دانلود بازی WWE 2K22 ✔️ دانلود بازی دبلیودبلیوئی ۲کی۲۲ کامپیوتر

نظرات: 301 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 9,713 بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

دانلود بازی WWE 2K22 ✔️ دانلود کشتی کج 2022 کامپیوتر

⭐️ WWE 2K22 بازی کشتی کج 2022 ⚡ جدید ترین محصول شرکت نام آشنای 2K میباشد که اینبار قرار است غوغایی در سبک بازیهای کشتی کج به راه بیندازد. طبق اطلاعاتی که به بیرون درز کرده ، کاربران این بازی منتظر حالت و سیستم های جدیدی باشند که قرار است برای ماه های طولانی سرگرم شوند.

 

 

دقیقا یکسال پیش اطلاعات اندکی در مورد انتشار بازی جدید ورزشی WWE 2K22 عرضه شد. اکنون با گذشت 12 ماه اطلاعات جدیدی از اسخت این بازی عرضه شده است که بدون شک میتواند برای کاربران کشتی کج باز خبری عالی باشد. تصاویر جدیدی از بازی به بیرون درز پیدا کرده است که در قالب آن به نظر میرسد ریمستریو قرار است بعنوان کاراکتر اصلی روی قاب و کاور های مربوط به بازی قرار گیرد. با اینحال میتوان به آندرتیگر نیز امیدوار بود زیرا تصاویر مربوط به بازی با این دو شخصیت عرضه شده اند که باید منتظر بود و دید که شرکت سازنده یعنی 2K چه تصمیمی را در این زمینه خواهد گرفت. قبل از انتشار نسخه اصلی بازی بسته ای حمایتی برای کاربرانی که بازی را خریداری کرده اند عرضه خواهد شد. این بسته بنام Undertaker Immortal Pack در اختیار کاربران قرار میگیرد که شامل 3 شخصیت بنامهای Phantom Mask، Lord of Darkness و Boneyard Match میباشد. بطور کلی عرضه دمو از بازی های محبوب برای آشنایی کاربران با سبک بازی و شناسایی باگ های بازی است. این موارد باید توسط کاربر شناسایی شوند زیرا درخواست و نیازهایی که کاربران از بازی دارند را هرگز سازندگان نمیتوانند پیدا کنند به همین دلیل است که شناسایی باگ توسط گیمر انجام میشود زیرا بازی از حالت آزمایشی خارج شده و بطور کامل و جامع عرضه میشود البته نسخه ای محدود از آن. استفاده از سیستمی بنام MyFACTION که در سال 2020 نیز خبری از آن درز کرده بود در مورد پاداش و جمع آوری XP هایی است که در طول مبارزات کسب خواهید نمود. بازی شامل پاداش های بسیاری است که براساس سطح دشواری و رقبایی که با آنها مبارزه دارید برایتان در نظر گرفته میشود.

 

دانلود بازی WWE 2K22 ✔️ دانلود بازی دبلیودبلیوئی ۲کی۲۲ کامپیوتر

 

دانلود کشتی کج 2022 کامپیوتر بدون شک در آینده ای نه چندان دور عرضه خواهد شد که میتواند سروصدای بسیاری را در دنیای بازی های ویدیویی بهمراه داشته باشد. کمی به عقب برگردیم: اولین نسخه بازی WWE در سال 2000 عرضه شده بود که در آن زمان برای پلی استیشن های 1 و 2 انتشار یافته بود. استفاده از داستان سرگرم کننده و با کیفیت در زمان خودش سازنده را به این فکر فروبرد که در آینده بدنبال چه بخش هایی باشد که بتواند گیمر را سرگرم کند ؟؟ اکنون زمانش رسیده و شرکت سازنده با پیش بینی خوبی که کرده بود توانست مسیری هموار را برای خود شبیه سازی کند. در آخرین نسخه از بازی کشتی کج که قرار است بانام WWE 2K22 عرضه شود شما شاهد سیستم و حالت های مختلفی از بازی خواهید بود. وجود سیستم مبارزه ای بهینه شده قطعا شمارا با سبک نوینی از بازی های مبارزه ای آشنا میکند که اگر از دوست داران این سبک هستید شدیدا پیشنهاد میشود دانلود بازی Sifu را از دست ندهید. سیستم مبارزه ای این بازی دقیقا مانند واقعیت و برگرفته از قوانین دنیای واقعی شکل گرفته است که در آن گیمر میتواند ضربات سنگینی که سبب گیچ شدن رقیب شود را وارد کند. همچنین باید آمادگی لازم برای دریافت مشت و ضربات سنگین را داشته باشد. وجود سطح دشواری عالی که در بازی شبیه سازی شده است این اجازه را به شما میدهد تا در محیطی متعادل حضور داشته باشید و مانند نسخه های قدیمی از قهرمان بودن کمی فاصله بگیرید. این مورد سبب خواهد شد تا برای کسب کمربند طلایی و سایر کاپ های بازی تلاش بیشتری را صرف کنید و در نهایت با گیم پلی بهتری مواجه شوید. گیم پلی بازی میتواند شمارا برای روز های طولانی سرگرم کند زیرا تمام مواردی که گفته شد فقط مربوط به حالت آفلاین بازی بوده و هنوز اطلاعاتی برای حالت آنلاین گفته نشده است.

 

دانلود بازی WWE 2K22 ✔️ دانلود کشتی کج 2022 کامپیوتر

دانلود بازی کشتی کج 2022 کامپیوتر

بدلیل فروش ضعیف نسخه WWE 2K20 شرکت 2K تصمیماتی مبنی بر عرضه نسخه ای تکامل یافته گرفت که براساس آن بازی با بخش های جدیدی رو به رو باشد که نه تنها ضرر های قبلی را جبران کند بلکه بتواند سود بسیاری برای آنها بهمراه داشته باشد. در همین زمینه بازی WWE 2K22 دلیل خوبی برای تجربه دنیای جدید است که میتواند چالش های جدیدی را برای گیمر بهمراه داشته باشد. بازی جدید کامپیوتر کشتی کج 2022 در حالت آنلاین آینده ای وسیع و گسترده تر را به تصویر کشیده است که نمونه آن در نسخه های قبلی هرگز دیده نشده و قرار است بعنوان یک سوپرایز برای کاربران در نظر گرفته شود. با اینحال میتوان انتظار بیشتری از یک سیستم رتبه دهی جهانی داشت که باید دید آیا میتوانند شبیه سازی لحظه ای نبرد با رقبا یا ویژگی های این چنینی را در بازی قرار دهند یا خیر موارد بهتری را در سر دارند. بازی کشتی کج 2K22 در بخش طراحی نیز دستخوش ویژگی های بسیاری بوده است به نحوی که میتوان انتشار داشت بازی با کیفیتی عالی مانند 4K اجرا شود که البته این مورد به سیستم شما نیز بستگی خواهد داشت. در بخش صداگذاری نیز میتوانید شبیه سازی حرفه ای از صدای شخصیت های موجود را در بازی داشته باشید. این بازی توسط رکت Visual Concepts Entertainment برنامه نویسی خواهد شد که قرار است مانند همیشه توسط شرکتهای 2K Sports و 2K Games برای پلتفرم های مختلف اللخصوص PC عرضه شود. از زمان عرضه اصلی بازی کمی گذشته است که شرکت سازنده این مورد را بدلیل گسترش دادن بخش های مختلف دانسته و این اطمینان را به کاربران خود داده است که با انتشار بازی میتواند لحظات خوب و سرگرم کننده ای را برای گیمر ها به ارمغان بیاورد. رده سنی بازی 16+ تعیین شده است که برای دانلود بازی پیشنهاد میشود این مورد را حتما رعایت کنید. اگر از دوست داران بازی های کشتی کج هستید شدیدا پیشنهاد میشود دانلود بازی WWE 2K22 را از دست ندهید.

 

 

دانلود بازی WWE 2K22 ✔️ دانلود کشتی کج 2022 کامپیوتر

 

طی اطلاعات جدیدی که در مورد بازی دبلیودبلیوئی ۲کی۲۲ به ثبت رسیده قرار است ریمستریو کاور اصلی این بازی باشد که این مورد بصورت رسمی توسط 2K در توئیتر به ثبت رسیده است. نا گفتهنماند که ویژگی جدیدی بنام NXT در حال شکل گیری در بازی است که مربوط به دسته بندی اطلاعات بوده و دسترسی کاربران به بخش های مختلف را آسانتر میکند. بطور کلی قرار است این بازی در 4 حالت عرضه و در برای فروش در استیم و سایت های دیگر قرار گیرد که عبارت اند از :

 • نسخه استاندارد بازی WWE 2K22 که برای کامپیوتر با قیمت 70 دلار به فروش میرسد.
 • نسخه Cross-Gen Bundle که با قیمت 80 دلار عرضه میشود شامل استاندارد های Starrcade ’96 Rey Mysterio Pack برای اجرا در کنسول های نسل یک میباشد.
 • نسخه Deluxe با قیمت 100 دلار که این حالت شامل نسخه استاندارد و Undertaker که به 2 بخش Taker و EVo تقسیم بندی شده است عرضه میشود.
 • نسخه nWo 4-Life Edition با قیمت 120 دلار که شامل ویژگی های بالا + هالیوود هوگان، اسکات هال، کوین نش و… میباشد.
 • اما نگران نباشید ما نسخه کرک شده و رایگان بازی رو در اختیارتون قرار میدیم 😂

 

دانلود بازی WWE 2K22 ✔️ دانلود کشتی کج 2022 کامپیوتر

 

دانلود بازی wwe 2k22

عنوان بازی wwe 2k22 بدون شک بهترین نسخه سری بازیهای کشتی کج شناخته خواهد شد چراکه سازندگان در این نسخه تمامی تلاش خودشان را انجام خواهند داد تا تمامی مشکلات نسخه های قبلی بازی بطور کامل برطرف شود، سوپراستارهای بسیاری در این نسخه حضور دارند که بیشتر آنها به سالن مخصوص رفته تا حرکات آنها بطور کامل شبیه سازی شود بر طبق واقعیت در بازی پیاده سازی شود. به همراه این نسخه از بازی یکسری بسته ها و کارت ها دریافت خواهید کرد که به کمک آنها در بازی میتوانید شخصیت های قدیمی را در اختیار داشته باشید یا یکسری حرکات فوق العاده را بازگشایی کنید تا در هنگام وارد شدن به رینگ آنها را انجام دهید. امتیازها و پاداش‌های MyFACTION دریافت کنید تا ویژگی های بیشتری را در اختیار خود داشته باشید، چه حسی میتواند داشته باشد اینکه بخواهید کنترل کامل WWE Universe را در اختیار خود بگیرید به عنوان مدیر این کمپانی شروع به کار کنید در بازی کشتی کج 2022 شما رئیس کمپانی بزرگ WWE هستید میتوانید هر مسابقه ای که میخواهید را آغاز نمایید، بازی سر کمربندهای قهرمانی را خودتان انتخاب کنید و در فصل های مختلف مسابقه های چند نفره را استار بزنید تا لذت واقعی مبارزات کشتی کج را تجربه کنید. هر حالتی که فکرش را میکنید در بازی قابل انجام است مثلا میتوانید بازی بین دو NPC یا هوش مصنوعی را آغاز کنید و خودتان مشاهده کنید یا مسابقه های چند نفره را شروع نمایید، یا برای اینکه جذابیت کار چندین برابر شود مسابقه 30 یا 40 نفره رویال رامبل را پلی دهید.

 

دانلود بازی WWE 2K22 ✔️ دانلود کشتی کج 2022 کامپیوتر

 

یکسری از کشتی کج کاران یا سوپراستارهای افسانه ای مانند Stone Cold، Goldberg، The Rock، Brock Lesnar و غیره بدون شک در بازی حضور دارند و مطمعنا این لیست بیشتر از این ها خواهد بود و طبق نسخه های قبلی بیشتر از 300 کشتی کج کار در بازی WWE 2K22 قابل انتخاب خواهند بود. بخش های مختلف همانند Smackdown، Raw، NXT در بازی بطور کامل وجود دارد که قادر هستید در هر کدام از آنها مسابقات هیجان انگیزی را آغاز کنید و برنده های جدید کمربندهای قهرمانی را مشخص نمایید، طراحی و ظاهر تماشاگران نیز پیشرفت چشمگیری رو داشته و روی طراحی صورت و ظاهر آنها بطور دقیق کار شده تا زمانی که بازی را آغاز میکنید احساس کنید تماشاگران واقعی در حال تشویق شما هستند. با پیش روی بخش داستانی شما میتوانید مسابقات روزانه و هفتگی که خود بازی بطور خودکار مشخص میکند را آغاز کنید این مسابقه ها هم میتواند معمولی باشند و هم بر سر کمربندهای قهرمانی که بدون شک مسابقه بر سر کمربند بسیار هیجان انگیز تر خواهد بود، این کمپانی شماست هر طور که دوست دارید برایش تصمیم بگیرید و هر مسابقه ای که میخواهید را آغاز کنید تا بتوانید به رتبه های بالاتر برسید.

 

دانلود بازی WWE 2K22 ✔️ دانلود بازی دبلیودبلیوئی ۲کی۲۲ کامپیوتر

 

انتقاد های زیادی در مورد نسخه های قبلی کشتی کج وجود دارد که بیشتر پلیرها میگویند عنوان کشتی کج سال ها است پیشرفتی نداشته و گرافیک یکنواخت دارد و طراحی خاصی در بازی صورت نمیگیرد اما در نسخه جدید بدون شکل چنین انتقادی وجود ندارد بازی WWE 2K22 با سیستم ها و موتورهای عالی برای نسل جدید طراحی و پیاده سازی شده است. اگر میخواهید تجربه جدید و متفاوتی از سری بازیهای کشتی کج داشته باشید بدون شک باید منتظر عنوان جدید آن باشید که با عرضه شدن میتوانید مسابقه های رویایی و هیجان انگیزی را پلی دهید، در منوی بازی بخش ها و قسمت های زیادی وجود دارد که قادر هستید هر زمان که نیاز دارید آنها را فعال و یا غیرفعال نمایید. کشتی کج کار مورد علاقه خود را انتخاب کنید مسابقه را مشخص کنید و وارد رینگ شوید تا بتوانید با انجام حرکات فوق العاده طرفداران خود را خوشحال نمایید، امروزه اطلاعات بسیاری در مورد دانلود بازی wwe 2k22 کامپیوتر عرضه شده است که باید بدانید بازی بصورت رسمی هنوز عرضه نشده است و شرکت سازنده در حال فعالیت روی بخش های مختلف بازی است که بعد از آن نسخه رسمی بازی عرضه میشود. با انتشار این نسخه باید منتظر بود و دید که چه گروهی میتواند برای اولین بار بازی کامپیوتر wwe 2k22 را کرک کند که بدون شک کار سختی خواهد بود. شرکت 2K از قفل های خوبی برای بازی های خود استفاده میکند که شکستن آنها کار سختی خواهد بود.

 

دبلیودبلیوئی ۲کی۲۲ (WWE 2K22)

دبلیودبلیوئی ۲کی۲۲ (WWE 2K22)

طبق آخرین اطلاعاتی که در مورد این بازی عرضه شده باید بدانید که بیش از 100 کشتی گیر توسط دبلیو دبلیو دبلیو ای در این گیم حضور دارند و شخصی نبوده که از قلم افتاده باشد. این شبیه سازی و وسعت بازی زمان بسیاری را از شرکت 2K گرفت که بدون شک با عرضه آن میتواند سود بسیار خوبی از فروش بازی دریافت کند (ما کرک شدشو میزاریم :)) طی این خبر رسانی میتوان گفت که برای هر شخصیت یک خط داستانی در نظر گرفته شده است که اگر چنین باشد گیم پلی فوق العاده طولانی در بازی شکل خواهد گرفت که براساس آن کاربر برای روز های طولانی میتواند سرگرم شود. جدا از این موارد اجرای بازی همان طور که گفته شد به دو صورت آفلاین و آنلاین قابل اجرا میباشد که در این حالت میتوانید سیستم متفاوتی از سری بازی های wwe را تجربه کنید. به گفته شرکت سازنده این گیم  آغازگر تفاوت برای بازی کشتی کج کامپیوتر است که نباید آنرا از دست داد زیرا المان های بسیاری برای سرگرمی در آن استفاده شده است. ویژگی و بخش های بسیاری در بازی وجود دارد. قبل از انتشار رسمی بازی سوالات و نقد های بسیاری در زمینه: سیستم مورد نیاز بازی wwe 2k22 وارد شد زیرا در نسخه 2020 بازی عملا سیستم قویتری برای اجرای بازی نیاز بود که شرکت 2K بدنبال ویژگی های نوینی بود تا بتواند این مورد را کاهش داد. شما با دانلود بازی WWE 2K22 میتوانید به چندین حالت ویدیویی از بازی کشتی کج 2022 دسترسی داشته باشید که هر یک شامل ویژگی های مخصوص به بازی می باشد. این زمینه بصورت انحصاری و برای اولین بار توسط سازنده برای این نسخه در نظر گرفته شده است که با المان های بسیاری همراه بوده. امتیاز بازی در سایت های مطرح جهانی به 95 رسیده است که کیفیت بالا و جذابیت آنرا بازگو میکند. در سمت دیگر بازی شامل یکسری ماموریت های فرعی بودن که گیم پلی بازی را تحت تاثیر خود قرار داده است. دانلود بازی wwe 2k22 نسخه فشرده را با ترافیک نیم بهاء میتوانید از سایت پارسی دانلود دریافت کنید.

ویژگی های نسخه DODI بازی WWE 2K22 :

 • بازی نیازی به نصب ندارد (پرتابل) و بعد از اکسترکت میتوانید وارد بازی شوید.
 • یک فایل 16 گیگابایتی در مسیر AppData\Local\WWE 2K22 وجود دارد که از کرش جلوگیری میکند.
 • ورژن بازی 1.05 می باشد.
 • آپدیت و DLC های Supercharger ، MyRise Mega-Boost ، Undertaker Immortal Pack ، n.W.o. 4-Life Edition ، Season Pass در این نسخه موجود است.
 • زبان بازی شامل English, French, German, Italian, Spanish, Arabic می باشد.
 • حجم بازی 48.4 گیگابایت می باشد.

 

4/5 (5 نظر)

تریلر WWE 2K22

برچسب‌ها:

آموزش نصب نسخه ElAmigos :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- سپس با نرم افزار UltraISO درایو مجازی ساخته و بازی را Mount کنید.

2.1- بعد اینکه این نرم افزار رو نصب کردید روی فایل ایمیج راست کلیک کرده و از منوی UltraIso گزینه Mount رو انتخاب کنید تا محتویات ایمیج مانند یه دی وی دی رام نشان داده شود.

3- شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack یا ElAmigos میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

 

آموزش نصب نسخه P2P :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- سپس با نرم افزار UltraISO درایو مجازی ساخته و بازی را Mount کنید.

2.1- بعد اینکه این نرم افزار رو نصب کردید روی فایل ایمیج راست کلیک کرده و از منوی UltraIso گزینه Mount رو انتخاب کنید تا محتویات ایمیج مانند یه دی وی دی رام نشان داده شود.

3- شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack یا P2P میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

MINIMUM:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 10 64-bit
  • Processor: Intel Core i5-3550 / AMD FX 8150 (AVX – Compatible processor)
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: GeForce GTX 1060 / Radeon RX 480
  • DirectX: Version 12
  • Storage: 60 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card
  • Additional Notes: At least 4 GB Video Memory

RECOMMENDED:

  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS: Windows 10 64-bit
  • Processor: Intel i7-4790 / AMD FX 8350 (AVX – Compatible processor)
  • Memory: 16 GB RAM
  • Graphics: GeForce GTX 1070 / Radeon RX 580
  • DirectX: Version 12
  • Storage: 60 GB available space
  • Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card
  • Additional Notes: At least 6 GB Video Memory

مشخصات فایل
 • حجم: 48 + 48.1 گیگابایت
 • فرمت فایل: EXE + ISO
 • نسخه: FLT + DODI
 • متا95 از 100
 • رده سنی: PG-16
 • ورژن: 1.09
 • تاریخ انتشار2022
 • شرکت سازنده: 2K Sports
 • قیمت: 99.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 9.5
password :

301 نظر

  من بازی رو نصب کردم هروقت میزنم روی آیکون ارور msvcp140.dllوvcruntime140_1.dllوvcruntime140.dllمیاره لطفآ میتونی بگی بایدچکار کنم

  پاسخ

  ببخشید کرک جداگانه بازی نسخه دودی از کدوم سایت دانلود کنم کنترل فیکس بازی رو میخوام مشکلم اینه تو بازی دکمه های سامبشن و کامبک رو نشون نمیده راه حلش رو لطفا بگید

  پاسخ

  سلام
  من بازی و نصب کردم، اول بازی که تصویر آتش و ریمستریو میاد بعد هر دکمه ای میزنم وارد بازی نمیشه، چیکار کنم

  پاسخ

  سلام امیرحسین
  بازی رو نصب کردید یا در روند نصب بازی هستید ؟

   سلام ببخشید با این سیستم اجرا میشه؟
  RAM:8GB
  graphiecs:ASUS DUAL RX 6400 4GB GODR6
  CPU:INTEL CORE 13-10100F BOX
  WINDOWS:10 PRO 64BIT

  پاسخ

  سلام مبین جان
  بله میتونید بازی رو اجرا کنید.

  سلام بر شما
  ببخشید این بازی رو چگونه اجرا میشه در لپ تاپ حقیقتش من نمیدونم چطور اجراش کنم وقتی ۱۰ پارت دانلود شد بعد چیکار کنم
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ

  سلام متین جان
  بعد از دانلود تمام پارت ها پارتی که اخرش 01 هست رو اکسترکت کنید تا باقی پارت ها خودکار اکسترکت شود.
  سپس در پوشه بدست آمده روی فایل Setup کلیک نمایید و مراحل نصب بازی رو انجام بدید.

  سلام و خسته نباشید من نسخه fLt رو نصب کردم موقع اجرا ارور 0x000001d رو میده راهنمایی میکنید

  پاسخ

  سلام
  درایور های ویندوز رو بروزرسانی کنید مشکل حل خواهد شد دوست عزیز.

  سلام من نسخه dodi رو نصب کردم ولی بعد نصب که خواستم بازی رو اجرا کنم با ارور 0x000007dمواجه شدم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ

  سلام
  از نرم افزار درایور مکس کمک بگیرید و درایور های ویندوز رو آپدیت نمایید مشکل برطرف خواهد شد.

  سلام علیرضا میخواستم ببینم با کارت گرافیک rx6800m میشه این بازیو 4k بازی کرد؟! اطلاع داری این کارت واس رزولوشن 4k مناسب هست یانه ؟! ممنون میشم پاسخ بدی

  پاسخ

  سلام امیر
  حقیقتا در این باره اطلاعاتی ندارم دوست عزیز.

  سلام روی این سیستم اجرا میشود
  cpucorei5 7200
  ram8
  کارت گرافیک
  اینتل hd
  گرافیک 620
  حجم کارت گرافیک هم 2
  باتشکر فراواناز سایت خوب شما

  پاسخ

  سلام آرین جان
  سیستم شما برای اجرای بازی ضعیف هست دوست عزیز.

  چون برای فوتبال از دست پی اس استفاده میکنم

  پاسخ

  سلام وقت بخیر راحت میشه روی دسته پلی استیشن پیاده کرد حرکاتو؟؟

  پاسخ

  سلام سجاد
  در این مورد من حقیقتا اطلاعاتی ندارم اما فکر نکنم مشکلی باشه.

  سلام من نسخه dodi رو نصب کردم چطور باید اپدیت ۱.۹ رو در بازی قرار بدم ؟

  پاسخ

  سلام
  نسخه فشرده برای اعمال آپدیت کمی مشکل داره.
  ولی آپدیت رو نصب کنید و سپس محتویات فایل آپدیت مربوط رو در مسیر نصب بازی کپی نمایید.

  منظورتون از مشکل اینه که ممکنه برای بازی مشکلی پیش بیاد؟

  سلام میخواستم بدونم رو این سیستم بازی اجرا میشه؟
  Windows:8.1 64bit
  GeForce GTX 950
  Ram 8
  Intel core i7

  پاسخ

  سلام امیرجان
  بله امکان پذیر هست فقط شاید با کمی لگ همراه باشید.

  سلام مجدد
  یعنی با این سیستم من رو تنظیماتlow هم با لگ اجرا میشه؟
  و یه چیز دیگه ….
  حجم نسخهdodi چقدره ؟
  با تشکر از سایت خوبتون

  بله متاسفانه. البته باز باید تست کنید چون تضمینی نیست شاید اجرا بشه.

  سلام چطوری باید وژن جدید رو نصب کنم

  پاسخ

  سلام
  ورژن جدید چی رو دوست عزیز ؟
  اگر نسخه جدید بازی هست جدید ترین نسخه بازی قرار گرفته.

  فقط ببخشید راه حل این مشکل رو لطفا بگید تو input settinge بازی فقط تمام حرکات با دکمه های کیبورد نمایش داده میشه ولی دسته کامپیوتر رو معلوم نیست کدومه بیزحمت بگید چکار کنم

  بازی فوق العاده است فقط مشکل بالاست

  پاسخ

  سلام امین
  درایور های ویندوز آپدیت هستند دوست عزیز ؟

  سلام رو این سیستم میاد ؟
  core i3 10100f
  gt 1030 palit 2g gddr5
  Ram 8 ddr4
  ssd256
  hdd500
  Win10

  پاسخ

  سلام امیرمحمد
  بله مشکلی ندارید میتونید بازی رو نصب کنید.

  سلام و درود

  ببخشید بازی بعضی مواقع متوقف میشه چرا؟؟!!!

  بعد من با دسته کامپیوتر بازی می کنم تو تنظیمات دسته بازی رفتم فقط حرکات رو با دکمه کیبورد نشون میده ولی دسته کامپیوتر رو نه میشه راهنمایی کنید

  پاسخ

  سلام امین
  در کدام بخش متوقف میشود دانلود یا حین بازی ؟
  اگر حین بازی هست درایور های ویندوز رو بروزرسانی کنید اوکی میشه.

  سلام داداش خسته نباشی داداش من بازی نصب کردم سیستمم هم خوبه داخل بازی راحت کار میکنه ولی وقتی میره تو رینک مسابقه سرعتش کند میشه حرکات و کل بازی آروم آروم میشه چیکارش کنم؟؟

  پاسخ

  سلام محمدرضا جان
  از تنظیمات بازی رزولوشن رو کاهش بدید اگر اوکی نشد از اخرین آپدیت بازی استفاده کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.