بهترین بازی های ریمیک شده برای کامپیوتر

مگ جدید
بهترین بازی های ریمیک شده برای کامپیوتر

گیمرهای قدیمی خوب ارزش Remake را می‌دانند، برای آشنایی با فهرست بهترین بازی های ریمیک شده برای کامپیوتر باما همراه باشید.

بازی های ریمیک شده بسیاری در صنعت ویدیویی گیم وجود داشته است که اگر تصمیم دارید در این زمینه با بهترین آنها آشنا شوید کافیست که ادامه این مقاله را دنبال نمایید. فرصت مناسبی ایجاد شده است تا بتوانید با فهرست بهترین بازی های ریمیک شده برای کامپیوتر آشنا شوید که در این زمینه به لیست جداگانه بازی های ریمیک آینده نیز اشاره شده است. در کنار این موضوع امکان دریافت بازی‌ها به صورت مستقیم وجود داشته است که در این زمینه با یک سرچ ساده می‌توانید به صفحه دانلود آنها منتقل شوید. در ادامه با پارسی مگ همراه باشید.

 

فهرست بهترین بازی های ریمیک شده

شاید امروزه بازی‌های گرافیکی و جذاب بسیاری منتشر شوند اما گیمرهای قدیمی خوب می‌دانند که هیچ یک از بازی‌های امروزی روح و عشق عناوینی که در گذشته منتشر شده‌اند را به همراه ندارند. به همین دلیل تمایل گیمرهای بسیاری به سمت بازی‌های قدیمی ریمیک شده خواهد رفت که اگر تصمیم دارید در این زمینه با فهرستی از بهترین بازی‌های ریمیک شده برای کامپیوتر آشنا شوید پیشنهاد می‌شود که در ادامه با ما همراه باشید زیرا به عناوین خوب و برجسته‌ای در این زمینه اشاره خواهیم داشت.

1. بازی Resident Evil 4 remake

بازی Resident Evil 4 remake

 • ناشر: Capcom
 • شرکت سازنده: Capcom
 • حجم: 41 گیگابایت

بدون تردید یکی از بهترین خبرهایی که برای دوست‌داران ژانر ترسناک و دلهرآور در سال ۲۰۲۳ منتشر شد ریمیک بازی رزیدنت اویل ۴ بوده است. در این زمینه شرکت کپکام با مد نظر قرار دادن نیازهای روز جامعه توانست ساختارهای نوینی را در بازی Resident Evil 4 remake پیاده‌سازی کند که همین موضوع سبب شد تا این عنوان بتواند جایگاه خوبی را در فهرست بهترین بازی‌های کپکام کسب کند. بد نیست بدانید که وفاداری به ریشه‌های اصلی این بازی سبب شد تا نسخه ریمیک شده آن از محبوبیت بیشتری در این زمینه برخوردار باشد و همین امر عامل بسیار مهمی برای افزایش فروش بازی بود. در کنار این موضوع اشاره به بخش‌ها و چالش‌های جدید سبب شد تا کاربران بسیاری از این عنوان در قالب یک بازی جدید نام ببرند که امروزه ریمیک بازی رزیدنت اویل ۴ توانسته در فهرست‌های مختلفی که مربوط به بهترین بازی‌های ریمیک کامپیوتر بوده است قرار بگیرد. در همین زمینه پیشنهاد می‌شود که ما را همراهی کنید زیرا در ادامه تصمیم داریم دیگر مواردی که در فهرست بهترین بازی‌های ریمیک شده برای کامپیوتر قرار دارند را برایتان شرح دهیم.

2. بازی Resident Evil 2 remake

بازی Resident Evil 2 remake

 • ناشر: Capcom
 • شرکت سازنده: Capcom
 • حجم: 23 گیگابایت

رتبه دومی که در فهرست بازی‌های ریمیک شده برای کامپیوتر قرار گرفته بازی Resident Evil 2 remake می‌باشد که بد نیست بدانید این عنوان نسخه دیگری از فرنچایز محبوب رزیدنت اویل می‌باشد. اگر از دوست‌داران و علاقمندان به دانلود بازی رزیدنت اویل برای کامپیوتر هستید باید بدانید که این نسخه از بازی با تحت پوشش قرار دادن ویژگی‌های گرافیکی عالی توانسته امتیاز بسیار خوبی را از سوی منتقدین کسب کند. شرکت Capcom در همین راستا توانست مهارت خود در بازسازی را به نمایش بگذارد و در قالب یک ریمستر بخش‌های جدیدی را به بازی قدیمی خود اضافه نماید تا کاربران بتوانند با ساختارهای گرافیکی و بصری جدیدی با یک بازی قدیمی مواجه باشند. بازی رزیدنت اویل ۲ ریمیک شده در کنار موارد ذکر شده توانست ارجحیت بسیاری از گیمرها که به ژانر ترسناک علاقمند هستند را به خود اختصاص دهد. پیشنهاد می‌شود برای آشنایی با دیگر عناوینی که در فهرست بهترین بازی‌های ریمیک شده تاریخ قرار دارند ما را همراهی نمایید.

3. بازی The Last of Us Remake

 • ناشر: SONY
 • شرکت سازنده: Naughty Dog
 • حجم: 53 گیگابایت

در میان بهترین ریمیک‌های تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی شرکت SONY توانسته نام خود را در ذهن گیمرهای بسیاری قرار دهد. ریمیک بازی The Last of Us Remake که از سوی استودیو ناتی داگ توسعه یافته بود توانست امتیاز بسیار بالایی را از سوی منتقدین کسب نماید و در قالب یک بازی ترسناک و دلهره آور کاربران بسیاری را به چالش‌های نوینی دعوت کند که تجربه آنها عملاً برای بسیاری از کاربران نوآورانه بود. همین موضوع سبب شد تا بازی The Last of Us Remake بتواند در میان بهترین ریمیک‌ها در بازی‌های ویدیویی جایگاه خوبی را کسب نماید. در کنار این موضوع بد نیست بدانید که بازی آخرین بازمانده از ما برای اولین بار در سال ۲۰۲۲ منتشر شد که در گذشته این بازی در انحصار پلی استیشن ۴ بود که با مد نظر قرار دادن نیاز کاربران برای کنسول pc منتشر و توانست یکی از جایگاه‌های مربوط به بهترین بازی‌های ریمیک شده کامپیوتر را به خود اختصاص دهد. در ادامه این فهرست با ما همراه باشید که تصمیم داریم بازی‌های ریمیک آینده نیز برایتان شرح دهیم.

4. بازی Brothers: A Tale of Two Sons Remake

Brothers: A Tale of Two Sons Remake

 • ناشر: 505 Games
 • شرکت سازنده: Starbreeze Studios AB
 • حجم: 12 گیگابایت

بازی برادرها افسانه دو پسر برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ منتشر شد که شرکت ۵۰۵ گیمز در این بازی جذاب و ماجراجویی توانست نیازهای گیمرهایی که به دنبال اجرای دو نفره مراحل هستند را تحت پوشش قرار دهند. بازی Brothers: A Tale of Two Sons Remake توسط استودیو Starbreeze Studios AB توسعه یافته است که اگر از علاقمندان به دانلود بازی دو نفره برای کامپیوتر هستید باید بدانید که این بازی می‌تواند شما را با چالش‌ها و موانع بسیاری در یک دنیای بی‌رحم مواجه کند. وفاداری به داستان اصلی در کنار طراحی دیدنی و بازسازی شده بازی می‌تواند این امکان را به شما بدهد تا در دنیایی گرافیکی با مزیت‌های بصری بسیار حضور پیدا کنید. در همین بین بازی Brothers: A Tale of Two Sons Remake توانسته عنوان‌دار جدیدترین بازی ریمیک شده کامپیوتر را به خود اختصاص دهد که مانند نسخه اصلی خود امتیاز بالایی را از سوی منتقدین کسب کرد.

5. بازی System Shock remake

بازی System Shock remake

 • ناشر: Prime Matter
 • شرکت سازنده: Nightdive Studios
 • حجم: 3 گیگابایت

اغلب ریمیک‌هایی که در طول سال‌های اخیر منتشر شده‌اند با محبوبیت چندانی مواجه نشدند اما این موضوع در خصوص بازی System Shock remake صدق نمی‌کند. در این زمینه شرکت Nightdive Studios با مد نظر قرار دادن نیازهای کاربران توانست تکاپوی جدیدی را برای رقابت با یک هوش مصنوعی ارائه دهد که در آن شما با انگیزه‌ها و چالش‌های جدیدی در طول گیم پلی مواجه خواهید شد که سبب تقویت گیم پلی می‌شوند. در فهرست بهترین بازی‌های ریمیک شده کامپیوتر بازی System Shock remake شاید به نسبت دیگر عناوین از حبوبیت چندانی برخوردار نباشد اما باید بدانید که این بازی با حجم کمتر از ۴ گیگابایتی خود می‌تواند شما را برای زمان طولانی سرگرم نماید. زیبایی‌های چشم نواز و به کارگیری روش‌های نوآورانه در ساخت و بازسازی بازی سبب شد تا این بازی بتواند سودآوری خوبی را برای سازنده و ناشر به همراه داشته باشد.

6. بازی Dead Space

بازی Dead Space

 • ناشر: EA
 • شرکت سازنده: motive Studios
 • حجم: 33 گیگابایت

بی‌تردید یکی از بهترین بازی‌هایی که شرکت الکترونیک آرتس توانست آن را منتشر نماید بازی فضای مرده بوده است. نسخه ریمیک شده بازی DEAD Space در سال ۲۰۲۳ برای پلتفرم‌های مختلفی به ویژه کامپیوتر منتشر شد و توانست جایزه بهترین طراحی و صداگذاری را به خود اختصاص دهد. در طول این بازی شما با وحشت‌های نوآورانه و ماجراجویی‌های کلیدی مواجه خواهید شد که به نسبت نسخه اصلی که در سال ۲۰۰۸ منتشر شد تفاوت‌های متنوعی داشته است. اگر نگاهی به فهرست بهترین بازی‌های ریمیک شده کامپیوتر داشته باشید متوجه خواهید شد که اغلب بازی‌هایی که از سوی شرکت‌ها برای ریمیک انتخاب می‌شوند در ژانر وحشت و ترسناک قرار دارند زیرا گیمرها علاقه بیشتری به این سبک از بازی‌ها نسبت به دیگر ژانرها نشان می‌دهند. برای اینکه بتوانید با دیگر موارد نام برده شده در این فهرست آشنا شوید پیشنهاد ما به شما مطالعه ادامه این مقاله بوده است.

7. بازی Shadow of the Colossus

بازی Shadow of the Colossus

 • ناشر: Sony
 • شرکت سازنده: Team ICO
 • حجم: 1 گیگابایت

بازی سایه کلوسوس پس از گذشت ۱۳ سال در قالب یک ریمستر و ریمیک منتشر شد که توانست برای استودیو سازنده و ناشر خود سودآوری مناسبی داشته باشد. بازی Shadow of the Colossus در سبک عناوین اکشن و ماجراجویی و معمایی قرار داشته است که در یک دنیای مبارزه‌ای باید در تلاش باشید تا بتوانید دستاوردهای هنری را جمع آوری نمایید. این بازی ریمیک شده جوایز بسیاری را به خود اختصاص داده است که همین موضوع سبب شده تا در فهرست بهترین بازی‌های مبارزه‌ای نیز بتواند جایگاه خوبی را کسب نماید. این بازی در کشور ژاپن با نام واندر و کلوسوس‌ها منتشر شده که می‌توان آن را یک عنوان جذاب و هیجان انگیز دانست.

8. بازی Final Fantasy VII

بازی Final Fantasy VII

 • ناشر: Square Enix و TOSE CO LTD
 • شرکت سازنده: Square Enix
 • حجم: 11 گیگابایت

بازی فاینال فانتزی امروزه برای گیمرهای بسیاری شناخته شده است که شرکت اسکوئر انیکس با ساخت این بازی به جهانیان نشان داد که در میان عناوین انیمه‌ای نیز می‌توان شاهد گزینه‌های سرگرم کننده بسیار خوبی بود. این بازی جذاب در فهرست بهترین بازی‌های انیمه‌ای نیز حضور و جایگاه خوبی داشته است که این موضوع به دلیل آن بوده که شرکت سازنده با ریمیک نمودن این عنوان در تلاش بود تا بتواند مهارت بازسازی خود را به گیمرها و شرکت‌های امروزی نشان دهد. نسخه‌های متعددی بعد از ریمیک این عنوان منتشر شده‌اند که بد نیست بدانید این بازی توانسته عنواندار بهترین ریمیک از شرکت اسکوئرانیکس را به خود اختصاص دهد که در توسعه آن با شرکت نینتندو نیز همکاری شده بود.

9. بازی Resident Evil 3 remake

Resident Evil 3 remake

 • ناشر: Capcom
 • شرکت سازنده: Capcom
 • حجم: 22 گیگابایت

Resident Evil 3 remake یک بازی ویدئویی ترسناک و اکشن که توسط کمپانی Capcom توسعه یافته و منتشر شده است. این عنوان یک بازسازی از بازی اصلی Resident Evil 3: Nemesis می‌باشد که در سال 1999 منتشر شد. داستان بازی Resident Evil 3 در شهر Raccoon City در اواخر دهه 90 اتفاق می‌افتد و شما در نقش جیل ولنتاین، یک عضو از تیم S.T.A.R.S، قرار می‌گیرید. شهر تبدیل به یک مکان ترسناک و پر از زامبی‌ها و موجودات شیطانی شده است و شما باید برای زنده ماندن خودتان و سرنوشت سایر بازماندگان تلاش کنید. Nemesis یکی از بی‌رحم‌ترین شخصیت‌های بازی به سراغ شما خواهد آمد باید تا می‌توانید از دست او فرار کنید چراکه مبارزه به هیچ وجع فایده نداشته و هر کاری کنید این شخصیت دوباره به سراغتان خواهد آمد بهتر است بگوییم توقف ناپذیر می‌باشد. Resident Evil 3 remake با گرافیک بالا و سیستم مبارزه بهبود یافته ارائه شده است و تجربه ترس و نبرد هیجان انگیزی را برای گیمرها فراهم می‌کند. این بازی همچنین دارای محتوای آنلاین چند نفره به نام Resident Evil Resistance است که شما می‌توانید با دوستان خود یا بازیکنان دیگر در سراسر جهان به انجام ماموریت ها و چالش ها بپردازید.

بهترین بازی های ریمیک آینده

اخبار و شایعات جدیدی منتشر شده که نشان می‌دهد در آینده نیز قرار است شاهد ریمیک‌های بیشتری از بازی‌های ویدیویی باشیم در این زمینه ما فهرستی از بازی‌هایی که قرار است در آینده ریمیک آنها منتشر شود را برایتان آماده سازی نموده‌ایم. ناگفته نماند که برخی از خبرها ممکن است در آینده از سوی شرکت‌های سازنده تکذیب شود که در این زمینه ما نقشی در تایید یا رد آنها نخواهیم داشت و فقط بر اساس اطلاعات به دست آمده به سراغ معرفی عناوین زیر رفته‌ایم. در ادامه پیشنهاد می‌شود که بهترین بازی‌های ریمیک آینده را از دست ندهید و با سایت پارسی مگ همراه باشید.

1. بازی Silent Hill 2 remake

بازی Silent Hill 2 remake

اولین بازی در این بخش سایلنت هیل ۲ می‌باشد که باید بدانید این عنوان از سوی شرکت KONAMI تایید شده و روند توسعه آن از سوی استودیو Bloober Team SA در حال انجام می‌باشد. این بازی با ساختارهای جذاب و قدیمی خود توانسته میزبان مزیت‌های دیگری نیز باشد که با کناره‌گیری نمودن هیدئوکوجیما از شرکت KONAMI باید منتظر بود و دید که این شرکت در نبود یکی از بهترین نیروهای خود چگونه این ریمیک را بازسازی خواهد نمود. در کنار اطلاعات فوق باید بدانید که بازی Silent Hill 2 remake در مورد همان داستان قدیمی بوده که می‌تواند وحشت و ناراحتی‌های بسیاری را برای گیمر به همراه داشته باشد. شرکت کونامی اعلام نموده که داستان بازی ریمیک سایلنت هیل ۲ مربوط به شخصی به نام جیمز بوده که همسر خود را از دست داده و پس از مدت‌ها اخبار و اطلاعات جدیدی را از همسر متوفای خود به دست می‌آورد که این موضوع ماجراجویی‌های جدیدی برای وی به ارمغان خواهد آمد.

2. بازی Metal Gear Solid 3: Remake

بازی Metal Gear Solid 3: Remake

دومین بازی موجود در فهرست بهترین بازی‌های ریمیک آینده مربوط به شرکت KONAMI  بوده که باید بدانید بازی Metal Gear Solid 3: Remake یکی از انتظاراتی بوده که گیمرهای بسیاری در طول سال‌های مختلف از شرکت سازنده داشته‌اند. هرچند اخبار و اطلاعات رسمی بسیاری از ریمیک این عنوان منتشر نشده اما هنوز هم می‌توان امیدوار بود که شرکت کونامی برای افزایش فروش و رفع مشکلات مالی خود می‌تواند به سراغ بازسازی این بازی برود. متالگیرسولید یکی از اصلی‌ترین بازی‌هایی بود که در طول سال‌های اولیه شروع به کار نمودن کنا می‌توانست به محبوبیت آن کمک نماید. همچنین باید بدانید که یکی از اصلی‌ترین اشخاصی که روی این بازی فعالیت داشت هیدئو کوجیما بود که اخیراً از شرکت کنامی کناره‌گیری نموده است.

3. بازی Need for Speed Most Wanted Remake

بازی Need for Speed Most Wanted Remake

فرقی نمی‌کند در چه سبکی از بازی‌های کامپیوتری فعالیت دارید زیرا کمتر گیمری است که امروزه بازی Need for Speed Most Wanted را نشناسد. در وب سایت‌های ویدیویی نظیر یوتیوب شاهد صحنه‌های گرافیکی بسیاری از بازی ریمیک نید فور اسپید ماست وانتد بوده‌ایم که این موضوع نشان می‌دهد شرکت الکترونیک آرتس در قالب یک ریمیک می‌تواند این بازی جذاب و هیجان انگیز را بار دیگر بر سر زبان‌ها بیندازد. در حال حاضر اطلاعات رسمی بسیار خوبی از این بازی منتشر شده که باید بدانید روند توسعه آن از سوی استودیو Criterion Games در حال انجام می‌باشد و ناشر بازی نیز شرکت EA خواهد بود. اطلاعات ضد و نقیضی وجود داشته که قرار است بازی Need for Speed Most Wanted Remake در سال ۲۰۲۵ منتشر شود که این موضوع می‌تواند این بازی را در فهرست بهترین بازی‌های ریمیک آینده قرار دهد.

4. بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag Remake

بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag Remake

سری بازی‌های اساسین کرید مشغله‌های کاری بسیاری را برای یوبی سافت به ارمغان آورده است و این موضوع سبب شده تا این شرکت بتواند روی نسخه‌های جدیدی که منتشر نموده به سودآوری خوبی برسد و بازی‌های بیشتری را برای آینده در نظر داشته باشد. بی تردید یکی از نیازهایی که می‌تواند گیمرها را با ساختارهای امروزی مواجه نماید ریمیک بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag Remake می‌باشد که نسخه ۴ از بازی اساسین کرید توانسته امتیاز بالایی را در میان این فرنچایز کسب نماید. اگر از علاقمندان به دانلود بازی اساسین کرید برای کامپیوتر هستید باید بدانید که یوبیسافت در این زمینه خبار و اطلاعاتی را از ریمیک این عنوان منتشر نکرده است اما همچنان می‌توان امیدوار بود که در آینده این بازی در قالب یک ریمیک یا ریمستر منتشر شود.

5. بازی Resident Evil 1 Remake

دانلود بازی Resident Evil 1 Remake برای کامپیوتر

خبری که اخیراً منتشر شده مربوط به ریمیک بازی رزیدنت اویل ۱ بوده است که در این زمینه شرکت کپکام واکنشی به آن نشان نداده است. بی تردید ریمیک نمودن بازی رزیدنت اویل‌ها می‌تواند این نوید را به گیمرها بدهد که شرکت سازنده در آینده برای بازسازی عناوینی که در گذشته منتشر کرده بود برنامه‌ریزی خوبی خواهد داشت. در حال حاضر اخبار و جزئیات بسیاری از این بازی در شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شود که هنوز خبر قطعی و رسمی در مورد ریمیک بازی Resident Evil 1 Remake منتشر نشده است ولی می‌توانید عنوان را یکی از بهترین بازی‌های ریمیک آینده دانست.

سخن پایانی

همانطور که شاهد بودید در این مقاله به بهترین بازی‌های ریمیک شده کامپیوتر و بهترین بازی‌های ریمیک آینده اشاره شد که برای هر یک از بخش‌ها سعی نمودیم به صورت جداگانه بازی‌های خوبی را برای شما عزیزان معرفی نماییم. در این زمینه اگر احساس می‌کنید بازی خوب دیگری نیز وجود داشته که از قلم نویسنده جا مانده است و یا یک بازی جذاب را سراغ دارید که خبر ریمیک آن در آینده قطعی شده لطفاً با ما همراه باشید و اطلاعاتی که در اختیار دارید را برای افزایش سطح کیفی این مقاله برای من به اشتراک بگذارید.

‫5/5 ‏‫(2 نظر)‬
 • دیدگاه‌ها

  0 دیدگاه

 • نقد و بررسی‌ها

  0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

 • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
 • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر