دانلود بازی Witch Blood برای PC – نسخه HOODLUM

بازی کامپیوتراکشن

دانلود بازی Witch Blood برای PC – نسخه HOODLUM

دانلود Witch Blood

Witch Blood نام یک بازی ترسناک در سبک گیم های اکشن است که بدست شرکت Kerim Kumbasar طراحی و در تاریخ سپتامبر 2018 برای پلتفرم PC ارایه شده است. داستان بازی کمی ترس آور است که در قرن 18 و در روستایی کاملا دور افتاده جریان دارد که شما باید به تنهایی در مقابل جادوگران قدرتمند ایستادگی کنید. طی حمله ای که نیرو های شیطانی به یک روستا داشته اند تمام ساکنان آن از ترس جان خود فرار کرده اند. اکنون بعد از گذشت ماه ها به فکر اینکه نیرو های جادوگر از آن مکان رفته اند به روستا بازگشته اند اما بعد از مدتی دوباره سروکله آنها پیدا شده است.

بازی Witch Blood شما را در نقش یک نیروی وفادار قرار داده است که باید با جادوگران بسیاری مبارزه کنید و آنها را شکست دهید. در این بین قدرت های مختلفی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که با استفاده از آنها باید در مقابل دشمنان خود ایستادگی داشته باشید. البته نیرو هایی که سد راه شما هستند نیز دارای قدرت هایی میباشند که مقابله با آنها را سختتر میکند. گیم پلی سرگرم کننده در کنار طراحی دوست داشتنی و صداگذاری عالی را میتوان 3 عنصر اصلی برای محبوبیت بازی Witch Blood دانست که به مشام گیمر ها خوش نشسته است. اگر شما نیز به دنبال یک بازی سرگرم کننده هستید پارسی دانلود پیشنهاد میکند این بازی را از دست ندهید.

The legend says, centuries ago our village was cursed by witches. Our ancestors abandoned the lands after a bloody war against the witches, We thought that curse is over and we claimed our lands again in peace…

But one night the village faced with the witches of living forest once more.
Now it is time for to do the best I know. For salvation of the town and it’s folk, the witch hunt…

‫0/5 ‫(0 نظر)
  • دیدگاه‌ها

    0 دیدگاه

  • نقد و بررسی‌ها

    0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر