دانلود بازی Ara History untold برای کامپیوتر + بررسی

نظرات: 0 نظر
نویسنده: علیرضا غلامی
بازدید: 59 بازدید
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۴۰۱

دانلود بازی Ara History untold برای کامپیوتر

دانلود بازی Ara History untold برای PC – نسل جدیدی از بازی های استراتژیک 4X برای PC در دست ساخت بوده که شرکت Xbox Game Studios وظیفه انتشار آنرا برعهده خواهد داشت. طبق اطلاعات ذکر شده در این بازی میتوانید به دنیا و طراحی پویایی دسترسی داشته باشید که نمونه آن در بازی های شرکت ایکس‌باکس دیده شده است. از دیگر مواردی که جزو ویژگی های این بازی باشد میتوان به صداگذاری عالی و وجود تمدن های مختلف اشاره داشت که پیشنهاد میشود جهت دانلود بازی Ara History untold باما همراه باشید.

دانلود بازی Ara History untold

دانلود بازی Ara History untold

تمدن جدیدی قرار است در بازی شکل بگیرد که براساس آن نوید یک جهش پیشگامانه به جلو را برای بازی های استراتژی نوبتی می دهد. اگر بخواهیم نگاهی اجمالی به این بازی داشته باشیم باید بدانید که قرار است سبک های جدیدی در بازی بوجود بیاید که براساس آن میتوانید به گیم پلی نوینی دسترسی داشته باشید.  در بازی امکان انجام کارهای بسیاری اعم از اکتشاف، توسعه اجتماعی، دیپلماسی و نبرد را خواهید داشت که هریک از موارد نامبرده شامل ویژگی و تنظیمات مخصوصی بوده که میتواند شمارا با یک بازی وسیع همراه کند. در تریلر عرضه شده از بازی میتوانید شاهد تمدن های مختلف باشید که در این تمدن ها مهمترین سازه های امروزی نظیر هرم مصرف دیده میشود. در نقش پادشاهی که قرار است در بازی Ara History untold حضور داشته باشد باید از سختی های بسیاری عبور نمایید. جهت دانلود بازی Ara History untold و کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

دوره های زمانی مختلفی در بازی وجود دارد که از اصلی ترین آنها میتوان به یونان باستان ، هیمالیا ، جنگل های آمازون و… اشاره داشت که در طول این قلمروها با ویژگی های بسیاری نظیر نوع پوشش و حتی گفتگو همراه خواهید بود. ابتدایی ترین بخش های مربوط به نبرد های قدیمی در بازی تاریخچه جستجو ناگفته با بهترین کیفیت شبیه سازی شده است که در این میان میتوانید اقلام بسیاری برای ساخت سرزمین خود دسترسی داشته باشید. براساس تریلر عرضه شده و اطلاعات کسب شده از سایت های منبع در این خصوص میتوان گفت که بازی در دنیایی زنده و پویا با مدیریت هوش مصنوعی جریان دارد. یعنی هرچیزی که مانند دنیای فعلی واقعیت دارد در این بازی نیز وجود داشته که میتواند نوید یک گیم پلی عالی و سرگرم کننده را بدهد.

از دیگر مواردی که در بازی تاریخچه جستجو ناگفته میتوان به آن اشاره داشت طراحی زیبایی بوده که در تریلر سینماتیک بازی مشاهده شد. استفاده از سبک نوین در ساخت بازی میتواند گیمررا با المان های گرافیکی همراه نماید که در این زمینه وجود افکت های صوتی نیز میتواند هیجانات بازی را تحت تاثیر قرار دهد. پیشنهاد میشود جهت دانلود نسخه فشرده بازی Ara History untold برای PC باما همراه باشید. از دیگر بازی های استراتژی میتوان به بازی قلعه 2 کامپیوتر اشاره داشت.

بررسی بازی Ara History untold

بررسی بازی Ara History untold

بازی تاریخچه جستجو ناگفته یک استراتژی نوبتی بوده که در رویداد قبلی بتسدا اطلاعات آن لورفت که در این جزئیات اطلاعات بازی بانام Project Indus به بیرون درز پیدا نمود. بطور کلی پروژه Project Indus را میتوان یک بازی 4X نوبتی برای پلتفرم PC دانست که اطلاعات مربوط به انتشار بازی هنوز عرضه نشده است.

در این خصوص شرکت ایکس باکس گیم استودیو با ارائه یک تریلر سینماتیک بازی را معرفی نمود که در آن فقط سرزمین های موجود در بازی Ara History untold به تصویر کشیده شده اند. اطلاعات ضد و نقیضی از این بازی عرضه شده است که در این میان میتوان از آن به عنوان بازگشت عصر پادشاهان اشاره داشت. در ابتدای اخبار مربوط به بازی استراتژی Ara: History Untold معرفی شد گیمرهای بسیاری بدنبال زمان انتشار بازی بوده اند که متاسفانه در اینباره اطلاعات موثقی عرضه نشده است. به محض کسب اطلاعات بیشتر از این بازی میتوانید آنرا در همین صفحه دریافت کنید. پیشنهاد میشود بازی Stronghold Legends را نیز از دست ندهید.

تاریخ انتشار بازی Ara History untold

تاریخ انتشار بازی Ara History untold

در رویداد مربوط به Xbox Game Studios بازی Ara History untold معرفی شد که زمان انتشار بازی مشخص نبوده ولی میتوان حدس زد که برای سال 2022 – 2023 زمانبندی شده است.

آیا بازی Ara History untold آنلاین است ؟

براساس سبک و تریلر بازی میتوان گفت که این بازی قرار است به صورت آنلاین و نوبتی پیاده سازی شود که البته اطلاعات بیشتری در این خصوص توسط Xbox Game Studios عرضه نشده است.

نقاط قوت بازی Ara History untold

نقاط قوت بازی Ara History untold

 • استفاده از سبک جدیدی در میان بازی های استراتژیک
 • حضور شخصیت های متنوع با نقش های مختلف
 • طراحی باکیفیت و دیدنی درکنار صداگذاری هیجان انگیز

بازی کامپیوتر Ara History untold را میتوان عنوان یک بازی جدید استراتژیک برای کامپیوتر دانست که توسط Oxide Games در حال توسعه بوده و قرار است شرکت Xbox Game Studios وظیفه انتشار انرا برعهده داشته باشد. تاریخ انتشار بازی هنوز مشخص نشده است اما میتوان این بازی را یکی از بهترین موارد X4 و استراتژی دانست که از دید پارسی دانلود توانسته امتیاز 85 از 100 را دریافت کند. پیشنهاد میشود این صفحه را برای دانلود بازی تاریخچه جستجو ناگفته در مرورگر خود ذخیره سازی نمایید.

 

تاریخ انتشار بازی Ara History untold

در رویداد مربوط به Xbox Game Studios بازی Ara History untold معرفی شد که زمان انتشار بازی مشخص نبوده ولی میتوان حدس زد که برای سال 2022 - 2023 زمانبندی شده است.

آیا بازی Ara History untold آنلاین است ؟

براساس سبک و تریلر بازی میتوان گفت که این بازی قرار است به صورت آنلاین و نوبتی پیاده سازی شود که البته اطلاعات بیشتری در این خصوص توسط Xbox Game Studios عرضه نشده است.

 

5/5 (4 نظر)

تریلر Ara History untold

برچسب‌ها:

 • بعد از انتشار قرار میگیرد …

مشخصات فایل
 • حجم: بزودی ...
 • متا85 از 100
 • رده سنی: PG-7
 • تاریخ انتشار2022
 • شرکت سازنده: Xbox Game Studios
 • قیمت: 59.99 دلارصرفا جهت اطلاع!
 • منبع: پارسی دانلود
 • نمره Steam: 8.5
password :

0 نظر
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.