دانلود بازی X-Morph: Defense برای PC

بازی کامپیوتراستراتژیک

دانلود بازی X-Morph: Defense برای PC

بازی X-Morph: Defense در این بازی هدف شما دفاع از برداشت کنندگان منابعِ ایکس مورب در مقابل مهاجمین است که همان انسان ها هستند ، قبل از حمله ی هر موج از دشمنان یک بخش آماده سازی وجود دارد که در آن مرحله به شما گفته می شود چه نوع دشمنانی و از چه مسیر هایی حمله خواهند کرد.محدودیت زمانی در این بخض وجود ندارد پس بازیکن می توان هر اندازه که می خواهد به برپایی استحکامات و انتخاب استراتژی مناسب بپردازد و هر وقت که خواست شروع به مبارزه کند.

همچنین می توان هنگام مبارزه به استحکامات خود افزود .شما می توانید با استفاده از حصار های لیزری مارپیچ های مخصوص خود را برای دشمنانتان بسازید و از استحکامات پیشرفته برای مقابله با دشمنان استفاده کنید که هر یک از این برج ها در مقابل دشمنان مخصوص به خود کار آمد خواهد بود شما می توانید در مدِ ساخت و ساز بازی از استراتژی های خاص استفاده کنید ، در این راه می توانید برج های دفاعی بسازید یا اینکه مستقیم به نبرد بروید ، در محیطی که به شما آزادی منحصر بفردی می دهد می توانید مارپیچ هایی برای دشمنان بوجود بیاورید که باعث نابودی آن ها شود. ساختمان ها و پل ها را برای پشتیبانی از استحکامات خود یا فقط برای تماشای آن منظره نابود کنید.

 

 

X-Morph: Defense is developed and published by EXOR Studios. It was released in 30 Aug, 2017. Unique fusion of a top down shooter and tower defense strategy. You are the X-Morph – an alien species that invades Earth to harvest its resources and terraform the surface. Strategize in the build mode by carefully selecting various types of alien towers or throw yourself right into heat of the battle. Build mazes for incoming enemies in an environment that provides exceptional planning freedom. Tear down buildings and collapse bridges to support your defense or to simply indulge in a spectacle of unprecedented destruction. Possess a range of unique alien weapons and use defense strategies like you’ve never seen before in this genre.

‫0/5 ‫(0 نظر)

تریلر

باکس دانلود

دانلود بازی X-Morph: Defense برای PC

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

www.par30dl.com

حجم 3.89 گیگابایت
فرمت فایل ISO
نسخه RELOADED
تاریخ انتشار Aug 30, 2017
قیمت $19.99
شرکت سازنده EXOR Studios
رده سنی 12
نمره Steam http://store.steampowered.com/app/408410/XMorph_Defense/
  • نکات راهنما
  • سیستم پیشنهادی

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- سپس با نرم افزار UltraISO درایو مجازی ساخته و بازی را Mount کنید.

2.1- بعد اینکه این نرم افزار رو نصب کردید روی فایل ایمیج راست کلیک کرده و از منوی UltraIso گزینه Mount رو انتخاب کنید تا محتویات ایمیج مانند یه دی وی دی رام نشان داده شود.

3- شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام Crack میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

MINIMUM:

OS: Windows 7 64bit Service Pack 1 with Platform Update

Processor: Processor: i3 2.6Ghz or AMD equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 460 or AMD equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card

RECOMMENDED:

OS: Windows 10

Processor: Processor: i5 2.6Ghz or AMD equivalent

Memory: 6 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 960 or AMD equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 4 GB available space

Sound Card: DirectX co

  • دیدگاه‌ها

    0 دیدگاه

  • نقد و بررسی‌ها

    0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر