دانلود بازی XCOM 2: War of the Chosen برای PC

بازی کامپیوتراکشن

دانلود بازی XCOM 2: War of the Chosen برای PC

بازی XCOM 2: War of the Chosen زمین تغییر بزرگی کرده است بیشت سال از روز شومی که رهبران دنیا کره زمین را تسلیم موجودات فضایی کرده اند میگذرد ایکس کام آخرین سیاره ای می باشد که انسان ها در آن حضور داشتند. و مشغول دفاع بودن که نابود شده است حال بازی ایکس کام 2 موجودات فضایی کره زمین را فتح کرده اند و مشغول ساخت شهرهای بزرگ برای انسان ها می باشند ، این امر نوید یک آینده بسیار درخشان را به انسان ها می هد و بسیاری به این فکر افتاده اند که مقابله با موجودات فضایی و مبارزه با آنها از همان ابتدا یک اشتباده بوده است که هزینه بسیاری نیز برای انسان ها دربرداشته است .

اما در واقیعت موجودات فضایی در حال کشیدن یک نقشه بسیار شوم برای انسان ها و در پوشش ساخت این ساختمان ها در حال اجرای نقشه خود می باشند. این بسته الحاقی گروه های جدیدی به همراه دارد همچنین هیروهای جدیدی به بازی اضافه می شوند که جنبه های جدیدی به بازی اضافه می کند و باعث جذابیت بالای بازی می شود . از طرفی فکشن جدید بازی چوزن ها دشمن بسیار قدرتمندی می باشند که با هوش مصنوعی بالای خود و استراتژی های مخربی به شما حمله می کنند.

 

محتوای این نسخه :

– XCOM 2: Resistance Warrior Pack
– XCOM 2: Digital Soundtrack
– XCOM 2: Reinforcement Pack
– XCOM 2: Anarchy’s Children
– XCOM 2: Alien Hunters
– XCOM 2: Shen’s Last Gift
– XCOM 2: War of the Chosen.

 

 

XCOM 2: War of the Chosen is developed by Firaxis”,”Feral Interactive (Mac)”,”Feral Interactive (Linux) and published by 2K”,”Feral Interactive (Mac)”,”Feral Interactive (Linux). It was released in 28 Aug, 2017. XCOM 2: War of the Chosen, is the expansion to the 2016 award-winning strategy game of the year. XCOM 2: War of the Chosen adds extensive new content in the fight against ADVENT when additional resistance factions form in order to eliminate the alien threat on Earth. In response, a new enemy, known as the “Chosen,” emerges with one goal: recapture the Commander. This expansion includes new Hero classes to counter the “Chosen”, new enemies, missions, environments and increased depth in strategic gameplay.NEW FACTIONS and HERO CLASSES

‫0/5 ‫(0 نظر)
باکس دانلود

دانلود بازی XCOM 2: War of the Chosen برای PC

هزینه اینترنت ترافیک داخلی

www.par30dl.com

حجم 55.1 گیگابایت
فرمت فایل ISO
نسخه CODEX
تاریخ انتشار 2017
  • نکات راهنما
  • سیستم پیشنهادی

آموزش نصب بازی :

1- بعد از دانلود، فایل بازی را اکسترکت کنید

2- سپس با نرم افزار UltraISO درایو مجازی ساخته و بازی را Mount کنید.

2.1- بعد اینکه این نرم افزار رو نصب کردید روی فایل ایمیج راست کلیک کرده و از منوی UltraIso گزینه Mount رو انتخاب کنید تا محتویات ایمیج مانند یه دی وی دی رام نشان داده شود.

3- شروع به نصب کرده و منتظر باشید…

4- بعد از اتمام نصب، در محلی که فایل ستاپ بازی هست یک فودر به نام CODEX میباشد، وارد شده و محتوای آن را کپی و در محل نصب بازی پیست کنید.

5- بازی را اجرا کرده و لذت ببرید. درصورتی که مشکلی در اجرای بازی میباشد در انجمن پارسی دانلود یا قسمت نظرات ذکر کنید تا پس از بررسی پاسخ ارسال شود.

OS: Windows® 7 x64-bit
Processor: 3GHz Quad Core
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 or better
DirectX: Version 11
Storage: 70 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Device

  • دیدگاه‌ها

    0 دیدگاه

  • نقد و بررسی‌ها

    0 نقد و بررسی

۱۵۰

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد!

نمایش دیدگاه های بیشتر

نکات مهم برای ارسال نقد و بررسی

  • نقد و بررسی حتما باید بیشتر از ۱۵۰ کلمه باشد.
  • نقد و بررسی شما فقط بعد از تایید مدیر نمایش داده می‌شود.

۱۵۰

نقد و بررسی ثبت نشده است.

نمایش نقد و بررسی های بیشتر
اکانت بازار