضای فوق‌العاده‌ای را برای کاربران خود به وجود آورده است. این بازی به صورت واقع‌گرایانه طراحی شده است. شخصیت اصلی این بازی یعنی کول فلپس کارآگاه اداره پلیس لس آنجلس می‌باشد که در طول بازی با جنایت‌های مختلفی مواجه خواهد شد و تنها وظیفه وی پیدا کردن مجرم می‌باشد.

داستان این بازی زمانی عجیب خواهد شد که برخی از قدرتمندترین چهره‌های لس آنجلس در دهه 1950 به بازی باز می‌شود. یکی از اصلی‌ترین نکاتی که شما در این بازی با آن مواجه خواهید شد قدرت چهره خوانی افراد می‌باشد. به گونه‌ای که شما تصمیم خواهید گرفت که شخصیت‌ها حقیقت را عنوان می‌کنند و یا تنها دروغ می‌بافند. بدون شک این بازی که به عنوان بهترین بازی‌های جنایی برای کامپیوتر شناخته می‌شود یکی از کامل‌ترین بازی‌های کارگاهی می‌باشد که نباید تجربه کردن آن را از دست داد. این بازی امروزه برای کامپیوتر، کنسول‌های نسل هفتم و هشتم، سوئیچ  طراحی و منتشر شده است.

9. بازی The Wolf Among Us

The Wolf Among Us

از دیگر بازی‌هایی که می‌توان آن را در لیست بهترین بازی‌های جنایی برای کامپیوتر قرار داد بازی The Wolf Among Us است. این بازی شاهکاری است که در سال 2013 منتشر شده است و حسی مانند فیلم‌های کارگاهی را به کاربران خود می‌دهد. این بازی در دنیایی اتفاق خواهد افتاد که دارای شخصیت‌های افسانه‌ای است، این شخصیت‌ها به صورت مخفیانه در نیویورک زندگی می‌کنند. داستان این بازی با پیدا کردن سر بریده یک دختر شروع خواهد شد.

شخصیت اصلی این بازی که نام وی بیگبی ولف است و گرگینه می‌باشد به سراغ حل کردن این ماجرا می‌رود. در حقیقت این بازی کاربران خود را در نقش یک کلانتر گرگینه وارد بازی خواهد کرد. وظیفه اصلی این شخصیت محافظت از شهروندان و حل مشکلات شهر می‌باشد. مانند دیگر بازی‌های جنایی، این بازی نیز در یک دنیای تاریک و ترسناک داستان خود را روایت می‌کند. در این بازی تصمیم‌هایی که شما برای شخصیت می‌گیرید می‌تواند تأثیرات بسیار زیادی بر روی روند بازی و سرنوشت شخصیت‌ها برجای بگذارد. این بازی امروزه برای پلتفرم‌های متنوعی اعم از موبایل، در دسترس کنسول‌های نسل هفتم و هشتم و همچنین پی‌سی طراحی شده است. بهتر است تجربه این بازی را از دست ندهید.

10. بازی Agatha Christie Murder on the Orient Express

Agatha Christie Murder on the Orient Express

جرم و جنایت درهر نقطه‌ای از جهان امکان‌پذیر بوده است که اینبار باید شاهد یک جنایت فجیح در قطار باشید. شما در نقش یک کاراگاه هستید که در حال سفر به سرزمین دیگری بودید که ناگهان سروصدای عجیبی برپا شد و به محض رسیدن به صحنه مربوط، شاهد یک قتل خواهید بود. داستان بازی Agatha Christie Murder on the Orient Express شما را در برابر مشکلات و شخصیت‌های بسیاری قرار می‌دهد که با بازجویی و رفع موانع پیش رو می‌توانید به قاتل دست پیدا کنید. تصمیم گیری‌های شما به شکل عجیبی روی روند بازی تاثیرگذار بوده است که اگر از این موضوع ساده عبور کنید باید بهای سنگینی بپردازید. گیم پلی روان و طراحی دیدنی و زاویه دید مناسب سبب خواهد شد تا بتوانید به یک بازی عالی و جذاب دسترسی داشته باشید. اگر بازی خوب دیگری در سبک جنایی می‌شناسید که توان رقابت با Agatha Christie Murder on the Orient Express را داشته لطفا نام بازی را برایمان ارسال کنید.

11. بازی alan wake 2 بازی حل پرونده های جنایی رایگان

alan wake 2

الن ویک 2 یکی از پرسروصداترین بازی‌های سال 2023 بوده که توانسته درفهرست بهترین بازی های پلیسی pc نام خود را جای دهد. این بازی سراسر هیجان با گرافیک دیدنی خود توانسته ساختارهای ظاهری و بصری بسیار خوبی را دراختیار گیمرها قرار دهد که برای اجرای آن نیازمند سیستم سخت افزاری بسیار قوی خواهید بود. داستان پلیسی و ترسناک بازی شما را در نقشه‌ها و مکان‌های بسیاری قرار می‌دهد که برای حل نمودن پرونده‌های بازی باید تلاش و کوشش خود را دوچندان کنید. درطول بازی مشکلات و دشمنان بسیاری برای مانع پراکنی حضور خواهند یافت که نابودسازی آنها را با روش‌های مختلف باید انجام دهید. این محصول درمیان بهترین بازی های پلیسی pc گزینه خوبی برای سرگرمی بوده است.

12. بازی Mafia II دانلود بازی کاراگاهی برای کامپیوتر

mafia 2

امروزه کمتر کسی است که بازی مافیا 2 را نشناسد. این بازی مافیایی گزینه خوبی برای سرگرمی بوده که میزبان گیم‌پلی طولانی مدت و ساختارهای جذابی برای سرگرمی بوده است. Mafia 2 گزینه خوبی برای دانلود بازی کاراگاهی برای کامپیوتر بوده است که اگر تصمیم دارید به نمونه‌ای عالی دسترسی داشته باشید این محصول پیشنهاد مابه شماست. بااینکه بازی در سال‌های گذشته منتشر شده است ولی توانسته سیستم‌های بسیار خوبی را برای سرگرمی ارائه دهد که پیشنهاد می‌شود این بازی پلیسی و مافیایی را از دست ندهید.

13. بازی A Way Out

a way out

یکی از موفق‌ترین و بهترین بازی‌های دو نفره ماجراجویی عنوان A Way Out می‌باشد که در این بازی قادر هستید با انتخاب یکی از کاراکترها و تقسیم شدن مانیتور به دو قسمت به انجام مراحل و ماجراجویی بپردازید، مدت زمان بازی آنچنان طولانی نیست اما در همین مدت زمان گیم پلی می‌توانید شاهد یک گیم پلی و طراحی منحصر به فرد باشید و با دوست خود در بخش‌های مختلف به ماجراجویی بپردازید. اگر در یک کامپیوتر بازی می‌کنید کافیست که دسته‌ها را متصل کرده مشغول بازی کردن شوید، اما اگر دوستتان کنار شما نیست باز هم مشکلی وجود نداشته اگر یکی از شما بازی را اورجینال داشته باشد قادر است دوست خود را دعوت دهد تا بصورت اشتراکی باهم به بازی بپردازند. در طول بازی فرصت‌ها و حق انتخاب‌های بسیاری به شما داده خواهد شد و باید خودتان تصمیم بگیرید که در ادامه می‌خواهید چه کاری انجام دهید، گفتنی است که بازی در پایان دو انتها خواهد داشت که باز بسته به سلیقه شما این انتخاب و پایان صورت می‌پزیرد.

14. بازی Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Max Payne 2: The Fall of Max Payne

بازی Max Payne 2: The Fall of Max Payne، ادامه‌ای است شایسته برای نسخه اول، که خود یک اثر ماندگار در سبک اکشن و جنایی بود. این بازی، که توسط شرکت Remedy Entertainment ساخته و توسط Rockstar Games منتشر شده، در دل خود داستانی پر از نقاشی‌های زندگی و مرگ، خیانت و عشق را جای داده است. شخصیت اصلی، Max Payne، یک کارآگاه نیویورکی است که در نسخه اول شاهد قتل خانواده‌اش بود و حالا در این نسخه، به دنبال فهمیدن حقیقت‌های پشت پرده‌ی جنایات جدید است.
یکی از نکات برجسته‌ی Max Payne 2، روایت قوی و سینمایی آن است. داستان با استفاده از تکنیک‌های روایی مثل فلش‌بک و تصاویر کامیک‌بوکی به شیوه‌ای بسیار جذاب و هنری بیان می‌شود. علاوه بر این، بازی از مکانیک “زمان آهسته” یا Bullet Time بهره می‌برد که به بازیکن امکان می‌دهد در حین تیراندازی‌های پرتنش، زمان را به نفع خود کُند کند و تصمیم‌گیری‌های استراتژیک انجام دهد. گرافیک بازی نیز نسبت به نسخه قبلی بهبود یافته و شاهد محیط‌هایی با جزئیات بالاتر و انیمیشن‌های شخصیتی روان‌تر هستیم. موسیقی متن و افکت‌های صوتی نیز در تقویت حس تنش و جذابیت ماجرا نقش بسزایی دارند و به خلق فضایی هیجان‌انگیز و گاهی ترسناک کمک می‌کنند.
این بازی نه تنها به خاطر گیم‌پلی اکشن و مبارزات تیراندازی‌اش شناخته شده، بلکه به خاطر داستان پیچیده و کشش‌های عاطفی قوی بین شخصیت‌ها، به یکی از بهترین بازی‌های جنایی تبدیل شده است.

15. بازی Anonymous Hacker Simulator

دانلود بازی Anonymous Hacker Simulator برای کامپیوتر

پرونده‌های بسیاری در ارتباط با جنایات وجود داشته است که سرچشمه اصلی آنها مربوط به‌هکرها بوده است. بازی Anonymous Hacker Simulator یک شبیه‌ساز عالی از هکر انانیموس می‌باشد که قادر است محیط‌های زیبایی را برای انجام جرم و جنایت دراختیار شما قرار دهد. این بازی کامپیوتری با برخورداری از چالش‌های متعدد می‌تواند گیم‌پلی خوبی را برای سرگرمی در اختیار شما قرار دهد. موضوع اصلی که درخصوص این بازی باید بدانید وجود ایده‌های نوآورانه و واقع‌گرایانه در خط داستانی بازی است که می‌تواند شمارا برای زمان طولانی سرگرم کند. این عنوان دقیقا برخلاف بازی حل پرونده های جنایی رایگان بوده است.

16. بازی Tangle Tower

Tangle Tower

Tangle Tower یک بازی ماجراجویی و پازل است که توسط شرکت SFB Games توسعه یافته است. در این بازی شما در نقش دو کارآگاه به نام های Grimoire و Sally وارد یک برج مرموز به نام Tangle Tower می شوید تا یک قتل مرموز را حل کنید. در طول بازی شما باید از تمام توانایی های تحقیق، پازل حل کردن و گرفتن شواهد استفاده کرده تا حقیقت پشت قتل را کشف کنید. بازی Tangle Tower دارای داستان جذاب، شخصیت های جالب و محیط های زیبا و فوق العاده است که شما را به یک ماجراجویی فوق العاده می کشاند. در دنیای گیم به گشت و گذار بپردازید تا با یافتن سرنخ های مختلف در نهایت حقیقت را برملا کنید، این بازی معماهای بسیاری را پیش روی شما قرار میدهد.

17. بازی Fahrenheit

Fahrenheit

بازی Fahrenheit یا همان Indigo Prophecy یک بازی ویدیویی در سبک جنایی و ماجراجویی بوده که توسط کمپانی Quantic Dream توسعه داده شده و توسط اتاریشن منتشر شده است. این بازی در سال 2005 برای پلتفرم‌های مختلف از جمله پلی‌استیشن 2 و ایکس باکس منتشر شد. داستان بازی Fahrenheit درباره یک مرد به نام لوکاس کین، که قدرت‌های فوق‌العاده‌ای را دارد و درگیر پیشرفت‌های عجیبی می‌شود، می‌باشد. او به قتل شخصیتی ناشناس متهم می‌شود و بازی به تلاش‌های او برای پیدا کردن حقیقت و رهایی از این اتهام تمرکز دارد. بازی شامل تصمیم گیری‌های مهمی است که تاثیر زیادی بر جریان داستان و پایان آن دارد. Fahrenheit با گرافیک بصری بالا و داستان چندگانه و الهام گرفته از فیلم‌های هالیوودی توانسته است توجه بسیاری از گیمرها و منتقدان را جلب کند. این بازی تجربه‌ای متفاوت و فراوانی از معماها و تصمیم‌های چالشی را به بازیکنان ارائه می‌دهد. در هر بخش از بازی شما باید با پیدا کردن سرنخ‌های مختلف سعی کنید راز قتل را برملا کرده و زندگی خودتان را نجات دهید.

18. بازی Police Simulator: Patrol Officers

بازی Police Simulator: Patrol Officers یک بازی حل پرونده های جنایی رایگان است که توسعه آن ازسوی استودیو Aesir Interactive انجام گرفته و شرکت ناشر بازی astragon Entertainment بوده است. در این بازی شما وظیفه حل پرونده‌هایی را دارید که در طول روز به اداره پلیس واگذار می‌شود. در همین زمینه ممکن است معماهای پیچیده‌ای مانع استراحت و تمرکز شما شوند که در چنین شرایطی می‌بایست تمرکز خود را افزایش دهید تا بتوانید علیه دشمنان و اشخاصی که سبب ناامنی در سطح شهر شده‌اند اقداماتی را انجام دهید. امکان دانلود بازی کاراگاهی برای کامپیوتر وجود داشته است.

سخن پایانی

به جرئت می‌توان گفت یکی از ژانرهایی که امروزه طرف داران بسیار زیادی دارد، ژانر جنایی می‌باشد. امروزه گیمرها به دنبال بهترین بازی‌های جنایی برای کامپیوتر هستند که در این مقاله به بهترین آن‌ها اشاره شده است.

‫4.7/5 ‏‫(6 نظر)‬
  • دیدگاه‌ها

    4 دیدگاه

  • نقد و بررسی‌ها

    0 نقد و بررسی

۱۵۰

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر
اکانت بازار